Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Masaż twarzy szyi i dekoltu


Masaż twarzy szyi i dekoltu.  Masaż twarzy poprawia napięcie skóry, daje lepsze ukrwienie, stymuluje produkcję kolagenu.

masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Data aktualizacji: 2022-05-27 09:04:25

Masaż twarzy szyi i dekoltu

Po ukończeniu 25 roku życia nasza skóra produkuje mniej kolagenu, który odpowiada za właściwe napięcie skóry. Pojawiają się niestety pierwsze zmarszczki. Kiedy mięśnie twarzy są systematycznie stymulowane, pełniej wypełniają twarz od środka i napełniają skórę.
Masaż twarzy pomaga w jej stymulacji, zapewnia dobre samopoczucie i promienny wygląd, to jest przyjemny rytuał, który odpręża i dotlenia skórę.
Techniki masażu twarzy są bardzo różne. Można wykonywać go lekko głaskając skórę, może tez mieć on formę rozcierania, bez odrywania rąk w trakcie masażu.
Można też robić masaż twarzy, ugniatając delikatnie mięśnie twarzy. Ale ta technika nie jest przeznaczona dla cery naczynkowej oraz skory wokół oczu.

Efekt masażu twarzy,  szyi i dekoltu :

Przeciwskazania:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Poznań

Co daje masaż twarzy?

Ruchy, wykonywane przez masażystę, pobudzają głębokie warstwy skóry oraz znajdujące się pod nimi mięśnie. Na skutek tego zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, a tym samym skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odpowiednio napięta. Mięśnie ulegają rozluźnieniu i poprawia się owal twarzy.

Czy masaż twarzy jest zdrowy?

Masaż twarzy szyi i dekoltu korzystnie wpływa na naszą skórę – poprawia jej koloryt, uelastycznia ją i wygładza. Usprawnia krążenie krwi, dzięki temu skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona.
Masaż twarzy doskonale sprawdza się w walce z workami pod oczami, zmniejszając obrzęki limfatyczne i opuchliznę, dzięki czemu przywraca zdrowy wygląd.

Czy masaż twarzy odchudza?

Najskuteczniejszym sposobem na wyszczuplenie twarzy lub pozbycie się drugiego podbródka do tego polecamy liposukcję strzykawkową.
Masaż twarzy pomaga pobudzić produkcję kolagenu w skórze i wzmocnić mięśnie twarzy, a to pozwala ujędrnić ją i nadać jej pożądany kształt.

Masaż twarzy Poznań

Masaż twarzy szyi i dekoltu

Masaż twarz szyja dekolt + maska algowa

150

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530