wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
1h
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
okolice intymne
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
tak
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
tak
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
wg cennika

Ginekologia estetyczna jest to zespół procedur (np. obkurczanie pochwy) mających na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich zewnętrznych narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych.

Zabiegi ginekologii estetycznej prowadzą do poprawy poczucia własnej atrakcyjności i komfortu psychicznego leczonych Pacjentek.

Działania te mają również znaczenie dla poprawy wizerunku kobiety w oczach jej partnera.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

Przeciwwskazania

Cennik zabiegu


Powiększanie warg sromowych większych tłuszczem

3500zł

Powiększanie / wypełnianie warg sromowych kwasem hialuornowym

2000zł

O-shot

900zł

Laserowe obkurczanie pochwy - IntimaLase

900zł

Informacja o zabiegu


Ginekologia estetyczna oferuje:

Jest to dziedzina, która zajmuje się zabiegami mającymi na celu poprawienie wyglądu zewnętrznych narządów rozrodczych oraz poprawienie doznań w trakcie zbliżenia intymnego.

Warto pamiętać, że są to również zabiegi lecznicze, służące naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Dzięki nim podnosimy komfort życia oraz rozwiązujemy sytuacje, które często są lekceważone w gabinetach lekarskich.

Co oferuje ginekologia estetyczna?

Coraz częściej schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, można leczyć za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. Pacjent może uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych.

Do takich nowoczesnych metod zaliczamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Takimi nowoczesnymi procedurami jest wypełnianie i rewitalizacja zewnętrznych narządów płciowych przy użyciu, lasera,  kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu – zobacz: przeszczep tłuszczu.

Problemy z okolicami intymnymi to problem wielu kobiet. Nie warto ich ignorować, nawet jeżeli dotyczą wyłącznie sfery estetycznej. Funkcjonowanie i wygląd narządów płciowych ma bowiem ogromny wpływ na zdrowie pacjentek, nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne.

Mankamenty związane z płciowością często owocują odczuwaniem poważnego dyskomfortu, są przyczyną obniżenia poczucia własnej wartości oraz jakości życia seksualnego.

Kobieta niezadowolona z wyglądu swoich genitaliów, to zwykle kobieta niedowartościowana, czuje się ona mniej atrakcyjna, wstydzi się własnego ciała. Wszystko to sprawia, że trudniej wchodzi w związki intymne, a jej satysfakcja ze współżycia jest obniżona.

Kobiety często skarżą się na brak akceptacji własnego ciała, a co za tym idzie, barierę psychiczną uniemożliwiającą udane współżycie. Można jednak uniknąć tego typu problemów. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty.

Ginekologia estetyczna obecnie także w Polsce rozwija się prężnie i dynamicznie. Jest to specyficzna dziedzina medycyny estetycznej, dotycząca poprawy funkcjonowania i wyglądu kobiecych zewnętrznych narządów płciowych.

Zakres tej dziedziny jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno korektę wrodzonych defektów, jak i profilaktykę przeciw efektom procesu starzenia czy też radzenie sobie ze zmianami następującymi po ciążach i porodach.

Ginekologia estetyczna zajmuje się także problemami takimi jak zespół luźnej pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu lub obniżona satysfakcja ze współżycia seksualnego.

Ginekologia Estetyczna – Dla kogo?

Wiele pacjentek gabinetów ginekologii estetycznej to kobiety w wieku okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym. Borykają się one z wieloma problemami związanymi ze zmianą profilu hormonalnego, nie są zadowolone ze zmian jakie zachodzą w ich ciałach.

Atrofia okolic intymnych i pochwy niesie za sobą zcieńczenie skóry i śluzówek, ubytek tkanki podskórnej co powoduje: dyskomfort, suchość pochwy, nawracające zapalenia, podrażnienie, problemy ze współżyciem, krwawienia kontaktowe, nietrzymanie moczu.

Niezadowolenie z wyglądu zewnętrznych narządów płciowych nie jest domeną wyłącznie pacjentek w dojrzałym wieku i nie musi być związane tylko z procesem starzenia. Z wieloma problemami borykają się również młode kobiety.

Przebarwienia, zmiany typu kłykcin, znamiona skóry okolic intymnych, przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych czy przerost warg sromowych większych – wszystkie te defekty mogą pojawiać się niezależnie od wieku.

Najczęściej stosowane zabiegi ginekologii estetycznej to:

Ginekologia estetyczna – Zwężanie pochwy nićmi Aptos

Nici Aptos dają bardzo dobre efekty odmładzania / zwężania pochwy. Zabieg jest mało inwazyjny. W znieczuleniu miejscowym. Po 2 dniach można wrócić do normalnych aktywności życiowych.

Zwężanie pochwy Nićmi Aptos stymuluje wydzielanie kolagenu, dzięki temu zabieg przynosi długotrwałe efekty. Zabieg leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu w pierwszym stadium.

Zastosowane Nici Aptos Spring dają doskonałe rezultaty zwiększania objętości warg sromowych większych przy zachowanej ruchomości i sprężystości, co dodatkowo poprawia wygląd okolic intymnych.

Obkurczanie pochwy następuje już po 3 tygodniach od wykonania zabiegu nićmi Aptos

Laserowe zwężanie pochwy Poznań wykonuje się laserem erbowo-yagowym.

Labioplastyka 

Ginekologia estetyczna – Dla kogo jest przewidziany?

Zabieg labioplastyki laserowej adresowany jest przede wszystkim do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich zewnętrznych narządów płciowych.

Przerost warg sromowych czy też ich asymetria to kwestia, która stanowi istotny problem, gdyż wywiera negatywny wpływ na swobodę kobiety w sferze życia seksualnego, a także jej poczucie własnej wartości.

Mogą powodować uczucie dyskomfortu, jak również poczucie wstydu co powoduje istotne pogorszenie jakości życia erotycznego.

Jednakże te niedoskonałości mogą się również wiązać z nieprzyjemnymi i bolesnymi podrażnieniami w obrębie okolic intymnych, występującymi podczas codziennych aktywności, a szczególnie podczas uprawiania niektórych sportów takich jak jazda konna, bieganie, czy też jazda na rowerze.

Zabieg labioplastyki jest dedykowany dla kobiet w różnym wieku, zarówno młodym jak i dojrzalszym. Pozwala na poprawę jakości oraz komfortu życia seksualnego, a także zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.

U kogo jest przeciwwskazany?

Jak każdy zabieg oferowany przez medycynę estetyczną, również labioplastyka obarczona jest przeciwwskazaniami. Należą do nich przede wszystkim okres ciąży i karmienia piersią, aktywne choroby nowotworowe, miesiączka w trakcie, a także choroby infekcyjne narządu rodnego.

Labioplastyka – czym jest i na czym polega?

Labioplastyka to zabieg ginekologii estetycznej obejmujący kobiece narządy płciowe. Operacja ta polega na poprawieniu kształtu i wielkości warg sromowych kobiet, u których nieprawidłowe rozmiary tych warg lub ich kształt powodują stres emocjonalny związany z rozbieraniem się przed wejściem na basen, siłownią, fitnessem czy też w sytuacjach intymnych np. przy współżyciu czy utrzymaniu higieny osobistej.

Często kobiety posiadające taki problem doświadczają znacznego dyskomfortu nawet przy noszeniu zwykłej bielizny a o stringach chcą zapomnieć. Takim kobietom trudno się pokazać w stroju kąpielowym, często też ten przerost przeszkadza w uprawianiu sportu (np. w czasie jazdy na rowerze), często też stanowi barierę psychiczną zaburzającą życie seksualne kobiety (obawy przed partnerem). Poprawa dokonana przez chirurga przynosi bardzo dobre efekty i pomaga rozwiązać te problemy.

Labioplastyka może dotyczyć zarówno warg sromowych mniejszych jak i większych. W przypadku warg sromowych mniejszych – często powiększonych, niesymetrycznie ukształtowanych; zabieg polega na ich zmniejszeniu i nadaniu odpowiedniego kształtu.

Korekcja warg sromowych większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości – najczęściej zabieg przeprowadzany przy atrofii, czyli zaniku narządu oraz polega na powiększaniu warg sromowych kwasem hialuronowym lub tłuszczem.

Lekarz oceniając wielkość warg sromowych mniejszych sprawdza stosunek ich wielkości do warg sromowych większych i łechtaczki.

Jaką funkcję odgrywają u kobiety wargi sromowe mniejsze?

Wargi sromowe mniejsze pełnią kilka ważnych funkcji związanych z:

 • ochroną pochwy przed wnikaniem do wnętrza mikroorganizmów,
 • nawilżanie przedsionka pochwy w czasie pobudzenia seksualnego za co odpowiedzialny jest gruczoł Bartholina
 • zawierają gruczoły przedsionkowe mniejsze, które wskazują na możliwość produkcji ejakulatu przez wszystkie kobiety

Ze względu na delikatny charakter miejsca zabiegu, operacja powinna być wykonana bardzo starannie i ostrożnie, by nie zaburzyć tych ważnych dla organizmu funkcji.

Jaką funkcję pełnią wargi sromowe większe?

Wargi sromowe większe pełnią przede wszystkim funkcję ochronną. Dlatego, jeśli dochodzi do zmniejszenia ich objętości, pacjentki często cierpią na infekcje dróg moczowych i pochwy. Leczeniem z wyboru jest powiększanie warg sromowych większych – przywrócenie ich objętości.

Jakie są stosowane metody labioplastyki – plastyki warg sromowych mniejszych?

Metoda TRIM

 zabieg techniką TRIM uznawany jest za najłatwiejszy w wykonaniu. Tą metodę stosuje największa liczba chirurgów specjalizujących się w labioplastyce. Często jest to jedyna metoda jaką stosują przy korekcji warg sromowych.

Wysoka popularność tej metody związana jest z częstością podobnych problemów i oczekiwań pacjentek. Z reguły problem dotyczy dużego rozmiaru warg sromowych mniejszych oraz ich ciemnych brzegów. Metoda TRIM polega właśnie na ścięciu oraz wyrównaniu brzegów warg sromowych mniejszych do żądanego poziomu a przez to nadanie im młodszego wyglądu.

Zaletą wykorzystania tej metody jest możliwość dowolnego kształtowania wielkości wargi, natomiast jej dużą wadą jest pozostawienie blizny na całej długości wargi sromowej mniejszej, która poza nieestetycznym wyglądem może czasem być nadmiernie wrażliwa.

Wiele pacjentek poddanych temu zabiegowi jest zdania, że metoda ta nadmiernie zmienia naturalny wygląd żeńskich genitaliów – zatem problem dotyczący niezadowolenia z wyglądu narządów płciowych pozostaje. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przewodowym lub ogólnym.

Plastyka warg sromowych – Metoda WEDGE

zabieg tą techniką polega na klinowej resekcji warg sromowych mniejszych. Technika WEDGE posiada wiele modyfikacji i pozostawia naturalny brzeg i naturalne zabarwienie warg.

Metoda ta czasem nazywana jest też „techniką klinową” lub „techniką V” z uwagi na fakt, iż długość i rozmiar warg sromowych mniejszych redukowana jest poprzez wycięcie tzw. „klina” w kształcie litery „V”, którego brzegi są następnie starannie zszywane.

Podstawową zaletą tego rozwiązania jest brak widocznej blizny oraz wyeliminowanie ryzyka nadmiernej wrażliwości w okresie gojenia się rany. Dodatkowo w metodzie WEDGE można zmniejszyć rozmiar warg sromowych bez usuwania ich naturalnych brzegów.

Wargi sromowe mniejsze zachowują całkowicie naturalny wygląd. Metoda ta nie jest dobrym wyborem w przypadku pacjentek oczekujących usunięcia ciemniejszych brzegów i odmłodzenia wyglądu sromu.

Alternatywą może być w tym przypadku technika laserowa. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przewodowym lub ogólnym.

Metoda Labioplastyki

modelowanie warg sromowych mniejszych przy użyciu lasera CO2: Zabieg laserowej labioplastyki warg sromowych mniejszych umożliwia bezkrwawe zredukowanie powiększonych warg przy niewielkiej bolesności. Zastosowany w tej metodzie laser sprawia, że rany pooperacyjne goją się szybko i nie pozostawiają po sobie blizn.

W rezultacie pacjentki szybko wracają do swoich codziennych czynności a efekt kosmetyczny i samopoczucie są doskonałe. Metoda laserowej labioplastyki wydaje się być najlepszą metodą z wyboru, uwzględniając nie tylko doskonałe efekty, ale zwłaszcza dzisiejszą niską cenę zabiegu, od której również zależna jest nasza decyzja.

Wskazania do zabiegu:

 • zniekształcenie, powiększenie, przebarwienie, deformacja, asymetria warg sromowych mniejszych,
 • częste infekcje w obrębie warg sromowych,
 • zdeformowane wargi sromowe po porodzie,
 • niezadowolenie z rozmiaru warg sromowych mniejszych oraz z doznań seksualnych.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • zakażenia i infekcje okolicy zabiegowej
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • miesiączka
 • ciąża, karmienie piersią
 • niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych

Jak wygląda laserowa labioplastyka?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej końcówki CO2 wyposażonej w skaner. Laser bezpośrednio oddziałuje na wargi sromowe mniejsze, obcinając wiązką laserową zbędną część tkanki. Zabieg laserowej redukcji warg sromowych mniejszych ma wiele zalet w stosunku do tradycyjnej techniki chirurgicznej.

Przede wszystkim, laser zapewnia niezwykle precyzyjne przeprowadzanie zabiegu i niweluje możliwość przeniesienia zakażenia wirusami zapalenia wątroby i wirusem HIV.

Ponadto promienie lasera wywołują koagulację tkanek – dzięki temu nie występuje krwawienie, co pociąga ze sobą zmniejszone ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, mniejszy obrzęk oraz skrócony czas powrotu do zdrowia.

Pacjentka może wrócić do codziennych czynności praktycznie tego samego dnia po wykonaniu zabiegu. Należy jednak pamiętać, że okres całkowitej rekonwalescencji trwa około miesiąc czasu.

Technika wykonania zabiegu laserowej labioplastyki:

Pacjentka układana jest na fotelu w tak zwanej „pozycji litotomijnej” (podobnej do pozycji przyjmowanej przez pacjentkę podczas badania ginekologicznego).

Zabieg w zależności od stopnia trudności trwa od ok. 30 – 60 min.

Efekty labioblastyki z użyciem lasera CO2:

 • poprawa wyglądu warg sromowych mniejszych,
 • ochrona przed częstymi infekcjami intymnymi,
 • wzrost komfortu życia pacjentki i samopoczucia,
 • poprawa jakości życia seksualnego,

Czy mogą wystąpić powikłania po zabiegu?

Po zabiegu z użyciem techniki laserowej mogą wystąpić niewielkie dolegliwości związane z obrzękiem i gojeniem się rany, które ustępują po około 1 do 2 tygodniach. Jednak rana pooperacyjna goi się z reguły bez powikłań, nie powodując widocznych blizn.

Jak się przygotować do zabiegu?

Najkorzystniejszym terminem do wykonania zabiegu labioplastyki jest 7 – 15 dzień cyklu. Zabiegu nie powinno wykonywać się w czasie trwania miesiączki. Jeśli masz jakąkolwiek infekcję – np. przeziębienie, zapalenie pęcherza moczowego – koniecznie poinformuj lekarza.

W dniu zabiegu przyjdź na czczo – tzn. nic nie pij i nic nie jedz przez minimum 6 godzin przed zabiegiem. Na dzień przed zabiegiem zastosuj dietę lekkostrawną. W trakcie konsultacji przedoperacyjnej chirurg udzieli Ci pełnej informacji dotyczącej przygotowania do operacji.

Plastyka warg sromowych – Rodzaj znieczulenia

Wybór znieczulenia jest wspólną decyzją operowanej pacjentki oraz lekarza anestezjologa. Zabieg laserowej redukcji warg sromowych (labioplastyki laserowej) może być przeprowadzony zarówno w znieczuleniu ogólnym, przewodowym jak i miejscowym.

Jaki jest przebieg po operacji?

Czas obserwacji pooperacyjnej to ok. 2 godz. w przypadku braku przeciwwskazań do opuszczenia ośrodka. Całkowity pobyt pacjentki w ośrodku to ok. 3 – 4 godz. w przypadku braku komplikacji pooperacyjnych.

Po operacji pacjentka pozostaje w szpitalu do wieczora lub do dnia następnego – w zależności od rozległości przeprowadzonego zabiegu, aktualnego stanu operowanego obszaru jak i uwarunkowaniami anestezjologicznymi. Pacjentka jest pod ciągłą opieką. Możliwość wstania z łóżka istnieje już po 2-4 godzinach od operacji.

W pierwszych dniach po zabiegu pacjentki zwykle czują się osłabione. Pacjentki, odczuwają również niewielką bolesność w okolicach intymnych. Dolegliwości bólowe skutecznie łagodzą doustne leki przeciwbólowe zapisane przez lekarza operującego. Obrzęk rany ustępuje po ok. 1 – 2 tygodniach.

Możliwe są również inne metody zmniejszenia warg sromowych mniejszych, które są modyfikacją cięcia chirurgicznego oraz zastosowania innych urządzeń. Weźmy na przykład tzw. „zimny nóż chirurgiczny” czy korekcja warg sromowych za pomocą fal radiowych.

Korekcja warg sromowych większych:

Zdarzają się pacjentki, które wymagają wymodelowania lub powiększenia większych warg sromowych. Powiększenie warg sromowych większych tłuszczem własnym skierowane jest dla kobiet w okresie około menopauzalnym, menopauzalnym i po-menopauzalnym, których wargi sromowe większe straciły na młodym wyglądzie. Wykorzystanie tłuszczu własnego pozwala na modelowanie warg sromowych większych uzyskując długotrwały rezultat.

Najlepsze efekty uzyskuje się przy dodatkowym wykonaniu zabiegu laserem frakcyjnym poprawiając turgor, czyli napięcie skóry warg sromowych większych. Alternatywą dla transferu tłuszczem własnym warg sromowych większych jest kwas hialuronowy.

Doskonałe efekty osiągają pacjentki, u których wykonano wcześniej zabiegi ginekologii estetycznej (labioplastyka, waginoplastyka, hymenoplastyka) celem pełnego upiększenia miejsc intymnych.

Taka kompleksowa procedura może być idealnym rozwiązaniem dla kobiet w okresie menopauzy poprawiając własne samopoczucie i zadowolenie z życia seksualnego partnera i partnerki.

O czym należy pamiętać przed zabiegiem labioplastyki?

 • Konieczne jest wykonanie badań morfologicznych krwi obwodowej.
 • Należy dokładnie ustalić odpowiedni termin przeprowadzenia zabiegu – niewskazane wykonanie w okresie około-miesiączkowym (2 dni przed oraz pierwsze 2 dni trwania miesiączki). Najlepszym terminem jest wykonanie zabiegu po miesiączce a najpóźniej na 10 dni przed spodziewanym wystąpieniem krwawienia.
 • Na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem wskazane jest unikanie przyjmowania leków zaburzających krzepnięcie krwi (Aspiryna, Ibuprom).
 • Na dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem można przyjmować Rutinoscorbin lub Aescin 2 tabl. rano i 2 tabl. wieczorem.
 • Do kliniki należy przyjść na czczo i z wyprawką (piżama dwuczęściowa, skarpetki, dobrze przylegająca do ciała para majtek).

Po zabiegu pamiętaj:

 • Należy po każdym wypróżnieniu obmywać operowane okolice oraz zmieniać opatrunki przez 10 kolejnych dni.
 • Unikaj siedzenia z napinaniem krocza przez pierwszy tydzień – najwygodniejsza i najbezpieczniejsza jest pozycja półsiedząca.
 • Przez minimum 4 tygodnie powstrzymaj się od aktywności seksualnej.

Plastyka napletka łechtaczki (hoodoplastyka) – clitoroplastyka

Zabieg ten polega na plastyce (wycięciu) nadmiaru skóry pokrywającej lub otaczającej łechtaczkę (tzw. napletek lub kapturek łechtaczki). Fałd skórny nad łechtaczką czasami przerasta lub ulega rozciągnięciu, powodując dyskomfort zarówno fizyczny.

Wpływa to negatywnie na odczuwanie przyjemności podczas współżycia seksualnego. Plastykę napletka łechtaczki wykonujemy ze względu na wygląd, ale  odsłonięcie łechtaczki powoduje poprawę doznań w trakcie stosunku.

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu pacjentka odczuwa niewielki ból oraz dyskomfort w okolicy krocza. Są to objawy typowe, ustępujące najczęściej do 7 dni po zabiegu.

Plastyka napletka łechtaczki (clitoroplastyka) – przygotowanie

Zabieg clitoroplastyka jest zawsze poprzedzony konsultacją. Przed zabiegiem pacjentka wykonuje badania zlecone przez lekarza, w tym m.in. morfologii, grupy krwi, moczu, koagulogramu, antygenów HBS, poziomu cukru oraz po 40. roku życia EKG.

Na 2 tygodnie przed operacją nie może przyjmować leków, które mogą nasilać krwawienie w trakcie zabiegu, w tym popularnej aspiryny ani jej pochodnych.

Osoby palące powinny ograniczyć ilość papierosów, bowiem nikotyna spowalnia proces gojenia się pooperacyjnego.

Do zabiegu okolice intymne powinny być dokładnie wydepilowane.

Przeciwwskazaniami do hoodoplastyki są przede: ciąża, miesiączka, infekcje intymne, nowotwory oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.

Laserowe obkurczanie pochwy

Zabieg jest wykonywany laserem erbowo-yagowym – intimalase

Powiększanie warg sromowych większych

Kwas hialuronowy w ginekologii estetycznej.

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się w ostatnich czasach ogromnym powodzeniem wśród pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla kobiet coraz większe znaczenie, dlatego chętnie  odsysają nadmiar tłuszczu ze wzgórka łonowego, a prawdziwym hitem są zabiegi poprawy kształtu i rozmiaru warg sromowych.

Ginekologia estetyczna doczekała się dedykowanego preparatu, właśnie do zabiegów tego typu – na polskim rynku istnieje kwas hialuronowy.

Aliaxin to nowoczesn preparat na bazie kwasu hialuronowego, stworzony we współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym.

Plastyka warg sromowych – Wskazania:

 •  Hypotrofia lub Atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego
 • Zanik skórno – śluzówkowy (vulvo-vaginal) i związane z tym dolegliwości w postaci świądu, suchości, uczucie ściągania, gorąca, dyspareunii…itd.
 • Rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza
 • Częste stany zapalne pochwy lub pęcherza moczowego

stopien-utraty-objetosci

Kwas hialuronowy to doskonałe efekty

Preparaty kwasu hialuronowego przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować suchość i nadwrażliwość tych okolic.

Zabiegi ginekologii estetycznej skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym.

Zastosowanie preparatu pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w tkankach.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa.

Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu – zazwyczaj stosuje się 1-2ml na wargę sromową.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Efekty wypełniania kwasem hialuronowym utrzymują się do 2 lat, poprawa elastyczności i napięcia skóry utrzymują się znacznie dłużej, ze względu na wytworzenie endogennych włókien sprężystych w tkankach.

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Ciąża, infekcje, stany zapalne w obszarze poddawanym zabiegowi.

Cena powiększanie warg sromowych większych

Ilość preparatu należy dostosować w zależności od stopnia odwodnienia, zazwyczaj podaje się po 1 ml na każdą stronę.

Cena – za cały zabieg od 1900 zł

Kwas hialuronowy daje kobietom możliwość długotrwałego zachowania młodości – w okolicach intymnych.

Zalety stosowania preparatu

 • biostymulacja i nawodnienie powierzchniowych warstw skóry,
 • przywrócenie prawidłowego odżywienia tkanek skórnych,
 • przywrócenie prawidłowej objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego,
 • pobudzenie fibroblastów poprzez mechaniczny efekt wypełnienia, stymulujący syntezę kolagenu,
 • odtworzenie regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości i objętości w celu ochrony sromu przed otarciami,
 • ochrona przed częstymi infekcjami pochwy i pęcherza moczowego.

Ginekologia estetyczna Poznań

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka, szyi, dłoni
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm, szczękościsk
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg piersi Poznań, brzucha, tarczycy
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg piersi Poznań, brzucha, tarczycy
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka, szyi, dłoni
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm, szczękościsk
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przekłuwanie uszu, przekłuwanie uszu poznań, kolczyk w uchu
Przekłuwanie uszu
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza