Modelki

modelkiModelki / modeli zapraszamy na zabieg nićmi Aptos – lifting twarzy

dr Włodzimierz Rosiński – zaprasza

Oferujemy zabieg nićmi Aptos dla osób, które w zamian za zgodę na wykonywanie zabiegu przez lekarzy w trakcie nauki,  chciałyby skorzystać z zabiegu bezpłatnie.

Zabiegi będą wykonywane pod nadzorem dr Włodzimierza Rosińskiego.

Najbliższe szkolenie jest w dniu 27.01.2018 (sobota), przed szkoleniem konieczna jest konsultacja

 

Oferujemy zabieg, który polega na wykonaniu korekty zmian na twarzy nićmi firmy Aptos

1. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo wraz ze zdjęciem twarzy w 3 projekcjach  (en face, dwa ujęcia z profilu: lewy i prawy).

2. Zabieg jest bezpłatny dla modelki w zamian za zgodę na wykonywanie zabiegów przez lekarzy uczących sie technik Aptos.

Jak się zgłaszać i co dalej

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie mailem (w tytule maila proszę wpisywać modelka / model).

mail: gabinet@wrosinski.pl

Na podstawie zdjęć sprawdzimy wskazania do zabiegu. Uczestnictwo w darmowym zabiegu musi być poprzedzone wcześniejszą konsultacją w naszym gabinecie.

Podamy szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału w tym programie. Po zaakceptowaniu umówimy wstępną konsultację lekarską.

  1. Wstępna konsultacja – każda modelka przechodzi normalny proces kwalifikacji do zabiegu, podczas którego wykluczamy przeciwwskazania i upewniamy się co do doboru terapii. W tym celu spotykamy się na konsultacji i omawiamy szczegóły.
  2. Umówienie terminu – jeśli konsultacja przebiegnie pozytywnie, umawiamy termin zabiegu. Najbliższe szkolenie odbywa się w dniu 27.01.2018 w sobotę.
  3. Zabieg – wykonuje lekarz – Pacjentka ma prowadzoną standardową dokumentację medyczną.
  4. Kontrola leczenia – jak zawsze w przypadku naszych terapii, kontrola leczenia jest bezpłatna.

Wszystkie wykonywane zabiegi są pełnowartościowe, prowadzona jest pełna dokumentacja medyczna, a pacjentki korzystają z normalnej opieki po zabiegowej, tzn. wizyty kontrolnej oraz dla zamiejscowych konsultacji telefonicznej.

Modelki – Praktyczne rady

Z naszego doświadczenia wynika, że oferta jest interesująca dla osób, które nie czują się nadmiernie skrępowane obecnością kilku osób w gabinecie, chciałyby skorzystać ze stosunkowo drogiego zabiegu bezpłatnie, a przy tym mieć pewność dobrze wykonanej terapii.

Istotne jest, że nad jakością zabiegu wykonywanego podczas szkolenia czuwa dr Włodzimierz Rosiński, który odpowiada za ostateczny efekt zabiegu.

Liczy się także bezpieczeństwo wynikające z normalnej opieki pozabiegowej.

W praktyce, trzeba się tylko przygotować na lekki stres związany z obecnością kilku dodatkowych osób – szkoleni lekarze.

Będziemy wdzięczni za „udostępnienie” na swoim profilu na Facebook’u – może ktoś ze znajomych będzie zainteresowany

https://www.facebook.com/GabinetlekarskiWRosinski/

Top