Powiększanie warg sromowych

powiększanie warg sromowychPowiększanie warg sromowych stało się częstym zabiegiem w ginekologii estetycznej.

Dla poprawy komfortu współżycia seksualnego kobiet istotny jest wygląd zewnętrznych narządów płciowych oraz ich właściwe nawilżenie. Ważną rolę odgrywa tutaj wielkość warg sromowych większych. Niestety z wiekiem ulegają one zmniejszeniu, przez co dochodzi do wysuszenia warg sromowych mniejszych, często też ma mają miejsce mikrourazy urazy warg sromowych mniejszych, co z kolei prowadzi do częstych stanów zapalnych i dyskomfortu w efekcie kobieta unika zbliżeń z partnerem i czuje się mniej kobieco.

Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią wargi sromowe mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Część kobiet, ze względu na odczuwane dolegliwości, zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.

Aby temu zapobiec należy przywrócić właściwą wielkość warg sromowych większych, w tym celu stosuje się kwas hialuronowy w postaci preparatu Desirial.

DESIRIAL – DLA ZDROWIA I PIĘKNA INTYMNEGO KOBIET DOJRZAŁYCH.

Zabieg ten jest dedykowany kobietom, u których występuje zmniejszenie i zanik podściółki tłuszczowej warg sromowych większych, co jest bardzo często powodem dyskomfortu w życiu codziennym ( obniżenie ochrony sromu, suchość, swędzenie, zwiększona podatność na otarcia i infekcje, ból przy współżyciu ), pogorszenie wyglądu estetycznego miejsc intymnych.

DESIRIAL to preparat wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego z dodatkiem mannitolu, który dodatkowo przedłuża efekt zabiegu.

Zabieg przynosi intensywne i długotrwałe nawilżenie oraz odbudowuje utraconą objętość tkanek, a także stymuluje ich regenerację.

ZALETY ZABIEGU:

  • przywrócenie naturalnej objętości, regularnych kształtów oraz równej wielkości warg sromowych większych,
  • nawilżenie, wygładzenie i ujędrnienie warg sromowych większych,
  • zmniejszenie objawów suchości, swędzenia, otarć sromu i zmniejszenie ryzyka infekcji,

poprawa komfortu życia płciowego.

Powiększanie warg sromowych – PRZECIWWSKAZANIA:

  • stany zapalne i zmiany skórne sromu,
  • infekcje,
  • ciąża

Zabieg powiększanie warg sromowych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Efekty wypełnia kwasem hialuronowym w postaci preparatu Desirial utrzymują się do 2 lat, poprawa elastyczności i napięcia skóry znacznie dłużej, ze względu na proces naturalnej odbudowy kolagenu w tkankach.

Alternatywą dla kwasu hialuronowego jest własny tłuszczu – zabieg z wykorzystaniem przeszczepu tłuszczu jest bardzo bezpieczny. Pierwszym etapem zabiegu jest odsysanie tłuszczu – liposukcja.

Top