wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2

Laser frakcyjny CO2

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
całe ciało
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
krem
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
5-7 dni
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
3
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
od 600zł

Laser frakcyjny (laser co2 lub erbowo-yagowy) stosujemy do resurfacingu (laserowe odmładzanie skóry), leczenia i redukcji blizn, wiotkości skóry, poszerzonych porów.

Polecany także w przypadku blizn po trądziku, wiotkości skóry, redukcji przebarwień i rozstępów. Zabieg laserem frakcyjnym jest szczególnie skuteczny w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

 • zmarszczki
 • przebarwienia
 • rozstępy
 • wiotkość skóry
 • cellulit
 • blizny, w tym blizny po trądziku

Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią
 • przyjmowanie leków światłouczulających, antybiotyków
 • aktywne choroby nowotworowe
 • zakażenia wirusowe i bakteryjne np. opryszczka
 • cukrzyca
 • zaburzenia odporności

Cennik zabiegu


Twarz

1100zł

Cienie pod oczami

600zł

Twarz z osoczem

1300zł

Szyja

700zł

Szyja z osoczem

900zł

Dekolt

700zł

Dekolt z osoczem

900zł

Twarz + szyja

1500zł

Twarz + szyja z osoczem

1700zł

Twarz + szyja + dekolt

1900zł

Twarz + szyja + dekolt z osoczem

2100zł

Dłonie

600zł

Twarz, szyja + dłonie

1900zł

Oczy (kurze łapki)

600zł

Usta (zmarszczki palacza)

600zł

Informacja o zabiegu


Laser frakcyjny – laseroterapia frakcyjna

Zabieg stosowany w wielu wskazaniach

Laser frakcyjny CO2 – Dlaczego warto:

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2:

 • odmładzają skórę i poprawiają jej jędrność
 • redukują przebarwienia
 • wygładzają zmarszczki
 • likwidują bruzdy
 • Madonna lift – plastyka powiek bez skalpela – uwaga do zabiegu należy przyjść bez soczewek !! – przy zaawansowanym opadaniu powiek wskazana jest plastyka powiek
 • redukują blizny, w tym blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne, pourazowe
 • leczą rozstępy
 • zmniejszają cellulit
 • odmładzają grzbietowe powierzchnie dłoni, likwidują przebarwienia i wygładzają wiotką skórę w problematycznych partiach ciała

Można łączyć z zabiegiem: Egzosomy

Laser frakcyjny CO2 i osocze bogatopłytkowe

Doświadczenia wynikające z łączenia osocza bogatopłytkowego z  resurfacingiem laserem (erbowo-yagowym lub CO2) potwierdzają znaczne zwiększenie efektywności zabiegu  laserem frakcyjnym oraz istotne skrócenie okresu rekonwalescencji.

Alternatywą do lasera frakcyjnego CO2 jest laser frakcyjny erbowo-yagowy – zabieg jest mniej bolesny, rekonwalscencja jest krótsza, efekt zabiegu jest taki zbliżony.

Łączne zastosowanie obu tych metod (laser CO2 + osocze bogatopłytkowe) zapewnia gwarancję znacznie szybszego gojenia, skrócenie okresu rekonwalescencji, zmniejszenie ryzyka powikłań, zwiększenie zagęszczenia skóry oraz jej napięcia a także zwiększoną redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn i porów.

Latem zabiegi laserem frakcyjnym można zamienić na radiofrekwencję mikroigłową – tak samo jeśli zimą pacjent jest w trakcie serii zabiegów laserowych a z jakichś powodów nie może sobie pozwolić na kilka dni rekonwalescencji (po radiofrekwencji mikroigłowej na drugi dzień nie ma śladów zabiegu).

Zabieg wykonujemy najczęściej w seriach 3 zabiegów w odstępach miesięcznych – o liczbie koniecznych zabiegów decyduje lekarz na podstawie badania pacjenta.

Na czym polega ta metoda?

Laser frakcyjny (CO2 lub erbowo-yagowy)  wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej.

Naturalny proces gojenia się skóry sprawia, że uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez odnowioną, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i wyglądająca młodo skóra.

Zabieg laserem frakcyjnym nie wymaga stosowania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest bezpośrednio do niedoskonałości skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są skupione wiązki światła, które wnikają w skórę na głębokość powyżej 1,5 mm.

Im głębiej dociera światło lasera CO2, tym większa jest wytwarzana ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi tkankowe są zastępowane zregenerowanymi komórkami. W zależności od stanu zdrowotnego skóry, zaleca się stosowanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne zmiany, które w krótkim czasie znikną. W kilka dni po zabiegu będzie odbywało się złuszczanie naskórka. Proces łuszczenia zwykle trwa 7-10 dni. Są to jedyne skutki uboczne zabiegu.

Do wykonania zabiegu nie są konieczne żadne badania.

Co zamiast lasera frakcyjnego?

Zabiegiem, który można wykonywać zamiast lasera frakcyjnego jest radiofrekwencja mikroigłowa – jest równie skuteczna na blizny po trądziku oraz poprawę napięcia skóry. Zabieg ten można wykonywać również latem i nie ma rekonwalescencji, na drugi dzień można iść do pracy i nałożyć makijaż.

Laserowe odmładzanie twarzy jest bardzo skuteczne

Zastosowanie lasera frakcyjnego 

Laserowe usuwanie blizn po trądziku jest jednym z częstszych zastosowań lasera frakcyjnego. Doskonale sprawdza się także w likwidacji drobnych zmarszczek, szczególnie wokół oczu. Przy użyciu tego urządzenia przeprowadza się wiele zabiegów medycyny estetycznej.

Laser frakcyjny CO2 pod oczy – bardzo dobre efekty daje zabieg laserem frakcyjnym oraz osoczem na dolne i górne powieki, następuje poprawa elastyczności wiotkiej skóry.

Jednak likwidacja rozstępów i zmarszczek, laserowe usuwanie blizn, redukcja przebarwień, odmładzanie i regeneracja skóry to tylko kilka z wielu zastosowań lasera frakcyjnego, który wykorzystywany jest również jako pomoc w walce z migreną.

Najlepsze efekty w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym

Połączenie laserowego odmładzania skóry z osoczem bogatopłytkowym wiąże się z lepszymi i szybszymi rezultatami odmładzania. W technice łączy się stymulację skóry do produkcji kolagenu i obkurczania jego włókien za pomocą wiązki i ciepła lasera oraz pobudzenie tkanek do regeneracji za pomocą czynników wzrostu, które zawarte są w osoczu.

Same zabiegi laserowe z osoczem, szczególnie u starszych osób, dają słabo widoczne klinicznie efekty wygładzania zmarszczek. U osób w późniejszym wieku, kiedy skóra jest „leniwa” to procesy stymulacji skóry za pomocą osocza są czasem niewystarczające.

Bardziej spektakularne i trwałe rezultaty odmładzania obserwuje się po laserze frakcyjnym CO2 w łączonych technikach zabiegowych z osoczem.

Dlatego od niedawna wykorzystuje się z rewelacyjnym skutkiem kojarzenie różnych zabiegów dla uzyskania naturalnych i długotrwałych efektów odmładzania.

Dzięki stosowaniu podczas jednego zabiegu jednocześnie osocza bogatopłytkowego wraz z użyciem lasera frakcyjnego co2 skóra szybciej się goi oraz skuteczniej odmładza poprzez podwójne wspomaganie do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastycznych.

Bezpośrednio po zabiegu laserem frakcyjnym nakładamy osocze na skórę w postaci okładów lub podajemy igiełką śródskórnie.

Po laserze frakcyjnym nasza skóra staje się gładka, pozbawiona rozszerzonych porów, przebarwień posłonecznych typu plamy soczewicowe.

Dzięki obkurczeniu włókien kolagenowych ujędrniamy skórę, a efekty po laserze frakcyjnym możemy porównywać do liftingu.

Co warto wiedzieć o zabiegach z wykorzystaniem lasera frakcyjnego?

Laser frakcyjny CO2 jest urządzeniem w pełni bezpiecznym. Zabiegi kosmetyczne przy użyciu tego urządzenia nie niosą za sobą potrzeby kilkutygodniowej rekonwalescencji pacjenta. Obszary skóry, które zostały poddane zabiegowi mogą być lekko zaczerwienione. Zazwyczaj ten stan utrzymuje się przez zaledwie kilka godzin. Zabieg laserem frakcyjnym jest higieniczny, dlatego eliminuje ryzyko zakażenia bakteriami.

W leczeniu poważnych schorzeń może dojść do miejscowego powstania drobnych strupków, które do dwóch tygodni złuszczają się. Ewentualne zaczerwienie można z powodzeniem ukryć pod makijażem, dlatego już po paru godzinach od zabiegu pacjent może powrócić do normalnego funkcjonowania. Zastosowanie lasera frakcyjnego przynosi efekty porównywalne do zabiegów chirurgicznych, ale rekonwalescencja jest zdecydowanie krótsza.

Metoda ta pojawiła się niespełna kilka lat temu i nazywana jest metodą frakcyjną. Lasery CO2 wykorzystują nową koncepcję określaną mianem fototermolizy frakcyjnej (FP, fractional phototermolysis). Fototermoliza frakcyjna (fractional, z ang. częściowy) polega na tym, że naświetlamy laserem tylko część skóry, a nie całą powierzchnię. W naszej skórze właściwej wytwarzają się mikroskopijne, nieprzylegające do siebie, miejsca uszkodzeń termicznych, otoczonych przez obszar żywej, nie uszkodzonej tkanki łącznej.

Dzięki temu, że miejsca uszkodzeń pozostają otoczone przez zdrową tkankę, proces gojenia skóry z żywych komórek naskórka i skóry właściwej przebiega bardzo szybko, w porównaniu z tradycyjną metodą laserowego odmładzania skóry. Frakcyjna metoda staje się coraz bardziej popularna ze względu na swoją skuteczność oraz mniejszą bolesność zabiegu. Należy jednak pamiętać o tym, że istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają wykonanie zabiegu.

Laser frakcyjny cena

Cena zabiegu laserem frakcyjnym cała twarz 1000zł, laser CO2 + osocze – cała twarz 1200zł

W naszych gabinetach medycyny estetycznej w Poznaniu przed każdym zabiegiem z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 lekarz przeprowadza z pacjentem bardzo szczegółowy wywiad.

Latem laserem frakcyjnym zabieg możemy bezpiecznie zastąpić laserem Genesis,

Dla bezpieczeństwa każdego z pacjentów, to lekarz podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu danej osoby do zabiegu.

Alternatywą dla lasera frakcyjnego jest dermapen

Po zabiegu

niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja i dbanie o kondycję skóry. Polecamy do stosowania krem gojący dostępny w naszej recepcji lub Zinalfat wieczorem, w ciągu dnia natomiast krem z filtrem UV 50, gdyż do 4 tygodni po laserze frakcyjnym nie należy narażać skóry na działanie promieni słonecznych.

Poznań – Gabinet medycyny estetycznej – zapraszamy!

Latem zabiegi można kontynuować metodą – radiofrekencja mikroigłowa.

Czym jest i jak działa laser frakcyjny CO2?

Laser frakcyjny jest innowacyjnym urządzeniem generującym promieniowanie laserowe. Jego specyfika polega na tym, iż jest to laser ablacyjny. Właściwość ta jest możliwa dzięki temu, iż aparat posiada specjalny skaner, za pomocą którego są wykrywane i usuwane gorące fragmenty uszkodzonej tkanki.

Laser nieablacyjny nie posiada tej funkcji, w efekcie czego wymienione wyżej struktury pozostają w skórze, powodując ból, a także spowolnienie procesów regeneracyjnych. Zdolność lasera frakcyjnego do ablacji pozwala na znaczne zmniejszenie dolegliwości pozabiegowych, oraz optymalizacji czasu gojenia się.

Ponadto powoduje on pobudzenie syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, co dodatkowo ułatwia powyższe procesy. Uszkodzenia dokonywane są poprzez precyzyjne uderzenie wiązki laserowej w pożądany punkt. Mogą być one pojedyncze lub wielokrotne, zarówno w trybie standardowym (z zachowaniem kolejności) jak i randomizacyjnym (losowym).

Laser CO2 jest uzbrojony w głowicę roboczą. Długość ogniskowej może być różna i jest dobierana w zależności od celu, do którego ma być użyty dany aparat, bowiem potencjalne spektrum zastosowania jest szerokie.

Urządzenie może być wykorzystywane zarówno w medycynie estetycznej i dermatochirurgii, jak i ginekologii estetycznej, a nawet laryngologii. Możliwe jest sprzężenie urządzenia z inną aparaturą medyczną, jak na przykład kolposkopem (przyrząd używany do szczegółowego badania części pochwowej szyjki macicy), czy też mikroskopem operacyjnym.

Głowica lasera frakcyjnego może być zarówno metalowa, jak i ceramiczna. Przewaga tej drugiej polega na zdolności do pracy w trybie ULTRAPULSE, który polega na emisji z bardzo dużą częstotliwością krótkich impulsów.

Mogą być one różne i są dobierane automatycznie przez specjalny procesor. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie optymalnego rezultatu zabiegu laserem frakcyjnym z zachowaniem jego wysokiego bezpieczeństwa i znacznym zmniejszeniem ryzyka niekontrolowanego uszkodzenia skóry.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Spektrum wskazań do zastosowania zabiegu z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 jest bardzo szerokie. Obejmują one przeciwdziałanie objawom starzenia się skóry i powodują jej odmłodzenie.

Wskazania:

 • odmładzanie skóry
 • poprawa jędrności i napięcia skóry
 • wygładzanie zmarszczek
 • usuwanie blizn (blizny potrądzikowe, blizny pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe)
 • leczenie rozstępów
 • leczenie trądziku
 • utrata jęrności
 • likwidacja przebarwień
 • redukcja i usuwanie bruzd
 • zmniejszanie cellulitu
 • zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych w obrębie skóry
 • laserowa plastyka powiek
 • rozszerzone pory

Przeciwwskazania:

 • okres ciąży
 • okres karmienia piersią
 • zaburzenia odporności
 • cukrzyca
 • aktywne choroby nowotworowe
 • przyjmowanie niektórych leków fotouczulających i ziół
 • przyjmowanie sterydów i retinoidów
 • zakażenia wirusowe i bakteryjne
 • choroby układu sercowo-naczyniowego
 • choroby autoimmunologiczne

Laser frakcyjny Poznań Grunwald

Jak działa laser frakcyjny?

Poznajmy sposób działania lasera frakcyjnego. Wiązka lasera dociera do skóry, która absorbowana jest przez zawartą w niej wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance i jej odparowanie. Zabieg polega na wykonywaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry, co ma korzystny wpływ na procesy regeneracyjne i powstanie nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu jest często wykonywanym przez lekarzy medycyny estetycznej zabiegiem na drobne zmarszczki.

Jakie są największe korzyści zabiegu? Jest nieinwazyjny, dlatego pacjent nie wymaga hospitalizacji i od razu może wrócić do normalnego życia. Po drugie cechuje go bezpieczeństwo, które potwierdzają tysiące pozytywnych opinii pacjentów, którzy skorzystali z zabiegu. Zabieg jest higieniczny, dlatego eliminuje ryzyko zakażenia bakteriami.

Laser frakcyjny ablacyjny czy nieablacyjny – poznajmy różnicę

Laser frakcyjny nieablacyjny charakteryzuje się tym, że wykonuje mikrouszkodzenia wewnątrz skóry bez ingerencji warstwy zewnętrznej. Plusem takiego rozwiązania jest szybkie gojenie się skóry po zabiegu. Laser frakcyjny ablacyjny CO2 przyczynia się do uszkodzeń wewnątrz i na powierzchni skóry. Skutki zabiegu laserem frakcyjnym to mocne łuszczenie się skóry i efekt odświeżenia.

Proces gojenia trwa dłużej od lasera frakcyjnego nieablacyjnego. W niektórych przypadkach po laserze frakcyjnym można się spodziewać takich skutków ubocznych jak obrzęk lub rumień. Lekarz medycyny estetycznej fachowo dobierze rodzaj lasera do Twojej skóry – laser frakcyjny ablacyjny czy laser frakcyjny nieablacyjny. 

Przebieg zabiegu laser frakcyjny

Zabieg na zmarszczki lub inne dolegliwości skóry rozpoczyna się od profesjonalnej konsultacji, którą pacjent odbywa z lekarzem medycyny estetycznej. Po stwierdzeniu, że pacjent nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu laserem frakcyjnym i ocenie problemu skórnego, można przystąpić do zabiegu. Przed zabiegiem lekarz dezynfekuje skórę i nakłada krem znieczulający.

Później lekarz zaczyna wykonywać zabieg laserem frakcyjnym CO2. Oczywiście należy dobrać odpowiednie parametry lasera. Zabieg laserem frakcyjnym jest krótki i nieinwazyjny. Po laserze frakcyjnym należy pielęgnować skórę, w tym celu nakłada się maść regenerującą i krem z filtrem SPF 50, które tworzą na powierzchni skóry opatrunek i przyspieszają procesy naprawcze skóry. Laser frakcyjny efekty są szybkie i zdumiewające. Jeśli borykasz się z bliznami potrądzikowymi lub zmarszczkami to powinieneś zdecydować się na ten zabieg medycyny estetycznej.

Wskazania po zabiegu laserem frakcyjnym

Po wykonanym zabiegu laserem frakcyjnym należy chronić skórę przed słońcem i promieniowaniem UV oraz odpowiednio ją natłuszczać. Należy stosować sprawdzone kremy z filtrem, których aplikację należy powtarzać parę razy dziennie. Odpowiednia ochrona skóry pomoże uchronić nas przed powstawaniem przebarwień i zapewni prawidłowe gojenie.

Pamiętajmy o natłuszczaniu skóry minimum 2 razy dziennie. Obszar zabiegowy myjmy sprawdzonymi i bezpiecznymi preparatami i używajmy ręczników papierowych do wycierania lub każdym razem nowego ręcznika. W trakcie gojenia nie powinno się stosować kremów z retinolem, peelingów czy kremów na zmarszczki – przynajmniej na 4-6 tygodni.

Nie można korzystać z basenu, sauny czy jacuzzi. Należy unikać drapania skóry, by mogła się ona szybko zregenerować i zagoić.

Laser frakcyjny CO2 na blizny

W przypadku usuwanie blizn połączenie lasera frakcyjnego CO2 i osocza bogatopłytkowego jest bardzo skuteczne

Działanie lasera frakcyjnego CO2

Laser wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła. Laser frakcyjny ablacyjny wytwarza w skórze kontrolowane mikrouszkodzenia, prowadzące do koagulacji tkanek w strefach mikrotermalnych. Uszkodzone komórki skóry zostają zastąpione przez odnowioną i zdrową tkankę, zapewniając nam młody wygląd skóry, redukując zmarszczki mimiczne.

Działanie lasera frakcyjnego Co2 stymuluje naskórek i skórę właściwą do wytwarzania większej ilości kolagenu, ponieważ zostają uruchomione procesy gojenia. Kolagen ma korzystny wpływ na ujędrnienie skóry, nadając jej gładkości i odpowiedniego, zdrowego kolorytu. Resurfacing jest zabiegiem frakcyjnym, który ma skuteczny wpływ na wygładzenie cery.

Podwójne wsparcie skóry: laser frakcyjny + osocze bogatopłytkowe

Dla pacjentów oczekujących wyjątkowych rezultatów mamy coś specjalnego! Połączenie laserowego odmładzania skóry z osoczem bogatopłytkowym daje szybsze i bardziej oszałamiające efekty odmładzania. Technika łączy właściwości dwóch zabiegów, które razem zapewniają dwa razy lepsze rezultaty.

Działanie lasera frakcyjnego pobudza skórę do produkcji i obkurczania włókien kolagenu, do którego dochodzi za sprawą wiązki i ciepła lasera.  Z kolei czynniki wzrostu zawarte w osoczu, stymulują tkanki do regeneracji.

Połączenie lasera frakcyjnego pod oczy z osoczem daje spektakularne i długotrwałe  efekty w zakresie odmładzania skóry i likwidacji zmarszczek. Kojarzenie różnych zabiegów jest często wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej w celu maksymalizacji efektów. Jak wygląda zabieg laserowego odmładzania skóry?

Po zastosowaniu lasera frakcyjnego nakładamy osocze na skórę w postaci okładów lub podajemy igiełką śródskórnie. Efektem połączonych zabiegów jest odmłodzenie i ujędrnienie skóry oraz nadanie jej gładkości.

Skóra po laserze frakcyjnym i osoczu bogatopłytkowym staje się też pozbawiona porów i przebarwień posłonecznych takich jak:  plamy soczewicowate. Można też połączyć ten zabieg z mezoterapią igłową.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Analiza skóry i obrazowanie 3D Quantificare
Analiza skóry 3D Quantificare
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
attiva
Fala radiowa monopolarna
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Hydropeeling
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przekłuwanie uszu, przekłuwanie uszu poznań, kolczyk w uchu
Przekłuwanie uszu
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza