wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
mikronakłuwanie, dermapen

Dermapen – Mikronakłuwanie penem

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
twarz, szyja, dekolt, dłonie
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
krem
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
3-5 dni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
3
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 600zł

Dermapen 4 to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach.

W naszym gabinecie stosujemy najnowszą wersję tego urządzenia:  Dermapen opinie pacjentów są bardzo pozytywne.

Także na skórze głowy, w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia – mezoterapia mikroigłowa

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • zmarszczki
 • poszerzone pory
 • blizny potrądzikowe, blizny po operacjach
 • przebarwienia
 • utrata elastyczności skóry
 • wypadanie włosów

Przeciwwskazania

 • aktywny stan zapalny i ropny
 • ciąża i karmienie piersią
 • niewyrównana cukrzyca
 • trądzik różowaty
 • aktywna opryszczka
 • aktywna choroba nowotworowa
 • problemy z krzepliwością krwi
 • terapia retinoidami

Cennik zabiegu


Dermapen Twarz (koktajl leczniczy)

600zł

Dermapen Twarz + szyja

700zł

Dermapen Twarz + szyja + dekolt

900zł

Dermapen + osocze twarz

700zł

Dermapen + osocze twarz + szyja

900zł

Dermapen+osocze twarz+szyja+dekolt

1100zł

Dermapen Dłonie (obydwie)

700zł

Dermapen Blizny, rozstępy

500zł

Rozstępy - dermapen z osoczem

700zł*

Dermapen z osoczem na włosy

700zł

Dermapen + komórki macierzyste

3500zł

Informacja o zabiegu


Dermapen – Mikronakłuwanie penem

Pen to urządzenie przypominające długopis wyposażone w system sterylnych igieł (od 9 do 36), które wykorzystuje się w leczeniu oznak starzenia tj. zmarszczki, przebarwienia. Mezoterapia mikroigłowa penem umożliwia precyzyjne nakłuwanie skóry i podawanie substancji aktywnych pod skórę, które dobiera się adekwatnie do wskazań pacjenta.

Spis treści

Zabieg mikronakłuwania Poznań – mezoterapia mikroigłowa

Pen od wielu lat jest jednym z najczęściej stosowanych narzędzi do przeprowadzania mezoterapii mikroigłowej w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu. Urządzenie jest opatentowane i posiada niezbędne certyfikaty. Pen może wykonać do 1920 nakłuć na sekundę, a głębokość nakłuć można regulować co 0,1 mm. Dzięki temu urządzenie jest precyzyjne, skuteczne i można je dopasowywać do indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Pen z substancjami aktywnymi to remedium na cienką i wiotką skórę, przebarwienia czy zmarszczki i bruzdy, które obniżają samoocenę pacjenta.

Jak działa dermapen do mikronakłuwania – Poznań?

Pen wyposażony jest w kartridż składający się z 16 igieł, a wykorzystywany przez nas najnowszy model urządzenia wykonuje o 47,9% więcej nakłuć od poprzedniego modelu. Poprawia to efekt terapeutyczny i skraca czas leczenia. Urządzenie przypominające długopis wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia w obszarze zabiegowym. Jest to w pełni bezpieczne, a powstałe urazy inicjują procesy regeneracyjne w skórze, czego skutkiem jest produkcja nowego kolagenu i elastyny. W konsekwencji stara, zniszczona skóra zostaje zastąpiona elastyczną i jędrną tkanką. Specjalnie dobrane przez lekarza substancje aktywne potęgują efekt terapeutyczny. Atutem opatentowanego urządzenia jest możliwość regulacji głębokości nakłuć, dopasowania ich do grubości skóry czy prędkości pulsacji igieł. Mezoterapia mikroigłowa penem doskonale sprawdza się w trudno dostępnych obszarach tj. jak dłonie, szyja czy dekolt.  

Latem bezpiecznie można wykonywać zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, które mogą być formą kontynuacji mikronakłuwania. Alternatywą dla zabiegu mikronakłuwania w Poznaniu jest zabieg laserem erbowo-yagowym.

Czym się wyróżnia się mikronakłuwanie dermapen w Poznaniu?

Pen wykorzystuje technologię frakcyjnego nakłuwania skóry – dzięki czemu substancje aktywne mogą lepiej przez nią przenikać. Poprawia to efekt zabiegu, ograniczając do minimum odczuwanie bólu czy dyskomfortu.

Wskazania:

Zalety zabiegu mikronakłuwania skóry w Poznaniu

Terapia jest bezpieczna, ponieważ urządzenie jest opatentowane i jego działanie zostało potwierdzone certyfikatami. Pen jest sterylny ze względu na wymienne kartridże. Sam zabieg mikronakłuwania może być wykonywany w różnych partiach ciała – szyja, dekolt, twarz, dłonie, skóra głowy, co zapewnia szerokie spektrum zastosowania. Mezoterapia mikroigłowa jest małoinwazyjna, bezbolesna i cechuje się krótkim czasem rekonwalescencji. Pen to zabieg dopasowany do każdego typu cery, a jego opatentowana konstrukcja poprawia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, co poprawia efekt terapeutyczny. Zabieg mikronakłuwania można łączyć z osoczem bogatopłytkowym, egzosomami, czy przeszczepem komórek macierzystych

Jak wygląda zabieg – gabinet medycyny estetycznej Poznań

Pacjent w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu przychodzi na wywiad lekarski, gdzie odbywa się kwalifikacja do zabiegu. Aby tego dokonać, lekarz wykluczania ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Zabieg poprzedza podanie znieczulenia w formie kremu (o ile pacjent sobie tego życzy) i dezynfekcja pola zabiegowego. Procedura rozpoczyna się od pokrycia obszaru terapii substancją aktywną np. kwasem hialuronowym czy osoczem bogatopłytkowym, dobraną do wskazań pacjenta. Następnie lekarz przykłada głowicę pena do skóry. Wykonywane są kontrolowane uszkodzenia – lekarz przeprowadza kilka pasaży penem wzdłuż leczonego obszaru. System pulsujących igieł wywołuje procesy naprawcze w skórze i dochodzi do powstania stanu zapalnego. Nałożone na obszar twarzy, szyi czy dekoltu substancje aktywne mogą być lepiej transportowane w jej głąb, dzięki opatentowanej konstrukcji urządzenia. Zabieg trwa od 30 do 60 minut, a pacjent po wyjściu z gabinetu, od razu wraca do codziennych aktywności. Lekarz zaleca stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych. Na złuszczanie się naskórka rekomenduje się stosowanie preparatu np. Zinalfat. Kobiety już następnego dnia po zabiegu mogą nakładać na twarz makijaż.

Czym się wyróżnia najnowszy model dermapenu do mezoterapii mikroigłowej? ​

Czym się odróżnia najnowszy dermapen od innych urządzeń do mikronakłuwania skóry (mezoterapia mikroigłowa)?

Opatentowana technologia pulsujących igieł czyni zabieg mikronakłuwania w Poznaniu bardziej efektywnym i bezpiecznym niż znane dotychczas metody stosowane w mezoterapii i mikronakłuwaniu skóry. Na uwagę zasługuje 16 wymiennych igieł wykonanych z molibdenu o grubości 33G. Jest to materiał wykorzystywany do produkcji narzędzi chirurgicznych, dlatego dermapen jest ikoną trwałości i bezpieczeństwa oraz jest bezpieczny dla alergików uczulonych na metale. 

Lekarz zyskuje większą kontrolę podczas zabiegu dzięki możliwości regulacji igieł (w zakresie od 0,2 mm do 2,5 mm) oraz prędkości nakłuwania. Wysoka szybkość działania – 1920 nakłuć na sekundę pozwala na wykonanie większej ilości urazów i ułatwiają przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, co pobudza produkcję nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zostają pobudzone naturalne procesy regeneracyjne i przebudowy tkanek, które mają kluczowe znaczenie w usuwaniu defektów estetycznych jak: zmarszczki, przebarwienia, blizny. 

W pełni kontrolowana praca z wykorzystaniem urządzenia dermapen do mezoterapii inicjuje trzy fazy mechanizmu w procesie stymulacji komórek skóry i jej odbudowy.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu mikronakłuwania dermapenem?

Jedną z zalet opatentowanego pena do mezoterapii mikroigłowej jest zastosowanie do wielu wskazań. Jest to bezpieczne i uniwersalne urządzenie, znajdujące zastosowanie do wszystkich typów skóry oraz najczęściej występujących problemów. Dzięki temu mikronakłuwanie penem pozwala osiągnąć następujące korzyści terapeutyczne: Proces mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie, elastyczność oraz wygląd skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz redukuje drobne zmarszczki.

Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry. Jest to forma mezoterapii mikroigłowej, która jest szeroko stosowana w medycynie estetycznej z uwagi na zwiększoną przepuszczalność skóry po zabiegu mezoterapii.

Na jakie problemy skórne pomaga mezoterapia mikroigłowa dermapenem?

Jakie okolice mogę być poddawane zabiegowi?

Urządzenie to jest bardzo wszechstronne, dlatego zabiegi z jego udziałem mogą być wykonywane na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze owłosionej głowy.

Dzięki niewielkim rozmiarom można stosować go w nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust. Urządzenie jest ergonomiczne i zaawansowane, a w rękach doświadczonego lekarza stanowi skuteczne narzędzie na wiele problemów skórnych i schorzeń.

Informacje o zabiegu – mezoterapia mikroigłowa Poznań:

Co odczuwa pacjent po zabiegu?

Ile zabiegów mezoterapii mikroigłowej w Poznaniu jest konieczne do osiągnięcia pełnego efektu?

Po 5 – 7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Ilość zalecanych zabiegów zależy od kondycji i problemu skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta. Zauważa się poprawę jej struktury i koloru.

Aby otrzymać zauważalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest u większości pacjentów wykonanie więcej niż jednego zabiegu (podobnie jak w przypadku zabiegów z wykorzystaniem lasera).

Dla poprawienia ogólnego stanu skóry i jej odmłodzenia zwykle zaleca się 2-5  zabiegów w 2-4 tygodniowych odstępach.

Przy bliznach, zwłaszcza starych, może być konieczne przeprowadzenie większej liczby zabiegów wykonywanych w odstępach 2 – 4 tygodni.

Najważniejsze efekty zabiegu:

Na czym polega fenomen i zabiegu mikronakłuwania penem?

Mikronakłuwanie skóry (mezoterapia mikroigłowa) jest szczególnie polecane pacjentom z bliznami, w tym także potrądzikowymi. Terapia penem przynosi wymierne efekty w połączeniu z kwasem TCA.

Opatentowany pen do mezoterapii mikroigłowej zdobył wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę BEST MEDICAL DEVICE w Las Vegas w kwietniu 2012 roku. Pen to najbardziej zaawansowane technologicznie, nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej skóry.

Zabieg mikronakłuwania twarzy – technologia i działanie

Pen wyposażony w system pulsujących igieł jest w stanie wykonać aż 1900 nakłuć na sekundę. Wykonuje on je precyzyjnie, a lekarz przeprowadza parę pasaży penem w obszarze poddanemu zabiegowi. Uszkodzenia skóry wywołują kontrolowany stan zapalny i uruchamiają naturalne procesy regeneracyjne w skórze – dochodzi do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu.

Tkanka ulega naprawie. System igieł zapewnia dostarczenie substancji czynnych w głąb skóry, potęgując efekt terapeutyczny. Efektem działania mezoterapii mikroigłowej jest remodeling kolagenu, odmładzanie skóry i uruchomienie procesu produkcji  kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Należy odrzucić przeciwwskazania do zabiegu tj.aktywne nowotwory, ciąża i laktacja, infekcje w obszarze zabiegowym etc, bliznowce.

Zabieg, aby w pełni usunął zmarszczki, blizny czy rozszerzone pory powinien być wykonywany w serii 4-6 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie.

Wskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej – Poznań

Zabieg ma szerokie spektrum zastosowania. Przede wszystkim jest stosowany w terapii anti-aging, czyli w celu odmłodzenia skóry i poprawy jej jędrności oraz elastyczności. Będzie remedium na zmarszczki na twarzy, przebarwienia czy rozszerzone pory. Pen do mikronakłuwania idealnie radzi sobie z wyrównywaniem kolorytu skóry. Pacjenci z problemem blizn również powinni poddać się terapii penem. Mezoterapia mikroigłowa w obszarze poddanemu zabiegowi doskonale radzi sobie z bliznami potrądzikowymi, pooparzeniowymi, pourazowymi, pozabiegowymi). Podawanie odpowiednich substancji czynnych podczas mikronakłuwania jest odpowiedzią na łysienie i nadmierne wypadanie włosów. 

Jakie dolegliwości towarzyszą pacjentowi po zabiegu?

Zabieg nie wyłącza pacjenta z normalnego życia. Automatyczna, bardzo szybka mikroiniekcja do minimum redukuje ewentualny ból i dyskomfort. Na obszarze poddanemu zabiegowi możliwe jest tylko lekkie zaczerwienienie skóry, punktowe krwawienie, pieczenie i słaba opuchlizna. Najczęściej po 2 – 3 dniach skóra całkowicie się goi.

Czy do zabiegu należy się jakoś specjalnie przygotować?

Nie, wystarczy zmyć makijaż.

Czy są jakieś specjalne zalecenia po zabiegu?

Tak, przez 6 tygodni należy unikać solarium i opalania się, przez 3 tygodnie należy rano stosować filtr 50 a wieczorem krem gojący Zinalfat.

Czy zabieg wykonuje się w znieczuleniu?

Tak, na twarz nakłada się krem znieczulający na 20 minut przed zabiegiem. Pacjent może w domu nałożyć sobie krem znieczulający i przyjść do gabinetu będąc już znieczulonym, skraca to czas przygotowania do zabiegu.

Czy są ograniczenia wiekowe?

Najmłodszy pacjent w naszym gabinecie miał wykonywane zabiegi w wieku lat 4, najstarszy 78 lat.

Kiedy pojawiają się efekty po zabiegu?

Najczęściej po tygodniu widać już pierwsze efekty zabiegu, jednak najlepsze są po 3 tygodniach od trzeciego zabiegu.

Czy można łączyć zabieg mikronakłuwania penem z innymi zabiegami?

Tak, najlepsze efekty przynosi połączenie z osoczem bogatopłytkowe, karboksyterapią.

Co daje zabieg mikronakłuwania skóry?

Zabieg przynosi poprawę napięcia skóry oraz jej rozjaśnienie. Wygładzają się drobne zmarszczki, zwężają pory skóry. Ogólny efekt odmłodzenia.

Jakie są najważniejsze korzyści mezoterapii mikroigłowej penem?

Mikronakłuwanie – mezoterapia mikroigłowa pen

Któż z nas nie marzy o tym, by przez długie lata zachować młody, świeży wygląd? Oglądając na ekranie twarze gwiazd show-biznesu często zastanawiamy się jak to możliwe, żeby w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na trzydzieści. Jednakże czas płynie nieubłaganie i nie oszczędza nikogo. Starzenie się dotyka każdego człowieka.

Objawia się zmniejszeniem ilości obecnych w skórze substancji odpowiadających za jej młody wygląd, takich jak kwas hialuronowy, czy też włókna kolagenowe. Ponadto dochodzi do zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej. W efekcie powyższych przemian dochodzi do ścieńczenia skóry, obniżenia jej napięcia i jędrności, co z kolei skutkuje tworzeniem się różnego rodzaju zmarszczek, a także nawisów skórnych, charakterystycznych dla przebiegu starzenia się.

Czas wystąpienia oraz tempo przebiegu powyższych procesów są zróżnicowane, indywidualne dla każdego człowieka. Wpływają na nie różne czynniki, które zasadniczo można podzielić na dwie grupy – niemodyfikowalne i modyfikowalne. Do tych pierwszych należą czynniki genetyczne oraz uwarunkowania rodzinne. Z kolei druga grupa obejmuje dietę, tryb życia, narażenie na stres, stosowanie używek i wiele innych.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa – pen?

Pen jest to innowacyjne urządzenie stosowane do wykonywania mikronakłuć skóry. Obecnie na rynku jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystywanych w tym celu.

Jak działa mikronakłuwanie skóry penem?

Działanie urządzenia pen opiera się na zastosowaniu specjalnej głowicy. Jest ona wyposażona w 16 igieł o średnicy 33G, wykonanych z molibdenu. Skóra nakłuwana jest automatycznie w sposób pulsacyjny. Częstotliwość wprowadzania igieł jest bardzo duża i może wynosić nawet do 1600 razy na sekundę. Mikrourazy wywoływane tą metodą stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Powstałe w ten sposób uszkodzenia stymulują aktywność fibroblastów, czyli komórek tkanki łącznej. Pobudzone fibroblasty produkują we wzmożony sposób kolagen i elastynę, powodując zwiększenie ilości włókien w skórze. Rezultatem tego działania jest zwiększenie napięcia skóry i poprawa jej jędrności, co w efekcie prowadzi do istotnego odmłodzenia wyglądu skóry twarzy i poprawę jej estetyki.

Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej dermapen – Poznań?

Po odrzuceniu przeciwwskazań na wywiadzie lekarskim, pacjent kwalifikowany jest do zabiegu. Jeśli pacjent wykazuje niski próg bólu, to stosuje się wówczas znieczulenie w formie kremu. Lekarz przykłada głowicę pena w obszar twarzy czy dekoltu, a system pulsujących igieł nakłuwa skórę. Powstają mikrouszkodzenia pobudzające procesy regeneracyjne. Lekarz ustala głębokość nakłuwania adekwatnie do problemu i wskazań pacjenta. 

Opatentowane urządzenie generuje aż 1920 nakłuć na sekundę – nakłucia są precyzyjne, a lekarz wykonuje parę pasaży penem. Na skórę pacjenta stosuje się substancje czynne tj peptydy, kwas hialuronowy, koktajle mezoterapeutyczne, aminokwasy, krzemionki, które dzięki igłom przenikają w głąb skóry, wywołując efekt lepszy niż ten gwarantowany przez kosmetyki.  Skóra jest stymulowana do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Czas trwania procedury zazwyczaj nie przekracza 30 minut.

Mezoterapia mikroigłowa penem jest nieinwazyjna, bezbolesna i nie wymagająca rekonwalescencji. 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej – zalecenia pozabiegowe

Skóra po zabiegu jest podrażniona, lecz zaczerwienienie samoistnie ustępuje. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza – należy unikać ćwiczeń, alkoholu i gorących kąpieli oraz do tygodnia od zabiegu basenu, sauny oraz solarium. Przez okres kilku tygodni nie jest wskazane opalanie. Skórę należy dobrze nawilżać oraz stosować krem przeciwsłoneczny.

Mezoterapia mikroigłowa dermapenem – kiedy efekty? 

Pierwsze efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej są widoczne zazwyczaj już po tygodniu, na ostateczny rezultat trzeba zwykle poczekać około miesiąca. Jednakże pojedynczy zabieg zazwyczaj nie daje w pełni satysfakcjonującego efektu. Aby go osiągnąć, należy procedurę powtórzyć od dwóch do pięciu razy w odstępie od dwóch tygodni do miesiąca. Powstałe mikrourazy skóry wywołują proces regeneracji skóry. Substancje aktywne dobrane do potrzeb skóry pacjenta docierają do skóry właściwej. Dzięki temu skóra ujędrnia się, staje się bardziej elastyczna. Dochodzi do efektu pogrubienia skóry i poprawy jej kondycji skóry. Zwiotczała skóra zamienia się na gęstą i zdrowo wyglądającą tkankę.

Oczywiście liczba zabiegów mezoterapii, a także czas trwania odstępu między innymi ustalane są indywidualnie i dopasowywane do preferencji i potrzeb skóry pacjenta.

Zabieg mikronakłuwania dermapenem –  jak wybrać?

Warto zapytać lekarza wybierając gabinet, jakim sprzętem dysponuje oraz o sterylność zabiegu. Obecnie najnowsza wersja oryginalnego pena to wersja 4. Wiele gabinetów stosuje urządzenia, które mają zupełnie inne parametry, a zatem efekt zabiegu też może być inny niż wykonywanym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania. Jest wiele chińskich urządzeń, które mają małą moc oraz co najważniejsze nie zapewniają ochrony pacjenta przed zakażeniem i mogą powodować infekcje skórne.

Pen do mezoterapii ma kilka opatentowanych systemów chroniących przed przeniesieniem infekcji pomiędzy pacjentami. Pamiętajmy, że igły penetrują i pobudzają skórę dość głęboko i bez systemów zabezpieczających dość łatwo można zainfekować osobę poddaną zabiegowi. Zjawisko takie nosi nazwę kontaminacja. Warto również dokładnie oczyścić skórę przed zabiegiem mezoterapii.

Latem zabieg dermapen ten możemy zastąpić zabiegiem radiofrekwencji.

FAQ

 1. Co lepsze mikronakłuwanie penem czy laser frakcyjny?

W zależności od potrzeb i problemów z jakimi boryka się pacjent, specjalista po ocenie kondycji skóry dobierze właściwy zabieg. Laser frakcyjny ma silniejsze działanie, ale rekonwalescencja jest znacznie dłuższa. Mechanizm działania jest zbliżony, można powiedzieć, że na 1 zabieg laserem frakcyjnym trzeba wykonać 2 x mikronakłuwanie penem. Czasami u pacjentek w trakcie zabiegu widzimy delikatny wąsik, jeśli im to przeszkadza warto zastosować zabieg depilacji laserowej.

 1. Mikronakłuwanie z osoczem bogatopłytkowym 

Jest to bardzo skuteczne połączenie. Mikronakłucia stymulują skórę do regeneracji, czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym dodatkowo stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Dodatkowo osocze ma działanie przyspieszające gojenie, dzięki temu regeneracja po zabiegu jest znacznie krótsza.

 1. Mezoterapia skóry głowy

Zabieg ten można skutecznie wykonywać w przypadku łysienia lub nadmiernego wypadania włosów. Szczególnie dobre efekty przynosi połączenie z osoczem bogatopłytkowym.

 1. Mezoterapia na okolice oczu

Oryginalne urządzenie do mikronakłuwania, szczególnie najnowszy model „4”, ma możliwość pracy na cienkiej skórze powiek. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. W połączeniu z osoczem bogatopłytkowym pozwala skutecznie leczyć cienie i worki pod oczami a także wygładzić drobne zmarszczki powiek.

 1. Mikronakłuwanie dermapenem

Zabieg mikronakłuwania penem należy do małoinwazyjnych. Rekonwalescencja trwa 2-3 dni, w tym czasie jest widoczne zaczerwienienie skóry. Dolegliwości bólowe w trakcie zabiegu są niewielkie. Efekty są widoczne już po tygodniu.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka, szyi, dłoni
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm, szczękościsk
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg piersi Poznań, brzucha, tarczycy
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg piersi Poznań, brzucha, tarczycy
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka, szyi, dłoni
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm, szczękościsk
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przekłuwanie uszu, przekłuwanie uszu poznań, kolczyk w uchu
Przekłuwanie uszu
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus 8
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza