wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
przeszczep włosów metodą FUE

Przeszczep włosów metodą FUE

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
4 - 7h
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
głowa
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
miejscowe
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
do 2 tygodni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
10zł jeden graft

Przeszczep włosów FUE jest coraz częściej wybieranym zabiegiem w leczeniu łysienia.

Przeszczepy włosów odbywają się w znieczuleniu miejcowym.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

  • Dla osób z łysieniem androgenowym i nie tylko

Przeciwwskazania

  • Ostre schorzenia infekcyjne

Pytania i odpowiedzi


Jak się przygotować do zabiegu przeszczepu włosów?

Zapraszamy na konsultację. Ponieważ jest to zabieg chirurgiczny – umawiamy pacjentów dopiero po konsultacji.

Przeszczep włosów wymaga odpowiedniego przygotowania i wykluczenia przeciwwskazań.

Jak długo się utrzymują przeszczepione mieszki włosowe?

Jeśli pacjent nie choruje na określone choroby to efekt zabiegu jest trwały. Przeszczepione włosy utrzymują się do końca życia.

Czego unikać po przeszczepie włosów?

Czego unikać po przeszczepie włosów? Przez około 3 tygodnie należy zrezygnować z wszelkich odżywek, lakierów lub żeli do włosów – natomiast używać preparaty polecone przez lekarza. Przez  pierwszy miesiąc po zabiegu nie nakładać kasków motocyklowych, narciarskich lub rowerowych.

Jak długo utrzymuje się przeszczep włosów?
Włosy przeszczepione w nowym miejscu odrastają ostatecznie po około 12 miesiącach.
Przeszczepione włosy nie są wrażliwe na hormony androgenowe, dzięki temu pozostają w nowym miejscu do końca życia.
Efekt zabiegu przeszczepu wzmacniamy podając odpowiednie leki oraz zabiegi małoinwazyjne aby przyspieszyć wzrost włosów, np. osocze bogatopłytkowe.
W jakim wieku najlepiej robić przeszczep włosów?
Idealny wiek do przeszczepu włosów to okres pomiędzy 30. a 50. rokiem życia.
Wykonanie zabiegu przeszczepu włosów ma sens u osób zdrowych, każde obciążenie np. cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne będzie utrudniać wgojenie się graftów. Bardzo niekorzystnie wpływa też palenie papierosów.
Zabieg przeszczepu włosów ile kosztuje?

Najczęściej cena jednego graftu wynosi około 10zł, jednak ostateczny koszt zabiegu wycenia lekarz podczas konsultacji.

Po zabiegu pacjent otrzymuje w cenie zestaw do pielęgnacji.

Czy zabieg jest bolesny?

Przeszczep włosów jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu pacjent udaje się do domu.

Zabieg transplantacji włosów w Poznaniu jest bezbolesny, dyskomfort występuje podczas podania znieczulenia miejscowego.

Skuteczność przeszczepu włosów w dużym stopniu zależy od współpracy pacjenta i przestrzeganiu zaleceń po zabiegu.

Zabieg przeszczepu włosów w Poznaniu

Zabieg przeszczepu włosów jest wykonywany w naszym gabinecie pod adresem Promienista 132/1 w Poznaniu

Ile potrzeba Graftow do przeszczepu?
Liczba graftów jest oceniana indywidualnie, zależy od kształtu i rozmiarów głowy. Najczęściej zakola wymagają przeszczepienia około 800-1000 graftów, zakola z okolicą czubka głowy – 1500-2000 graftów, a tonsura, czyli tył głowy – około 1000 graftów.
Przeważnie do przeszczepu włosów na całą głowę trzeba pobrać i wszczepić około 3500 do 4000 graftów.
Jak wyglądają włosy po przeszczepie?
Odrost włosów zaraz po przeszczepie włosów jest niezbyt niewielki. Miesiąc po zabiegu przeszczepu włosów może wystąpić faza wypadania włosów. Po 2-3 miesiącach zaczną się pojawiać pierwsze efekty przeszczepu włosów w postaci pojedynczych, nieregularnych włosków. Najlepszy efekt jest po roku.
Przeszczep włosów Poznań cena

Ostateczna cena zabiegu jest podawana przez lekarza w trakcie konsultacji na podstawie badania pacjenta. Najczęściej cena jednego graftu wynosi około 10zł.

Gdzie przeszczepić włosy w Poznaniu

Zapraszamy do naszego gabinetu Aestetic Clinic Promiensita 132/1 Poznań Grunwald

Ile kosztuje przeszczep włosów w Poznaniu?

Koszt przeszczepu jednego graftu wynosi 10 zł, najczęściej na zakola trzeba przeszczepić 1000 do 1500 graftów, na czubek głowy około 1000 graftów.

Koszt zabiegu jest ustalany indywidualnie po zbadaniu pacjenta i określeniu potrzebnej liczby graftów oraz możliwości ich pobrania.

Dlaczego warto zrobić przeszczep włosów w Polsce?

Zalety zabiegu w kraju:

  1. Konsultacja bezpośrednia z chirurgiem przed zabiegiem
  2. Bezpieczeństwo – europejskie standardy sterylności
  3. Wizyty kontrolne i konsultacje po zabiegu
  4. Łatwy kontakt z gabinetem wykonującym zabieg
  5. Możliwość wizyty po roku, kiedy ocenia się ostateczny efekt

Cennik zabiegu


Przeszczep jednego graftu - koszt całego zabiegu ustalany indywidualnie

10zł

Konsultacja do przeszczepu włosów

200zł

Informacja o zabiegu


Przeszczep włosów metodą FUE – opis zabiegu. Transplantacja włosów Poznań to najskuteczniejsze leczenie łysienia androgenowego.

Przeszczep włosów w Poznaniu w naszym gabinecie przeprowadzany jest innowacyjną metodą FUE. Jest ona bezbolesna, nieinwazyjna, nie wymaga zakładania szwów i znieczulenia ogólnego, a jej skuteczność wynosi aż 95%. Poznajmy przebieg zabiegu, wskazania i przeciwwskazania tej metody transplantacji włosów

Zabieg wykuje dr Łukasz Kobyliński

Na czym polega przeszczep włosów?

Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej i trychologiczny, który pozwala na efektywne leczenie łysienia. Transplantacja włosów polega na przeniesieniu mieszków włosowych z dawczych okolic ciała, czyli tych gdzie występują włosy, do biorczych okolic (obszarów, w których występuje problem łysienia).

Lekarz pobiera niewielki fragment skóry – graft, który jest preparowany z paska skóry. Następnie poddawane transplantacji są mikrografty – fragmenty skóry zawierające aktywne mieszki włosowe. Lekarz wszczepia jest w obszar biorczy setkami, co prowadzi do pożądanego efektu terapeutycznego. 

Metoda FUE przeszczep włosów – na czym polega?

Jest to obecnie jedna z częściej stosowanych i najbardziej innowacyjnych technik transplantacji włosów, która według ostatnich badań przyjmuje się w 95% przypadków. Metoda transplantacji FUE  (ang. Follicular Unit Extraction) charakteryzuje się punktowym pobieraniem włosów. Pojedyncze zespoły mieszków włosowych są pobierane manualnie przez lekarza lub z pomocą specjalnego urządzenia bez konieczności wycinania fragmentu skóry.

Włosy mogą być pobierane z różnych obszarów ciała, a transplantacja FUE jest nieinwazyjna, bezbolesna i przeprowadzana zgodnie z najwyższymi protokołami bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do niegdyś stosowanej metody Strip, FUE nie pozostawia blizn, znajduje zastosowanie do szerokich wskazań oraz zapewnia naturalne efekty. W metodzie manualnej przeszczepu włosów FUE niezwykle ważne są doświadczenie i precyzja lekarza. 

Metoda przeszczepu włosów FUE wyparła do niedawna popularną metodę Strip, polegającą na konieczności wycięcia fragmentu skóry z tyłu głowy celem pobrania z niego włosów i przeszczepienia ich w obszar biorczy. Wadą rozwiązania była inwazyjność, niemożność pobrania włosów u pacjentów z dotkliwym łysieniem czy też blizny po zabiegowe.

Przeszczep włosów FUE umożliwia pobieranie mieszków włosowych nie tylko z części potylicznej, ale z innych obszarów takich jak: klatka piersiowa, kończyny dolne, broda. Pacjent podczas zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu czuje się komfortowo, ponieważ stosuje się znieczulenie. Blizna po procedurze znika maksymalnie po 7 dniach, a rekonwalescencja trwa krótko. 

Korzyści metody FUE przeszczepu włosów

Korzyścią przeszczepu włosów tą metodą jest nieinwazyjność – podczas zabiegu nie istnieje konieczność wycinania paska skóry i zakładania szwów. Transplantacja włosów tą metodą nie pozostawia liniowych blizn, co było niemożliwe do osiągnięcia w przypadku metody Strip. Kolejnym atutem procedury u trychologa w Poznaniu jest bezbolesność – pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, które sprawia, że czuje się komfortowo podczas wizyty w klinice.

Zaletą przeszczepu włosów w Poznaniu jest najwyższe bezpieczeństwo – innowacyjna metoda  znacznie minimalizuje ryzyko infekcji (jak przy metodzie Strip) i nie wymaga znieczulenia ogólnego. Procedura w minimalny sposób ingeruje w pole dawcze oraz zapewnia skuteczność na poziomie 90-95%, co znacznie przewyższa starsze metody. Pacjenci doceniają przeszczep FUE z uwagi na naturalny efekt w postaci gęstych włosów i szybszą regenerację po transplantacji włosów.

Ta metoda umożliwia noszenie nawet bardzo krótkich włosów. Rekonwalescencja jest krótka, dlatego pacjent wraca do codziennych aktywności praktycznie już następnego dnia po zabiegu.   

Przeszczep włosów – wskazania

Jest to metoda szczególnie polecana przez lekarzy jako remedium na łysienie androgenowe. Ale nie jest to jedyne wskazanie, do którego przeszczep FUE jest stosowany. Metoda transplantacji włosów przynosi pożądane rezultaty w leczeniu innych rodzajów łysienia: bliznowaciejącego, pourazowego, łysienia nabytego w wyniku oparzenia. Przeszczep włosów jest stosowany do leczenia ubytków owłosienia w różnych partiach ciała (włosy, brwi, broda, okolice łonowe).  Przed zabiegiem konieczna jest diagnostyka – trichoskopia.

Przeszczep włosów Poznań – przeciwwskazania

Każdy zabiegu u trychologa w Poznaniu lub w gabinecie medycyny estetycznej obarczony jest przeciwwskazaniami. Do zabiegu transplantacji włosów kwalifikuje lekarz. Z zabiegu nie mogą skorzystać pacjenci z aktywni bliznowcami i infekcjami. Przeciwwskazaniem jest niewyregulowana cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, aktywne nowotwory, choroby zapalne skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi. 

Jak przygotować się do zabiegu transplantacji włosów?

Lekarz przekaże pacjentowi zalecenia, do których powinien się zastosować. Przed zabiegiem należy wykonać badania laboratoryjne: morfologię krwi, wskaźniki APTT i INR, stężenie glukozy na czczo, badania w kierunku wybranych chorób zakaźnych. Ważne, aby pacjent nie przyjmował leków przeciwzapalnych i aspiryny na 10 dni przed zabiegiem. Pacjent nie powinien spożywać alkoholu 3 dni przed przeszczepem włosów w Poznaniu.  

Przebieg zabiegu przeszczepu włosów

Po odrzuceniu przeciwwskazań, zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu, lekarz tłumaczy przebieg procedury składającej się z 4 etapów. Pacjent jest znieczulany, dzięki czemu nie towarzyszą mu nieprzyjemne dolegliwości bólowe podczas procedury. Lekarz dokonuje delikatnego nacięcia i wyciąga pojedyncze mieszki włosowe z obszaru potylicy i skroni lub klatki piersiowej.

Następuje sprawdzenie ich pod mikroskopem w celu potwierdzenia, że są nieuszkodzone. Podczas przeszczepu można wykorzystać do 3000 mieszków. Czas poboru mieszków jest zależy od wskazań pacjenta. W kolejnym etapie lekarz wykonuje nakłucia igłą w obszarze biorczym. Lekarz wykonuje nacięcia pod odpowiednim kątem, dobierając odpowiedni kierunek iniekcji.

Ten etap ma za zadanie m.in. przygotowanie nowej fryzury, którą pacjent będzie się cieszył po transplantacji włosów. W ostatnim etapie lekarz wprowadza pobrane mieszki włosowe w miejsce nakłuć. Zwieńczeniem procedury jest założenie opatrunku. W ciągu trzech dni przeszczepione mieszki implantują się, a pacjent powinien przestrzegać zaleceń lekarza. 

Ile kosztuje zabieg przeszczepu włosów

Najczęściej przeszczep jednego graftu kosztuje 10zł. Liczba przeszczepianych włosów waha się od tysiąca do 3 tysięcy na zabieg.

Po przeszczepie włosów efekt jest bardzo trwały.

Pacjenci z wypadaniem włosów najpierw zgłaszają się do trychologa, jeśli ubytek włosów jest znaczny wtedy wkracza chirurg.

Piśmiennictwo:

Wolff H, Fischer TW, Blume-Peytavi U. The Diagnosis and Treatment of Hair and Scalp Diseases. Dtsch Arztebl Int 2016; 113: 377–86. doi:10.3238/arztebl.2016.0377

Przylipiak A. (red.). Medycyna Estetyczna. Podręcznik dla studentów kosmetologii. Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Warszawa 2017.

P.Styczeń, Włosom na ratunek, [w:] Art Of Beauty Nr 2 2015.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza