wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
wolumetria, wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30 minut
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
twarz
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
1000 - 2000zł

Wolumetria twarzy – modelowanie twarzy bez skalpela, poprzez zastosowanie wypełniacza można modelować rysy twarzy i nadać harmonijny wygląd.

Wolumetria twarzy jest to bezinwazyjny, niechirurgiczny zabieg modelowania twarzy. Wolumetria twarzy polega na korekcji objętości tkanek miękkich, przywracaniu im utraconej objętości.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

  • Dla osób z niedoborem objętości środkowej części twarzy, niewielkim opadaniem tkanek np. chomiki.
  • Dla osób, które chcą poprawić owal twarzy.

Przeciwwskazania

  • Ostre stany zapalne skóry
  • Aktywny proces nowotworowy

Cennik zabiegu


Jedna strzykawka

1000zł

Dwie strzykawki

1800zł

Trzy strzykawki

2500zł

Cztery strzykawki

3000zł

Informacja o zabiegu


Wolumetria twarzy cena uzyskujemy poprzez wstrzyknięcie wypełniacza w miejsca, gdzie ilość tkanki podskórnej uległa zmniejszeniu, można skutecznie poprawić zarys – modelowanie twarzy, szczególnie uwydatnienie kości policzkowych.

Najczęściej do wolumetrii twarzy stosujemy kwas hialuronowy – szwajcarskiej firmy

Naturalnym wypełniaczem może być własny tłuszcz – lipofilling. Innym wypełniaczem jest fibryna bogatopłytkowa.

Jest to wolumetria twarzy regeneracyjna – przeszczepiony własny tłuszcz zawiera komórki macierzyste.

Naturalny wypełniacz ATR również może być skutecznie stosowany do zabiegów wolumetrii twarzy.

Kwas hialuronowy o odpowiedniej gęstości – biozgodna substancja występująca również naturalnie w ludzkim organizmie – nie tylko doskonale redukuje zmarszczki, ale również przywraca odpowiednią objętość tkankom twarzy, działa jako wypełnienie tłuszczowe – poprawiając kontury twarzy.

Dodatkowymi efektami wolumetrii twarzy mogą być: uniesienie kącików ust, uwydatnienie kości policzkowych, redukcja zmarszczek, bruzd wokół ust oraz kurzych łapek, a także modelowanie brody. Skóra po zabiegu wydaje się też młodsza, świeższa, bardziej wypoczęta i jędrniejsza.

Wolumetria twarzy – dla kogo?

Wolumetria twarzy polecana jest osobom:

Jakie okolice?

W ramach wolumetrii twarzy cena wypełniać można wprowadzać w następujące miejsca twarzy:

Na czym polega wolumetria twarzy?

Zabieg wolumetria twarzy, polega na przywróceniu objętości w miejscach gdzie jest jej niedobór, co wpływa na zarys twarzy. Z definicji służą do tego wypełniacze. Naturalnym wypełniaczem dającym trwały efekt przywrócenia objętości jest własny tłuszcz. Można także używać kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia Radiesse. Zabieg na twarzy kwasem hialuronowym najczęściej polega na uzupełnianiu ubytków objętości – szczególnie uwydatnienie kości policzkowych daje wyraźne modelowanie policzków poprawiając rysy twarzy.

Wolumetria twarzy  – jak wygląda zabieg

Preparat, najczęściej wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego – miękki, elastyczny, niewidoczny i niewyczuwalny dla pacjenta – wstrzykuje się za pomocą niewielkiej lub tępo zakończonej igły bądź kaniuli, głęboko w tkankę podskórną w miejscu podania.

Zabieg wolumetria twarzy nie jest bolesny. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać uczucie „rozpierania”, jednak zabieg wolumetrii można przeprowadzić także pod znieczuleniem miejscowym. Po zakończonej wolumetrii twarzy lekarz wykonuje delikatny masaż w celu jak najdokładniejszego rozprowadzenia wypełniacza i poprawienia owalu twarzy.

Przez kilka godzin po zabiegu wolumetria twarzy nie należy dotykać ani masować twarzy, zaleca się również unikanie nadmiernej ekspresji mimicznej. Przez trzy dni natomiast nie należy opalać się, korzystać z solarium ani sauny. Po tym okresie można wrócić do normalnego życia. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, a utrzymują się przez 12-18 miesięcy. Wolumetria twarzy może być powtarzana raz do roku. Zabiegi wolumetrii twarzy zawsze są wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza.

Wolumetria twarzy pozwala przywrócić jędrność skórze, wyrównać kontur oraz nadać właściwy owal twarzy bez konieczności stosowania innych metod w tym nici liftingujących – wystarczy kwas hialuronowy, który wnika w głąb skóry i ma za zadanie skorygować ubytki w tkance skórnej.

Zabiegiem łączącym delikatną wolumetrię twarzy i mezoterapię igłową jest Profhilo.

Wolumetria – przeciwwskazania

Z wolumetrii twarzy nie powinny korzystać osoby:

Po zabiegu wolumetrii twarzy kości policzkowych może wystąpić delikatny obrzęd lub zaczerwienienie, a także lekki ból w okolicach zastrzyków, objawy te jednak ustępują najpóźniej po kilku dniach. Delikatne obrzęki występują po wielu zabiegach medycyny estetycznej. Aby przywrócić właściwy kształt twarzy często wykonuje się modelowanie policzków czy też wypełnienie zapadniętych policzków z użyciem kwasu hialuronowego. Zabieg ten może się również przyczynić do redukcji zmarszczek.

Nowoczesna medycyna estetyczna zna wiele skutecznych metod modelowania rysów twarzy, jednym z nich jest wolumetria twarzy, która poprawia owal twarzy i redukuje zapadnięte policzki.

Materiały stosowane do wolumetrii twarzy:

Wolumetria twarzy inne metody

Bardzo dobre efekty można uzyskać nićmi Aptos, co więcej można łączyć metody np. nici Aptos + kwas hialuronowy – wtedy efekty są bardziej naturalne, owal twarzy ulega poprawie bez ograniczania mimiki.

Wolumetria twarzy jak długo się utrzymuje?

Efekt zabiegu usieciowanym kwasem hialuronowym utrzymuje się do 18 – 24 miesięcy, przy przeszczepie tłuszczu efekt jest bardziej naturalny i utrzymuje się 5 – 7 lat. Nićmi Aptos około 2 lat.

Wolumetria twarzy cena

Najczęściej jest to wydatek 1900 – 2700zł

Wolumetria twarzy

Czy wolumetria twarzy boli?

Wolumetria twarzy wykorzystuje odmianę bardziej usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest ona bardziej gęsta od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczna, dzięki temu poprawia owal twarzy i podkreśla kości policzkowe.

Lekarz wstrzykuje ją w głębokie warstwy tkanek poniżej skóry. Zabieg jest raczej bezbolesny, nieprzyjemne jest samo ukłucie igłą podczas przechodzenia przez skórę.

Czym jest i na czym polega wolumetria twarzy?

Zabieg wolumetrii twarzy to modelowanie konturów twarzy przy użyciu różnych substancji wypełniających, najczęściej przy zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Jakie metody obejmuje zabieg wolumetrii twarzy?

W celu wykonania wolumetrii twarzy najczęściej wykorzystuje się metodę z kwasem hialuronowym.  Cząsteczka zbudowana w ten sposób zwana jest bipolimerem i w tym przypadku składa się z na przemian występujących reszt kwasu D-glukuronowego i N-acetylo-D-glukozaminy połączonych wiązaniami β(1→4) i β(1→3) glikozydowymi. Jest to jedyny glikozaminoglikan, który nie wiąże się kowalencyjnie z białkami i nie tworzy proteoglikanów.

Ponadto jest głównym składnikiem mazi stawowej odpowiadając między innymi za smarowanie powierzchni stawowych oraz zapewnienie odżywienia chrząstek.

Inną metodą znajdującą zastosowanie w wolumetrii twarzy jest Sculptra. To innowacyjny preparat wykorzystywany we współczesnej medycynie estetycznej. Jego skład jest oparty na kwasie L-polimlekowym, który występuje naszym w organizmie.

Kwas L-polimekowy, poprzez pobudzanie wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych, przyczynia się do pobudzania i uruchamiania procesów regeneracyjnych w skórze.  Dzięki temu zwiększa napięcie skóry, poprawia jej napięcie, a tym samym odmładza wygląd, poprawia owal twarzy. Likwiduje zmarszczki, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, usuwa worki pod oczami, czy „chomiki”. Istotne jest to, że jego rezultat nie wynika z samego wypełnienia, ale z odbudowania trójwymiarowej struktury włókien kolagenowych.

Działanie regeneracyjne preparatu Sculptra przebiega w sposób kilkuetapowy. W początkowym etapie, po wstrzyknięciu preparatu otrzymywany jest pierwotny efekt wynikający z wypełnienia preparatem. Następnie, woda wchodząca w skład Sculptra zostaje wchłonięta, co skutkuje zauważalnym pozornym wycofaniem się efektu. W końcu, na skutek stymulacji syntezy włókien kolagenowych, dochodzi do odbudowania struktury kolagenowej będącej szkieletem tkanki skórnej. Prowadzi to do powstania ostatecznego rezultatu zabiegu.

Wolumetria twarzy cena – zależy od ilości zużytego preparatu

Czym jest i na czym polega wolumetria twarzy?

Najczęstszym sposobem aplikacji kwasu hialuronowego w obręb skóry jest mezoterapia igłowa. Jej istotą jest wprowadzanie w skórę różnego rodzaju substancji aktywnych poprzez mikroinjekcje. Dzięki temu omijana jest warstwa naskórka, co pozwala na lepszą penetrację w głąb tkanki. Zabieg ten może być wykonywany na kilka sposobów.

Na czym polega wolumetria twarzy Poznań

Piśmiennictwo

  1. Sherman RN, Global Volumetric Assessment and Three-Dimensional Enhancement of the Face With Injectable Poly-L-lactic Acid, J Clin Aesthet Dermatol. 2010 Aug; 3(8):27-33
  2. Keni SP, Sidle DM, Sculptra (injectable poly-L-lactic acid), Facial Plast Surg Clin North Am. 2007 (Feb); 15(1): 91-7
  3. Myung Y, Jung C, Mini-midface Lift Using Polydioxanone Cog Threads, Plast Reconstr Surg Glob Open. 2020 Jun 24; 8(6): e2920
  4. Shome D, Vadera S, Shiva Ram M, Khare S, Kapoor R, Use of Micro-focused Ultrasound for Skin Tightening of Mid and Lower Face, Plast Reconstr Surg Glob Open. 2019 Dec 31; 7(12): e2498

Na czym polega wolumetria twarzy?

Wolumetria twarzy okolic jarzmowych to zabieg, wokół którego narosło wiele mitów. Dowiedzmy się, jakich wypełniaczy używa się do jego przeprowadzenia oraz na jakie efekty może liczyć pacjent, korzystając z wypełnienia kwasem hialuronowym,  preparatem Sculptra czy lipotransferu.

Wolumetria – definicja i wskazania do zabiegu

Istotą zabiegu wolumetrii twarzy jest zwiększenie lub uzupełnienie objętości obszarów ciała za pomocą różnego typu wypełniaczy. Wolumetria jest nazywana też liftingiem twarzy i prowadzi do modelowania czy przywracania młodszego i odświeżonego wyglądu skóry.

Jest to powszechnie stosowany zabieg medycyny estetycznej, który wykonuje się w celu modelowania policzków, redukcji chomików na twarzy (uniesienie opadających policzków), wypełniania doliny łez, poprawienia zarysu żuchwy i wyrównania ubytków w obrębie twarzy.

Wskazaniem do zabiegu wolumetrii twarzy może być wiotka skóra dotknięta procesami starzenia, opadająca skóra czy chęć odzyskania dawnego, młodzieńczego wyglądu skóry. Pacjenci z bruzdami nosowo-wargowymi (linie marionetki) czy osoby z niesatysfakcjonującym owalem twarzy, linią żuchwy, także korzystają z zabiegu wolumetrii twarzy. Lekarz medycyny estetycznej może z pomocą np. kwasu hialuronowego dokonać wolumetrii łuków jarzmowych, korekty grzbietu nosa czy uzupełnienia objętości w obrębie skroni.

Rodzaje wypełniaczy – wolumetria twarzy

W klinice medycyny estetycznej w Poznaniu lekarz po pierwszej konsultacji i przeprowadzeniu wywiadu, zaproponuje adekwatny do problemu medycznego wypełniacz – najczęściej kwas hialuronowy. Do wolumetrii twarzy najczęściej stosuje się wypełniacze jak: kwas hialuronowy, własny tłuszcz (lipotransfer) oraz biostymulatory. Wszystkie trzy metody są bezpieczne, mało inwazyjne i skuteczne.

Przeszczep tłuszczu w klinice medycyny estetycznej Poznań to procedura polegająca na pobraniu tłuszczu np. z brzucha i wstrzyknięcie go w inny obszar. Zanim tłuszcz własny zostanie podany na drodze iniekcji, należy obrobić go w wirówce, aby wyodrębnić preparat zawierający komórki macierzyste.

Następnie odpowiednio przygotowany tłuszcz wstrzykuje się za pomocą kaniuli w obszar twarzy, co wywołuje efekt wolumetryczny. Pacjent nie odczuwa bólu (podawane jest znieczulenie miejscowe) i nie musi obawiać się reakcji alergicznej, ponieważ podany tłuszcz podczas lipotransferu pochodzi z organizmu pacjenta, dlatego jest biozgodny. Czas trwania zabiegu to od 60 do 90 minut.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Drugą metodą wolumetrii jest podawanie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego, który  wstrzykuje się w głębokie warstwy skóry. Podobnie jak tłuszcz pobrany z uda czy brzucha, kwas hialuronowy także naturalnie występuje w organizmie pacjenta. W zależności od przypadku, lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy w tkankę podskórną czy mięśnie twarzy.

Dokonuje on wielu precyzyjnych iniekcji, aby po zakończeniu czynności rozmasowywać kwas hialuronowy, co poprawia efekt zabiegu. Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem, odpowiada za wiązanie wody w organizmie, co prowadzi za ujędrnienie skóry. Pierwsze efekty wypełnienia twarzy kwasem hialuronowym są widoczne od razu, a na pełne należy poczekać od dwóch tygodni do półtora roku (w zależności od indywidualnych wskazań pacjenta).

Biostymulatory w gabinecie medycyny estetycznej Poznań

Trzecim rodzajem wypełniaczy do wolumetrii twarzy są biostymulatory takie jak: Sculptra, Radiesse czy Ellanse. Najczęściej w naszej klinice medycyny estetycznej w Poznaniu stosujemy Sculptrę. Jest to preparat zawierający kwas L-polimlekowy, uznawany za skuteczny stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.

Preparat, np. kwas hialuronowy, podany drogą iniekcji przez lekarza medycyny estetycznej stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, uruchamiając proces regeneracji w skórze. W efekcie wolumetria prowadzi do poprawy elastyczności skóry i stworzenia swoistego rusztowania dla tkanek, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta. Wypełnienie opadających policzków czy okolic żuchwy z udziałem Sculptra zapewnia naturalny efekt, który ujawnia się stopniowo.

Na czym polega wolumetria twarzy? Warto wiedzieć. Wolumetrię twarzy czasami wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza