wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów

Trycholog Poznań

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
30min
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
włosy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
Nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
Nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
w zależności od stanu włosów
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
200zł - konsultacja

Trycholog Poznań Grunwald – specjalista zajmujący się problemem wypadania włosów, Trychologia Poznań.

Zapraszamy na konsultację trychologiczną z trychoskopią. Badane są włosy oraz skóra głowy.

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

  • Dla osób z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem.
  • Dla osób chcących przywrócić piękne włosy.

Przeciwwskazania

Pytania i odpowiedzi


Czym zajmuje się trycholog?

Trycholog zajmuje się diagnostyką przyczyn wypadania włosów, stanu skóry głowy. Pomaga dobrać odpowiednią dietę oraz zabiegi wzmacniające mieszki włosowe i stymulujące odrost włosów. Dobiera też właściwą pielęgnację skóry głowy. Trychologia obejmuje leczenie skóry głowy i chorób włosów. Podczas konsultacji specjalista zaproponuje odpowiednie zabiegi trychologiczne. Oferujemy profesjonalne podejście oraz konsultację trychologiczną, badanie włosów i zabiegi na miejscu.

Jak uzyskać zdrowe włosy?

Warto zacząć od wizyty u trychologa, często konieczna jest diagnostyka. Szybka poprawa stanu włosów następuje po wdrożenia właściwej diety i odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy.

Gabinet oferuje zabieg Hair restart – laserowa stymulacja wzrostu włosów.

Co bada Trycholog?

Trycholog to specjalista, zajmujący się wyłącznie stanem włosów oraz skóry głowy.  Podczas konsultacji trycholog przeprowadza wywiad oraz dokonuje analizy stanu włosów u skóry na głowie posługując się trichoskanem – jest to badanie trychologiczne z analizą komputerową.

Badanie trychologiczne Poznań

Badanie włosów polega na wykonaniu zdjęć skóry głowy i włosów trychoskopwem z dużym powiększeniem. Ponadto trycholog przeprowadza wywiad.

Konsultacja trychologiczna na czym polega?

Konsultacja składa się z badaniu włosów i skóry pod mikroskopem. Trycholog przykłada do Twoich włosów trichoskan, czyli specjalny mikroskop i ogląda włosy i skórę pod dużym powiększeniem. Profesjonalne podejście to również rozmowa z pacjentem.

Badanie włosów i skóry głowy

Diagnostyka przyczyn wypadania włosów czy łysienia obejmuje nie tylko badanie włosów ale także skóry głowy. Wymaga odpowiedniego sprzętu (wideodematoskop) oraz doświadczenia i wiedzy.

Ile kosztuje wizyta u trychologa

Sama konsultacja 200zł, z badanie trichoskopowym 250zł.

Cennik zabiegu


Konsultacja trychologiczna

200zł

Konsultacja z badanie trychoskopowym

250

Galwanizacja na włosy

300zł

Galwanizacja na twarz

200zł

D'Arsonwal na włósy

100zł

D'Arsonwal na twarz

30zł

D'Arsonwal na twarz + szyja

60zł

D'Arsonwal na twarz+szyja+dekolt

90zł

Trichoskopia Fotofinder

200zł

Mezoterapia na włosy Vital Injector koktajl

700zł

Infuzja tlenowa skóry głowy

300zł

Polinukleotydy

1000zł

Informacja o zabiegu


Trycholog to osoba, która jest specjalistą zajmującym się leczeniem skóry głowy oraz leczeniem wypadania włosów czyli łysienia. Popularnie specjalista od włosów, bada także skórę głowy dermatoskopem..

Diagnostykę wypadania włosów (badanie włosów) oraz zabiegi trychologiczne wykonuje Trycholog mgr Zuzanna Rosińska 

Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, uczestniczka wielu kongresów i kursów zawodowych w Polsce i za granicą.

Zuzanna Rosińska Trycholog Poznań

Zuzanna Rosińska Trycholog Poznań

Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy (jak np. łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca). Także wykluczenie chorób ogólnych pacjenta. Wypadanie włosów leczenie, we współpracy z dermatologiem. W trakcie wizyty (konsultacja trychologiczna) jest wykonywane badanie trychologiczne.

Dopiero po ustalenie przyczyn wypadania włosów dokonuje dobranie odpowiedniego, indywidualnego, sposobu leczenia wypadania włosów. Tym zajmuje się trychologia, czyli problemem z wypadaniem włosów, także problemami, którymi objęta jest skóra głowy np. atopowe zapalenie skóry.

Trycholog Poznań Grunwald

  1. diagnostyka stanu włosów
  2. badanie skóry głowy
  3. mezoterapia igłowa substancji stymulujących wzrost włosów – bezboleśnie urządzeniem Vital Injector 2
  4. zabiegi pielęgnacyjne na skórę owłosioną głowy
  5. infuzja tlenowa
  6. leczenie wypadania włosów
  7. współpracuje z dermatologiem

Kiedy należy odwiedzić trychologa?

Trychologa warto odwiedzić, kiedy zauważymy niepokojące zmiany na skórze głowy (np. suche płatki łupieżu, zbierającą się oleistą substancję za paznokciami po podrapaniu się po głowie, zaczerwienienie, skupiska krostek). Także wtedy, kiedy pojawia się problem ze swędzącą skórą głowy bądź uczuciem jej nadmiernego ściągnięcia.

Ale przede wszystkim w sytuacji, gdy zauważymy zmiany w ilości wypadających włosów. Należy jednak pamiętać, że samo wypadanie włosów jest etapem procesu fizjologicznej wymiany  włosów, oraz procesów którymi jest objęta skóra głowy.

Stare włosy są wypychane przez nowe włosy. Niekiedy jednak proces ten jest zachwiany, przyspieszony, nie przebiega prawidłowo. Może to być wywołane  przez problemy hormonalne, złe odżywianie się, stres itp. Często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy wypadają nam stare czy nowe włosy, jaka była ich faza wzrostu.

Możemy tylko zauważyć zmiany co do ilości włosów, która codziennie nam wypada. Jeżeli zauważymy  np. znaczną ich ilość rano na poduszce, podczas mycia włosów, czesania, na ubraniach – co w porównaniu z wcześniejszą ilością włosów będzie  alarmujące, wówczas powinniśmy wybrać się do  trychologa. Bywa, że pierwszym objawem jest swędzenie skóry głowy.

Trycholog (specjalista od włosów) sprawdzi jaki jest obecny stan włosów, stan skóry głowy, jaka jest przyczyna wypadania włosów oraz wdroży odpowiednie leczenie.

Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów u kobiet i mężczyzn?

Jest wiele przyczyn, które mogą wpływać na osłabienie włosów i ich wypadanie u kobiet i mężczyzn, często są to schorzenia skóry głowy, które powodują że chorują mieszki włosowe.

Najczęściej przyczyną są:

U kobiet, każde zaburzone funkcjonowanie hormonów wyraźnie wpływa na stan włosów. Dotyczy to gospodarki hormonalnej, w której bardzo ważną rolę odgrywają takie gruczoły jak tarczyca, przysadka mózgowa, kora nadnerczy, jajniki. Dlatego też kobiety powinny zwracać uwagę na żeńskie hormony (np. estradiol), męskie hormony (np. testosteron).

Dlatego, jeśli zauważają u siebie jakieś niepokojące objawy, powinny zgłaszać się do lekarza. Zaburzenia hormonalne są często przyczyną łysienia androgenowego, genetycznego.

Sytuacje stresowe i niewłaściwe odżywianie, mogą spowodować nie tylko wypadanie włosów, ale ich kruszenie się, łamliwość. Przewlekły nadmiar adrenaliny (hormonu stresu) powoduje obkurczanie mięśni przywłośne oraz naczyń krwionośnych.

Włosy w takiej sytuacji zaczynają słabnąć i wypadać z powodu niedożywionego i niedotlenionego mieszka włosowego. Dlatego bardzo ważne jest diagnozowanie i leczenie chorób skóry głowy np. leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy.

Czasami również występują się przyczyny genetyczne – osłabione, cienkie włosy, bardzo delikatne odziedziczone po ojcu, matce, dziadkach – taka sytuacja również wymaga wizyty u lekarza trychologa. Czyli kosmetologa specjalizującego się w leczeniu skóry głowy oraz leczenia wypadania włosów.

Trycholog Poznań często wstrzykuje pod skórę preparaty pobudzające odrastanie włosów – bezboleśnie dzięki wykorzystaniu Vital Injector 2.

Trycholog

Jak to działa?

Trycholog (specjalista od włosów) rozpoczyna od zebrania wywiadu z pacjentem. W trakcie rozmowy (konsultacja trychologiczna) ustala możliwe przyczyny wypadania włosów.

W następnym etapie przeprowadza diagnostykę, która obejmuje badanie stanu włosów np. trichoskan (komputerowe badanie włosów) lub badanie dermatoskopowe.

Ponadto zleca badania ogólne krwi: morfologia, poziom żelaza, poziom hormonów oraz inne badania, które uzna za konieczne w celu wykluczenia chorób mogących powodować nadmierne wypadanie włosów.

Do takich chorób, które powodują łysienia należy niedoczynność oraz nadczynność tarczycy, zespół złego wchłaniania z przewodu pokarmowego, łojotokowe zapalenie skóry głowy. Oraz wiele innych.

Tylko lekarz może kierować na badania specjalistyczne oraz może wdrożyć odpowiednie leczenie.

Osoby, które próbują siebie określać tytułem trychologa (często bez wykształcenia medycznego a jedynie po jednodniowym szkoleniu) zamiast pomóc mogą zaszkodzić. Takie osoby próbują tylko postępować według pewnych schematów (np. zapisywania drogich wcierek na włosy) – ponieważ na szkoleniu nauczono ich takich schematów.

Trycholog mając odpowiednią wiedzę rozpocznie od postawienia diagnozy (czyli ustalenia przyczyny łysienia) oraz wdroży właściwe leczenie. W tym zakresie współpracuje z dermatologiem.

Warto więc udać się do właściwej osoby, żeby nie tracić czasu na mało skuteczne a często drogie metody, które zamiast pomóc mogą zaszkodzić, a na pewno odsuną w czasie najbardziej skuteczne leczenie. W tym czasie możemy stracić wiele włosów.

Trycholog to specjalista od włosów Poznań leczy stany zapalne skóry głowy, czyli oprócz włosów zajmuje się też skórą głowy.

W naszej klinice medycyny estetycznej dostępnych jest wiele zabiegów na włosy. Możemy je podzielić na dwa główne rodzaje. 

Zabiegi trychologiczne na włosy

Najczęstszym wskazaniem do ich przeprowadzenia jest łysienie, nadmierne wypadanie włosów. Wyróżniamy różne przyczyny łysienia tj. uwarunkowania genetyczne, przewlekłe zmiany zapalne skóry głowy, czy stosowanie farb do włosów i szamponów o wysokim pH. Jedną z przyczyn jest nadmierne wydzielanie gruczołów potowych i łojowych, które prowadzą do stanu zapalnego mieszka włosowego czy wypadnięcia włosa. Dlatego bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja skóry głowy.

Trycholog w Poznaniu podczas konsultacji lekarskiej dokonuje wywiadu lekarskiego, pyta pacjenta o stan zdrowia i styl życia. Nieodłącznym elementem wizyty jest badanie trychoskopowe. W zależności od diagnozy, trycholog może zalecić leczenie miejscowe czy konkretne zabiegi. Terapia jest dobierana indywidualnie, czasem niezbędne jest przeprowadzenie dodatkowych badań czy poszerzonej diagnostyki.

W gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu stosuje się, laser erbowo-yagowy, osocze bogatopłytkowe i mezoterapię skóry głowy, także komórki macierzyste. Osocze bogatopłytkowe stosuje na nadmierne wypadanie włosów, łysienie, łysienie androgenowe, wypadanie włosów spowodowane stresem czy w przypadku utraty elastyczności włosów.

Zabieg osoczem polega na pobraniu krwi własnej od pacjenta, jej odpowiedniemu odwirowaniu, oraz podaniu drogą iniekcji w skórę głowy metodą mezoterapii igłowej. Osocze bogatopłytkowe zawiera dobroczynne czynniki wzrostu i płytki krwi, które wywołują pożądany efekt terapeutyczny. Jaki? Zabieg na łysienie poprawia ukrwienie skóry głowy i prowadzi do stymulacji wzrostu nowych włosów.

Inną korzyścią procedury może być zahamowanie wypadania włosów, odżywienie cebulek oraz ich wzmocnienie. Zamiennie do osocza stosuje się inne preparaty: witaminowe, peptydowe, które z powodzeniem podaje podczas zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy. W trychologii stosuje się preparaty łączące peptydy i kwas hialuronowy, a ich działanie koncentruje się na pobudzeniu angiogenezy w mieszkach włosowych.

Inne efekty terapii to stymulacja komórek macierzystych, co prowadzi do zahamowania procesu wypadania włosów. W klinice medycyny estetycznej stosuje się preparaty peptydowe, które zawierają kompleks peptydów z kwasem hialuronowym, a ich właściwości działają nawet do 14 dni od zabiegu. Pożądane efekty przynosi laserowa stymulacja włosów.

Najważniejsze w zabiegach jest działanie stymulujące na mieszki włosowe skóry głowy, odpowiedniej pielęgnacji włosów i utrzymanie stanu zdrowych włosów.

Od właściwej pielęgnacji skóry głowy zaczyna się leczenie łojotokowe zapalenie skóry co często eliminuje przyczynę wypadania włosów.

Pozostałe zabiegi na włosy dostępne w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu to m.in. zabiegi, które zaleca Trychologia Poznań (ledoterapia – terapia światłem), infuzja tlenowa, karboksyterapia. 

Jak wygląda wizyta u trychologa?

Konsultacja trychologiczna zaczyna się od wywiadu z pacjentem, kolejny  etapem jest badanie włosów i skóry mikroskopem / kamerą – która powiększa 70-200 x. Takie badanie pozwala różnicować łysienie androgenowe od wypadania włosów telogenowego. To decyduje z kolei i zaleconych zabiegach.

Bardzo skutecznym leczeniem łysienia jest przeszczep włosów.

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza pierwiastkowa włosów
Analiza pierwiastkowa włosów
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
centrum diagnostyki znamion Poznań
Centrum diagnostyki znamion
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
infuzja tlenowa, infuzja tlenowa poznań
Infuzja tlenowa
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
Nano Fat na włosy
Nano Fat na włosy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
oksybrazja
Oksybrazja
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
schładzanie skóry podczas zabiegu
Schładzanie skóry do zabiegu
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trichoskan, trichoskop, trichoskopia
Trichoskan – trichoskopia
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg szkolenie dla lekarzy, kurs usg, szkolenie usg
Szkolenie z usg w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie, kurzajka
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy, leczenie hemoroidów
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Hemoron – leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia – masaż pneumatyczny
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – zabieg na cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
bruzdy poprzeczne czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
Dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia, badanie dermatoskopowe Poznań
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
endolifting Fotona
Endolifting
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Aquapure Oczyszczanie wodorowe
Juvelook, Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Komputerowe badanie skóry twarzy
Komputerowe badanie skóry twarzy
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2, lasery frakcyjne
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
laser tulowy
Laser tulowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów Hairestart
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania Poznań
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów, leczenie łysienia Poznań
Leczenie wypadania włosów – leczenie łysienia Poznań
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
laserowe powiększanie ust. powiększanie ust laserem, liplase
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja – odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż Kobido
Masaż Kobido
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici Aptos liftingujące
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blefaroplastyka
Plastyka powiek – blefaroplastyka powiek
Zalecenia przed i po zabiegu
Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów metodą FUE
radiofrekwencja mikroigłowa, Morpheus
Radiofrekwencja mikroigłowa
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
trycholog, trycholog Poznań, lekarz od włosów
Trycholog Poznań
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków Poznań
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion Poznań
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, usuwanie cellulitu
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Vital Injector 2 – Mezoterapia igłowa próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
Zabieg prądami d'Arsonvala 
Zabieg prądami d’Arsonvala 
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza