wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
mikronakłuwanie, dermapen

Dermapen – Mikronakłuwanie penem

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
twarz, szyja, dekolt, dłonie
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
krem
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
3-5 dni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
3
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 600zł

Dermapen 4 to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach.

W naszym gabinecie stosujemy najnowszą wersję tego urządzenia:  Dermapen opinie pacjentów są bardzo pozytywne.

Także na skórze głowy, w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia – mezoterapia mikroigłowa

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • zmarszczki
 • poszerzone pory
 • blizny potrądzikowe, blizny po operacjach
 • przebarwienia
 • utrata elastyczności skóry
 • wypadanie włosów

Przeciwwskazania

 • aktywny stan zapalny i ropny
 • ciąża i karmienie piersią
 • niewyrównana cukrzyca
 • trądzik różowaty
 • aktywna opryszczka
 • aktywna choroba nowotworowa
 • problemy z krzepliwością krwi
 • terapia retinoidami

Cennik zabiegu


Dermapen Twarz (koktajl leczniczy)

600zł

Dermapen Twarz + szyja

700zł

Dermapen Twarz + szyja + dekolt

900zł

Dermapen + osocze twarz

700zł

Dermapen + osocze twarz + szyja

900zł

Dermapen+osocze twarz+szyja+dekolt

1100zł

Dermapen Dłonie (obydwie)

700zł

Dermapen Blizny, rozstępy

500zł

Rozstępy - dermapen z osoczem

700zł*

Dermapen z osoczem na włosy

700zł

Dermapen + komórki macierzyste

3500zł

Informacja o zabiegu


Mikronakłuwanie penem

Dermapen to urządzenie przypominające długopis. Zbudowane jest z kartridża zaopatrzonego w system sterylnych igieł – od 9 do 36. Pen zapewnia precyzję nakłuwania i podawania substancji aktywnych, a procedura w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu wykorzystywana jest do wielu wskazań. 

Zabieg mikronakłuwania – mezoterapia mikroigłowa

Urządzenie przeznaczone do mezoterapii mikroigłowej może wykonać do 1920 nakłuć na sekundę. Głębokość nakłuć można regulować co 0,1 mm co zapewnia precyzję zabiegu, a regulacja igieł w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm umożliwia dopasowanie urządzenia pod kątem indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonany za pomocą urządzenia dermapen pozwala na stosowanie terapii u pacjentów z wiotką i cienką skórą, stymuluje tworzenie nowego kolagenu. 

Jak działa pen do mikronakłuwania?

System charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na przeprowadzanie zabiegów z jego użyciem nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu czy ust. Jednakże wyjątkowo dobre efekty daje połączenie zabiegu mikronakłuwania penem  z osoczem bogatopłytkowym, którego jedną z korzyści jest skrócony okres rekonwalescencji.  Ponadto na drugi dzień po zabiegu skóra będzie delikatnie zaróżowiona, w kolejnym dniu pacjent całkowicie wraca do normalnego funkcjonowania.

Alternatywą dla zabiegu mikronakłuwania w Poznaniu jest zabieg laserem erbowo-yagowym.

Latem bezpiecznie można wykonywać zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, które mogą być wykonywane przez jako kontynuacja mikronakłuwania. Technologia RF to połączenie mezoterapii z wykorzystaniem fali radiowej. 

Czym się wyróżnia się mikronakłuwanie penem w Poznaniu?

Wyjątkowa funkcja automatycznego frakcyjnego nakłuwania skóry pozwala na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii mikroigłowej, zmniejszając do minimum odczuwanie bólu czy dyskomfortu. 

Wskazania:

Zalety zabiegu dermapen – Poznań

Jak często powtarzać zabieg mikronakłuwania penem?

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej w Poznaniu, który jest rodzajem mezoterapii igłowej, najlepiej jest wykonywać w odstępie 2 – 4 tygodni – najczęściej stosuje się co 3 tygodni, 3 lub 4 zabiegi w serii, czasami konieczne jest wykonanie 5 zabiegów – o tym decyduje lekarz. Wszystko zależy od potrzeb skóry pacjenta oraz głębokości frakcyjnego mikronakłuwania.

Szczególnie należy pamiętać o unikaniu opalania przez 4 tygodnie od zabiegu – konieczny jest filtr każdego dnia rano 50 UV.

Czasami warto oprócz zabiegu mezoterapii igłowej lub mikroigłowej proponuje się pacjentowi naturalny wypełniacz otrzymywany z osocza. 

 

Ile kosztuje zabieg mikronakłuwania penem?

Cena jednego zabiegu na twarz to 500 zł (z osoczem 700 zł). Szczegółowy cennik znajduje się tutaj. 

Podobny efekt do zabiegu mikronakłuwania przynosi peeling laserowy, który można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu.  

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazania do zabiegu są podobne jak przy mezoterapii mikroigłowej:

Dodatkowo w przypadku liftingu chirurgicznego do przeciwwskazań dochodzą padaczka, miesiączka, laktacja, niektóre zaburzenia neurologiczne, antybiotykoterapia, niektóre choroby autoagresywne.

Również zabiegu mikronakłuwania penem nie przeprowadza się u osób, które nie spełniają kryteriów koniecznych do kwalifikacji do znieczulenia ogólnego, co z kolei jest określane przez anestezjologa (np. niektóre przewlekłe choroby współistniejące czy istotne klinicznie odchylenia w badaniach laboratoryjnych).

Zabieg dermapen – powikłania

Powikłania po tym zabiegu zdarzają się niezwykle rzadko. Zaliczamy do nich:

Jak wygląda zabieg – gabinet medycyny estetycznej Poznań

Każdy zabieg w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu, poprzedzony jest konsultacją i odrzuceniem przeciwwskazań. Po kwalifikacji pacjenta do zabiegu, lekarz znieczula obszar zabiegowy kremem znieczulającym oraz poddaje go dezynfekcji.

Następnie nakłada się na skórę odpowiedni do zabiegu preparat np. na cellulit czy wypadania włosów. Wykonuje się kilka pasaży urządzeniem po skórze leczonego obszaru skóry. Głowica urządzenia zapewnia 1920 iniekcji na sekundę. Dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń, wywołujących stan zapalny i uruchamiających procesy naprawcze. Substancje aktywne są transportowane w głąb skóry, co poprawia efekt terapeutyczny. 

Zabieg można łączyć z innowacyjnym peelingiem łączącym kwas TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym. 

Po zabiegu, pacjent nie wymaga rekonwalescencji czy hospitalizacji – może wrócić do swoich codziennych zajęć. Ponieważ skóra nie jest uszkodzona, już następnego dnia można nakładać normalny makijaż. Jednak przez kilka dni należy stosować delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Po kilku dniach następuje złuszczanie naskórka – zaleca się stosowanie wszelkich preparatów kojąco-regenerujących  np. Zinalfat.

Czym się wyróżnia najnowszy model penu do mezoterapii mikroigłowej? ​

Czym się odróżnia najnowszy pen od innych urządzeń do mikronakłuwania skóry (mezoterapia mikroigłowa)?

Opatentowana technologia pulsujących igieł oraz zastosowanie specjalnej technologii czynią zabieg mikronakłuwania w Poznaniu bardziej efektywnym i bezpiecznym niż znane dotychczas metody stosowane w mezoterapii i mikronakłuwaniu skóry.

Znacznie skraca się czas leczenia i rekonwalescencji pacjenta, co pozwala na szybszy powrót do codziennych czynności.

W tym systemie używane jest 16 wymiennych, jednorazowych, molibdenowych igieł o grubości 33G. Molibden uznawany jest za niezwykle zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.

Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale.

Regulowana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 2,5 mm) oraz regulowana prędkość nakłuwania pozwalają na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu penem. 

Urządzenie charakteryzuje się wysoką szybkością działania tj. ponad 1900 nakłuć na sekundę.

Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do prawidłowej przebudowy tkanek i fizjologicznej zdolność odnawiania kolagenu.

Mikronakłuwanie penem przy pomocy pulsujących igieł – mezoterapia mikroigłowa w Poznaniu, ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, zapewnia to skuteczną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Mezoterapię mikroigłową powinno wykonywać się seriami aby efekt był widoczny. 

W pełni kontrolowana praca z wykorzystaniem urządzenia dermapen pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie stymulacji komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu mikronakłuwania penem?

Jedną z zalet opatentowanego pena do mezoterapii mikroigłowej jest zastosowanie do wielu wskazań. Jest to bezpieczne i uniwersalne urządzenie, znajdujące zastosowanie do wszystkich typów skóry oraz najczęściej występujących problemów. Dzięki temu mikronakłuwanie penem pozwala osiągnąć następujące korzyści terapeutyczne:

Jakie okolice mogę być poddawane zabiegowi?

Urządzenie to jest bardzo wszechstronne, dlatego zabiegi z jego udziałem mogą być wykonywane na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze owłosionej głowy. 

Dzięki niewielkim rozmiarom można stosować go w nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust. Urządzenie jest ergonomiczne i zaawansowane, a w rękach doświadczonego lekarza stanowi skuteczne narzędzie na wiele problemów skórnych i schorzeń. 

Informacje o zabiegu – mezoterapia mikroigłowa:

Co odczuwa pacjent po zabiegu?

Ile zabiegów mezoterapii mikroigłowej w Poznaniu jest konieczne do osiągnięcia pełnego efektu?

Po 5 – 7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Ilość zalecanych zabiegów zależy od kondycji i problemu skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta. Zauważa się poprawę jej struktury i koloru.

Aby otrzymać zauważalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest u większości pacjentów wykonanie więcej niż jednego zabiegu (podobnie jak w przypadku zabiegów z wykorzystaniem lasera).

Dla poprawienia ogólnego stanu skóry i jej odmłodzenia zwykle zaleca się 2-5  zabiegów w 2-4 tygodniowych odstępach.

Przy bliznach, zwłaszcza starych, może być konieczne przeprowadzenie większej liczby zabiegów wykonywanych w odstępach 2 – 4 tygodni.

Najważniejsze efekty zabiegu:

Na czym polega fenomen i zabiegu mikronakłuwania penem?

Mikronakłuwanie skóry (mezoterapia mikroigłowa) jest szczególnie polecane pacjentom z bliznami, w tym także potrądzikowymi. Terapia penem przynosi wymierne efekty w połączeniu z kwasem TCA.

Opatentowany pen do mezoterapii mikroigłowej zdobył wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę BEST MEDICAL DEVICE w Las Vegas w kwietniu 2012 roku. Pen to najbardziej zaawansowane technologicznie, nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej skóry.

Zabieg mikronakłuwania – technologia i działanie 

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii urządzenie do mikronakłuwania jako jedyne nakłuwa skórę (mezoterapia mikroigłowa) z prędkością ponad 1300 nakłuć na sekundę. System pulsujących igieł dostarcza substancje czynne w głąb naskórka i skóry właściwej.

Powstałe dzięki temu delikatne mikrourazy skóry wykorzystują naturalną, wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu i naprawy tkanki. Do iniekcji stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe oraz preparaty kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasy, witaminy, naturalne czynniki wzrostu i peptydy.

Cały zabieg trwa ok. 30-45 min. Zaleca się serię 4-6 takich zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. Przed zabiegiem nie powinno się wykonywać peelingów i zabiegów złuszczających, a także nie należy nakładać makijażu. Podobne efekty co mezoterapia mikroigłowa przynosi laser erbowo-yagowy.

Wskazania do zabiegu – mezoterapia mikroigłowa

Zabieg wykonuje się na: skórze twarzy, powiek, szyi, dekoltu, brzucha, ud, pośladków, głowy. Urządzenie jest małe, poręczne, więc można nim dotrzeć nawet w trudno dostępne obszary ciała (np. okolice oczu i ust). Bardzo istotne jest to, że igły nie zawierają chromu i niklu, zabieg jest możliwy także u alergików.

Zabieg przebudowuje strukturę skóry, działając od zewnątrz i od środka. Stymuluje płytkowe czynniki wzrostu i fibroblasty oraz produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zapewnia poprawę napięcia, gęstości i elastyczności skóry, odżywia i spłyca zmarszczki, zmniejsza pory i naczynka, delikatnie liftinguje, likwiduje przebarwienia posłoneczne i wyrównuje koloryt skóry (stymuluje melanogenezę), niweluje widoczność rozstępów i blizny (potrądzikowe, pooparzeniowe, pourazowe, po zabiegowe), poprawia owal twarzy, pomaga w leczeniu łysienia.

Ponadto jest bardzo bezpieczny, niemal bezbolesny i nie powoduje infekcji oraz innych niepożądanych działań ubocznych.

Jakie dolegliwości towarzyszą pacjentowi po zabiegu?

Zabieg nie wyłącza pacjenta z normalnego życia. Automatyczna, bardzo szybka mikroiniekcja do minimum redukuje ewentualny ból i dyskomfort. Na obszarze poddanemu zabiegowi możliwe jest tylko lekkie zaczerwienienie skóry, punktowe krwawienie, pieczenie i słaba opuchlizna. Najczęściej po 2 – 3 dniach skóra całkowicie się goi.

Czy do zabiegu należy się jakoś specjalnie przygotować?

Nie, wystarczy zmyć makijaż.

Czy są jakieś specjalne zalecenia po zabiegu?

Tak, przez 6 tygodni należy unikać solarium i opalania się, przez 3 tygodnie należy rano stosować filtr 50 a wieczorem krem gojący Zinalfat.

Czy zabieg wykonuje się w znieczuleniu?

Tak, na twarz nakłada się krem znieczulający na 20 minut przed zabiegiem. Pacjent może w domu nałożyć sobie krem znieczulający i przyjść do gabinetu będąc już znieczulonym, skraca to czas przygotowania do zabiegu.

Czy są ograniczenia wiekowe?

Najmłodszy pacjent w naszym gabinecie miał wykonywane zabiegi w wieku lat 4, najstarszy 78 lat.

Kiedy pojawiają się efekty po zabiegu?

Najczęściej po tygodniu widać już pierwsze efekty zabiegu, jednak najlepsze są po 3 tygodniach od trzeciego zabiegu.

Czy można łączyć zabieg mikronakłuwania penem z innymi zabiegami?

Tak, najlepsze efekty przynosi połączenie z osoczem bogatopłytkowe, karboksyterapią.

Co daje zabieg mikronakłuwania skóry?

Zabieg przynosi poprawę napięcia skóry oraz jej rozjaśnienie. Wygładzają się drobne zmarszczki, zwężają pory skóry. Ogólny efekt odmłodzenia.

Jakie są najważniejsze korzyści mezoterapii mikroigłowej penem?

Mikronakłuwanie – mezoterapia mikroigłowa

Któż z nas nie marzy o tym, by przez długie lata zachować młody, świeży wygląd? Oglądając na ekranie twarze gwiazd show-biznesu często zastanawiamy się jak to możliwe, żeby w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na trzydzieści. Jednakże czas płynie nieubłaganie i nie oszczędza nikogo. Starzenie się dotyka każdego człowieka.

Objawia się zmniejszeniem ilości obecnych w skórze substancji odpowiadających za jej młody wygląd, takich jak kwas hialuronowy, czy też włókna kolagenowe. Ponadto dochodzi do zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej. W efekcie powyższych przemian dochodzi do ścieńczenia skóry, obniżenia jej napięcia i jędrności, co z kolei skutkuje tworzeniem się różnego rodzaju zmarszczek, a także nawisów skórnych, charakterystycznych dla przebiegu starzenia się.

Czas wystąpienia oraz tempo przebiegu powyższych procesów są zróżnicowane, indywidualne dla każdego człowieka. Wpływają na nie różne czynniki, które zasadniczo można podzielić na dwie grupy – niemodyfikowalne i modyfikowalne. Do tych pierwszych należą czynniki genetyczne oraz uwarunkowania rodzinne. Z kolei druga grupa obejmuje dietę, tryb życia, narażenie na stres, stosowanie używek i wiele innych.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa penem?

Pen jest to innowacyjne urządzenie stosowane do wykonywania mikronakłuć skóry. Obecnie na rynku jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystywanych w tym celu.

Jak działa mikronakłuwanie skóry penem?

Działanie urządzenia pen opiera się na zastosowaniu specjalnej głowicy. Jest ona wyposażona w 16 igieł o średnicy 33G, wykonanych z molibdenu. Skóra nakłuwana jest automatycznie w sposób pulsacyjny. Częstotliwość wprowadzania igieł jest bardzo duża i może wynosić nawet do 1600 razy na sekundę. Mikrourazy wywoływane tą metodą stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Powstałe w ten sposób uszkodzenia stymulują aktywność fibroblastów, czyli komórek tkanki łącznej. Pobudzone fibroblasty produkują we wzmożony sposób kolagen i elastynę, powodując zwiększenie ilości włókien w skórze. Rezultatem tego działania jest zwiększenie napięcia skóry i poprawa jej jędrności, co w efekcie prowadzi do istotnego odmłodzenia wyglądu skóry twarzy i poprawę jej estetyki.

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem urządzenia do mezoterapii mikroigłowej?

Zabieg wykonywany urządzeniem charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ponadto mezoterapia mikroigłowa penem jest również praktycznie bezbolesna i małoinwazyjna, w związku z czym nie wymaga znieczulenia ogólnego i opieki anestezjologa, a co za tym idzie hospitalizacji.

U większości pacjentów procedura nie wymaga znieczulenia. Jednakże u pacjentów charakteryzujących się niskim progiem wrażliwości na ból, można zastosować znieczulenie miejscowe poprzez nałożenie maści znieczulającej.

Następnie lekarz wykonujący zabieg mikronakłuwania w Poznaniu, przy poziomie głowicy urządzenia dokonuje pulsacyjnych mikronakłuć skóry. Powstałe w ten sposób mikrourazy w jej zakresie, poprzez aktywację fibroblastów inicjują intensywną syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, co w efekcie prowadzi do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Czas trwania procedury zazwyczaj nie przekracza 30 minut.

Pierwsze efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej są widoczne zazwyczaj już po tygodniu, na ostateczny rezultat trzeba zwykle poczekać około miesiąca. Jednakże pojedynczy zabieg zazwyczaj nie daje w pełni satysfakcjonującego efektu. Aby go osiągnąć, należy procedurę powtórzyć od dwóch do pięciu razy.

Odstęp pomiędzy powtórzeniami powinien mieścić się w przedziale od dwóch tygodni do miesiąca. Oczywiście liczba zabiegów mezoterapii, a także czas trwania odstępu między innymi ustalane są indywidualnie i dopasowywane do preferencji i potrzeb skóry pacjenta.

Zabieg mikronakłuwania penem –  jak wybrać?

Warto zapytać lekarza wybierając gabinet, jakim sprzętem dysponuje oraz o sterylność zabiegu. Obecnie najnowsza wersja oryginalnego pena to wersja 4. Wiele gabinetów stosuje urządzenia, które mają zupełnie inne parametry, a zatem efekt zabiegu też może być inny niż wykonywanym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania. Jest wiele chińskich urządzeń, które mają małą moc oraz co najważniejsze nie zapewniają ochrony pacjenta przed zakażeniem i mogą powodować infekcje skórne.

Pen do mezoterapii ma kilka opatentowanych systemów chroniących przed przeniesieniem infekcji pomiędzy pacjentami. Pamiętajmy, że igły penetrują i pobudzają skórę dość głęboko i bez systemów zabezpieczających dość łatwo można zainfekować osobę poddaną zabiegowi. Zjawisko takie nosi nazwę kontaminacja. Warto również dokładnie oczyścić skórę przed zabiegiem mezoterapii.

Latem zabieg dermapen ten możemy zastąpić zabiegiem radiofrekwencji. 

FAQ

 1. Co lepsze mikronakłuwanie penem czy laser frakcyjny?

W zależności od potrzeb i problemów z jakimi boryka się pacjent, specjalista po ocenie kondycji skóry dobierze właściwy zabieg. Laser frakcyjny ma silniejsze działanie, ale rekonwalescencja jest znacznie dłuższa. Mechanizm działania jest zbliżony, można powiedzieć, że na 1 zabieg laserem frakcyjnym trzeba wykonać 2 x mikronakłuwanie penem. Czasami u pacjentek w trakcie zabiegu widzimy delikatny wąsik, jeśli im to przeszkadza warto zastosować zabieg depilacji laserowej.

 1. Mikronakłuwanie z osoczem bogatopłytkowym 

Jest to bardzo skuteczne połączenie. Mikronakłucia stymulują skórę do regeneracji, czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym dodatkowo stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Dodatkowo osocze ma działanie przyspieszające gojenie, dzięki temu regeneracja po zabiegu jest znacznie krótsza.

 1. Mezoterapia skóry głowy

Zabieg ten można skutecznie wykonywać w przypadku łysienia lub nadmiernego wypadania włosów. Szczególnie dobre efekty przynosi połączenie z osoczem bogatopłytkowym.

 1. Mezoterapia na okolice oczu

Oryginalne urządzenie do mikronakłuwania, szczególnie najnowszy model „4”, ma możliwość pracy na cienkiej skórze powiek. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. W połączeniu z osoczem bogatopłytkowym pozwala skutecznie leczyć cienie i worki pod oczami a także wygładzić drobne zmarszczki powiek.

 1. Mikronakłuwanie penem

Zabieg mikronakłuwania penem należy do małoinwazyjnych. Rekonwalescencja trwa 2-3 dni, w tym czasie jest widoczne zaczerwienienie skóry. Dolegliwości bólowe w trakcie zabiegu są niewielkie. Efekty są widoczne już po tygodniu.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Analiza skóry i obrazowanie 3D Quantificare
Analiza skóry 3D Quantificare
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
attiva
Fala radiowa monopolarna
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
USG Poznań – badania usg
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
USG Poznań – badania usg
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy -zabiegi redukujące cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Hydropeeling
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przekłuwanie uszu, przekłuwanie uszu poznań, kolczyk w uchu
Przekłuwanie uszu
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy -zabiegi redukujące cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza