Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Juvelook


Juvelook – odmładzanie okolicy oka. Kwas polimlekowy pod oczy

Juvelook
Data aktualizacji: 2022-10-10 22:37:01

Juvelook to stymulator kolagenu na bazie kwasu polimlekowego dedykowany do okolic oczu.

Wskazania:

Do zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Nakładane jest znieczulenie miejscowe w postaci kremu.

Po zabiegu:

Pacjent powinien dbać o aseptykę, nie dotykać okolicy poddanej terapii, aby nie doprowadzić zakażenia przez miejsca ukłuć.

Zabieg najczęściej wykonywany jest kaniulą co minimalizuje możliwość powstawania zasinień. Możliwy jest niewielki obrzęk po zabiegu zwłaszcza w okolicy oka. Jest to uzależnione od osobniczych skłonności. Najczęściej pacjent może wrócić do normalnej aktywności kolejnego dnia po zabiegu.

W odróżnieniu od postępowania po podaniu innych preparatów kwasu mlekowego,  nie ma konieczności masowania skóry kilka razy dziennie ( ze względu na lepszą lepkość molekuł do tkanek, gwarantującą brak przemieszczania się).

Juvelook – Jak wygląda zabieg

Preparat jest połączeniem kwasu hialuronowego i kwasu poli DL mlekowego. Ponieważ molekuła zawiera 2 substancje, mówimy o wypełniaczu hybrydowym. Synergistyczne działanie tych dwóch, dobrze znanych substancji daje szybki i niezwykle skuteczny efekt zabiegowy.

Juvelook jest jedynym na świecie preparatem PDLLA przeznaczonym do terapii delikatnej okolicy dolnej powieki i doliny łez, cienkiej skóry szyi oraz do mezoterapii skóry twarzy.

Jest to możliwe ponieważ molekuła preparatu ma wielkość od 10 do 40 mikronów. Jej głównym elementem jest stymulator tkankowy kwas PDLLA otoczony nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

To dlatego tuz po zabiegu widoczne jest nawilżenie skóry, co zdecydowanie poprawia warunki pacy pobudzanych przez PDLLA fibroblastów. Efekt zabiegu w postaci korekty objętości i jakości skóry jest widoczny od razu po zabiegu i narasta stopniowo w czasie kilku miesięcy po zastosowaniu.

Bezpieczeństwo poparte badaniami klinicznymi, które doprowadziły do uzyskania najpierw dwóch patentów, następnie certyfikatu CE niezbędnego do wprowadzenia substancji na rynek europejski.

Udowodniono, że stymulacja preparatem Juvelook wywołuje kontrolowany w wysokim stopniu stan zapalny. Zdjęcia wycinków histopatologicznych obrazują uporządkowane rozłożenie molekuł w skórze otoczonych świeżo wyprodukowanymi

Zabieg wymaga 2 serii, druga po 4 – 6 tygodniach

Przeciwwskazania:

  • Ciąża,
  • Karmienie piersią,
  • Aktywna infekcja,
  • Choroby z grupy kolagenoz,
  • Aktywne, nieuregulowane choroby autoimmunologiczne,
  • Alergia na składniki preparatu,
  • Stan zapalny skóry w okolicy planowanego zabiegu
Juvelook

Juvelook pod oczy

1000zł

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (6 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530