Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań

Zabiegi dla Panów


Zabiegi dla Panów, coraz częściej panowie zaglądają do gabinetów medycyny estetycznej.

Panowie cenią sobie zabiegi trwające krótko a dające trwałe efekty.

Popularne są też wśród panów zabiegi mniej inwazyjne, po których rekonwalescencja jest krótka.

zabiegi dla panów
Data aktualizacji: 2023-01-15 19:24:38

Zabiegi dla Panów

Czy mężczyźni korzystają z zabiegów medycyny estetycznej? – Oczywiście, tak!

Najczęściej wybierane zabiegi to:

 1. Pelleve – bezbolesne wygładzanie zmarszczek, bez rekonwalescencji, mozna go wykonywać także latem
 2. Regenera Activa – leczenie łysienia androgenowego, jeden zabieg na 2 lata
 3. Ginekomastia – odsysanie tłuszczu

Popularne zabiegi wśród Panów:

 • Osocze bogatopłytkowe z dermapenem przeciw wypadaniu włosów.
 • Wygładzanie zmarszczek – botox / laser frakcyjny
 • Usuwanie blizn – laser frakcyjny / dermapen
 • Leczenie zmian po trądziku
 • Leczenie nadpotliwości – botox
 • Usuwanie włókniaków, brodawek, kaszaków – chirurgicznie lub laserem frakcyjnym
 • Trądzik różowaty, pajączki naczyniowe
 • Cienie pod oczami / worki pod oczami
 • Ginekomastia
 • Ledoterapia – zabieg, po którym można wrócić do normalnej aktywności
 • Laserowe usuwanie włosów

 Zabiegi dla mężczyzn – dlaczego warto

Dbanie o dobry wygląd stało się czymś naturalnym dla współczesnego mężczyzny, wpływającym nie tylko na samopoczucie i wysoką samoocenę, ale również warunkującym powodzenie zawodowe i wysoką samoocenę, ale przekładającym się na wysokość dochodów.

Coraz więcej mężczyzn rozumie, że odpowiednio zadbany wygląd podkreśla ich męskość i czyni ich bardziej atrakcyjnymi.

Męska skóra jest o około 20% grubsza niż kobieca, zawiera większą ilość kolagenu i elastyny, a także gruczołów łojowych, co sprawia, że jest bardziej sprężysta, lepiej nawilżona, natłuszczona i później się starzeje. Z drugiej jednak strony częściej występują u mężczyzn problemy związane ze skórą łojotokową: zaskórniki, wypryski, rozszerzone pory.

Zabiegi dla Panów

Golenie, błędy pielęgnacyjne, wpływ czynników środowiskowych – warunków atmosferycznych, dymu tytoniowego, złej diety, czynników stresogennych sprzyjają stanom zapalnym, podrażnieniom, przesuszeniu skóry, pękaniu naczyń. Nadmierna aktywność silnych mięśni mimicznych głównie czoła i gładzizny skutkuje powstaniem zmęczonego wyrazu twarzy poprzez widoczne zmarszczki i bruzdy.

Nadmierny i niewłaściwie zlokalizowany tłuszczyk, rozstępy, łysienie, nadmierne owłosienie mogą stanowić problem. Zapraszamy na bezpłatną konsultację i stosowne zabiegi.

Bywa, że pozostały rozstępy z okresu szybkiego wzrostu bądź blizny powstałe w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych lub na skutek przebytego trądziku czy zabiegów z dzieciństwa.  Wszystko to można wyeliminować w trakcie zabiegów medycyny estetycznej.

Procedury medyczne dla mężczyzn są wykonywhttps://www.wrosinski.pl/zabiegi/botox-poznan-toksyna-botulinowa/ane tak samo dokładnie i z taką samą starannością jak zabiegi dla Pań.

Zabiegi dla Panów – Na przykład botox

Zastosowanie toksyny botulinowej pozwala wygładzić zmarszczki mimiczne, a jego mechanizm polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co następuje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie zmarszczek.

Botoks stosowany jest w celu wygładzania zmarszczek pomiędzy brwiami (lwich zmarszczek), zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek). Zabieg trwa zaledwie kilka minut i jest prawie bezbolesny. Nie jest potrzebne znieczulenie i zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do pracy.

Dzięki wygładzeniu zmarszczek mimicznych twarz odzyskuje młodszy i bardziej „pogodny” wygląd. Jednorazowy zabieg z użyciem botoksu to koszt rzędu 450 zł, a efekt widoczny jest po ok. 14 dniach, przy czym pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach.

Skutek zabiegu utrzymuje się średnio 6-8 miesięcy. Szybciej ustępuje u osób palących i odwiedzających solarium  Zabieg z użyciem botoksu jest również bardzo skuteczny w przypadku leczenia nadmiernej potliwości.

Zabiegi dla mężczyzn

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530