Poznań ul. Promienista 132
pon-pt: 11:00-19:00

Hydroksyapatyt wapnia


Hydroksyapatyt wapnia to materiał do iniekcji o działaniu wypełniającym i jednocześnie biorewitalizującym.

Zabieg przynosi widoczny od razu efekt wypełniający, uruchamiając dodatkowo długotrwały proces biorewitalizacji wykorzystujący własne siły organizmu.

Materiał wyróżnia się długim czasem utrzymywania efektu, sięgającym 18 i więcej miesięcy.

radiesse, hydroksyapatyt wapnia

Hydroksyapatyt wapnia to wypełniacz i biostymulator w jednym.

Wskazania:

Hydroksyapatyt wapnia  to nowoczesny wypełniacz, który jest atrakcyjną alternatywą dla kwasu hialuronowego. Preparat ten jest doskonałym wyborem dla osób szukających bezpiecznego, bezinwazyjnego i skutecznego zabiegu z zakresu usuwania zmarszczek.

Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Wykonujemy zabiegi z użyciem tego preparatu, likwidując bruzdy i zmarszczki, modelując owal twarzy i przywracając objętość skóry, która z upływem czasu straciła swoją elastyczność i jędrność.

Hydroksyapatyt wapnia – Bezpieczeństwo

Jednym z preparatów hydroksyapatytu wapnia jest Radiesse.

Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa, w 2006 roku Radiesse otrzymał rejestrację FDA (Amerykańskie Stowarzyszenie d.s. Żywności i Leków).

Pacjentki decydując się na zabieg, nie mają potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Hydroksyapatyt wapnia jest w 100% biokompatybilny co oznacza, że wchłania się sposób naturalny.

Radiesse jest produktem o podwójnym działaniu. Polega ono na bezpośrednim wygładzeniu zmarszczek przy jednoczesnej stymulacji produkcji kolagenu, który powoduje odnowę skóry.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia, dzięki któremu skóra odmładza się w sposób naturalny, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Radiesse™ przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, w których został zdeponowany. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, dzięki temu powracają naturalne kontury twarzy.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad 18 miesięcy.

Zabieg tym preparatem stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, ponieważ dłonie podobnie jak twarz często wykazują efekty upływu czasu. Szczególnie na grzbietowej powierzchni dłoni coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości, co daje wizualny efekt starzenia się.

Utraconą objętość tkanki podskórnej można odzyskać dzięki zabiegowi odmładzającemu z Radiesse. Dzięki czemu naczynia przestają prześwitywać a skóra staje się jaśniejsza i gładka.

Hydroksyapatyt wapnia efekty​

radiesse-efekty

Alternatywą jest przeszczep tłuszczu – jednak należy pamiętać, że pierwszym etapem jest odsysanie tłuszczu – liposukcja, pacjentka musi więc posiadać lokalny nadmiar tłuszczu nadający się do odsysania.

Odpowiednikiem preparatu Radiesse jest Crystalys oraz Simetro – są to hydroksyapatyty innych producentów.

Innym stymulatorem wytwarzania kolagenu typu pierwszego jest Ellanse.

Hydroksyapatyt wapnia czy kwas hialuronowy

Najkorzystniejszy preparat jest dobierany przez lekarza medycyny estetycznej po wykonaniu analizy stanu skóry oraz wysłuchaniu oczekiwań pacjenta. Kwas hialuronowy usieciowany (do wolumetrii) daje wyłącznie objętość i uniesienie tkanek. Hydroksyapatyt zaraz po zabiegu daje również wypełnienie, jednak po 4-6 tygodnia zaczyna działać jako stymulator. Poprawia się jakość skóry, jej napięcie. Tak więc w jednym preparacie mamy dwa działania.

Hydroksyapatyt wapnia podaje się głęboko, dlatego raczej nie stosujemy go do korekty zmarszczek, a raczej do zabiegów wolumetrycznych, poprawiających owal twarzy. Preparat ten stosujemy do korekcji policzków, fałdów nosowo- wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz innych ubytków tkankowych. Stosując hydroksyapatyt wapnia  uzyskujemy bardzo dobre i naturalne i trwałe efekty odmłodzenia grzbietów rąk.

Hydroksyapatyt wapnia

Hydroksyapatyt wapnia 1 strzykawka

800zł

Hydroksyapatyt wapnia 2 strzykawki

1500zł

Popularne zabiegi

Zadzwoń teraz

+48 571 323 530