Poznań ul. Promienista 132
pon-pt: 11:00-19:00

Obkurczanie skóry na brzuchu


Obkurczanie wiotkiej skóry na brzuchu to częsty zabieg w naszym gabinecie

obkurczanie skóry na brzuchu

Obkurczanie skóry na brzuchu

Wiotka skóra pojawiająca się po ciąży lub gwałtownej utracie ciała albo po prostu z wiekiem jest zmartwieniem wielu osób.

Na szczęście możemy pomóc stosując skuteczne zabiegi.

Obkurczanie skóry na brzuchu zabiegi:

  1. Argo Plasma

  2. Attiva

  3. Liposukcja laserowa

  4. Venus Legacy

Opis metod:

Argo plasma

Argo plasma wykorzystuje zjawisko plazmy argonowej. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę (np. w trakcie liposukcji) kaniuli, która podgrzewa skórę “od spodu” bardzo silnie stymulując obkurczenie włókien kolagenowych oraz stymuluje produkcję nowych.

Efekt zabiegu widać nawet zaraz po zabiegu, jednak najlepszy pojawia się po 4-6 tygodni.

Sam zabieg wykonujemy w znieczuleniu ogólnym dożylnym (głęboka sedacji), po którym pacjent po 2 godzinach może udać się do domu pod opieką osoby trzeciej.

Zabieg jest minimalnie inwazyjny – wymaga kilku nacięć wielkości 0,5 cm (w zależności ile okolic ciała poddajemy zabiegowi). W związku z tym po zabiegu pozostają niewielkie blizenki. Są one najczęściej usytuowane w fałdach ciała lub okolicy pępka, w z związku z tym są prawie niewidoczne.

Attiva

Attiva wykorzystuje radiofrekwencję, czyli prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę cieniutkiej kaniuli, która na swoim końcu ma element podgrzewający skórę “od spodu”. W efekcie dochodzi do obkurczenia skóry i stymulowania fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Cały zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, kaniula jest wprowadzana przez malutkie nakłucia, więc nie pozostają żadne blizny.

Ponieważ zabieg jest minimalnie inwazyjny i łagodniejszy niż Argo Plasma, wymaga powtórzenia po okresie około 30 dni. Zaletą jest brak rekonwalescencji.

Liposukcja laserowa

Lipolife – czyli liposukcja wspomagana laserowo, to zabieg polegający na odsysaniu nadmiary tkanki tłuszczowej lub wyrównywaniu fałdów pozostałych po gwałtownej utracie masy ciała. Tkanka tłuszczowa jest upłynniana energią lasera, dzięki temu łatwo daje się odessać. Dodatkowo energia laserowa podgrzewa tkankę łączną oraz skórę co powoduję poprawę napięcia skóry. Efekt często widoczny jest zaraz po zabiegu, jednakże najlepsze efekty widocznę są po okresie 4-6 tygodniu.

Liposukcję laserową oraz Argo Plasma można łączyć w czasie jednego zabiegu. Uzyskujemy wtedy synergię działania – czyli jeszcze lepszy efekt obkurczenia skóry

Venus Legacy

Bezinwazyjny zabieg Venus Legacy polega na podgrzaniu skóry z zewnątrz wykorzystując radiofrekwencję multipolarną. Zabieg jest wręcz przyjemny, odczuwany jako intensywne ciepło. Ponieważ jest to zabieg łągodny – wymaga serii 6-7 zabiegów. Zaletą jest brak rekonwalescencji i bólu.

Obkurczanie skóry zalecenia

W przypadku zastosowania liposukcji laserowej lub Argo Plasma konieczne jest noszenie odzieży uciskowej przez 30 dni oraz przyjmowanie iniekcji leku przeciwkrzepliwego.

Po Attivie nie ma takich wymagań, chociaż odzież uciskowa może być pomocna w uzyskaniu lepszych efektów.

Obkurczanie skóry Poznań

Zabiegi wykonujemy na:

Obkurczanie skóry na brzuchu

Obkurczanie skóry w zależności od okolicy

indywidualnie

Popularne zabiegi

Zadzwoń teraz

+48 571 323 530