wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
korekcja nosa, korekta nosa

Korekcja nosa

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
1h
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
twarz
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
miejscowe
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
tak
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
1
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
wg cennika

Korekcja nosa to jeden z częściej wykonywanych zabiegów w medycynie estetycznej. Podobnie jak operacja nosa.

Wynika to ze względów anatomicznych, jak i ze względów psychologicznych, nos jest jednym z bardziej widocznych elementów twarzy.

 

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

Przeciwwskazania

Cennik zabiegu


Kwas hialuronowy (efekt do roku)

1000zł

Ellanse S - efekt na 2 lata

1400zł

Przeszczep tłuszczu - trwały efekty

3000zł

Korekcja nosa nićmi Aptos

3900zł

Informacja o zabiegu


Korekcja nosa (korekta nosa) – Zabieg obejmuje, m.in.: jego wyprostowanie, usunięcie garbu, usunięcie zmarszczek. Celem zabiegu jest poprawa wyglądu nosa, uwzględniając przy tym proporcje twarzy. Nie jest to operacja nosa – wykonujemy zabieg bezinwazyjne o krótkiej rekonwalescencji.

Modyfikacja kształtu nosa (korekta nosa) bez użycia skalpela w wielu sytuacjach jest skuteczna. Zabieg jest całkowicie wykonywany  w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi wykonywane

 1. Kwas hialuronowy
 2. Ellanse
 3. Przeszczep tłuszczu

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

Teraz zabieg w Poznaniu jest możliwy bez interwencji chirurga. Wiele osób boryka się z kompleksami i złym samopoczuciem związanym z kształtem swojego nosa. Dlaczego nie decydują się na skorzystanie z pomocy lekarzy medycyny estetycznej? Powód jest banalnie prosty.

Obawiają się operacji plastycznych (operacja nosa), dni spędzonych w szpitalu i powikłań związanych z zabiegiem chirurgicznym. Także perspektywa zbyt mocnego ingerowania w naturę wywołuje lęk, niepewność i brak zaufania.

Osoby te jednak często nie zdają sobie sprawy, że w obecnych czasach, aby poprawić nieakceptowany kształt nosa, wcale nie jest potrzebny stół operacyjny i skalpel! Współczesna medycyna estetyczna dysponuje znacznie mniej inwazyjnymi, za to bardzo skutecznymi i do tego całkowicie bezpiecznymi metodami korekcji nosa. Jest to możliwe dzięki kwasowi hialuronowemu – substancji występującej naturalnie w ludzkiej skórze.

Ze względu na bardzo szybki i spektakularny efekt, zabieg ten jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej. Po zabiegu pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych czy dyskomfortu. Nie ma konieczności noszenia jakiegokolwiek opatrunku.

Może występować lokalne zaczerwienie i minimalny obrzęk, który ustępuje samoistnie po 2 dniach. Dlatego zabieg warto wykonywać przed weekendem. Przez kilka dni po zabiegu nie należy nagrzewać tej okolicy, dlatego przeciwwskazana jest sauna czy solarium. Warto też ograniczyć nakładanie makijażu.

Nieinwazyjna korekta nosa

Poprzez podanie odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego o podwyższonej gęstości, możemy modelować kształt nosa. Zabieg jest bezbolesny,  nie wymaga rekonwalescencji.

Korekcja nosa bez operacji

Ponieważ kwas hialuronowy to nie wypełniacz wytworzony sztucznie, ale polisacharyd, odpowiedzialny za wiązanie wody i ochronę skóry przed wysychaniem oraz wiotczeniem, stosowanie go w medycynie estetycznej jest najbardziej bezpieczną i naturalną ze znanych dotychczas metod.

Lekarz medycyny estetycznej nie wprowadza podczas zabiegu żadnego ciała obcego do organizmu pacjenta, a jedynie wstrzykuje substancję fizjologiczną, a przy tym biozgodną i biodegradowalną. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych, w tym także reakcji alergicznych.

Korekcja nosa – Prosto, szybko i efektywnie

Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego odbywa się w gabinecie zabiegowym i często nie trwa dłużej niż pół godziny. Nie ma też potrzeby pozostawiania pacjenta w szpitalu na obserwacji ani przewlekłej rekonwalescencji. Odbywa się też bez bólu i uczucia dyskomfortu, ponieważ 15 minut przed rozpoczęciem zabiegu nakładany jest krem znieczulający. Efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast i utrzymują się one ok. 10-15 miesięcy.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest bezpośrednio pod skórę i jedyne skutki uboczne, które czasem się pojawiają, to niewielkie krwiaczki lub delikatny obrzęk – znikają one jednak samoistnie najpóźniej po trzech dniach od zabiegu.

Zabiegi korekcji nosa wykonują wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej, nie ma więc ryzyka oddania się w ręce osoby niekompetentnej. Rezultat po zabiegu nie wygląda też sztucznie – co budzi spore obawy u wielu osób. Ekspert najpierw skrupulatnie wyznacza miejsca wstrzyknięcia preparatu i decyduje o tym, gdzie powinien on zostać wprowadzony, by uzyskać pożądany kształt nosa, idealnie dopasowany do twarzy pacjenta.

Kwasem hialuronowym można skorygować następujące defekty:

 • korekcja garbu – korekta nosa – najczęstszy powód
 • likwidacja nierówności
 • wypełnienie zagłębień
 • podniesienie grzbietu
 • prostowanie grzbietu
 • optyczne zwężenie
 • optyczne pomniejszenie
 • powiększenie zbyt małego nosa
 • przywrócenie prawidłowych proporcji nosa
 • korektę kształtu nosa u pacjentów po uszkodzeniach mechanicznych i złamaniach

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • stosowanie leków przeciwzapalnych lub przeciwzakrzepowych
 • zmiany zapalne skóry
 • skłonności do blizn przerostowych
 • choroby immunologiczne

Badania dowodzą, że u 80% pacjentów operację plastyczną nosa można zastąpić wstrzyknięciem kwasu hialuronowego. Interwencja chirurgiczna jest konieczna właściwie jedynie w przypadku, gdy korekta ma dotyczyć również przegrody nosowej lub gdy deformacja nosa utrudnia oddychanie, w większości przypadków może być zastosowana medycyna estetyczna.

Korekta nosa – Ellanse

Zabieg korekcji Ellanse przebiega identycznie do kwasu hialuronowego – użyty jest inny wypełniacz, bardziej trwały.

Przeszczep tłuszczu

Tutaj jako wypełniacza używamy tłuszcz od pacjenta, pozyskany metodą liposukcji strzykawkowej (mała objętość)

Gabinet – Medycyna Estetyczna Poznań – zapraszamy!

Korekcja nosa – pytania i odpowiedzi

Czy chęć wykonania korekty nosa zawsze wiąże się z koniecznością zabiegu operacyjnego?

Pomimo, że korekcja nosa w pierwszej kolejności kojarzy się z koniecznością przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego, w dzisiejszych czasach to skojarzenie jest zupełnie mylne. Współczesna medycyna estetyczna oferuje metody, dzięki którym w praktycznie bezinwazyjny sposób można skorygować wygląd swojego nosa.

Zabiegi te są co najmniej równie skuteczne jak klasyczne procedury chirurgiczne, a jednocześnie charakteryzują się dużo wyższym poziomem bezpieczeństwa.

Jak kwas hialuronowy działa na tkanki?

 W największej ilości znajduje się w młodej skórze, a w trakcie procesu starzenia się jego ilość maleje. Ponadto jest głównym składnikiem mazi stawowej odpowiadając między innymi za smarowanie powierzchni stawowych oraz zapewnienie odżywienia chrząstek.

Czy korekcja nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bezpieczna?

Zabieg powiększenia ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest bardzo mało inwazyjny i bezpieczny. Substancja używana do wypełnienia jest związkiem występującym fizjologicznie w organizmie.

Z tego powodu nie występuje ryzyko działań niepożądanych związanych z obecnością ciała obcego, takich jak na przykład reakcji alergicznych czy wystąpienia stanu zapalnego. Kwas hialuronowy jest materiałem całkowicie biokompatybilnym.

Jak wygląda zabieg korekcji nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

Po zebraniu dokładnego wywiadu lekarskiego i wyeliminowaniu ewentualnych przeciwwskazań, w pierwszej kolejności znieczula się nos przy pomocy specjalnego krem. Następnie lekarz bardzo precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy w ustalone wcześniej punkty. 

Czy są jakieś potencjalne powikłania korekcji nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

Korekcja nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie niesie ze sobą minimalne ryzyko powikłań. Jednakże z uwagi na fakt, iż jest to zabieg inwazyjny (choć w stopniu minimalnym), tuż po jego przeprowadzeniu mogą być odczuwalne niegroźne objawy miejscowe o niewielkim nasileniu.

Jak długo utrzymuje się rezultat zabiegu?

Niestety, zabieg korekcji nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego charakteryzuje się czasowym utrzymywaniem się rezultatu. Średni czas, przez który jest on widoczny to około osiem miesięcy. W związku z powyższym faktem, aby móc liczyć na trwały efekt płynący z tej procedury, należy ją regularnie powtarzać.

Czy do zabiegu korekcji nosa za pomocą kwasu hialuronowego trzeba się jakoś przygotować?

Aby dodatkowo podnieść bezpieczeństwo zabiegu korekcji nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, a także polepszyć jego końcowy rezultat należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się do tej procedury.

Jakich zaleceń należy przestrzegać po zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

Aby dodatkowo zwiększyć efektywność zabiegu, po jego wykonaniu należy przestrzegać zaleceń. 

Operacje nosa

Chirurgiczne leczenie niedoskonałości nosa jest związane z dłuższą rekonwalescencją. Nie wykonujemy zabiegów chirurgicznych w obrębie nosa

Korekta nosa cena

Zapraszamy do cennika poniżej

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

Gdybyśmy mieli wszystkim kobietom i mężczyznom zadać pytanie „Co w swojej twarzy chcielibyście zmienić?”, to zapewne usłyszelibyśmy, że byłby to kształt nosa. Matka natura tak nas stworzyła, że u niektórych osób kształt nosa nie pasuje do twarzy. Nie można powiedzieć, że dany nos jest brzydki.

Jedyne co można stwierdzić to to, że inny kształt nosa bardziej pasowałby do danej osoby. Odpowiedni kształt nosa podkreśla piękno oczu, ust i owalu twarzy. Większość z nas ma świadomość tego, że dzięki chirurgii plastycznej można uzyskać taki nos, o jakim marzymy. Niestety przeprowadzenie takiej operacji wiąże się z wieloma skutkami ubocznymi oraz z bólem.

Czy można zmienić kształt nosa bez bólu?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych osób, które marzą o zmianie kształtu nosa, a boją się bólu i skutków ubocznych związanych z operacją. Od kilku lat w Polsce dostępna jest bezpieczna metoda korygowania kształtu nosa przy pomocy kwasu hialuronowego. Nie jest to zabieg chirurgiczny ani żadna operacja. Jest to w pełni bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, który trwa zaledwie 15 minut.

Korekcja nosa kwasem hialuronowym – na czym polega?

Zabieg ten jest odpowiednia dla osób, które chcą skorygować chrząstkę, wypełnić bruzdy, zapadnięcia oraz wszelkie nierówności. Doświadczony lekarz potrafi przy pomocy tej substancji stworzyć nowy piękny nos. Kwas hialuronowy wstrzykuje się w odpowiednie miejsca. Dzięki temu otrzymujemy zupełnie nowy kształt, który będzie podkreślał urodę pacjenta.

Kiedy zobaczę pierwszy efekt?

W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, korekcja nosa kwasem hialuronowym daje natychmiastowe efekty. Zaraz po wyjściu z gabinetu, pacjent zauważa znaczną różnicę. W ciągu pierwszych dwóch dób można zaobserwować niewielkie opuchnięcie w okolicach wstrzyknięcia preparatu. Po tym czasie uzyskujemy pożądany wygląd nosa, którym możemy cieszyć się do 12 miesięcy.

Pacjenci, którzy pragną zachować efekt na dłużej poddają się ponownemu zabiegowi. Z biegiem lat owal twarzy i kondycja skóry się zmieniają, dlatego korekcja nosa kwasem hialuronowym jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ każdego roku możemy uzyskać optymalny dla nas kształt nosa.

Operacja nosa – częsty zabieg chirurgii plastycznej

Na czym polega korekcja nosa?

Zabieg operacyjnej korekcji nosa, zwany inaczej rinoplastyką, jest najczęstszym zabiegiem wykonywanym w chirurgii plastycznej. Stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla pacjentów, którzy chcą podnieść estetykę twarzy, jak i w leczeniu wad wrodzonych.

Jedynym warunkiem koniecznym do pozytywnej kwalifikacji do zabiegu korekcji nosa jest zakończony rozwój tego narządu. Zabieg jest dedykowany dla pacjentów niezależnie od płci i wieku.

Jakie są wskazania do korekcji nosa?

Wskazania do operacyjnej korekcji nosa można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią wskazania stricte estetyczne, mające na celu korekcję defektów estetycznych, takich jak na przykład garb nosa, nos wysoki, nos opadający, nos długi, kulka na koniuszku nosa. Drugą stanowią wskazania medyczne.

Zawiera ona korekcję wad wrodzonych nosa, korekcję zmian pourazowych, a także w przypadku niesatysfakcjonujących rezultatów poprzednich operacyjnych bądź nieoperacyjnych korekcji nosa.

Jak przygotować się do zabiegu?

Z racji, że korekcja nosa jest zabiegiem operacyjnym, wymaga odpowiedniego przygotowania. W pierwszej kolejności przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której zbierany jest wywiad konieczny w ustaleniu chorób współistniejących, przyjmowanych leków oraz istnienia ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Ponadto oceniany jest wyjściowy wygląd nosa, a także lekarz ustala z pacjentką jej oczekiwania, zakres zabiegu oraz spodziewany rezultat.

Bardzo istotne jest, że na dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki zawierające aspirynę lub jej pochodne, a także inne leki przeciwzakrzepowe. Ich działanie może bowiem upośledzać prawidłowe krzepnięcie krwi konieczne podczas prawidłowego gojenia rany pooperacyjne, co może skutkować zwiększeniem ryzyka ewentualnych powikłań zabiegu. Na kilka dni przed zabiegiem nie powinno się pić alkoholu oraz mocnej kawy, a bezpośrednio na kilka godzin przed zabiegiem konieczne jest powstrzymanie się od jedzenia i picia.

Operacja nosa – Jak wygląda zabieg?

Dobór znieczulenia koniecznego do przeprowadzenia zabiegu operacyjnej korekcji nosa zależy od jego zakresu. Może być on przeprowadzony zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym. Bardzo istotne jest to, że większość cięć przeprowadzanych jest wewnątrz nosa, dzięki czemu blizny pozostające po zabiegu są praktycznie niewidoczne.

W pierwszym etapie zabiegu, po wykonaniu nacięć, chirurg oddziela skórę od części chrzęstnych i kostnych nosa. W kolejnym etapie usuwane są chrzęstne części skrzydełek nosa, a także w razie potrzeby modelowane są części kostne. W tym etapie również chirurg modeluje kształt nosa tak, by osiągnąć ustalony wcześniej rezultat.

Po zakończeniu procesu modelowania rany są zszywane oraz opatrywane. Zakładane są specjalne setony, których zadaniem jest stabilizowanie przegrody nosowej, a także aplikuje się specjalny gips, którego celem jest stabilizowanie wymodelowanego kształtu nosa.

Setony zazwyczaj można usunąć już po dwóch dniach, natomiast gips po około dziesięciu. Jednakże niezwykle istotne jest, by zakładać go na noc jeszcze przez kolejne dwa tygodnie.

Biorąc pod uwagę, że operacyjna korekcja nosa jest pełnoprawnym, inwazyjnym zabiegiem chirurgicznym, konieczna jest rekonwalescencja. Po przeprowadzeniu tej procedury często występują podbiegnięcia krwawe okolicy nosa oraz powiek. Utrzymują się one w różnych przedziałach czasowych. Obrzęki powiek zazwyczaj ustępują po około trzech tygodniach, natomiast obrzęk nosa może utrzymywać się nawet do roku po zabiegu.

Jakich można się spodziewać efektów?

Efekty zabiegu operacyjnej korekcji nosa są zróżnicowane i zależą od zakresu zabiegu oraz wcześniejszego planu. Nie bez znaczenia pozostają tutaj również pewne indywidualne predyspozycje oraz uwarunkowania takie jak płeć, wiek, stan zdrowia i tryb życia, a także wiele innych.

W zależności od powyższych przez przeprowadzenie zabiegu operacyjnej korekcji nosa można osiągnąć takie rezultaty jak eliminacja garbu nosa, cofnięcie nosa w kierunku twarzy, jego wyprostowanie, skrócenie czy wysmuklenie.

Podobne efekty można osiągnąć wykonując korektę nosa nićmi Aptos

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania korekcji nosa?

Jak każdy zabieg, operacyjna korekcja nosa jest przeciwwskazany w niektórych grupach osób. Przede wszystkim dotyczy to tych pacjentów, u których mogą wystąpić potencjalne problemy z gojeniem ran, czyli przede wszystkim chorujących na różnego rodzaju zaburzenia krzepnięcia oraz cukrzycę.

Ponadto nie zaleca się przeprowadzania go u pacjentów z anemią, gdyż utrata krwi podczas zabiegu, mimo, że nie wielka, może powodować nasilenie objawów choroby. Do innych przeciwwskazań należą stany zapalne w obrębie skóry i zatok, a także nieuregulowane nadciśnienie tętnicze.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza