wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych

Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
1h
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
okolice intymne
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
miejscowe
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
do 2 tygodni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 5000zł

Labioplastyka – zmniejszenie warg sromowych – stosujemy cięcie laserem lub RF. Plastyka warg sromowych często wymaga także plastyki napletka łechtaczki – hoodoplastyka.

Z wiekiem następuje zanik tkanki podskórnej warg sromowych większych co prowadzi do odsłonięcia bardziej wrażliwych warg sromowych mniejszych. Przez to konieczna jest czasami plastyka warg sromowych większych.

Labioplastyka jest wykonywana gdy występuje przerost warg sromowych mniejszych lub asymetria warg sromowych mniejszych

Labioplastyka efekty – poprawa wyglądu okolic intymnych i samooceny pacjentki

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • przerost warg sromowych mniejszych
 • asymetria warg sromowych
 • stulejka łechtaczki
 • blizny po porodzie

Przeciwwskazania

 • miesiączka
 • zaburzenia krzepnięcia
 • aktywna choroba nowotworowa
 • ostre infekcje wirusowe lub bakteryjne

Pytania i odpowiedzi


Kiedy jest konieczna korekcja warg sromowych?

Zabieg korekcji warg sromowych mniejszych jest zalecany u Pań, u których przeszkadzają one w życiu codziennym oraz w trakcie współżycia. Czasami z powodów estetycznych.

Cennik zabiegu


Labioplastyka warg sromowych mniejszych

5000zł

Labioplastyka warg sromowych mniejszych jednostronna

3000zł

Wypełnianie warg sromowych większych tłuszczem

3500zł

Wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

2000zł

Informacja o zabiegu


Labioplastyka – plastyka warg sromowych, zmniejszenie warg sromowych,

Labioplastyka – Korekcja warg sromowych – Jakie metody stosujemy?

Wystające wargi sromowe mniejsze lub znaczna asymetria warg sromowych mniejszych podczas aktywności życiowych mogą ulegać otarciom co powoduje dyskomfort.

Często taka sytuacja sprzyja suchości pochwy i nawracającym stanom zapalnym.

Kobieta unika współżycia co odbija się negatywnie na relacjach z parterem.

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest labioplastyka oraz powiększanie warg sromowych większych.

Wykorzystanie własnego tłuszczu jest ostatnio coraz bardziej powszechnym zabiegiem w korekcji warg sromowych. Przeszczep tłuszczu to zabieg bardzo bezpieczny a efekty utrzymują się bardzo długo.

Labiopastyka / zmniejszenie warg sromowych mniejszych może być wykonana w znieczuleniu miejscowym lub w znieczuleniu podpajęczynówkowym (w kręgosłup, jak do porodu). Zaletą znieczulenia podpajęczego, które wykonuje anestezjolog jest całkowity brak odczuwania bólu, dodatkowo pacjentka może otrzymać leki nasenne – wtedy nie widzi przebiegu zabiegu.

Podczas znieczulenia miejscowego konieczne jest wykonanie iniekcji w okolice intymne.

Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

Wargi sromowe większe powiększamy preparatem kwasu hialuronowego.

Przerost warg sromowych mniejszych korygujemy – zabieg ten nosi nazwę labioplastyka. Bardzo często konieczna jest jednoczesna plastyka napletka łechtaczki – hoodoplastyka

Zabieg wykonujemy zarówno chirurgicznie tradycyjnie (skalpelem) albo nowoczesnym urządzeniem do elektrokoagulacji lub laserem CO2.

Labioplastykę najczęściej wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Labioplastyka to zabieg polegający na zmianie kształtu warg sromowych mniejszych. Zabieg ten jest szczególnie wskazany u kobiet posiadających zbyt duże, zdeformowane lub asymetryczne wargi sromowe mniejsze.

Zabieg korekty warg sromowych czyli plastykę warg sromowych wykonujemy po wcześniejszej konsultacji.

Labioplastyka – Plastyka warg sromowych

Przerost warg sromowych mniejszych lub asymetria nie tylko wpływa na gorsze samopoczucie pacjentki, lecz także skutkuje bolesnymi podrażnieniami.

Na przykład podczas uprawiania sportów takich jak: jazda konna lub jazda na rowerze.

Często zdarza się, że problemy związane z budową warg sromowych niekorzystnie wpływają na doznania seksualne pacjentki oraz utrudniają noszenie obcisłej bielizny.

Dzięki zabiegowi labioplastyki uzyskujemy poprawę funkcjonalności i estetyki narządów płciowych.

Labioplastyka / korekcja warg sromowych jak wygląda

Zabieg labioplastyki polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru tkanki, a brzegi rany są zszywane  szwem ciągłym.

Jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu wynosi około 1 godziny.

Po zabiegu mogą występować niewielkie dolegliwości takie jak pooperacyjny obrzęk i wolniejsze gojenie się rany, które ustępują po kilku dniach.

Rana pooperacyjna goi się z reguły bez powikłań, nie powodując widocznych blizn.

Zmniejszenie warg sromowych mniejszych wykonujemy najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Zabieg wykonujemy  z nacięcia w części tylnej lub klinowo w środkowej.

Taka technika umożliwia pozostawienie naturalnego brzegu warg sromowych i zapewnienie dotychczasowej ich wrażliwości na bodźce.

W niektórych przypadkach, kiedy wargi sromowe mniejsze są bardzo duże, wykonujemy ich zmniejszenie na całej długości.

Może to powodować w niektórych przypadkach nieznaczne zmniejszenie wrażliwości.

Przerost warg sromowych jest częstym zjawiskiem a zabieg labioplastyka / zabieg korekty warg sromowych jest to często wykonywany zabieg w naszym gabinecie.

Przed zabiegiem przez 3 godziny należy być na czczo.
Badania wymagane przed zabiegiem:
 • grupa krwi ( bez terminu ważności badania ),
 • morfologia ( ważność 2 tygodnie ),
 • układ krzepnięcia INR ( ważność 2 tygodnie ) – krzepliwość krwi jest bardzo ważna,
 • przeciwciała anty – HIV ( ważność 2 tygodnie ),
 • przeciwciała anty -HCV ( ważność 2 tygodnie ),
 • HBsAg ( ważność 2 tygodnie ).

Labioplastyka efekty – uzyskujemy poprawę wyglądu okolic intymnych. Często pacjentki odczuwają poprawę jakości zbliżeń.

Czasami konieczne jest wykonanie także powiększenie warg sromowych większych.

Zmniejszanie warg sromowych

Labioplastyka – czym jest i na czym polega?

Labioplastyka / plastyka warg sromowych jest zabiegiem, który ma na celu modyfikację kształtu i zmniejszenie wielkości warg sromowych, czego rezultatem jest poprawa wyglądu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych. Jest to istotne zagadnienie, ponieważ często wpływa na poczucie własnej atrakcyjności, a także pewności siebie. Jest to metoda adresowana przede wszystkim do kobiet, które posiadają zbyt duże, asymetryczne lub też wiotkie wargi sromowe.

Istotą labioplastyki jest usunięcie nadmiaru tkanki, dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia i wymodelowania warg sromowych mniejszych. Obecnie w tym celu wykorzystuje się najczęściej laser CO2. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznej metody chirurgicznej. Charakteryzuje się dużo wyższym poziomem bezpieczeństwa z uwagi na dużo mniejszą inwazyjność. W związku z powyższym ryzyko powikłań pozabiegowych ulega znacznemu zmniejszeniu. Ponadto, dzięki działaniu koagulacyjnemu, istotnie spada ryzyko krwawień związanych z przeprowadzoną procedurą.

Jak wygląda chirurgiczne zmniejszanie warg sromowych?

Labioplastyka chirurgiczna może dotyczyć warg sromowych mniejszych i nosi wtedy nazwę labiominoroplastyki, natomiast jeśli jej celem są wargi sromowe większe, nazywana jest labiomajoroplastyką.

Labiominoroplastyka jest zabiegiem wykonywanym zdecydowanie częściej. Istnieją różne techniki przeprowadzania tej procedury, które różnią się rodzajem wykonywanego cięcia,
a także zakresem usuwanych fragmentów. Najczęściej stosowanymi sposobami są resekcja liniowa oraz tak zwana zmodyfikowana resekcja klinowa V-wedge. W pierwszej przycina się w linii prostej wargi sromowe mniejsze do kształtu docelowego przy użyciu nożyczek bądź noża laserowego.

Druga zaś polega na usunięciu fragmentu wargi sromowej mniejszej w kształcie litery V, co pozwala na zachowanie jej bardziej naturalnego kształtu. Górna krawędź cięcia wychodzi spod napletka łechtaczki, dolna zaś kończy się powyżej tylnego spoidła warg sromowych.

Labiomajoroplastyka polega na zmniejszeniu rozmiaru warg sromowych większych wraz ze zwiększeniem napięcia i jędrności skóry. Zabieg najczęściej przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym, aczkolwiek w razie potrzeby można go również wykonać w warunkach bloku operacyjnego. Do przeprowadzenia labioplastyki laserowej wykorzystuje się znieczulenie miejscowe. Następnie lekarz wykonuje pionowe nacięcie w kształcie elipsy, poprzez które usuwany jest fragment skóry wraz z tłuszczową tkanką podskórną. W ten sposób dochodzi do usunięcia niechcianego nadmiaru tkanki i zmniejszenie rozmiaru warg sromowych większych. Po usunięciu adekwatnej ilości tkanki, rana zamykana jest przy pomocy szwów chirurgicznych.

Jak każdy zabieg, również labioplastyka chirurgiczna ma szereg przeciwwskazań, spośród których można wyodrębnić bezwzględne oraz względne. Do przeciwwskazań bezwzględnych należą przede wszystkim różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, zaburzenia odżywiania, dysmorfofobia, poważne dysfunkcje seksualne, poważne i niekontrolowane przewlekłe choroby ogólnoustrojowe. Do przeciwwskazań względnych należą takie schorzenia jak nadciśnienie tętnicze, choroby płuc czy choroby układu sercowo-naczyniowego.

Jak wygląda zmniejszanie warg sromowych za pomocą lasera?

Przed przeprowadzeniem zabiegu labioplastyki konieczne jest zebranie wnikliwego wywiadu, w który wpisany jest wywiad ginekologiczny. Ma to na celu ustalenie wskazań, a także ewentualnych przeciwwskazań do wykonania procedury. Niezbędne jest również przeprowadzenie dokładnego badania ginekologicznego celem ustalenia warunków anatomicznych, stanu pierwotnego, a także oczekiwanego efektu. Istotne jest także wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych obejmujących oznaczenie grupy krwi, morfologii, parametrów krzepnięcia, poziomu glukozy, wydolności nerek, elektrolitów oraz badanie ogólne moczu. Konieczne jest również wykonanie szczepienia przeciwko WZW typu B.

Zabieg labioplastyki jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj w tym celu wykorzystuje się kremy zawierające środki anestetyczne. Następnie przy pomocy specjalnej głowicy laserowej usuwany jest nadmiar tkanki. Dodatkowo głowica może być wprowadzona do pochwy, co umożliwia oddziaływanie lasera na jej ścianki. W efekcie dochodzi do punktowego przegrzania tkanek, co powoduje pobudzenie wytwarzania przez fibroblasty włókien kolagenowych i elastynowych, czego rezultatem, jest regeneracja tkanek. Skutkiem tego jest zwiększenie napięcia ścian pochwy.

Efektem powyższych działań jest nie tylko istotna poprawa estetyki wyglądu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych wpływająca znacząco na poczucie własnej atrakcyjności, ale również intensyfikacja odczuwania doznań, co w dużym stopniu poprawia jakość życia seksualnego.

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego charakteryzuje się stosunkowo wysokim bezpieczeństwem. Ryzyko istotnych powikłań jest minimalne, choć do kilku godzin po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienienie oraz niewielkie obrzmienie okolicy poddawanej procedurze, a także mogą pojawiać się niewielkie wybroczynki i siniaki. Wymienione dolegliwości bardzo szybko samoistnie ustępują. Zastosowanie lasera znacznie skraca czas rekonwalescencji, a także zmniejsza dyskomfort odczuwany po zabiegu.

Zmniejszanie warg sromowych Poznań

Labioplastyka laserowa co to jest?

Nazwa labioplastyka pochodzi od słów labia (wargi, w domyśle sromowe) i plastyka, które oznacza zabieg korekcji, modyfikacji.

Ponieważ mówimy o wargach mniejszych to należy dodać słowo minoro (co znaczy mniejsze).

Labioplastyka warg sromowych mniejszych jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem.

Warto się zastanowić nad kwestią jaką metodą lepiej wykonać ten zabieg i czy laser faktycznie jest lepszy od skalpela. Tak jak krąży to w potocznych opiniach.

Najczęstszymi problemami, z jakimi spotyka się pacjentka z przerostem warg sromowych mniejszych, to:

Problemem może być dobór właściwej bielizny. Z drugiej strony zadowolenie z wyglądu miejsc intymnych może mieć istotne znaczenie dla akceptacji własnego ciała.

Asymetria warg sromowych, czy ich znaczny rozmiar mogą budzić negatywne uczucia i źle wpływać na samoocenę. A co za tym idzie – obniżać jakość życia seksualnego. Dlatego zabieg ten jest obecnie uznawany jako zabieg medyczny.

Labioplastyka – dostępne techniki zabiegowe

Zabieg można wykonać na trzy sposoby.

Klasycznie: skalpelem, laserem i (co mniej popularne) nożem radiofrekwencyjnym.

Istnieje bardzo popularna opinia, że lasery są najlepsze i najbezpieczniejsze.

Gdy słyszymy laser myślimy o nowoczesnej technologii, ale czy nasza myśl jest faktycznie słuszna? Nie koniecznie.

Czy labioplastyka laserowa to inwazyjna procedura?

Zazwyczaj labioplastyka laserowa określana jest jako nieinwazyjna. Jednak prawda jest zupełnie inna.

Trzeba zastanowić się czym jest laser. Laser to skupiona, wzmocniona wiązka światła. W porównaniu do światła np. żarówki nie ulega rozproszeniu, więc w miejscu kontaktu z tkanką ma olbrzymią energię.

Jeśli chcemy ciąć podczas zabiegu ginekologicznego, wykorzystujemy tzw. lasery ablacyjne (CO2, Erb: Yag, ), które jako światło nie penetrują ludzkiej tkanki. Oznacza to, że cała energia lasera w kontakcie z ciałem powoduje nagłe rozgrzanie tkanek (punktowo do kilkuset stopni).

Laser wbrew powszechnej opinii nie jest optymalnym narzędziem do wykonania plastyki warg sromowych. Wysoka temperatura wytwarzana przez wiązkę lasera powoduje oparzenie tkanek, które sąsiadują z linią cięcia.

Nie oznacza to, że jest to technika niebezpieczna. Jednak należy pamiętać, że podobnie do skalpela jest metodą inwazyjną.

Tak jak w wypadku noża chirurgicznego powstaje zaczerwienienie wynikające z reakcji obronnej, którą jest stan zapalny. Cięcie chirurgiczne i laserowe narusza ciągłość tkanek.

Labioplastyka laserowa vs chirurgiczna

Na ile labioplastyka laserowa i skalpelem różnią się od siebie? W obu przypadkach hospitalizacja nie jest konieczna. Jest to tzw.  chirurgia jednego dnia. Godzinna obserwacja po zabiegu i możemy wracać do domu.

Dodatkowo, zarówno przy zabiegu laserem jak i skalpelem tkanki brzegi rany należy zeszyć.

Czy labioplastyka to zabieg bezkrwawy ?

Pewną zaletą labioplastyki laserowej jest to, że energia, którą wytwarza laser powoduje koagulację naczyń krwionośnych. Czyli krwawienie występuje bardzo małe, ale krew od razu się ścina tamując dalszy wypływ krwi.

W przypadku skalpela musimy równocześnie używać elektrokoagulacji celem zatrzymania krwawienia.

Jednak pamiętajmy zarówno w przypadku labioplastyki laserowej, jak i tej wykonywanej zwykłym skalpelem krwawienie jest minimalne, bo używamy miejscowo roztworu lignokainy z adrenaliną.

Gojenie po labioplastyce

Panuje powszechne przekonanie, że laser ułatwia gojenie.  Pamiętamy, że skalpel po prostu tnie tkankę, natomiast laser powoduje dodatkową koagulację naczyń. Dzięki temu krwawienie jest mniejsze

Jaki zatem rodzaj zabiegu labioplastyki wybrać?

Pozostaje technika labioplastyki, która jest szczególnie warta uwagi. Jest to mało znany nóż radiofrekwencyjny. Efekt podobny do lasera. Cięcie plus koagulacja

Labioplastyka laserowa Poznań – plastyka warg sromowych

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza