wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips

Powiększanie ust

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
usta
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
krem
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
2-3 dni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 1000zł

Usta są uważane za jeden z bardziej pociągających i podkreślających kobiecość elementów twarzy. Wydatne, kształtne i błyszczące – przyciągają spojrzenia. Dlatego powiększanie ust to najczęściej wykonywany zabieg w medycynie estetycznej.

Powiększanie ustEGO lips szwajcarski kwas hialuronowy

Świadczą o zmysłowości i zdrowiu właścicielki, szczególnie łuk kupidyna.

Warto zatem zadbać, aby nasze usta zawsze wyglądały pięknie i zmysłowo.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • zbyt małe usta
 • widoczna asymetria
 • obniżone kąciki
 • czerwień wargowa pomarszczona, wiotka

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia
 • aktywne infekcje wirusowe lub bakteryjne np. opryszczka
 • alergia lub nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • aktywne procesy nowotowrowe
 • niewyrównana cukrzyca
 • miesiączka

Pytania i odpowiedzi


Jak długo utrzymuje się efekt powiększania ust?

Najczęściej efekt zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy. Zależy to od wielu czynników, między innymi metabolizmu pacjentki.

Jak wyglądają usta zaraz po powiększeniu?

Zaraz po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym występuje obrzęk oraz małe siniaczki, które znikają po kilku dniach.

Czy powiększanie ust boli?
Powiększanie ust wiążę się z niewielki, dyskomfortem, jednak nie jest zwykle bardzo bolesne. Stosujemy krem znieczulający, jeśli jest taka konieczność stosujemy leki podawane drogę iniekcji w przedsionku jamy ustnej . Dużo  zależy od umiejętności i doświadczenia lekarza oraz jakości stosowanego kwasu hialuronowego. Zabieg powiększani ust nie musi być bolesny, trzeba chwilę odczekać z kremem na ustach.
Czym najlepiej powiększać usta?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest najbardziej skutecznym i bezpiecznym zabiegiem?

Jaki rodzaj znieczulenia do zabiegu powiększania ust?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym najczęściej wykonujemy po znieczuleniu kremem znieczulającym. U osób bardziej wrażliwych możemy zastosować znieczulenie stomatologiczne.

Cennik zabiegu


EGO Lips - szwajcarski kwas hialuronowy Aliaxin

1000zł

Laserowe powiększanie ust - jeden zabieg (konieczne minimum 2 - 3 w odstępie miesiąca)

600zł

Informacja o zabiegu


Powiększanie ust Poznań kwasem hialuronowym przynosi błyskawiczne efekty. EGO Lips

W kilka minut osiągamy pożądany kształt i wygląd. Kwas hialuronowy powoduje wiązanie wody, przez co usta są cały czas wilgotne, oraz w efekcie uzyskujemy powiększenie ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bardzo bezpieczne, można poprawić ich kształt, uzyskać symetrię.

Efekt jest widoczny zaraz po wykonaniu zabiegu wypełniania ust. Jeszcze lepszy po 2 – 3 dniach, kiedy ustąpi lekki obrzęk lub zdarzające się czasami krwiaczki.

powiększanie ust poznań grunwald

Powiększanie ust – Wskazania do zabiegu:

Po powiększaniu ust kwasem hialuronowym może się pojawić chwilowy obrzęk utrzymujący się od 2 do 4 dni, siniaczki / krwiaczki, ustępujące w ciągu 5 dni i krótkotrwała bolesność dotykowa.

Przez 2 tygodnie należy unikać rozgrzewania i masowania.

Ostateczny efekt powiększania ust widoczny jest po ok. 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy „ułoży się” w tkankach.  Do tego czasu może być niekiedy wyczuwalne niewielkie stwardnienia tkanek.

Osoby mające skłonność do występowania opryszczki powinny stosować profilaktycznie przez 3 dni przed zabiegiem leki p/wirusowe np. Hascovir / Heviran, leki te należy kontynuować przez 2 dni po zabiegu.

EGO lips – naturalny wygląd ust, powiększenie ust szwajcarskim kwasem hialuronowym.

Jest to metoda, w której  stosujemy wykonanie większej ilości nakłuć, podczas których wstrzykujemy minimalne objętości kwasu hialuronowego. Dzięki temu kwas hialuronowy jest dystrybuowany równomiernie.

Usta po zabiegu wyglądają bardzo naturalnie. Powiększanie ust kwasem hialuronowym pozwala na podniesienie opadających kącików ust, wymodelowanie łuku Kupidyna, a także zmniejszenie asymetrii warg.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym może być wykonany przy znieczuleniu kremem znieczulającym lub możemy zastosować tzw. znieczulenie stomatologiczne.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:

Przeciwwskazaniem nie jest za to wiek – z zabiegu mogą skorzystać pacjenci w każdym wieku.
powiekszanie-ust-Poznan

Powiększanie ust – trwałość zabiegu

Efekty zabiegu zależą od wieku pacjentki oraz stosowania się do zaleceń lekarza po zabiegu. Najczęściej utrzymują się 10 do 12 miesięcy.

Przy stosowaniu innych kwasu hialuronowego efekt utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy.

Dodatkowym efektem stosowania kwasu hialuronowego jest poprawienie nawodnienia i ukrwienia warg, co powoduje poprawę ich wyglądu – sprawiają wrażenie zdrowszych.

Powiększanie ust cena

Cena zabiegu powiększania ust zależy od wybranego materiału oraz czy jest to pierwszy zabieg powiększania ust – cena zabiegu wynosi 1000 zł.

Na koszt zabiegu wpływa również ilość zużytego materiału – standardowo jest to 1 ml.

modelowanie ust

Modelowanie ust

Problem wąskich ust – modelowanie ust rozwiązaniem

Niektórych natura po prostu obdarza zbyt wąskimi ustami. Osoby Twarz o ustach pełnych i wydatnych wydaje się zwykle świeższa, weselsza i sympatyczniejsza.

Optyczne pomniejszenie może nastąpić również w wyniku procesu starzenia. Skóra z wiekiem traci jędrność i odwadnia się, wówczas wargi stają mniej nawilżone, co źle wpływa na ich wyrazistość – objawia się zwężeniem, pomarszczeniem i opadaniem kącików. Przyczyną jest zanikanie gruczołów łojowych i potowych, a także fakt, że naskórek staje się coraz cieńszy.

Efekt ten nie jest jednak związany wyłącznie z procesem starzenia, i może być rezultatem palenia papierosów, wady zgryzu, zbyt częstego i długiego przebywania na słońcu lub nadmiernej ekspresji mimicznej. We wszystkich tych przypadkach wygląd ust da się skorygować bez użycia skalpela i stołu operacyjnego.

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów mających na celu poprawę naszego wyglądu. Pełne, błyszczące i gładkie usta to marzenie wielu kobiet, które może się spełnić dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy to związek należący do grupy glikozaminoglikanów, czyli wielocukrów złożonych z powtarzających się jednostek dwucukrowych.

Cząsteczka zbudowana w ten sposób zwana jest bipolimerem i w tym przypadku składa się z na przemian występujących reszt kwasu D-glukuronowego i N-acetylo-D-glukozaminy połączonych wiązaniami β(1→4) i β(1→3) glikozydowymi. Jest to jedyny glikozaminoglikan, który nie wiąże się kowalencyjnie z białkami i nie tworzy proteoglikanów. Występuje powszechnie w organizmie człowieka.

Charakteryzuje się wyjątkową chłonnością i odpowiada za wiązanie wody. Chroni on skórę przed wysychaniem i wiotczeniem, a także zwalcza wolne rodniki, przez które komórki obumierają, co powoduje efekt starzenia. Stanowi również barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: silnym promieniowaniem słonecznym, niską temperaturą czy porywistym wiatrem, które to wpływają degenerująco na skórę. Precyzyjne wstrzyknięcie substancji bezpośrednio pod skórę daje niemal natychmiastowe efekty, a nie wymaga pobytu w szpitalu ani długiej rekonwalescencji.

Kwas hialuronowy to substancja całkowicie bezpieczna i naturalna, ponieważ jest fizjologiczna, biozgodna i w pełni biodegradowalna. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest więc znikome. Minimalne jest też ryzyko pękania naczynek czy efektu maski. Za jedyny minus modelowania ust kwasem hialuronowym można uznać fakt, że substancja wchłania się jednak do organizmu stopniowo, implanty na bazie żeli hialuronowych są więc nietrwałe, zabiegi trzeba powtarzać co 8 – 12 miesięcy.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bardzo mało inwazyjny i bezpieczny. Po zebraniu dokładnego wywiadu lekarskiego i wyeliminowaniu ewentualnych przeciwwskazań, w pierwszej kolejności znieczula się usta przy pomocy specjalnego kremu znieczulającego.
Następnie lekarz medycyny estetycznej bardzo precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy w obrębie czerwieni wargowej. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa około 20 minut. Pierwszy efekt widoczny jest praktycznie natychmiast. Po podaniu kwasu hialuronowego może pojawić się lekki obrzęk okolicy warg, zaczerwienienie lub zgrubienie skóry utrzymujący się do czterech dni, drobne krwiaczki ustępujące maksymalnie po tygodniu, a także krótkotrwała tkliwość. Jeśli po powiększaniu ust kwasem hialuronowym pojawią się grudni, należy zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg.

Jak działa kwas hialuronowy?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie wymaga skomplikowanego zabiegu z użyciem skalpela. Szybki i skuteczny efekt osiąga się poprzez precyzyjne wstrzyknięcie kwasu hialuronowego – polisacharydu występującego naturalnie w naszej skórze.

Aby mieć pewność, że powiększanie ust będzie skuteczne i bezpieczne, warto wybrać sprawdzony gabinet prowadzony przez profesjonalistów. W naszym gabinecie wykorzystujemy certyfikowane preparaty wysokiej klasy, a zabiegi przeprowadzamy z najwyższą starannością, zgodnie ze sprawdzonymi procedurami. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z szerokim wachlarzem zabiegów odmładzających.

Czym jest zabieg powiększania ust kwasem hilauronowym?

Zabieg modelowanie ust kwasem hialuronowym polega na umieszczeniu podskórnie implantu. Wskazaniami do zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym jest powiększenie jednej wargi lub obu warg, korekcja kształtu ust (niwelowanie asymetryczności), podniesienie kącików ust, korekcja konturu ust czy ich ujędrnienie. Powiększanie objętości ust odbywa się z udziałem kwasu hialuronowego.
Jak podaje się kwas hialuronowy – najważniejsze techniki

W gabinetach medycyny estetycznej lekarz medycyny estetycznej może wykorzystać różne techniki do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Dwie główne techniki to podawanie liniowe i mikro-droplet. Druga metoda polega na podawaniu gęsto malutkich depozytów preparatu w obrębie ust. Technikę podania kwasu hialuronowego wybiera lekarz.

Podczas powiększania ust kwasem hialuronowym wprowadza się go za pomocą kaniuli lub klasycznej igły. Dwie techniki można łączyć podczas terapii, by osiągnąć zadowalający efekt. Ile preparatu należy podać? Zasadniczo podaje się 1 ml preparatu podczas jednego zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, a po jego podaniu wykonuje się delikatny masaż ust.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym może pomóc osobom o ustach:

 • zbyt małych
 • za dużych
 • niekształtnych
 • z opadającymi kącikami
 • nieproporcjonalnych
 • posiadających inne rodzaje defektów (np. kształt nadający twarzy „niesympatyczny” wyraz)

Sposoby na piękne usta

Optyczne powiększenie, odpowiednie wymodelowanie i wypełnienie ust poprawia wygląd całej twarzy i nadaje ustom wymarzoną zmysłowość. Dzięki nowoczesnym metodom medycznym można osiągnąć ten upragniony cel bez skalpela i stołu operacyjnego, w sposób szybki, prosty, skuteczny i mało inwazyjny.

Do modelowania ust używa się obecnie przede wszystkim wypełniaczy na bazie naturalnych, bezpiecznych substancji relaksujących mięśnie. Wstrzyknięcie preparatu pod skórę ust lub w okolice kącików ust to prosty i szybki zabieg, minimalizujący efekty niepożądane i czas rekonwalescencji. Popularny jest także innowacyjny soft filling – zabieg kompleksowo modelujący usta zaledwie dwoma wkłuciami miękkiej igły.

Zabiegi z użyciem wypełniaczy polegają na precyzyjnym wstrzykiwaniu odpowiedniej substancji pod skórę– wypełnia się zwykle wargi oraz okolice kącików ust. Stosunkowo rzadko występują jakiekolwiek powikłania, a efekty pojawiają się szybko i zadowalają większość pacjentów.

Powiększanie ust Poznań opinie:

Większość pacjentek, które korzystały z zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym lub innym wypełniaczem, wspomina go jako mniej bolesny niż się spodziewały. Ust są wrażliwe, stąd pewien dyskomfort jest odczuwany. Dla osób o większej wrażliwości jest możliwe znieczulenie stomatologiczne, zdecydowana większość pozostaje na znieczulenie w postaci kremu.

Współczesna medycyna estetyczna potrafi zarówno poprawić naturę, jak i przeciwstawić się upływającemu czasowi. Dzięki nowoczesnym technikom można zarówno nieznacznie uwydatnić lub zdecydowanie powiększyć usta, poprawić ich kontur, podnieść opadające kąciki, a także przywrócić czerwień wargową.

Wypełnianie ust – Dla kogo zabiegi?

Zabiegi powiększania ust skierowane są do wszystkich, niezależnie od wieku. Korzystają z niego zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy chcą poprawić swoją atrakcyjność. U kobiet młodych najczęstszym problemem są usta zbyt wąskie i o słabo zarysowanych konturach. Ten defekt dotyka też w niewielkim procencie młodych mężczyzn. U kobiet dojrzałych wpływ na wygląd ust ma utrata sprężystości mięśni twarzy. Nie bez znaczenia są też zmiany w układzie kostnym dziąseł.

Zakres zabiegu może być różny. Może obejmować pełne powiększenie obu warg lub też jednej wargi. Jednakże metody te mogą być również stosowane do korekcji ich kształtu. Korekcji może podlegać zarówno ich pełny kształt jaki kontur. Dostępne metody nadają się do stosowania celem podnoszenia kącików ust.

Dla zachowania prawidłowego napięcia i jędrności skóry konieczne jest jej prawidłowe nawodnienie. Kluczowe dla utrzymania jej optymalnego nawilżenia jest właściwa podaż wody. Dobowe zapotrzebowanie na nią to około 30-40 ml na kilogram masy ciała na dobę.

Bardzo ważna jest też regularna aktywność fizyczna, która zapewnia odpowiednie napięcie mięśni i skóry, dzięki czemu zachowuje ona jędrność na dłużej.

Po zabiegu powiększanie ust

Również istotne jest, by odpowiednio zadbać o okolicę ust po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym lub inna metodą. W pierwszej dobie należy unikać całowania, dotykania ust i picia gorących napojów. Przez pierwsze dwa dni zaleca się jak najmniejszą mimikę. Do trzech dni nie należy pływać i wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych. Dodatkowo przez 3 dni należy unikać ekspozycji na światło słoneczne przez okres 3 dni.

Przez pierwsze dwa tygodnie należy unikać intensywnych wahań temperatury, a przez pierwszy miesiąc nie wykonuje się procedur typu laseroterapia tej okolicy. Powinno się również wystrzegać zabiegów pobudzających syntezę włókien kolagenowych poprzez bodziec termiczny (np. radiofrekwencji mikroigłowej). Stosując się do powiększanie ust zalecenia po zabiegu zapewniamy sobie prawidłowy przebieg rekonwalescencji i piękny wygląd.

Wskazane jest stosowanie ledoterapii

Bardzo ważne jest, by pamiętać, iż w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów po podaniu kwasu hialuronowego należy skontaktować się z lekarzem.

Zalecenia przed zabiegiem powiększanie ust

 1. przyjść bez makijażu
 2. nie umawiać zabiegu w trakcie miesiączki
 3. jeśli wystąpi opryszczka odwołać zabieg
 4. przeciwwskazaniem do zabiegu jest karmienie piersią,
 5. nie przyjmować leków p/zapalnych: Ibuprom, Aspiryna – można paracetamol
 6. ograniczyć palenie
 7. po zabiegu nie pić gorących napojów przez 2 godziny
 8. nie spożywać alkoholu w dniu zabiegu
 9. tydzień przed zabiegiem odstawić preparaty hamujące krzepnięcie krwi, a także niesteroidowe leki przeciwzapalne i środki zawierające ekstrakt z miłorzębu.
 10. w dniu procedury należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego oraz wahań termicznych (np. solarium czy sauna).

Powiększanie ust – Metody

Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie pod skórę warg kwasu hialuronowego, mającego postać gęstego żelu. Substancja wprowadzona jest delikatnie w tzw. czerwień wargową, po czym wargi są masowane by dokładnie rozprowadzić preparat i wymodelować odpowiedni kształt.

Jest to ważne bo zabieg powiększania ust ma korygować i upiększać, a nie dawać efekt sztuczności czy przerysowania. Z uwagi na powolne wchłanianiu kwasu hialuronowego efekt w zależności od predyspozycji utrzymuje się od 6-12 miesięcy. W odpowiednim momencie można zabieg powtórzyć.

Przeszczep tłuszczu – powiększanie ust własną tkanką

Kolejną powszechnie stosowaną, bezpieczną i skuteczną metodą powiększania ust jest zastosowanie zabiegu lipotransferu. Polega on na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej, odessanej wcześniej przy użyciu dostępnych metod. Jest to metoda bezpieczna, ponieważ w tym celu wykorzystuje się własną tkankę tłuszczową pacjenta.

Dzięki temu eliminowane jest ryzyko odczynów immunologicznych. Dodatkowo zagrożenie wystąpienia jakiejkolwiek alergii lub odrzucenia materiału wypełniającego jest bardzo niskie.

Konieczne są badania (grupa krwi, morfologia, czasy krzepnięcia i krwawienia, ekg, opinia).

Powiększanie ust jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji, co daje bardzo dużą przewagę nad klasyczną chirurgią plastyczną.

Podczas procedury tłuszcz jest odsysany z miejsc, w których jego nadmiar jest niepożądany (potrzebna jest niewielka ilość tkanki tłuszczowej (zwykle 20-30 ml). Wykonuje się to z zastosowaniem technik liposukcji, które nie powodują uszkodzenia tkanki tłuszczowej (np. metoda infradźwiękowa N.I.L., ).

Przygotowanie tkanki tłuszczowej do podania wymaga odpowiednich procedur, wtedy przeszczepiony tłuszcz jest wzbogacony o komórki macierzyste (mesenchymal stem cells, MSC), które są zdolne do nieograniczonych podziałów i mogą się różnicować w różne wyspecjalizowane komórki, dzięki temu przynoszą efekt w postaci odmłodzenia miejsca podania.

Ich unikalną cechą jest zdolność do wydzielania szeregu czynników wzrostu, dzięki którym skóra ulega wyraźnemu odmłodzeniu. Tak przygotowany preparat umieszcza się w strzykawce zakończonej standardową kaniulą lub cienką igłą, a następnie wstrzykuje się w miejsce docelowe. Zastosowanie kaniuli ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych.

To najbardziej bezpieczny, naturalny i trwały wypełniacz, a efekty zabiegu powiększania ust utrzymują się dłużej niż w przypadku wprowadzenia pod skórę jakiejkolwiek innej substancji. Choć efekt końcowy utrzymuje się w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki dłużej aniżeli przy pozostałych wypełniaczach to należy wiedzieć, że tłuszcz powoli acz systematycznie się wchłania (nawet do 40%).

Dlatego też warto zdecydować się na kolejne uzupełniające wstrzyknięcia tłuszczu. Po dwu, niekiedy trzykrotnym powtórzeniu zabiegu, efekt utrzymuje się przez kolejnych kilka lat.

Tą metodą da się osiągnąć niemal każdy efekt: pogrubienie ust, uwydatnienie ich, uniesienie kącików czy rozprostowanie zmarszczek nad górną wargą.

Powiększanie ust własnym tłuszczem – korzyści z zabiegu

 1. Długotrwały efekt
 2. Naturalny wygląd
 3. Brak ryzyka powikłań
 4. Opłacalność finansowa (jeden zabieg raz na 4-5 lat bez konieczności powtarzania co rok)
 5. Możliwość powtórzenia (u niektórych pacjentek 30% tłuszczu się wchłania po pierwszym zabiegu)

Osocze bogatopłytkowe

Drugim natomiast jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego. Jest to również bardzo bezpieczna metoda, ponieważ stosuje się w niej własną krew pacjenta. Po pobraniu próbka jest odwirowywana, a następnie zlewany jest supernatant zawierający aktywne płytki krwi. Substancja ta zawiera znaczną ilość różnego rodzaju czynników wzrostu stymulujących rozwój poszczególnych komórek i tkanek.

Pobudzają one między innymi podziały adipocytów, czyli komórek tłuszczowych w odessanym podczas pobrania, nieuszkodzonym materiale. Dzięki temu nie ma konieczności pobierania większej ilości tkanki tłuszczowej, bądź powtarzania zabiegu. Dzieje się tak, gdyż namnażające się adipocyty uzupełniają powstający po wchłonięciu jej deficyt.

Ryzyko powikłań lipotransferu jest bardzo niskie, zazwyczaj przebiega on bez komplikacji. Tak naprawdę jedynymi potencjalnymi niedogodnościami są krwiaki i obrzęki, które mogą występować i utrzymywać się do kilku dni po przeprowadzeniu zabiegu. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jego efekt jest trwały, a gojenie przebiega praktycznie w sposób niewidoczny i nie zostawia blizn.

Ile kosztuje powiększanie ust?

Koszt wykonania zabiegu powiększania ust jest zróżnicowany i zależy od zakresu i techniki, a także rodzaju wypełniacza.

Cena powiększania ust zaczyna się od około 1000 zł.

Modelowanie ust – jak to działa?

Modelowanie ust jest prostym i w pełni bezpiecznym zabiegiem – zwłaszcza gdy wybierzemy profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, stosujący sprawdzone procedury i wysokiej jakości preparaty.

Powiększanie ust – kiedy warto?

Na naturalne powiększanie ust decydują się najczęściej osoby obdarzone przez naturę ustami wyjątkowo wąskimi bądź o asymetrycznym kształcie. Mogą one zdecydować się np. na powiększenie jednej lub obu warg, korekcję kształtu ust bądź korektę ich konturu.

Warto wiedzieć, że na kondycję naszych ust wpływa również proces starzenia. Z wiekiem skóra stopniowo traci jędrność, a wargi są gorzej nawilżone – wówczas może dojść do pojawienia się zmarszczek, zwężenia ust i opadania ich kącików.

Czynnikiem ryzyka są też m.in. wady zgryzu, palenie papierosów czy częste opalanie. W tej sytuacji zabieg pomoże m.in. ujędrnić wargi oraz podnieść kąciki ust.

Jak powiększyć usta

Wszystkim zależy na ładnym i naturalnym efekcie. W zależności od oczekiwań pacjentki możemy użyć kwas hialuronowy mniej lub bardziej usieciowany, użycie kwasu hialuronowego bardziej usieciowanego bardziej wypełnia usta, użycie kwasu hialuronowego mniej usieciowanego bardziej nawilża a mniej wypełnia . Jeżeli zależy nam na niewielkim powiększeniu ale bardziej trwałym warto pomyśleć o przeszczepie tłuszczu.

Gdzie najlepiej zrobić usta w Poznaniu?

Stosujemy szwajcarski kwas hialuronowy. Sprawdzony w wielu badaniach klinicznych, nie daje obrzęków. Efekty powiększania ust są bardzo naturalne.

Jaka jest najlepsza metoda powiększania ust?

Kwas hialuronowy to nadal najpopularniejsza metoda, jeśli chodzi o powiększanie ust. Najkorzystniej jest, gdy kwas hialuronowy podaje się raz w roku, nie ma jednak szczególnych przeciwwskazań co do przyjmowania go częściej, na przykład co 6 miesięcy.

Ile kosztuje powiększanie ust cena?

Powiększanie ust z użyciem jednej strzykawki kosztuje 1000zł wysokiej jakości szwajcarskim kwasem hialuronowym.

W naszym gabinecie proponujemy powiększanie ust oraz korektę ust z pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa ok. 20 minut, a efekty widoczne są od razu po jego zakończeniu (skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania!).

Kwas hialuronowy to polisacharyd naturalnie występujący w ludzkiej skórze. Dzięki swojej chłonności oraz zdolności do wiązania wody sprawia, że usta stają się jędrne, gładkie i nawilżone – do tego pomaga ochraniać delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

W znieczuleniu miejscowym kwas hialuronowy jest precyzyjnie wstrzykiwany pod skórę; powiększanie ust, musimy powtarzać tylko dwa lub trzy razy w roku.

Modelowanie i powiększanie ust pozwoli nadać naszym wargom pożądany kształt, a także uporać się z nieestetycznymi oznakami starzenia. To prosty i bezpieczny zabieg, który w dobrym gabinecie zostanie wykonany nawet w 20 minut – warto spróbować!

Powiększanie ust – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów mających na celu poprawę naszego wyglądu. Pełne, błyszczące i gładkie usta to marzenie wielu kobiet, które może się spełnić dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Wykorzystanie naturalnego i bezpiecznego kwasu hialuronowego pozwala błyskawicznie powiększyć usta, a dodatkowo poprawić ich nawodnienie oraz ukrwienie. W efekcie twarz młodnieje, sprawia wrażenie radosnej i świeżej.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w medycynie estetycznej, jest bardzo bezpieczny i skuteczny. Wielu lekarzy stosuje swoją sprawdzoną technikę podania kwasu hialuronowego, która wynika z odbytych szkoleń i własnego doświadczenia.

Zobacz, na czym polega powiększanie ust i kiedy warto się zdecydować na zabieg, powiększone usta u doświadczonego lekarza wyglądają naturalnie.

Jak działa kwas hialuronowy?

Powiększanie ust nie wymaga skomplikowanego zabiegu z użyciem skalpela. Szybki i skuteczny efekt osiąga się poprzez precyzyjne wstrzyknięcie kwasu hialuronowego – polisacharydu występującego naturalnie w naszej skórze.

Ta bezpieczna i niezwykle chłonna substancja odpowiada za wiązanie wody; sprawia, że usta są stale nawilżone i gładkie, a także chroni je przed starzeniem i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest bezbolesny i trwa ok. 20 minut – nie ma konieczności podawania narkozy, a ryzyko powikłań jest niewielkie.

Zabieg powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego jest bardzo popularny, warto jednak wybierać gabinet, w którym zabieg wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej, który stosuje sprawdzoną technikę podawania kwasu hialuronowego.

Aby mieć pewność, że powiększanie ust będzie skuteczne i bezpieczne, warto wybrać sprawdzony gabinet prowadzony przez profesjonalistów. W naszym gabinecie wykorzystujemy certyfikowane preparaty wysokiej klasy, a zabiegi przeprowadzamy z najwyższą starannością, zgodnie ze sprawdzonymi procedurami. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z szerokim wachlarzem zabiegów odmładzających.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest wykonywany najczęściej w znieczuleniu kremem znieczulającym, u bardziej wrażliwych pacjentów możliwe jest znieczulenie stomatologiczne iniekcją.

Laserowe powiększanie ust – bez bólu i bez ryzyka powikłań. Nie daje dużego zwiększenia objętości, poprawia jędrność poprzez stymulację kolagenu. Naturalny efekt.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy – NOWOŚĆ!
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja brzucha i boczków
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka Poznań
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy – NOWOŚĆ!
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja brzucha i boczków
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka Poznań
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy – NOWOŚĆ!
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja brzucha i boczków
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka Poznań
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza