Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Profhilo – cząsteczka młodości, biostymulator


Profhilo to zabieg odmładzający, który stanowi nowy model w terapii starzenia się skóry i tkanki podskórnej.

Zawarty w Profhilo kwas hialuronowy służy modelowaniu wiotkiej skóry i przywracaniu zaburzonego konturu twarzy.

Zabieg Profhilo został nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

profhilo, profhilo Poznań
Data aktualizacji: 2022-11-27 18:05:12

Profhilo jest mieszaniną lekkich i ciężkich łańcuchów kwasu hialuronowego, dzięki temu ma silnie odmładza i regeneruje skórę.

W łagodny, naturalny i stopniowy sposób stymuluje przebudowę, czyli bioremodeling skóry.

Profhilo jest więc nie tylko wypełniaczem, ale przede wszystkim stymulatorem tkankowym, generującym naturalne procesy regeneracji skóry.

Zabieg odmładza, napina i nawilża skórę, przywraca kontur twarzy, poprawia jakość i wygładza skórę szyi, dłoni, ramion.

Jako wypełniacz pozwala przywrócić objętość – stosujemy go więc do wolumetrii twarzy oraz bioregeneracji skóry twarzy.

Najczęściej pacjentki korzystają z zabiegu 2 strzykawkami obejmującego twarz i szyję – daje to bardzo wyraźną poprawę jakości skóry przy minimalnej inwazyjności i bez rekonwalescencji. Zabieg tzw. lunchowy – po zabiegu można wrócić do pracy.

Profhilo wskazania:

Profhilo body

Celem zabiegów z użyciem PROFHILO ® jest :

Zabieg Profhilo Poznań – przeciwwskazania

Profhilo Poznań Efekty 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Wolno uwalniająca się z preparatu molekuła młodości działa jak milion sprężynek, przywracając utracony kontur i poprawiając rysy twarzy.

Preparat minimalizuje chomiki, przywraca skórze sprężystość i napięcie.

Efekt jest długotrwały, a przy tym widoczny na powierzchni całej twarzy.

Skóra jest napięta i wyraźnie odświeżona oraz zrewitalizowana. Przy tym efekt jest bardzo naturalny.

Brak rekonwalescencji – zaraz po zabiegu można wrócić do aktywności życiowych.

Zabieg trwa 10 minut i jest bezbolesny, nie wymaga specjalnego przygotowania.

Ile zabiegów Profhilo należy wykonać i w jakich odstępach?

Z przeprowadzonych badań oraz opinii Pacjentów wynika, że wystarczą 2 zabiegi przeprowadzone w odstępie miesiąca.

Taką serię warto wykonać 2 razy do roku.

Już po pierwszym zabiegu obserwujemy efekt wypełnienia i ujędrniania, natomiast po drugim zabiegu preparat działa przeciwzmarszczkowo, a także poprawia jędrność skóry twarzy.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty zabiegu utrzymują się od 1 do 1,5 roku. W celu podtrzymania efektów zaleca się wykonywać tzw. zabiegi przypominające.

Czy Profhilo zmienia rysy twarzy?

PROFHILO® to wielopoziomowy, dynamiczny remodeling tkanek, który inaczej niż wypełniacze wolumetryczne (usieciowany kwas hialuronowy) nie zmienia rysów i nie powoduje zwiększenia objętości tkanek twarzy, ale co najważniejsze natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftinguje, wysmuklając rysy twarzy.

Co to jest PROFHILO  ® ?

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

PROFHILO ® to nowoczesny preparat służący do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

Bioremodeling PROFHILO ® to innowacyjna metoda zabiegów odmładzających, która neutralizuje wiotkość skóry.

PROFHILO ® to nowa skuteczna metoda przywracania objętości oraz poprawy jakości skóry.

Profhilo cena zabiegu

Koszt zabiegu zaczyna się od 1100zł za 1 amp 2ml, przy 2 amp 1900zł (np twarz, szyja, dekolt)

zabieg na ciało –  body 2400zł

Czy warto?

Warto skorzystać z tego zabiegu dlatego, że:

  1. naturalny efekt
  2. brak rekonwalescencji (zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności)
  3. podwójne działanie: wolumetria twarzy + biostymulacja

Profhilo

Któż z nas nie marzy o tym, by przez długie lata zachować młody, świeży wygląd. Oglądając na ekranie twarze gwiazd show-biznesu często zastanawiamy się jak to możliwe, żeby w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na trzydzieści. Jednakże czas płynie nieubłaganie i nie oszczędza nikogo.

Starzenie się dotyka każdego człowieka. Objawia się zmniejszeniem ilości obecnych w skórze substancji odpowiadających za jej młody wygląd, takich jak kwas hialuronowy, czy też włókna kolagenowe. Ponadto dochodzi do zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej.

W efekcie powyższych przemian dochodzi do ścieńczenia skóry, obniżenia jej napięcia i jędrności, co z kolei skutkuje tworzeniem się różnego rodzaju zmarszczek, a także nawisów skórnych, charakterystycznych dla przebiegu starzenia się.

Czas wystąpienia oraz tempo przebiegu powyższych procesów są zróżnicowane, indywidualne dla każdego człowieka. Wpływają na nie różne czynniki, które zasadniczo można podzielić na dwie grupy – niemodyfikowalne i modyfikowalne.

Czym jest, gdzie występuje i jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest to związek należący do grupy glikozaminoglikanów, czyli wielocukrów złożonych z powtarzających sie jednostek dwucukrowych. Cząsteczka zbudowana w ten sposób zwana jest bipolimerem i w tym przypadku składa się z na przemian występujących reszt kwasu D-glukuronowego i N-acetylo-D-glukozaminy połączonych wiązaniami β(1→4) i β(1→3) glikozydowymi.

Jest to jedyny glikozaminoglikan, który nie wiąże się kowalencyjnie z białkami i nie tworzy proteoglikanów. Występuje powszechnie w organizmie człowieka. Po pierwsze znajduje się w dużych ilościach w skórze właściwej. Dzięki swoim właściwościom wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże aż 250 jej molekuł) powoduje właściwe nawilżenie skóry, a co za tym idzie jej napięcie i jędrność.

W największej ilości znajduje się w młodej skórze, a w trakcie procesu starzenia się jego ilość maleje. Ponadto jest głównym składnikiem mazi stawowej odpowiadając między innymi za smarowanie powierzchni stawowych oraz zapewnienie odżywienia chrząstek.

Czym jest Profhilo?

Profhilo jest uznawany jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów wykonywanych w ramach usług medycyny estetycznej. Jest to procedura, której celem jest zapobieganie efektom procesów starzenia się skóry, w tym jej wiotczeniu. Profhilo jest preparatem wyprodukowanym na bazie kwasu hialuronowego, zawierającym bardzo duże jego stężenie.

W przeciwieństwie do „zwykłego”, usieciowanego kwasu hialuronowego, pozbawiony on jest wszelkich dodatków chemicznych, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo stosowania preparatu. Charakteryzuje się on wysokim stopniem stabilizacji termicznej, co sprawia, iż osiągnięty rezultat utrzymuje się dłużej, bo nawet do 18 miesięcy.

Ponadto nie wywołuje reakcji alergicznej. Dzięki swojej strukturze Profhilo głęboko nawilża skórę poprzez doskonałą współpracę z komórkami skóry.

Jakie efekty pozwala osiągnąć Profhilo?

Dzięki wiązaniu przez kwas hialuronowy cząsteczek wody, dochodzi do poprawy nawilżenia skóry oraz zwiększenia jej napięcia. Wywołuje to efekt antygrawitacyjny oraz powoduje wzrost napięcia skóry zwiększając tym samym jej jędrność i niwelując zwiotczenie.

Ponadto powoduje stymulację produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, co dodatkowo potęguje opisany powyżej efekt. Dochodzi również do wygładzenia zmarszczek oraz ogólnej rewitalizacji skóry.

Już pierwszy zabieg przynosi widoczny efekt wypełniający i ujędrniający. Działanie drugiego skupia się bardziej na działaniu przeciwzmarszczkowym. Optymalny rezultat widoczny jest już po wykonaniu powyższych dwóch powtórzeń w odstępie około czterotygodniowym. Utrzymuje się on nawet do 12-18miesięcy. Jednakże zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających z częstotliwością co 6 do 12 miesięcy.

Jak należy zachowywać się po zabiegu?

Aby osiągnąć optymalny efekt zabiegu, konieczne jest odpowiednie zadbanie o skórę, na której przeprowadzany jest zabieg. Bardzo ważne jest by unikać stosowania makijażu, a także podrażniania skóry w ciągu pierwszych godzin od zakończenia procedury.

Przez kolejne kilka dni zaleca się również unikanie gorących kąpieli, solariów, a także sauny i innych zabiegów rozgrzewających. Ponadto wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej w tym czasie. Nie można również zapominać o stosowaniu odpowiednich kremów z filtrem chroniących skórę

Do kogo adresowany jest zabieg Profhilo?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Profhilo wskazany jest w przeciwdziałaniu szeroko pojętym efektom procesów starzenia się skóry. Pozwala na pozbycia się wiotkości skóry, czy też opadających policzków. Przywraca utracony owal twarzy, a także usuwa zmarszczki zarówno te poziome, jak i pionowe.

Profhilo – cząsteczka młodości, biostymulator

Zabieg 1 amp 2ml pierwszy zabieg

1100zł

Twarz + szyja - 2 ampułki

2000zł

Zabieg 3 amp: twarz + szyja + dekolt

2700zł

Zabieg 4 amp np. twarz, szyja, dekolt, dłonie

3600zł

Prophilo body (większe op) - poprawa napięcia skóry na brzuchu, 1 zabieg - dodatkowo krem i plastry

2400zł

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (9 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530