wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg

Badanie usg Poznań

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
20-30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
całe ciało
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 200zł

Badanie usg piersi Poznań, usg skóry – diagnostyka obrazowa stanu skóry, nie tylko brzucha (jamy brzusznej) czy tarczycy lub badanie usg żył.

USG Piersi Poznań

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • Dla każdego

Przeciwwskazania

 • Brak przeciwwskazań

Pytania i odpowiedzi


Usg piersi jak często robić?

U Pań, które ukończyły 30 rok życia należy wykonywać badanie usg piersi raz w roku.

Jeżeli w rodzinie występowały nowotwory piersi, należy zadbać o wykonania badania usg piersi co 6 miesięcy. Bardzo ważna jest profilaktyka raka piersi.

W sytuacjach wątpliwych można wykonać rezonans magnetyczny piersi, badaniem powinny być też objęte doły pachowe.

W którym dniu cyklu najlepiej wykonywać usg piersi?

Zaleca się wykonanie badania USG piersi  10 – 12 tego dnia cyklu.

Co wykrywa usg piersi?

USG piersi wykrywa zarówno łagodne zmiany, oraz  nowotwory złośliwe – np. raka piersi, również na bardzo wczesnym etapie.

Za pomocą ultrasonografii można monitorować również zmiany torbielowate, mastopatię, dysplazję sutka, brodawczaki czy gruczolakowłókniaki.

Badania usg piersi czy bola?

Badanie jest całkowicie bezbolesne. Wykonanie usg piersi jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga specjalnego przygotowania.

Cennik zabiegu


USG piersi Poznań

200zł

USG brzucha

200zł

USG tarczycy

200zł

USG jąder i najądrzy

200zł

Badanie doppler kończyn dolnych

200zł

USG twarzy

600zł

Informacja o zabiegu


Badanie usg – Wykonujemy badania ultrasonograficzne:

 1. USG piersi Poznań,
 2. usg skóry,
 3. badanie usg brzucha ( usg jamy brzusznej Poznań),
 4. usg tarczycy,
 5. usg jąder i najądrzy
 6. doły pachowe

USG piersi Poznań – profilaktyka raka piersi

USG jest bardzo bezpiecznym i skutecznym badaniem wielu narządów. Możemy w ten sposób wykonywać usg tarczycy, usg brzucha (usg jamy brzusznej Poznań), usg piersi.

Ultrasonografia jest metodą diagnostyczną wykorzystywaną w wielu dziedzinach medycyny.

Wykonanie usg piersi Poznań (usg gruczołów piersiowych – profilaktyka raka piersi), usg tarczycy,  badanie usg brzucha i usg nóg – usg żył, usg jąder i najądrzy.

Znajduje ona zastosowanie również w dermatologii. W USG skóry wyróżnia się trzy warstwy. Najbardziej zewnętrzną stanowi tak zwane echo wejścia, które charakteryzuje się bardzo wysoką echogenicznością.

Warstwa środkowa obejmuje głębsze partie naskórka oraz skórę właściwą. W tej warstwie dominują rozproszone echa charakteryzujące się zróżnicowaną intensywnością. Wreszcie najbardziej wewnętrzna warstwa o niskiej echogeniczności to tkanka podskórna.

Istnieją liczne wskazania dermatologiczne do wykonania badania ultrasonograficznego skóry. Pierwszą grupą stanowią choroby nowotworowe takie jak czerniaki, raki podstawnokomórkowe, czy raki kolczystokomórkowe.

Badanie USG skóry pozwala na przedoperacyjną ocenę grubości nacieku nowotworowego, co może być istotnie pomocne przy przedoperacyjnej ocenie stopnia zaawansowania miejscowego, co z kolei implikuje zakres postępowania chirurgicznego. Jednakże należy pamiętać, że samo badanie ultrasonograficzne skóry nie jest metodą izolowaną, wystarczającą do oceny i postawienia diagnozy nowotworu złośliwego skóry.

Konieczne jest właściwe zestawienie oraz interpretacja badania klinicznego, ultrasonograficznego, a także, co najważniejsze, pooperacyjnego badania histopatologicznego usuniętej zmiany. Jest to bardzo istotne, ponieważ warunkiem koniecznym do postawienia rozpoznania nowotworu złośliwego jest pozytywny wynik badania histopatologicznego. Bez niego, nawet przy bardzo charakterystycznym obrazie klinicznym, nikt nie ma prawa postawić powyższej diagnozy.

Inną grupą schorzeń skórnych będących wskazaniem do wykonania badania ultrasonograficznego tejże, są różnego rodzaju choroby zapalne skóry i tkanki podskórnej. Schorzenia te mogą mieć różne przyczyny, zarówno infekcyjne jak i nieinfekcyjne. Do przykładowych nieinfekcyjnych schorzeń skóry przebiegających z odczynem zapalnym należą wyprysk, atopowe zapalenie skóry, czy łuszczyca. Objawem charakterystycznym dla miejscowego stanu zapalnego zlokalizowanego w obrębie skóry jest obrzęk.

Jego bezpośrednią przyczyną jest gromadzenie się w tkance wody, co wynika z różnego rodzaju skomplikowanych przemian metabolicznych zachodzących miejscowo, mających na celu działanie przeciwzapalne. Na skutek obecności wody zwiększa się odległość pomiędzy poszczególnymi włóknami kolagenowymi, co wpływa na obniżenie gęstości tkanki i ma wpływ na zmniejszenie jej echogeniczności, co z kolei jest widoczne w badaniu ultrasonograficznym. Szczególnie poprawia się to po zabiegu mezoterapia igłowa.

Dzięki usg możliwa jest ocena grubości cellulitu, ocena skuteczności terapii antycellulitowych, monitorowanie skuteczności zabiegów mikroskleroterapii, czy wreszcie ocena fotostarzenia się skóry. Badanie Usg jest dobrym uzupełnieniem dermatoskopii, którą wykonuje dermatolog.

Bardzo dokładnie można ocenić efekty zabiegów laserem frakcyjnym ale także liposukcji.

Innym badaniem usg jest badanie dopplerowskie.

Badanie usg piersi Poznań

Jak się przygotować do badania?

W celu uzyskania dokładnego obrazu niezbędne jest właściwe przygotowanie.

W dniu poprzedzającym badanie:

 • Nie spożywać pokarmów ciężkostrawnych, wzdymających oraz napojów gazowanych;
 • Po każdym posiłku zażywać 3 kapsułki Esputiconu lub Espumisanu;
 • Osoby ze skłonnością do zaparć powinny stosować środki przeczyszczające przed badaniem – nie później niż na 24h przed umówionym badaniem.

W dniu badania:

 • Pozostawać na czczo od godz. 16 dnia poprzedzającego badanie usg
 • Zażyć 3 kapsułki Esputiconu / Espumisanu oraz leki dotychczas przyjmowane (jeżeli pacjent przyjmuje jakieś leki);
 • Wypić przynajmniej 0,5 l wody niegazowanej, tuż przed badaniem. Nie dotyczy usg piersi i tarczycy

Przed  badaniem USG piersi:

 • kobiety w okresie przedmenopauzalnym powinny umawiać się na badanie 5-10 dni przed planowaną miesiączką;
 • ważne dla ostatecznego wyniku badania jest przyniesienie ze sobą na badanie dotychczasowej dokumentacji medycznej (ostatniego wyniku mammografii, poprzednich wyników USG piersi oraz dokumentacji dotyczącej biopsji piersi lub dotychczasowego leczenia).

Usg piersi Poznań – badanie usg

Regularne badania piersi są niezwykle ważne. Rak piersi jest najczęściej spotykanym nowotworem wśród kobiet, a jednymi z najbardziej skutecznych technik wykrywania zmian w piersiach, nawet na bardzo wczesnym etapie rozwoju, są mammografia i USG, czyli badanie ultrasonograficzne.

Czym jest badanie USG piersi?

Badanie USG jest metodą obrazową, która polega na ukazywaniu wnętrza piersi za pomocą fal akustycznych. Sonomammografia jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, zatem mogą się jej poddawać osoby w każdym wieku, a nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Fale akustyczne emitowane przez aparat ultrasonograficzny w żaden sposób nie naruszają tkanek, zatem USG piersi może być wielokrotnie powtarzane nawet w krótkim odstępie czasu, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Trzeba pamiętać, że te badania nie mogą nawzajem siebie zastępować, ponieważ się uzupełniają. Jedynie mammografia może wykryć mikro zwapnienia, za to USG pozwala rozróżnić zmiany torbielowate od litych, a także określić wielkość zmian ogniskowych, co nie jest możliwe za pomocą mammografii. Dlatego właśnie na badanie ultrasonograficzne należy zabrać wyniki mammografii oraz wyniki poprzedniego USG (pozwoli to ustalić, czy np. obecne w piersi łagodne guzki powiększyły się albo zmieniły swój charakter), jeśli takie badania były wykonywane.

Kiedy należy się zgłosić na badanie ultrasonograficzne piersi?

Badanie USG piersi powinny wykonywać regularnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pierwszej profilaktycznej sonomammografii powinno się poddać 20., a 30. rokiem życia i następnie powtarzać co 2 lata. Po ukończeniu 30. roku życia należy wykonywać USG piersi co 12 miesięcy. Natomiast, nawet jeżeli od ostatniego badania USG piersi minęło mniej niż rok, to należy wykonać je niezwłocznie, jeżeli występują którekolwiek z następujących dolegliwości:

 • ból piersi,
 • zmiana w piersi wyczuwalna przez dotyk,
 • wyciek wydzieliny z brodawki sutkowej.

Ponadto badanie należy wykonać, jeżeli u któregoś z członków rodziny pacjenta lub pacjentki został zdiagnozowany nowotwór piersi, prostaty lub jajnika. Zaleca się również częstsze badania ultrasonograficzne (min. raz na 12 miesięcy) przy stosowaniu hormonalnej terapii zastępczej.

Czasami w przypadkach wątpliwych diagnostykę piersi można poszerzyć o rezonans magnetyczny jako profilaktyka raka piersi.

Jak przebiega badanie USG piersi?

Do samego badania ultrasonograficznego piersi nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Warto jedynie pamiętać, że najdokładniejsze wyniki można uzyskać między 1., a 10. dniem cyklu miesiączkowego oraz zabrać ze sobą o wyniki wspomnianej wyżej mammografii oraz poprzedniego USG, jeżeli takie badania były robione. Przed przystąpieniem do badania lekarz zawsze pyta o następujące kwestie:

 • Ile pacjentka ma lat?

 • Kiedy była ostatnia miesiączka?

 • Czy pacjentka w przeszłości rodziła?

 • Jeżeli pacjentka rodziła, to czy karmiła?

 • Czy pacjentka bierze leki hormonalne?

 • Czy pacjentka przeszła operacje piersi? (Po operacji piersi zostają blizny zaciemniające obraz aparatu ultrasonograficznego.)

 • Czy ktoś w rodzinie pacjentki chorował lub choruje na raka piersi, jajnika lub prostaty?

 • Czy pacjentka robiła już kiedyś badania piersi?

Po uzyskaniu niezbędnych informacji lekarz prosi o rozebranie się od pasa w górę i położenie się na leżance z rękami pod głową. Lekarz smaruje piersi żelem, po czym przesuwa po każdej z nich głowicą z dołu do góry, z góry na dół i na boki, bada również doły pachowe, by sprawdzić, czy węzły chłonne nie są powiększone.

Wiarygodność badania zależy od aparatu oraz od kwalifikacji lekarza oceniającego obraz. Dlatego zawsze warto upewnić się, że lekarz ma certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, a także że sama przychodnia ma akredytację tej organizacji. Całe badanie wraz z opisem lekarskim trwa ok. 20 minut. Wyniki pacjent otrzymuje od razu po badaniu.

Badanie usg piersi

Diagnostyka ultrasonograficzna piersi – USG gruczołów piersiowych, czyli popularne usg piersi to badanie, które pozwala w  sposób bardzo bezpieczny (fale ultradźwiękowe są zupełnie obojętne dla zdrowia) oraz dokładny zbadać stan gruczołów piersiowych.

Na obrazie ultrasonograficznym lekarz badający określa ewentualne zmiany patologiczne oraz szerokości przewodów gruczołów mlecznych.

Badanie pozwala rozpoznać torbiele i włókniakogruczolaki, zwłóknienia, zbiorniki płynu (np. ropień).

Badanie usg piersi – USG gruczołów piersiowych, nie ma przeciwwskazań (może być wykonane nawet u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią) a także nie trzeba specjalnie się przygotowywać.

Badanie usg piersi – kiedy wykonywać?

U pacjentek najlepiej to badanie wykonywać między 1 a 10 dniem cyklu miesiączkowego.

Na badanie warto zabrać wyniki poprzednich badań USG i mammografii jeśli były wykonywane.

Czas badania wraz z opisem lekarskim trwa ok. 20 minut. Opis pacjent otrzymuje od razu po badaniu.

Usg piersi – USG gruczołów piersiowych, wykonujemy także u mężczyzn w sytuacji ginekomastii, pozwala określić czy mamy przewagę tkanki tłuszczowej (lipomastia) czy przeważa tkanka gruczołowa. Wynik tego badania decyduje o rodzaju zabiegu, który należy wykonać. W przypadku przewagi tłuszczu wykonujemy liposukcję, w przypadku przewagi tkanki gruczołowej wykonujemy chirurgiczne usunięcie gruczołu piersiowego.

Co warto wiedzieć:

Wskazania do USG piersi:

 • zmiany wyczuwalne za pomocą dotyku,
 • wykrycie zmian w badaniu mammograficznym,
 • ból piersi i brodawek sutkowych,
 • rozpoznanie łagodnych zmian (w celu kontroli),
 • wydzielina z brodawek sutkowych,
 • powiększone węzły pachowe,
 • profilaktyka chorób piersi.

USG piersi – Przed badaniem poinformuj lekarza o:

 • swoim wieku,
 • terminie ostatniej miesiączki,
 • wcześniejszych porodach,
 • wcześniejszym karmieniu piersią,
 • aktualnym przyjmowaniu leków hormonalnych,
 • wcześniejszych operacjach piersi (blizny pooperacyjne mogą zaciemniać obraz USG),
 • ewentualnych chorobach piersi w twojej rodzinie,
 • ewentualnych wcześniejszych badaniach piersi (jeśli były robione, zabierz z sobą wyniki).

Wczesne rozpoznanie zmian w piersiach pozwala na skuteczne leczenie. Jeżeli dojdzie do wzrostu guza to leczenie staje się niemożliwe. Jedynym sposobem jest ochrony przed rakiem piersi jest regularne badanie ultrasonograficzne. Badanie usg jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Jeżeli okaże się to konieczne to należy też wykonać rezonans magnetyczny.

Oferujemy także usg twarzy – badanie wykonuje dr Włodzimierz Rosiński

Gdzie w Poznaniu można zrobić USG jamy brzusznej?

Promienista 132/1 – tel 571 32 35 30

USG brzuchausg jamy brzusznej Poznań, ultrasonografia brzucha

Badanie USG brzucha jest metodą obrazową, która za pomocą odbijających się fal ultradźwiękowych ukazuje tkanki i narządy wewnętrzne. Badanie ultrasonograficzne brzucha jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Fale akustyczne emitowane przez aparat ultrasonograficzny w żaden sposób nie naruszają tkanek, ani narządów wewnętrznych, zatem USG brzucha może być wielokrotnie powtarzane nawet w krótkich odstępach czasu.

Czym jest badanie USG brzucha?

Pacjent podczas badania ultrasonograficznego jamy brzusznej leży na kozetce z odsłoniętym brzuchem. Lekarz nanosi specjalistyczny żel na głowicę oraz skórę brzucha, a następnie przesuwa głowicę, wywierając na nią nacisk w pewnych miejscach. Może również poprosić pacjenta o wzięcie głębokiego wdechu lub zmiany pozycji leżenia na boczną, aby precyzyjniej wykonać badanie.

Narządy wewnętrzne i tkanki pacjenta są wyświetlane na ekranie w czasie rzeczywistym. Lekarz podczas badania dokonuje pomiarów oraz zapisuje wybrane obrazy, jeśli zauważy jakieś nieprawidłowości. Zarówno pomiary, jak i konkretne obrazy są później dołączane do wyniku opisowego.

W jakim celu wykonuje się USG jamy brzusznej?

Profilaktyczne badanie USG brzucha powinno wykonywać się najrzadziej co 2 lata. Dodatkowo, jeżeli występują ostre lub przewlekłe bóle brzucha, częste nudności, wymioty lub biegunki, brzuch jest wzdęty bez przyczyny lub występują w nim wyczuwalne guzy, należy niezwłocznie zgłosić się na badania, nawet jeżeli w poprzednich badaniach nie zostały wykryte nieprawidłowości.

USG jamy brzusznej – usg brzucha pozwala wykryć między innymi:

 • obecność złogów w pęcherzyku żółciowym lub układzie moczowym,
 • obecność zastoju w drogach moczowych,
 • obecność płynu w jamie otrzewnej i innych przestrzeniach,
 • obecność, kierunek i prędkość przepływu w naczyniach krwionośnych.

Umożliwia również dokładną ocenę budowy, stanu, wielkości i innych kwestii dot. narządów takich jak:

 • wątroba, pęcherzyk i drogi żółciowe,
 • pęcherzyk żółciowy,
 • trzustka,
 • śledziona,
 • przewód pokarmowy,
 • nerki i pola nadnerczowe,
 • naczynia krwionośne zaotrzewnowe,
 • śródbrzusze i węzły chłonne.

Dzięki badaniu ultrasonograficznemu brzucha możemy zbadać wymienione narządy pod kątem:

 • położenia ich w jamie brzusznej,
 • wielkości – czy jest ona prawidłowa, czy mamy do czynienia z hipoplazją, czyli niedorozwojem, czy też z powiększeniem któregoś z nich,
 • struktury – popularnym przykładem zaburzeń struktury narządów jest marskość wątroby,
 • obecności zmian guzowatych w tych narządach,
 • obecności torbieli w tych narządach,
 • echogeniczości, czyli zdolności badanej struktury do odbijania kierowanej ku niej wiązki fal ultradźwiękowych – nieprawidłowa echogeniczność może oznaczać zaburzenia danego narządu.

Procedury przygotowawcze przed badaniem

Do zaplanowanego badania ultrasonograficznego jamy brzusznej należy się odpowiednio przygotować. Najważniejsze jest, aby przyjść na badanie na czczo – jeżeli USG brzucha jest zaplanowane przed południem, należy ostatni posiłek zjeść najpóźniej dnia poprzedniego do godz. 18:00.

Jeśli badanie ma odbyć się w godzinach popołudniowo-wieczornych, trzeba przez cały dzień unikać obfitych, tłustych oraz nadymających posiłków, a ostatnią, lekką przekąskę spożyć 7-8 godzin przed przystąpieniem do kontroli.

Poza tym przez 6 godzin przed badaniem niewskazane jest palenie papierosów, żucie gumy oraz picie innych płynów niż woda niegazowana, szczególnie niepożądane są kawa i herbata. Dodatkowo można przyjąć lek, który ma na celu usunięcie powietrza z przewodu pokarmowego, takich jak Espumisan.

Dostępne są w każdej aptece bez recepty i dedykowane zwłaszcza pacjentom z tendencjami do zaparć i wzdęć. Leki należy przyjmować przez 3 dni poprzedzające badanie 3 razy dziennie po 2 kapsułki.

Istotny jest również pęcherz podczas badania. Jeżeli to jego stan ma być sprawdzany, powinien być wypełniony – wystarczy wypić między 1, a 4 szklanki wody w ciągu ostatnich 2 godzin przed badaniem.

Natomiast jeżeli ważne jest zbadanie innych narządów, pacjent może być poproszony o opróżnienie pęcherza przed przystąpieniem do USG brzucha. Zdarza się, że badanie jest przeprowadzane w trybie pilnym, w sposób nieplanowany i wtedy oczywiście procedury przygotowawcze nie obowiązują.

Usg brzucha prywatnie cena – wynosi 200zł

Zawsze warto poradzić się w tej kwestii lekarza. Na każde badanie ultrasonograficzne warto przynieść wyniki poprzednich badań obrazowych, jeżeli takie były robione. Pomoże to w precyzyjniejszym opisie i ewentualnej diagnozie. Opis oraz wyniki badania USG jamy brzusznej są natychmiastowe.

Usg brzucha Poznań

Badanie usg tarczycy,

W naszym gabinecie wykonujemy badania usg:

Czym jest tarczyca i dlaczego jest tak istotna?

Tarczyca to niewielki gruczoł zlokalizowany w obrębie szyi, który kształtem przypominający motyla. Choć nie osiąga dużych rozmiarów (waży zaledwie 20-30 gram), to jego rola w organizmie każdego człowieka jest ogromna. Mianowicie, produkuje dwa hormony – trójjodotyroninę i tyroksynę.

Hormony te regulują przemiany metaboliczne, układ sercowo-naczyniowy, rozwój organizmu (w tym proces wzrostu) oraz pracę gruczołów płciowych i układu nerwowego. Aby tarczyca mogła działać prawidłowo, musi mieć dostarczoną odpowiednią ilość jodu i TSH, czyli hormonu produkowanego przez przysadkę mózgową.

Choroby tarczycy – objawy, przyczyny, profilaktyka

Chorób wynikających z nieprawidłowego funkcjonowania tarczycy jest bardzo wiele i każda z nich niesie za sobą nieprzyjemne dolegliwości oraz nierzadko przykre powikłania. Tego wszystkiego można uniknąć dzięki systematycznie stosowanej profilaktyce. Przede wszystkim nie wolno bagatelizować żadnych objawów! Ekspresowa utrata wagi lub jej przyrost, ospałość lub nadpobudliwość, osłabienie, a także problemy z koncentracją to często pierwsze oznaki niedoczynności tarczycy.

Natomiast uczucie gorąca, wzmożona potliwość, duszność, kołatanie serca czy drżenie rąk mogą informować o jej nadczynności. Co ważne, niedoczynność tarczycy może współistnieć z jej nadczynnością. Innymi objawami chorób tarczycy są różnego rodzaju zmiany guzkowe, wypadanie włosów i dolegliwości układu pokarmowego. Warto zwracać również uwagę na obwód szyi, gdyż nierzadko gruczoł tarczycowy zwiększa swoją wielkość, gdy jest chory, co może powodować nawet duszności i problemy z oddychaniem.

Choroby tarczycy dzielone są na 4 grupy:

 1. wynikające z nadmiernej lub niedostatecznej produkcji hormonów,
 2. wynikające z powiększenia tarczycy,
 3. objawiające się obecnością guzków,
 4. objawiające się zapaleniem tarczycy.

Badanie USG tarczycy

Badanie usg tarczycy urządzeniem o nazwie ultrasonograf (USG) jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania ani wymogów co do przygotowania przed przystąpieniem do niego. Niezbędne jest odsłonięcie szyi i dekoltu podczas badania, w tym ściągnięcie wszelkiej biżuterii. Natomiast w przypadku mężczyzn konieczne jest także ogolenie brody. Badanie USG tarczycy może zostać wykonane:

Badanie USG tarczycy warto wykonywać profilaktycznie co najmniej co 3 lata, nawet jeżeli nie występują żadne objawy, które mogłyby wskazywać na jakiekolwiek nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu. Natomiast, jeżeli w rodzinie wystąpiły jakiekolwiek choroby tego narządu, należy udać się na badanie tuż po zdiagnozowaniu choroby u członka rodziny, a następnie powtarzać raz w roku, najrzadziej co dwa lata.

Częste badania USG tarczycy są wskazane również u osób, które w przeszłości odbyły radioterapię (nie tylko w przypadku raka tarczycy), szczególnie o regularne wykonywanie USG tarczycy powinni dbać pacjenci, w przypadku których radioterapia wykonywana była w okolicy szyi, gdzie znajduje się gruczoł tarczycy. Wczesne wykrycie nowotworu złośliwego tarczycy, dzięki badaniu USG, daje ok. 90% szans na całkowity powrót do zdrowia.

Badanie usg tarczycy Poznań

Usg Poznań badanie – badanie usg

Badanie USG brzucha w Poznaniu – usg brzucha (usg jamy brzusznej Poznań), usg tarczy, piersi, skóry lub żył – doppler nóg

Badanie usg Poznań / badanie ultrasonograficzne jest świetnym narzędziem diagnozowania stosowanym w wielu gałęziach medycyny. Również nasz gabinet w Poznaniu wykonuje szeroki zakres badań USG, które pozwalają diagnozować kondycję skóry, usg brzucha Poznań, tarczycy, żył, jąder czy piersi.

Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy najnowocześniejszy aparat ultrasonograficzny. Wykonane w naszej klinice badania USG są bezbolesne i nieinwazyjne.

USG jamy brzusznej Poznań

Badanie Usg brzucha Poznań pozwala wykryć i zdiagnozować choroby wątroby, dróg żółciowych, trzustki, nerek, nadnerczy lub śledziony. Usg brzucha to bezpieczna i nieinwazyjna metoda badania dolegliwości bólowych brzucha. USG brzucha Poznań / usg jamy brzusznej pozwala skutecznie diagnozować wiele schorzeń narządów jamy brzusznej.

Jak się przygotować do USG brzucha?

Badanie USG jamy brzusznej w poznańskim Gabinecie Medycyny Estetycznej W. Rosiński wykonujemy na czczo. Około 5 godzin przed jego wykonaniem nie powinno się nic jeść, a godzinę przed zabiegiem zalecamy wypić szklankę wody niegazowanej oraz nie oddawać moczu. Natomiast dwa dni przed wykonaniem badania USG brzucha najlepiej wprowadzić dietę lekkostrawną.

USG skóry i tkanki podskórnej Poznań

Badanie USG skóry oraz tkanki podskórnej w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Poznaniu wykonujemy, aby ocenić i zdiagnozować zgrubienia skóry takie jak guzy, kaszaki, krwiaki czy tłuszczaki oraz powikłania po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Zapraszamy na bezbolesne i nieinwazyjne badania USG skóry w Poznaniu, które trwają kilka minut i pozwalają natychmiastowo ocenić stan skóry.

Badanie USG Poznań – Diagnoza kondycji skóry

Przed wykonaniem zabiegów odmładzających warto sprawdzić kondycję skóry za pomocą badania ultrasonograficznego. To doskonałe urządzenie, które ułatwia podglądanie zmian zachodzących w skórze oraz skuteczności stosowanych zabiegów. USG skóry pozwala ocenić efekty zabiegów nawilżających, laserowych, antycellulitowych oraz likwidacji przebarwień i zamykania naczyń krwionośnych.

USG tarczycy w Poznaniu

Ultrasonografia gruczołu tarczowego to podstawowe badanie diagnostyczne, które pozwala ocenić wielkość, obrysy i torebkę gruczołu tarczycowego, jego unaczynienie oraz strukturę miąższu. Podczas badania USG tarczycy lekarz ma możliwość oceny węzłów chłonnych i przytarczyc oraz wykrycia ewentualnych nieprawidłowości czy guzków. Przed wykonaniem badania USG tarczycy mężczyźni powinni zgolić zarost, a kobiety zdjąć biżuterię z szyi.

USG Poznań – Badanie tarczycy. Wskazania do wykonania badania

Wykonanie badania USG tarczycy zalecane jest w przypadku wykrycia wyczuwalnego guza tarczycy, poszerzenia obwodu szyi, zaburzeń hormonalnych, diagnozy chorób tarczycy czy zaobserwowania objawów nadczynności bądź niedoczynności tarczycy.

USG żył (USG dopplerowskie)

USG dopplerowskie to badanie wydolności żył i tętnic, które pomaga wykryć ewentualne niedrożności. Nieinwazyjna metoda obrazuje przepływ krwi w naczyniach krwionośnych nóg, co pomaga rozpoznać miażdżycę czy wykrywać anomalie naczyniowe.

Pozwala również ocenić stan układu krwionośnego kończyn dolnych. USG Doppler żył kończyn dolnych, jest badaniem, które wykonujemy na co dzień, by diagnozować, leczyć oraz kontrolować efekty leczenia.

Wskazania o wykonania USG żył kończyn dolnych:

Badanie USG piersi

Na czym polega badanie USG piersi? Badanie USG piersi polega na zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które po nałożeniu odpowiedniego żelu przenikają przez skórę, dzięki czemu lekarz medycyny estetycznej może z łatwością podejrzeć zmiany w piersiach. Trwa ono około 20 minut i jest bezpieczne oraz nieinwazyjne. USG piersi jest podstawową metodą badania i oceny guzków wykrytych podczas badań palpacyjnych przez pacjentkę.

Badanie USG piersi w Poznaniu

Poznański Gabinet Medycyny Estetycznej W. Rosiński oferuje profilaktyczne i diagnostyczne badania USG piersi. Profilaktyczne badania USG piersi proponujemy kobietom dbającym o siebie. Pozwala ono wykryć wczesne i bezobjawowe zmiany w piersiach. Natomiast diagnostyczne badanie USG piersi wykonujemy, gdy pacjentka lub lekarz dostrzeże niepokojące zmiany – zgrubienia, guzy, asymetria, zmiana wielkości piersi, wycieki z brodawki czy powiększone węzy chłonne pod pachą.

Dbając o zdrowie kobiet, zalecamy im wykonywanie profilaktycznych badań USG piersi co najmniej raz do roku po ukończeniu 20 roku życia, natomiast u kobiet obciążonych genetycznie, zalecamy badania co pół roku. Na badania USG piersi zapraszamy pomiędzy 5-12 dniem cyklu miesiączkowego jeszcze przed owulacją, natomiast panie stosujące antykoncepcję hormonalną zapraszamy na badania USG piersi w dowolnym dniu cyklu.

W przypadku zauważenia niepokojących objawów w obrębie piersi na badania diagnostyczne USG piersi zapraszamy jak najszybciej.

USG brzucha Poznań, Badanie usg piersi. Jak się przygotować do badania?

Badanie USG Poznań piersi nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Bezpośrednio przed jego wykonaniem należy się odświeżyć oraz nie aplikować antyperspirantów z talkiem pod pachy.

USG jąder i najądrzy – co to jest i na czym polega?

Jest to jedno z podstawowych badań z zakresu diagnostyki męskiej, które pozwala dostrzec ewentualne zmiany oraz możliwe konsekwencje. USG jąder to bezbolesne i nieinwazyjne badanie, które pomaga ocenić budowę oraz naczynia krwionośne jąder, najądrzy czy powrózków nasiennych. W trakcie jego trwania, podczas obserwacji worka mosznowego, lekarz ma możliwość wykryć ewentualne zmiany patologiczne.

Do badania ultrasonograficznego jąder można przystąpić bez wcześniejszego przygotowania, należy jedynie pamiętać o dokładnym umyciu okolic intymnych.

Wskazania do badania USG jąder

Wykonanie badania USG Poznań jąder zalecane jest w przypadku:

Badanie USG jąder, najądrzy i moszny Poznań

Wszystkich panów zapraszamy do zapisów na profilaktyczne badania USG jąder w Poznaniu. Ultrasonografia jąder to badanie, które trwa kilka minut. Jest niezbędnym narzędziem, które pozwala wykryć zmiany patologiczne na ich wczesnym etapie, a to znacznie ułatwia diagnostykę i leczenie.

Zapraszamy na usg brzucha Poznań

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa Morheus
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy, kurs usg twarzy
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza