Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Venus legacy – redukuje cellulit


Venus Legacy skutecznie poprawia sylwetkę, redukuje cellulit, redukuje chomiki i podwójny podbródek, przynosi łagodny lifting piersi.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny,w opinii pacjentek jest wręcz przyjemny.

Venus legacy Poznań to radiofrekwencja multipolarna – skuteczna i bezpieczna, a przy tym bezbolesna

venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Data aktualizacji: 2022-10-12 14:34:04

Venus Legacy stosujemy w sytuacji:

Venus Legacy Poznań jest bardzo skutecznym zabiegiem w usuwaniu cellulitu.

Któż z nas nie chce zachować młodego, pięknego wyglądu i zgrabnej sylwetki przez długie lata? Któż nie marzy o tym, aby wyglądać jak gwiazda filmowa i mimo upływu czasu nie musieć przejmować się zmarszczkami, cellulitem, czy też innymi niedoskonałościami skóry pojawiającymi się wraz z wiekiem?

Oczywistym jest, iż istnieją czynniki wiążące się z większym, bądź mniejszym ryzykiem szybkiego postępu objawów starzenia się skóry oraz występowania jej defektów.

Generalnie rzecz ujmując można je podzielić na dwie zasadnicze grupy. Pierwszą z nich stanowią te, na które nie mamy wpływu. Pod tym pojęciem kryją się szeroko pojęte czynniki biologiczne. Należą do nich przede wszystkim czynniki genetyczne, uwarunkowania rodzinne, a także niektóre nieuleczalne, przewlekłe choroby oraz ich leczenie.

Druga grupa to czynniki modyfikowalne, takie jak na przykład narażenie zawodowe (niektóre substancje chemiczne oraz ich opary mogą przyspieszać starzenie się skóry), nadmierna ekspozycja na słońce (nie tylko predysponuje do przyspieszenia wyżej wspomnianych procesów, ale i zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów skóry np. czerniaka), a także tryb życia.

Zrozumiałym jest, że w modzie jest piękna, brązowa opalenizna i nikt jadąc na wakacje do ciepłych krajów nie chce rezygnować z kąpieli słonecznych.

Warto jednak pamiętać, iż może to nieść ze sobą określone ryzyko. Dlatego powinniśmy zadbać o właściwą ochronę skóry zarówno poprzez stosowanie odpowiednich kremów z filtrem, jak i odzieży.

Kwestią podstawową dla długotrwałego zachowania młodego i świeżego wyglądu skóry jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Niestety obecna rzeczywistość temu nie sprzyja. Żyjemy w czasach, gdzie wszechobecny pęd za karierą, pracą i pieniędzmi powoduje chroniczny brak czasu.

Tryb życia

Zniechęca nas to do dbania regularność posiłków, jak również zapewnienia sobie zdrowego i prawidłowo zbilansowanego pożywienia. Zamiast tego sięgamy po łatwo i szybko dostępne niezdrowe, pełne kalorii i toksyn posiłki typu fast food. Duże ilości kawy oraz słodzonych napojów gazowanych zastępują właściwe źródło płynów jakim jest woda.

Niejednokrotnie ciężko także wygospodarować chociaż kilka godzin w tygodniu, które warto by poświęcić na aktywność fizyczną. Zamiast tego wolimy wypoczywać biernie, na kanapie przed telewizorem. Ponadto wszystko kolejnym istotnym problemem jest coraz większe przewlekłe narażenie na stres.

Indukowane nim zaburzenia hormonalno-metaboliczne również powodują przyspieszenie procesów starzenia się. Czy oznacza to, że współczesny człowiek, który chce coś osiągnąć w życiu zawodowym nie ma co marzyć o długotrwałym zachowaniu młodego wyglądu? Na szczęście współczesna medycyna oferuje rozwiązanie tego problemu.

Czym jest Venus Legacy?

Venus Legacy na brzuch jest innowacyjną technologią opartą na wielozadaniowym systemie opartym na połączeniu oddziaływania wielobiegunowych fal radiowych oraz pulsacyjnego pola magnetycznego. Wykorzystuje ono najnowszej generacji technologię MP2, dzięki której możliwe jest oddziaływanie w głębszych warstwach skóry, powodując poprawę miejscowej cyrkulacji krwi w naczyniach włosowatych.

Venus Legacy to wykorzystanie technologii 4D (połączenie działania aż czterech technologii jednocześnie: multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego, zasysania pulsacyjnego i podnoszenia temperatury tkanek w czasie rzeczywistym

Efektem tego jest spulchnienie i ujędrnienie skóry, a także zmniejszenie bądź wręcz eliminacja cellulitu. Zabieg z wykorzystaniem tej technologii charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Procedura nie wymaga rekonwalescencji, i praktycznie od razu możliwy jest powrót do codziennych aktywności.

Venus Legacy na brzuch po ciąży

Należy w tym miejscu podkreślić, iż Venus Legacy brzuch jest pierwszym i jak dotąd jedynym urządzeniem wykorzystywanym w tym celu, które posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, czyli FDA (Food and Drugs Administration – Amerykańska Agencja do spraw Leków i Żywności). Venus Legacy brzuch – bardzo skuteczny zabieg.

Jak działa Venus Legacy?

Mechanizm działania urządzenia Venus Legacy na brzuch jest wielopłaszczyznowy. Opiera się na innowacyjnej, opatentowanej technologii MP2, dzięki której wytwarza specyficzną matrycę cieplną na skórze powodującą w rezultacie ujędrnienie skóry, redukcję, a nawet usunięcie zmarszczek, a także cellulitu. Dochodzi do tego dzięki oddziaływaniu opartemu na czterech filarach.

Mechanizm działania Venus Legacy opiera się na 4 filarach:

Współdziałanie wyżej opisanych mechanizmów gwarantuję technologię 4D funkcjonowania urządzenia Venus Legacy, czym zapewnia możliwość osiągnięcia optymalnego efektu dla pacjentki przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa zabiegu.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Venus Legacy?

Jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, na początku zalecamy odbycie konsultacji lekarskiej obejmującej dokładny wywiad (szczególnie dotyczący chorób współistniejących, przyjmowanych leków, czy też przebytych zabiegów) oraz badanie fizykalne.

Postępowanie to ma na celu określenie zakresu ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg, a także ustalenie, czy u pacjentki występują jakieś ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia procedury z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy.

Następnie osoba wykonująca zabieg przykłada do skóry specjalną głowicę, za pomocą której urządzenie oddziałuje na tkanki. Sama procedura jest bezbolesna i nieinwazyjna.

Pacjentki porównują odczucia zabiegu do masażu gorącymi kamieniami lub masażu próżniowego. Charakterystyczne podczas zabiegu jest odczuwanie zwiększonej temperatury skóry, ponieważ jest ona podgrzewana nawet do 43 stopni Celsjusza.

Skóra po zabiegu często jest zaczerwieniona, podobnie do tego jak ma to miejsce po opalaniu.

Zastosowanie technologii Venus Legacy nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Nie wiąże się też z ryzykiem jakichkolwiek powikłań. Po wykonaniu zabiegu należy jednak przestrzegać kilku zaleceń dla osiągnięcia optymalnego rezultatu. W dniu samego zabiegu zalecamy unikanie nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, a także przemęczania się.

Venus legacy – Postępowanie po zabiegu

Nie powinno się również stosować mydła, środków drażniących, a także różnego rodzaju balsamów do ciała. Pomimo tego, że niewskazane jest przeforsowywania się, zwykła codzienna aktywność jest jak najbardziej zalecana. Z kolei pierwszego dnia po zabiegu aktywność fizyczna jest wskazana, jednakże nie należy korzystać z basenu ani sauny.

Po przeprowadzeniu zabiegu wskazane jest stosowane preparatów przeciwcellulitowych. Istotne jest, by przez cały okres terapii stosować lekkostrawną oraz prawidłowo zbilansowaną dietę z zapewnieniem dużej podaży wody.

Ilość zabiegów koniecznych do osiągnięcia optymalnego i oczekiwanego efektu jest indywidualnie ustalana dla danej pacjentki w zależności od preferencji, a także okolicy ciała poddawanej zabiegowi. Przykładowo w celu ujędrnienia skóry pośladków i ud oraz pozbycia się cellulitu zazwyczaj zalecamy przeprowadzenie od sześciu do dziesięciu zabiegów.

Zalecamy szczególnie:

Do kogo jest adresowany zabieg?

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy obejmują bardzo szerokie spektrum.

Jest doskonałą metodą pozwalającą na korekcję sylwetki ciała poprzez redukcję cellulitu i poprawę jędrności zwiotczałej skóry. Dzięki zwiększeniu jej elastyczności, powoduje usunięcie i redukcję zmarszczek.

Zastosowanie technologii zabiegowej LiftFX umożliwia do dotarcia nawet w trudno dostępne i delikatne okolice skóry, takich jak twarz czy okolice oczu i usunięcie zmarszczek nawet w tych lokalizacjach.

Istotne jest to, iż tak naprawdę wszystkie okolice ciała mogą być poddane zabiegowi wykorzystującemu technologię Venus Legacy. Różnica polega na ilości powtórzeń zabiegu.

Zabieg ten jest metodą z wyboru w usuwaniu cellulitu.

Venus Legacy Poznań Grunwald

Czy są jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, nie zawsze stosujemy zabieg wykorzystujący technologię Venus Legacy na brzuch.

Pierwszym przeciwwskazaniem jest obecność stanów zapalnych (zarówno wirusowych, bakteryjnych jak i grzybiczych). Przeprowadzenie zabiegu u takiego Pacjenta mogłoby się wiązać z ryzykiem rozprzestrzenienia infekcji, a także dużo większym prawdopodobieństwem powikłań po zabiegu pod postacią zakażenia rany.

Nie stosujemy go także u ludzi z tendencją do tworzenia się blizn przerostowych (keloidów).

Przeciwwskazany jest również u pacjentów cierpiących na choroby związane ze znaczącymi zaburzeniami metabolicznymi organizmu. Takimi jak cukrzyca czy też choroby nowotworowe.

Nie wykonuje się go także u osób z zaburzeniami krzepnięcia jak i leczonych przeciwkrzepliwie z uwagi na zwiększone ryzyko powikłań zakrzepowo-zatorowych lub też krwawień.

Do innych przeciwwskazań zaliczamy między innymi ciążę czy obecność wszczepionych urządzeń elektrycznych (na przykład rozrusznik serca czy kardiowerter-defibrylator), padaczka, miesiączka, laktacja, niektóre zaburzenia neurologiczne, antybiotykoterapia, niektóre choroby autoimmunologiczne.

Venus Legacy Poznań

Co to jest Venus Legacy?

Venus Legacy to innowacyjny system do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz bezinwazyjnego ujędrniania skóry i wygładzania zmarszczek.

Najczęściej jest wykonywany zabieg Venus Legacy brzuch

Venus legacy – redukuje cellulit

1 okolica 6 zabiegów płatne z góry

Brzuch

1800zł

Udo przód lub tył

2000zł

Pośladki

1800zł

Ramiona

1800zł

2 okolice za 6 zabiegów płatne z góry

Udo przód i tył

3300zł

Udo tył i pośladki

3500zł

Brzuch i pośladki

2700zł

Brzuch i udo

2900zł

Trzy wybrane okolice

4500zł

Ceny przed promocją

1 zabieg

Twarz

400 zł

Podbródek

200 zł

Okolica oczu

200 zł

Szyja

300 zł

Dekolt

500 zł

Twarz + szyja

550 zł

Twarz + szyja + dekolt

900 zł

Brzuch

450 zł

Brzuch + boki

600 zł

Udo (przód)

500 zł

Udo (przód i tył)

750 zł

Pośladki

450 zł

Pośladki + uda (tył)

800 zł

Bryczesy

400 zł

Okolica kolan

350 zł

Ramiona (pelikanki)

450 zł

Przy zakupie 6 zabiegów 20% taniej w pakiecie

Przy zakupie 8 zabiegów 25% taniej

Przeczytaj także
lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (17 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530