Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Obkurczanie skóry na brzuchu


Obkurczanie wiotkiej skóry na brzuchu to częsty zabieg w naszym gabinecie

obkurczanie skóry na brzuchu
Data aktualizacji: 2021-08-19 14:25:29

Obkurczanie skóry na brzuchu

Wiotka skóra pojawiająca się po ciąży lub gwałtownej utracie ciała albo po prostu z wiekiem jest zmartwieniem wielu osób.

Na szczęście możemy pomóc stosując skuteczne zabiegi.

Obkurczanie skóry na brzuchu zabiegi:

  1. Laser frakcyjny ebowo-yagowy

  2. Attiva

  3. Liposukcja laserowa

  4. Venus Legacy

  5. Kwas polimlekowy

Opis metod:

Laser erbowo-yagowy

Laser frakcyjny erbowo-yagowy wykorzystuje zjawisko kontrolowanego uszkodzenia skóry (frakcyjne). Zabieg polega na wypalaniu w skórze mikrokolumn co bardzo silnie stymulując obkurczenie włókien kolagenowych oraz stymuluje produkcję nowych.

Efekt zabiegu widać nawet zaraz po zabiegu, jednak najlepszy pojawia się po 4-6 tygodni.

Sam zabieg wykonujemy bez znieczulenia – jest bezbolesny. Dla złagodzenia doznań stosujemy chodzenie powierzchni skóry chłodnym nawiewem.

Zabieg jest bez inwazyjny – nie pozostawia żadnych śladów.

Wymaga serii zabiegów – 4 do 6 w odstępach miesięcznych.

Attiva

Attiva wykorzystuje radiofrekwencję, czyli prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę cieniutkiej kaniuli, która na swoim końcu ma element podgrzewający skórę „od spodu”. W efekcie dochodzi do obkurczenia skóry i stymulowania fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Cały zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, kaniula jest wprowadzana przez malutkie nakłucia, więc nie pozostają żadne blizny.

Ponieważ zabieg jest minimalnie inwazyjny i łagodniejszy niż Argo Plasma, wymaga powtórzenia po okresie około 30 dni. Zaletą jest brak rekonwalescencji.

Liposukcja laserowa

Lipolife – czyli liposukcja wspomagana laserowo, to zabieg polegający na odsysaniu nadmiary tkanki tłuszczowej lub wyrównywaniu fałdów pozostałych po gwałtownej utracie masy ciała. Tkanka tłuszczowa jest upłynniana energią lasera, dzięki temu łatwo daje się odessać. Dodatkowo energia laserowa podgrzewa tkankę łączną oraz skórę co powoduję poprawę napięcia skóry. Efekt często widoczny jest zaraz po zabiegu, jednakże najlepsze efekty widocznę są po okresie 4-6 tygodniu.

Liposukcję laserową oraz Argo Plasma można łączyć w czasie jednego zabiegu. Uzyskujemy wtedy synergię działania – czyli jeszcze lepszy efekt obkurczenia skóry

Venus Legacy

Bezinwazyjny zabieg Venus Legacy polega na podgrzaniu skóry z zewnątrz wykorzystując radiofrekwencję multipolarną. Zabieg jest wręcz przyjemny, odczuwany jako intensywne ciepło. Ponieważ jest to zabieg łągodny – wymaga serii 6-7 zabiegów. Zaletą jest brak rekonwalescencji i bólu.

Obkurczanie skóry zalecenia

W przypadku zastosowania liposukcji laserowej lub Argo Plasma konieczne jest noszenie odzieży uciskowej przez 30 dni oraz przyjmowanie iniekcji leku przeciwkrzepliwego.

Po Attivie nie ma takich wymagań, chociaż odzież uciskowa może być pomocna w uzyskaniu lepszych efektów.

Lanluma

Kwas polimlekowy w postaci iniekcji podskórnych stymuluje wytwarzanie kolagenu i bardzo silnie poprawia napięcie skóry. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Preparat na brzuch to Lanluma.

Obkurczanie skóry Poznań

Zabiegi wykonujemy na:

Obkurczanie skóry na brzuchu

Obkurczanie skóry w zależności od okolicy

indywidualnie

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (19 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530