Bandaże Arosha

Arosha to profesjonalne programy zabiegowe stworzone przede wszystkim do walki z cellulitem, wiotkością skóry, redukcją zastojów wodnych i obrzęków. Sprawiają, że już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, jędrniejsza, nawilżona, a obwód jest mniejszy nawet o 3 cm!

Niepowtarzalne bandaże Arosha, stworzone są z dalikatnej bawełny nasączonej składnikami aktywnymi, które podczas zabiegu są stopniowo uwalniane i wnikają wgłąb skóry. 

Jak wygląda zabieg?

1. Wykonujemy tzw. suchy peeling przy użyciu specjalnej szczotki wykonanej z włókien roślinnych, który stymuluje mikrocyrkulację, zakończenia nerwowe i system limfatyczny, ujędrnia, napina  oraz odpręża skórę.
2. Nakładamy kwas glikolowy, aby oczyścić skórę z martwych komórek naskórka i umożliwić lepszą penetrację składnikom aktywnym.
3. Wmasowujemy zawartość ampułki dobranej do danego programu.
4. Zawiajmy obszar zabiegowy na 30 minut w bandaże Arosha.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Dla uzyskania najlepszych efektów warto wykonać serię 6-8 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Tak, należą do nich ciąża i karmienie piersią, choroby skóry, alergie i żylaki. 

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale aby wzmocnić efekt zabiegu warto trzymać zbilansowaną dietę, pić dużo wody, być aktywnym fizycznie, nie nosić zbyt obcisłej odzieży, stosować odpowiednią pielęgnację domową. 

AROSHA ADIPOCEL KIT – program dedykowany do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Łączy różne składniki aktywne, mające na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

AROSHA OEDEMACEL KIT – program przeznaczony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów.

AROSHA FIRMING KIT – program skupiony na poprawie jakości skóry, silnie ujędrnia, modeluje, nawilża.