Szkolenia dla lekarzy

szkolenia dla lekarzySzkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Dla osób rozpoczynających lub chcących rozwinąć swoje umiejętności.

Oferujemy praktyczne szkolenia dla lekarzy. PWZ jest warunkiem.

Szkolenie indywidualne lub w małych grupach (3 osoby)

Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną

Jest możliwość wykonywania zabiegów na własnej modelce lub na modelce naszego gabinetu.

Zgłoszenia mailowo lub telefonicznie

Przed rozpoczęciem samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej warto poznać bliżej każdą metodę, szczególnie warto nauczyć się rozpoznawać sytuacje sprzyjające niepowodzeniom lub powikłaniom.

Pacjentki korzystające z zabiegów medycyny estetycznej mają zupełnie inne oczekiwania niż pacjentki korzystające z zabiegów, które mają za zadanie leczenie stanu chorobowego.

W gabinecie medycyny estetycznej pacjentka z założenia jest zdrowa a celem zabiegu jest poprawa wyglądu i samopoczucia a czasami wyłącznie samopoczucia.

Szkolenia dla lekarzy – po co?

Dlatego ważne jest odpowiednie prowadzenie rozmowy z pacjentką, czasami konieczne jest odwiedzenie od zabiegu albo zaproponowanie innego, który będzie bardziej skuteczny lub bardziej bezpieczny.

Stąd liczą się nie tylko umiejętności techniczne (manualne) wykonania zabiegu ale także umiejętności interpersonalne – umiejętność zdobycia zaufania, cierpliwość w tłumaczeniu pacjentce wszystkich aspektów zabiegu, wysłuchaniu wątpliwości, ale przede wszystkim umiejętność wychwycenia nadmiernych oczekiwań co do konkretnego zabiegu i wytłumaczeniu wystąpienia działań niepożądanych i efektów, które mogą się pojawić.

Każdy zabieg zanim wykonamy go samodzielnie u swojej pacjentki warto poznań dokładnie, poznać grożące powikłania czy poznać dokładnie techniki jego wykonania, związaną z nim dokumentację medyczną czy potrzebne materiały lub narzędzia.

Szkolenia dla lekarzy – wymagania

W szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby posiadające ważne prawo wykonywania zawodu.

Korzyści:

  1. Nabycie praktycznych umiejętności
  2. Certyfikat zaświadczający o poznaniu konkretnej techniki / zabiegu
  3. Małe grupy – możliwość interakcji w trakcie szkolenia z prowadzącym
  4. Kontakt po szkoleniu – mentoring, po szkoleniu można korzystać z wiedzy kontaktując się w sytuacjach trudnych lub przesyłać pacjentów do konsultacji.

Pacjentki

W trakcie szkolenia zapewniamy modelki, istnieje możliwość przyprowadzenia własnych modelek na szkolenie, mogą to być osoby krewne lub pracownicy.

Organizujemy także szkolenia z takich umiejętności jak:

Top