wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań

Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
twarz, głowa, ciało
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1-5
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 600zł

Vital Injector 2 Poznań – mezoterapia igłowa bez bólu i siniaków

Próżniowa mezoterapia wieloigłowa

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

  • Urządzenie Vital Injector 2 nie wymaga znieczulenia, jest bezbolesne. Zabieg dedykowany dla osób wrażliwych

Przeciwwskazania

Pytania i odpowiedzi


Na czym polega zaleta Vital Injector 2

Urządzenie pozwala bardzo precyzyjnie określać głębokość i dawkę preparatu wstrzykiwanego w czasie zabiegu. Dodatkowo preparat jest podawany równomiernie na całej powierzchni – precyzja, której nie da się powtórzyć manualnie. Najważniejszą zaletą jest brak bólu w czasie zabiegu.

Cennik zabiegu


twarz lub włosy - osocze bogatopłytkowe

800zł

twarz - koktajl

700zł

szyja - koktajl

600zł

dekolt - koktajl

600zł

twarz, szyja, dekolt - koktaj;

1200zł

twarz - Tropokolagen

600zł

Informacja o zabiegu


Vital Injector 2 Poznań – mezoterapia igłowa bez bólu

Mezoterapia igłowa z udziałem Vital Injector 2 to rewolucyjna metoda rewitalizacji skóry. Czym różni się Vital Injector 2 od klasycznej mezoterapii? Dlaczego jest tak doceniana w środowisku medycznym i coraz częściej wykorzystywana w klinikach medycyny estetycznej? Czy wywołuje lepszy efekt odmłodzenia skóry od klasycznej mezoterapii? Odpowiedź znajdą Państwo w artykule.

Vital Injector 2 czym charakteryzuje się to urządzenie?

Vital Injector 2 jest to innowacyjne urządzenie do wykonywania mezoterapii igłowej, za pomocą którego podaje się substancje aktywne pod skórę. Służy do tego specjalna, wyposażona w system cienkich igieł głowica. Zaletą Vital Injector 2 jest możliwość podawania substancji aktywnych tj. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy czy mezokoktajle w wielu miejscach na raz z udziałem specjalnych multi-igieł.

Bardzo dobre efekty daje zabieg łączony radiofrekwencja mikroigłowa oraz Juvelook podany śródskórnie przy pomocy Vital Injector 2.

Vital Injector 2 Poznań zostało wyposażone w osłonę oraz wymienny filtr, które chronią pacjentów przed zakażeniami, a system vacuum przekłada się na komfort pacjenta i minimalne ryzyko wystąpienia bólu. Cienkie igły w rozmiarze 31 G to rewolucja w mezoterapii igłowej, umożliwiająca podawanie małych dawek substancji i poprawiająca efekt terapeutyczny zabiegu.

Urządzenie Vital Injector 2 stosowane w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu jest synonimem najwyższej precyzji aplikacji – umożliwia wykonanie blisko 2000 iniekcji podczas jednej procedury medycznej. Jakie inne korzyści dla pacjenta zapewnia Vital Injector 2 Poznań? 

Vital Injector 2  wskazania

Vital Injector 2  efekty

Pacjent po zabiegu przeprowadzonym w gabinecie medycyny estetycznej przez doświadczonego lekarza, może spodziewać się zaskakujących efektów takich jak: wyraźna poprawa napięcia skóry, poprawa kolorytu i skuteczna rewitalizacja skóry. Po zabiegu mezoterapii igłowej z udziałem urządzenia, skóra staje się nawilżona, zdrowa i młodziej wyglądająca. Jakie są inne Vital Injector 2 efekty Poznań?

Drobne zmarszczki na twarzy ulegają wypełnieniu, podobnie jak bruzdy. Koloryt ulega wyrównaniu. Efekty widoczne są po wykonaniu serii zabiegów (3 – 6), a odstępy pomiędzy wizytami w klinice medycyny estetycznej w Poznaniu powinny wynosić 1 – 4 tygodnie. 

Zalety zabiegu na Vital Injector 2

Vital Injector 2 – przeciwwskazania

Nie każdy może skorzystać z zabiegu mezoterapii. Istnieje szereg czynników dyskwalifikujących. Możemy do nich zaliczyć: aktywne nowotwory i choroby autoimmunologiczne, opryszczka czy niewyrównana cukrzyca. Inne przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii Vital Injector 2 Poznań to alergie na składniki preparatu oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych. Z zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Czym jest mezoterapia igłowa?

Korzyści mezoterapii mikroigłowej dostrzeżono już parę dekad temu i postanowiono zaadaptować tę metodę na niwę medycyny estetycznej. Mezoterapia mikroigłowa twarzy jest to zabieg, który polega na podawaniu pod skórę substancji o działaniu terapeutycznym.

Drugą zaletą procedury jest wykonywanie kontrolowanych mikrourazów, które występują podczas iniekcji i prowadzą do odbudowy kolagenu, a w konsekwencji do ujędrnienia skóry. Podane substancje tj. kwas hialuronowy, peptydy czy aminokwasy również wykazują konkretne działanie terapeutyczne.

Lekarz dobiera je do indywidualnych wskazań pacjenta. Przykładowo do stymulacji mikrokrążenia podaje się kofeinę, a pobudzenie produkcji kolagenu odbywa się za sprawą witaminy C i krzemionki. Wielokierunkowe działanie przynoszą koktajle, czyli mieszanki różnych substancji aktywnych.

Dla osiągnięcia pełnego efektu terapeutycznego, powinno się wykonać serię zabiegów (od 4 do 6). Następnie zalecany jest zabieg przypominający. Mezoterapię igłową twarzy wykonuje się za pomocą strzykawki lub specjalnego pistoletu wyposażonego w igły.  

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej z udziałem Vital Injector 2

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji, podczas której lekarz analizuje wyniki badań i kwalifikuje pacjenta do zabiegu, po odrzuceniu ewentualnych przeciwwskazań. Procedura jest zbliżona do klasycznej mezoterapii z użyciem igły czy pistoletu, jednak odbywa się z udziałem innowacyjnego urządzenia.

Lekarz początkowo wybiera preparat adekwatny do konkretnych wskazań pacjenta oraz ustawia parametry zabiegowe takie jak: głębokość, czas iniekcji czy dawka preparatu. 

Kolejnym krokiem jest oczyszczenie skóry pacjenta. Procedura jest bezbolesna, ale w niektórych przypadkach lekarz może zastosować krem znieczulający, jeśli pacjent posiada niski próg bólu. Lekarz przykłada do skóry pacjenta wieloigłową końcówkę (kartridź igłowy), która wykonuje serię kontrolowanych nakłuć.

Rewolucja w mezoterapii igłowej polega na systemie vacuum, który zasysa skórę i dopiero potem ostrzykuje ją igłami. Następnie lekarz powtarza procedurę, przesuwając głowicę urządzenia po obszarze zabiegowym. Odpowiednio dobrane substancje aktywne aplikowane są pod skórę. 

Innowacyjny zabieg nie wymaga znieczulenia, co poprawia komfort i samopoczucie pacjenta podczas wizyty. System vacuum prowadzi do uniesienia skóry i wyrównania jest powierzchni. Vital Injector 2 Poznań nie narusza naczyń krwionośnych i nerwów. Precyzyjna aplikacja preparatu poprawia skuteczność zabiegu, a pacjent nie odczuwa uczucia rozpierania.

Po wykonaniu procedury, pacjent może wrócić od razu do codziennej aktywności, ponieważ w obszarze zabiegowym nie występują uwypuklenia, krwiaczki czy siniaczki. Normalne natomiast jest zaczerwienienie skóry, które samoistnie ustępuje. Pacjent może czuć się bezpiecznie, ponieważ po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne, a procedura jest nieinwazyjna. 

Substancje aktywne wykorzystywane w Vital Injector 2?

Usieciowany kwas hialuronowy

Najczęściej stosowany do mezoterapii jest kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w organizmie, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznej u pacjentów. Jest to preparat biozgodny, który jest doceniany przez lekarzy za skuteczność w biorewitalizacji i biostymulacji skóry.

Przynosi wymierne korzyści w redukcji zmarszczek, bruzd czy modelowaniu ust. Działanie kwasu hialuronowego prowadzi do stymulacji kolagenu i elastyny oraz poprawy nawilżenia i nawodnienia tkanek. 

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting polega na zastosowaniu krwi własnej pacjenta, która jest poddawana obróbce w wirówce. Dzięki temu powstaje dobroczynny preparat, który podaje się drogą mezoterapii igłowej. Osocze bogatopłytkowe prowadzi do biostymulacji komórek skóry i pobudzenia fibroblastów oraz produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Terapia osoczem bogatopłytkowym przyczynia się do rewitalizacji i odbudowy skóry. 

Mezokoktajle w mezoterapii

W gabinecie medycyny estetycznej często wykorzystuje się specjalne koktajle, które są połączeniem różnych substancji. Ich korzyścią jest poprawa odmłodzenia skóry.  Są to:

Jest to żel łączący kwas hialuronowy i wysokie stężenie gliceryny, polinukleotydy, witaminy, koenzymy, mikroelementy. Mezokoktajl stosuje się do odświeżenia i ujędrnienia skóry twarzy czy też redukcji drobnych zmarszczek. 

Ten preparat jest stosowany w profilaktyce przeciw starzeniu się skóry, wypadaniu włosów czy na redukcję objawów cellulitu

Piśmiennictwo

A.Markowski, Rewitalizacja skóry z Vital Injector 2, wyjątkowa skuteczność bez znieczulenia, 

[w:] Kosmetologia estetyczna, 4/2017/vol.6, s.348-349.  

Przylipiak A. (red.). Medycyna Estetyczna. Podręcznik dla studentów kosmetologii. Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Warszawa 2017.

Vital Injector 2 Opinie pacjentek są bardzo pozytywne

Zastosowanie aparatu Vital Injector 2

Co to jest mezoterapia próżniowa?

Mezoterapia próżniowa polega na jednoczesnym odciągnięciu skóry od naczyń krwionośnych i nerwów dzięki systemowi próżniowemu oraz iniekcję preparatów odżywczych bezpośrednio do tkanek podskórnych za pomocą głowicy multi-igłowej.

Cena zabiegu

Cena pomiędzy 600 a 1000zł, zależy od okolicy i użytego preparatu

Urządzenie Vital injector pozwala podawać:

Na czym polega innowacyjność zabiegu?

Vital injector 2

jest innowacyjnym urządzeniem stosowanym do wprowadzania różnych preparatów w obrąb skóry. Łączy w sobie elementy mezoterapii igłowej, mikroigłowej, a także zjawisko próżni. Dzięki zasysaniu skóry podczas wprowadzania różnorodnych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej, możliwe jest rozmieszczenie ich w tkankach z dużo większą precyzją, niż umożliwia to klasyczna mezoterapia igłowa.

Ponadto powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia, a także nasilenia wiążących się z klasyczną mezoterapią powstawania podbiegnięć krwawych, wybroczyn, obrzęków, uczucia rozpierania, a nawet bólu. Wykorzystując aparat Dermal WM możliwe jest podawanie między innymi kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, mezokoktajli czy też toksynę botulinową. Nakłucia wykonywane są przy pomocy pojedynczej igły bądź specjalnej głowicy multiigłowej. Urządzenie to posiada również system blokowania zwrotnego wypływania powyższych substancji z tkanek.

Zabieg mezoterapii igłowej przy pomocy Vital Injectora pozwala wykonywać kontrolowane iniekcje daleko od naczyń krwionośnych. Urządzenie pozwala precyzyjnie regulować wielkość dawek preparatu, pozwala także regulować głębokość podania – do skóry właściwej. Możliwość próżniowego wieloigłowego podawania preparatów skraca cały zabieg. Odpowiedni sposób działania systemu służy wyeliminowaniu strat preparatu. System vacuum to znaczna redukcja efektów ubocznych takich jak siniaczki.

Skuteczny zabieg mezoterapii igłowej z użyciem słabo usieciowanego kwasu hialuronowego uruchamia procesy naprawcze skóry, daje optymalne nawilżenie skóry, co w efekcie redukuje drobne zmarszczki. Efekty zabiegu to także wygładzenie zmarszczek głębszych jeżeli zdecyduje się na podanie preparatu, który stymuluje podziały komórkowe i syntezę elastyny np. kwas polimlekowy.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza