Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Skeyndor


Skeyndor – ETERNAL – komórki macierzyste w terapii anti-age

Codziennie somatyczne komórki macierzyste skóry produkują komórki, które tworzą naskórek. Wraz z upływem lat jest ich mniej, są mniej wydajne, co skutkuje wolniejszą regeneracją skóry.

W wyniku tego skóra zaczyna wiotczeć, pojawiają się zmarszczki, skóra robi się poszarzała. Dlatego bardzo ważna jest ochrona komórek macierzystych.

skeyndor
Data aktualizacji: 2019-08-20 09:25:06

Skeyndor – Można to zrobić dostarczając im substancji odżywczych, które znajdują się w innych komórkach macierzystych. W zabiegu Eternal wykorzystuje się komórki macierzyste ekologicznie czystej odmiany jabłoni – Uttwiler Spatlauber. Taka regeneracja roślinna zapewnia natychmiastowe odżywienie i regenerację skóry. Zabieg polecany szczególnie dla cer dojrzałych, z oznakami przedwczesnego starzenia się skóry.

Skeyndor – POWER HYALURONIC – zabieg intensywnie nawilżający

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać do 250 cząsteczek wody. Połowa kwasu hialuronowego znajduje się w skórze. Jednak z wiekiem lub w stanie odwodnienia jego ilość spada, co powoduje degradację włókien kolagenowych, a w następstwie wiotkość skóry.

Zabieg Power Hyaluronic opiera działanie na kwasie hialuronowym o różnych wielkościach! Małocząsteczkowy kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w skórę właściwą, natomiast wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy pozostaje na powierzchni skóry nie pozwalając na ucieczkę wody. Tak kompleksowe działanie pozwala na intensywne nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach. Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich typów cer, szczególnie przesuszonej.

AQUATERM- Terapia kojąca dla cery wrażliwej.

Zabieg dedykowany dla cer wrażliwych, suchych, nadreaktywnych, zaczerwienionych, przedwcześnie starzejących się, naczyniowych. Doskonale dobrane substancje w produktach zabiegowych takie jak woda termalna, cukry prebiotyczne, ceramidy mają za zadanie nawilżyć, wzmocnić barierę ochronną skóry, ukoić, zabezpieczyć przed szkodliwymi substancjami środowiska, redukować rumień.Zabieg dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet i mężczyzn.

SKEYNDOR – Składniki wykorzystane w zabiegach:

Woda termalna mineralna- bogata w sole mineralna oraz oligoelementy takie jak magnez, cynk, miedź. Normalizują funkcje bariery ochronnej skóry, dzięki czemu zmniejsza się jej nadreaktywność.

Cukry prebiotyczne- stymulują florę bakteryjną skóry, regulują pH, chronią przed szkodliwymi mikroorganizmami

Ceramidy- tworzą cement międzykomórkowy naskórka, ich niedobór uwrażliwia skórę, chronią skórę przed przedostawaniem się szkodliwych substancji ze środowiska, zapobiegają nadmiernej utracie wody.

POWER C+ zabieg energetyzujący, rozjaśniający

Zabieg o działaniu antyoksydacyjnym, energetyzującym, rozjaśniającym. Terapia przeznaczona dla cery poszarzałej, z oznakami starzenia, z rozszerzonymi naczyniami, zniszczonej, zmęczonej. Bomba witaminowa dla skóry wykorzystująca postać witaminy C w odpornej na temperaturę oraz utlenianie, doskonale wchłania się do komórek chroniąc je przed uszkodzeniami, wzmaga syntezę kolagenu, hamuje genezę melaniny. Z ekstrakt z granatu bogaty w witaminy ma działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne, przeciwstarzeniowe.

Dodatkowo kwas askorbinowy 15%, elagowy oraz fitynowy umożliwiają głębsze wchłanianie składników aktywnych oraz dodatkowo rozjaśniają. Dzięki takiemu połączeniu składników aktywnych witamina C dociera do żywych komórek naskórka. Dzięki zabiegom cera staje się rozjaśniona, naczynia krwionośne zostają uszczelnione, następuje poprawa w elastyczności oraz nawilżenia co daje nam również efekt przeciwstarzeniowy. Zabieg można przeprowadzać jako zabezpieczenie przed szkodliwym działanie promieni słonecznych jak i naprawa po ekspozycji na słońcu.

CORRECTIVE alternatywa zabiegów medycyny estetycznej

Zabieg przeciwzmarszczkowy zainspirowany zabiegami medycyny estetycznej tzw. „botox like”, stanowiący ich bezbolesną alternatywę. Terapia szybko i nieinwazyjnie wygładza zmarszczki statyczne i mimiczne, poprawia owal twarzy, elastyczność i nawilżenie. Starannie dobrane składniki aktywne o wyskokiej skuteczności takie jak; peptydy, witaminy, kwas hialuronowy gwarantują nam wyraźną poprawę jędrności.

GLOBAL silnie liftingujący

Program liftingujący wykorzystujący najnowsze odkrycia z zakresu terapii przeciwzmarszczkowych i anti- aging. Marka Skeyndor opracowała specjalną technologię [ProGRN-in] zapobiegającą przechodzeniu komórek w stan spoczynku, w którym tracą zdolność do podziału. W technologii ProGEN-in stosuje się składniki takie jak: peptyd biomimetyczny otrzymywany z Elafin obniża napięcie mięśniowe, wyciąg z bobrka trójlistnego antyoksydant, chroni witaminę C, poprawia jakośc i ilośc kolagenu w skórze, wyciąg z czarnego pieprzu poprawia właściwości mechaniczne skóry.

Dzięki zabiegowy zostaje przywrócony owal twarzy, elastyczność skóry, zmarszczki zostają wygładzone. Zabieg dedykowany dla skór z obniżonym napięciem tkanek, problemem wiotczenia i podwójnego podbródka, utratą owalu, elastyczności, z widocznymi zmarszczkami.

Skeyndor

Power Hialuronic

170zł

Corrective - zabieg przeciwzmarszczkowy

300zł

Aquatherm zabieg nawilżająco kojący

220zł

Eternal zabieg anti age

270zł

Global Lift- zabieg liftingujący

320zł

Power C+ zabieg rozjaśniający

170zł

Man anti age - zabieg dla panów

280zł

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530