wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
endermologia, endermologia poznań

Endermologia

Podstawowe informacje:

wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Czas zabiegu:
1h
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Części ciała:
całe ciało
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Znieczulenie:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Rekonwalescencja:
nie dotyczy
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Liczba zabiegów:
4-6
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań
Koszt zabiegów:
nie oferujemy

Endermologia jest to masaż podciśnieniem, który oddziałuje na skórę i tkanki podskórne. Endermologia redukuje cellulit, poprawia napięcie skóry oraz wyszczupla sylwetkę, redukuje dolegliwości bólowe mięśni.

Endermologia brzuch = wyszczuplenie

Umów się na zabieg

Dla kogo jest ten zabieg

Przeciwwskazania

Informacja o zabiegu


Endermologia Poznań

Jest to zabieg stosowany do redukcji cellulitu, odchudzania czy modelowania sylwetki. Zabieg endermologii jest szczególnie lubiany przez pacjentki,  ponieważ jest nieinwazyjny, skuteczny i bezpieczny.

Co to jest endermologia?

Jest to inaczej masaż podciśnieniowy, wykonywany za pośrednictwem specjalnego urządzenia wyposażonego w dwie rolki oraz komorę ssącą. Pod wpływem podciśnienia między rolki zostanie wciągnięty fałd skóry, co sprawia, że jest ona masowana w kilku kierunkach.

Zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej prowadzi do zaskakujących efektów – skóra jest stymulowana do regeneracji, dlatego jest wykorzystywany do usuwania cellulitu. Pacjent podczas zabiegu ubrany jest w specjalny kombinezon.

Zabieg endermologii w gabinecie medycyny estetycznej prowadzi do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Wpływa to na uelastycznienie skóry i nadanie jej perfekcyjnej jędrności, a więc jest skutecznym orężem w usuwaniu cellulitu.

Endermologia doskonale radzi sobie z naprawieniem kolorytu skóry, przyspiesza przemianę materii czy zmniejsza obrzęki. Jednym słowem niesie ze sobą całe bogactwo pozytywnych właściwości dla naszej urody i zdrowia.

Urządzenie wykorzystuje się w medycynie estetycznej do leczniczego masażu brzucha, ud czy twarzy, usuwania cellulitu, modelowania sylwetki czy odchudzania ciała.

Inne wskazania do przeprowadzenie zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej to bóle kręgosłupa czy bóle mięśniowe oraz konieczność poprawy konturów twarzy. 

Mocniejszy efekt napięcia skóry i redukcji cellulitu daje zabieg Venus Legacy

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii

Przed skorzystaniem z zabiegu lekarz medycyny estetycznej przeprowadza wywiad z pacjentem, który kwalifikuje bądź nie do tego zabiegu.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej są: nowotwory, infekcje skóry, uszkodzenia ciała, stany zapalne czy ciąża.  

Endermologia efekty

Pacjent po zabiegu endermologii uzyskuje odmłodzenie ciała, które wiąże się z ujędrnieniem skóry. Endermologia efekty to także skuteczne odchudzanie, czyli redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Warto wybrać ten zabieg w celu oczyszczenia, czyli detoksykacji organizmu.

Inne efekty zastosowania endermologia Poznań to pozbycie się bólów mięśniowych.

Endermologia efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia pełnych rezultatów rekomenduje się od 10 do 12 masaży wykonywanych 2 razy w tygodniu. Po zabiegu może występować lekki dyskomfort, który szybko ustępuje. 

Co daje endermologia:

Endermologia doskonała na twarz

Endermologia Poznań to nie tylko doskonały sposób na cellulit i odchudzanie. Endermologia twarzy jest idealnym sposobem na uelastycznienie skóry i poprawę swojego wyglądu. Zabieg endermologii twarzy stymuluje produkcję kolagenu, elastyny oraz kwas hialuronowego.

Jego innowacyjna formuła opiera się na syntezie podciśnienia z mechanicznym masażem fałdy skórnej, co prowadzi do wygładzenia i napięcia mięśni twarzy oraz eliminacji zmarszczek.

Jest to świetna metoda naturalnego liftingu, która nie wymaga rekonwalescencji. Wskazaniem do zabiegu są zmarszczki, podwójny podbródek, brak jędrności, obrzęki i zastoje czy zmęczona cera.

Efektem zabiegu endermologii twarzy i szyi jest dotlenienie skóry, stymulacja kolagenu, poprawa jędrności, redukcja worków pod oczami, podniesienie kącików ust, pozbycie się zmarszczek. Jest to popularny zabieg do zatrzymania starzenia się skóry.

W naszym gabinecie łączymy zabieg endermologii z zabiegiem: Venus legacy

Endermologia Poznań

Jak wygląda zabieg?

Zabieg endermologii wykonuje się bardzo podobnie niezależnie od okolicy ciała poddawanej procedurze. Praktycznie jedyną istotną różnicą jest to, iż do endermologii w obrębie twarzy nie stosuje się opisywanego w poprzednim akapicie kombinezonu. Procedura wykonywana jest przy zastosowaniu specjalnej głowicy zbudowanej z dwóch niezależnie działających rolek masujących oraz komory ssącej.

Głowice są zróżnicowanej wielkości, a ich dobór zależy od okolicy ciała poddawanej zabiegowi. Osoba wykonująca zabieg przy pomocy głowicy zaciąga fałd skóry pomiędzy dwie rolki masujące, które poruszając się niezależnie od siebie powodują wałkowanie oraz ugniatanie głębokich warstw tkanki podskórnej. Zabieg endermologii nie trwa długo, gdyż zazwyczaj nie przekracza 30 minut

Endermologia Poznań cena

w zależności od obszaru ciała,  koszt oscyluje w granicach 150zł.

Jakie są rezultaty zastosowania endermologii?

Zastosowanie zabiegu endermologii stymuluje szereg procesów metabolicznych wywierających korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Po pierwsze pobudzają metabolizm tkanki tłuszczowej zapobiegając jej nadmiernemu gromadzeniu się oraz nieprawidłowej dystrybucji.

Po drugie stymulują komórki tkanki łącznej zwane fibroblastami do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych powodując poprawę napięcia i jędrności skóry, a co za tym idzie przeciwdziałając efektom procesów starzenia się organizmu.

Ponadto zwiększa intensywność pracy układu immunologicznego wzmagając odporność organizmu, a także poprawia tempo metabolizmu ogólnoustrojowego zwiększając eliminację toksyn oraz nadmiaru płynów zatrzymywanych przez organizm. Ponadto powoduje szeroko pojętą odnowę biologiczną tkanek skóry na całej jej grubości.

W efekcie powyższych procesów zastosowanie endermologii pozwala na osiągnięcie rezultatów odmładzających, oczyszczających oraz odchudzających, jednak nie tylko. Znajduje ona zastosowanie również w rehabilitacji umożliwiając rozgrzanie mięśni i ścięgien przed planowanym długotrwałym wysiłkiem fizycznym, a także poprzez swoje stymulujące działanie pobudza regenerację włókien mięśniowych oraz tkanki łącznej, co daje również bardzo dobry efekt terapeutyczny zarówno w rehabilitacji sportowej jak i we wspomaganiu leczenia niektórych schorzeń układu kostno-mięśniowego.

Pierwsze rezultaty endermologii są widoczne już bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Jednakże dla osiągnięcia pełnego efektu zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie około 10 do 12 powtórzeń z częstością 2 razy w tygodniu. Oczywiście zabieg ten można powtarzać, należy jednak pamiętać, iż po ukończeniu serii należy odczekać przynajmniej 3 miesiące i od drugiej serii rozrzedzić częstość powtórzeń z zachowaniem tygodniowego odstępu.

Należy pamiętać, iż endermologia nie daje długotrwale utrzymujących się efektów i jest jedynie działaniem wspomagającym. Dla utrzymania pełnego efektu zdrowotnego konieczne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej.

Czy są jakieś efekty uboczne endermologii?

Endermologia jako zabieg praktycznie bezinwazyjny charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a potencjalne efekty uboczne są niewielkie i mało uciążliwe. Najbardziej typowymi są pewien niewielki dyskomfort bólowy występujący miejscowo w okolicach poddawanych zabiegowi, a także niewielkie wybroczyny i podbiegnięcia krwawe w przypadku, jeżeli dobrano zbyt dużą moc działania głowicy. Dolegliwości te mogą być szczególnie uciążliwe u osób z dużą wrażliwością na ból.

Do kogo przede wszystkim adresowana jest endermologia?

Endermologia może być zastosowana w bardzo szerokiej gamie wskazań. Jest bardzo dobrą metodą wspomagającą odchudzanie, modelowanie sylwetki, a także mają działanie antycellulitowe. Może być również stosowana jako metoda wspomagająca w leczeniu i rehabilitacji chorób reumatycznych, a także dolegliwości bólowych mięśni oraz kręgosłupa.

Przeciwwskazania do endermologii

Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej również endermologia jest przeciwwskazana u niektórych grup pacjentów. Przeciwwskazania te nie odbiegają zasadniczo od innych procedur medycyny estetycznej.

Obejmują przede wszystkim okres ciąży i karmienia piersią, a także poważne choroby ogólnoustrojowe takie jak nowotwory, zakrzepica czy choroby układu sercowo-naczyniowego. Ponadto nie powinno się jej wykonywać w przypadku różnego rodzaju uszkodzeń skóry, a także infekcji w jej obrębie.

Endermologia ile zabiegów

Zaleca się wykonanie od 10 do 15 zabiegów. W niektórych sytuacjach można więcej.

Endermologia czy warto

Efekty zabiegu są bardzo dobre przy systematycznym korzystaniu z zabiegów, wypijanie większej ilości wody (2,5 litra dziennie) oraz modyfikacji diety.

Endermologia silnie poprawia krążenie krwi oraz limfy. Ogromną zaletą tego zabiegu jest drenaż nadmiaru płynów w organizmie, co zmniejsza obrzęki.

Stymulacja skóry poprawia jej napięcie.

Endermologia jak często

Częstotliwość zabiegu endermologii dobieramy indywidualnie do pacjenta na podstawie konsultacji.

Zwykle endermologię zalecamy w seriach 10 do 15 czasami nawet 20 zabiegów. Zabieg powinno wykonywać się co 2 – 3 dni, nie rzadziej niż 2x w tygodniu.

Czy od endermologii się chudnie?

Przy połączeniu z dietą i ćwiczeniami można zmniejszyć obwód nawet do 5 cm w talii i udach. Należy zaznaczyć, że endermologia jest elementem wspomagającym proces odchudzania i zabiegiem medycyny estetycznej.
Nie przynosi takich efektów jak dieta i regularne ćwiczenia (utrata kilogramów, budowa mięśni). W wyniku systematycznych zabiegów mogą za to zniknąć obrzęki.  Dlatego warto łączyć zabiegi, dietę i endermologię dla osiągnięcia lepszych efektów.

Czy zabieg endermologii boli?

Wiele osób zastanawia się, czy endermologia boli. Absolutnie nie, czasami może dochodzić do lekkiego dyskomfortu, o którym warto informować podczas zabiegu, tak by cały zabieg przebiegł jak najbardziej delikatnie.
Endermologia ma pacjenta relaksować i sprawiać mu przyjemność.

Czy endermologia jest skuteczna

Jeśli zabiegi endermologii są wykonywane systematycznie i zgodnie z zaleceniami to efekty są spektakularne.

Co to jest endermologia?

Endermologia to podciśnieniowy masaż, który wykonuje się ze specjalnym kombinezonem w gabinecie medycyny estetycznej Poznań. Procedura zapewnia nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej, usuwa cellulit, zmniejsza obwód ciała, i zapewnia redukcję tłuszczu. Endermologia Poznań prowadzi do ujędrnienia skóry dzięki uruchomieniu produkcji kolagenu i elastyny w organizmie pacjenta.

Co to jest endermologia?

Endermologia LPG to zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej Poznań, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Jest to podciśnieniowy masaż, który wykonuje się w celu redukcji tłuszczu, wyszczuplenia sylwetki, ujędrnienia skóry,  modelowania sylwetki czy też pozbycia się cellulitu.  Wyróżnikiem tego zabiegu jest zastosowanie kostiumu dla pacjenta, umożliwiającego generowanie podciśnienia lub nadciśnienia wywierającego ucisk na tkanki.

Kombinezon zapewnia nie tylko skuteczność zabiegu, ale i bezpieczeństwo pacjenta, chroniąc go przed urazami. Urządzenie do endermologii posiada specjalną głowicę, która wytwarza podciśnienie, przekładając się na metabolizm komórek tłuszczowych i pobudzenie produkcji kolagenu, co zapewnia poprawę jędrności skóry.

Przebieg zabiegu

Zabieg w gabinecie medycyny estetycznej Poznań rozpoczyna się od wywiadu lekarskiego, który polega na m.in. na omówieniu procedury medycznej i odrzuceniu ewentualnych przeciwwskazań oraz zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu. Pacjent zakłada specjalny kombinezon, a lekarz zaczyna kierować głowicę urządzenia wyposażoną w dwie niezależne rolki w obszar zabiegowy. Głowica składa się z rolek masujących i komory ssącej.

Lekarz przy użyciu głowicy urządzenia zaciąga fałd skóry pomiędzy dwie rolki masujące. Poruszają się one niezależnie, co prowadzi do wałkowania i ugniatania głębokich warstw tkanki podskórnej. Zabieg jest krótki i zwykle trwa do 30 minut. Lekarz zwykle rekomenduje 6-10 zabiegów endermologii Poznań, aby efekt terapii był zadowalający dla pacjenta. Efekty utrzymują się do kilku miesięcy. Oczywiście ilość zabiegów jest indywidualnie dobierana przez lekarza już podczas pierwszej konsultacji. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Endermologia efekty

Endermologia to innowacyjny i bezpieczny zabieg, który prowadzi do poprawy napięcia skóry i ujędrnienia skóry,  modelowania sylwetki, redukcji obrzęków, pozbycia się cellulitu i tkanki tłuszczowej. Endermologia efekty skutecznie pobudza metabolizm komórek, co uruchamia proces wyszczuplania sylwetki. Dzięki serii zabiegów endermologii Poznań możemy dokonać efektywnego modelowania ciała przed latem, aby lepiej wyglądać w kostiumie kąpielowym.

Endermologia LPG zapewnia zmniejszenie obwodu ciała i  pozwala na uzyskanie trwałych efektów w postaci poprawy struktury tkanki łącznej i jej wzmocnienia oraz usprawnienia układu żylnego i limfatycznego, co zapobiega nawrotom m.in. cellulitu wodnego. Dzięki stymulacji skóry do wytwarzania kolagenu i elastyny endermologia LPG zapewnia szybszą regenerację tkanek.

Endermologia vs kriolipoliza

Często pacjenci odwiedzający nasz gabinet medycyny estetycznej Poznań pytają się, jaki zabieg jest lepszy: endermologia czy kriolipoliza? Z pewnością kriolipoliza, która polega na zamrażaniu i redukcji komórek tłuszczowych jest przeznaczona dla osób z mniejszą nadwagą. Kriolipoliza jest zabiegiem idealnym dla zmniejszenia obwodu ciała, jednak w pewnych przypadkach może prowadzić odmrożeń czy obciążenia wątroby.

Zabieg jest bardziej skuteczny u pacjentów z większymi depozytami tkanki tłuszczowej, jest procedurą bardziej naturalną i mniej inwazyjną. Dzięki endermologii Poznań pacjent poprawi swoją kondycję skóry i skutecznie zredukuje tkankę tłuszczową.

Na czym polega endermologia LPG?

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530

analiza składu ciała
Analiza składu ciała
Analiza skóry i obrazowanie 3D Quantificare
Analiza skóry 3D Quantificare
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
attiva
Fala radiowa monopolarna
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
Konsultacje dietetyczne online
Konsultacje dietetyczne online
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
lampa wooda
Lampa Wooda
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
podcinanie blizn
Podcinanie blizn
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
wazektomia
Wazektomia Poznań
Wdowi garb
wodniak jądra
Wodniak jądra
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza
analiza składu ciała
Analiza składu ciała
badanie dopplerowskie, usg doppler
Badanie dopplerowskie Poznań
brodawki wirusowe, brodawki wirusowe usuwanie
Brodawki wirusowe
cystoskopia
Cystoskopia – badanie pęcherza
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
drenaż limfatyczny, drenaż limfatyczny poznań, masaż limfatyczny, drenaże limfatyczne
Drenaż limfatyczny manualny
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
ginekomastia, lipomastia
Ginekomastia – przerost piersi
gumkowanie hemoroidów metodą Barrona
Gumkowanie hemoroidów
Hemoroidy, proktolog, guzki krwawnicze, żylaki odbytu, hemoroidy leczenie, hemoroidy w ciąży, Leczenie żylaków odbytu, dghl, proktolodzy
Hemoroidy objawy, żylaki odbytu
hemoron
Nieinwazyjne leczenie hemoroidów
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja warg sromowych, labioplastyka, przerost warg sromowych
Korekcja warg sromowych ​- labioplastyka
krioterapia
Krioterapia
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe obkurczanie pochwy IntimaLase
Laserowe obkurczanie pochwy
Laserowe usuwanie hemoroidów, usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie hemoroidów
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie nietrzymania moczu
Leczenie nietrzymania moczu
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
lipomastia
Lipomastia
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
nici aptos
Nici aptos liftingujące
o shot, powiększanie punktu g
O Shot dla Pań
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
obrzezanie, obrzezanie Poznań
Obrzezanie
obwisłe ramiona, pelikany
Obwisłe ramiona – pelikany
odmładzanie dłoni
Odmładzanie dłoni
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka brzucha, abdominoplastyka
Plastyka brzucha
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
podcięcie wędzidełka prącia
Podcięcie wędzidełka prącia
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie piersi, sztuczne piersi, implanty piersi, duże cycki
Powiększanie piersi
powiekszanie-posladkow
Powiększanie pośladków
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
presoterapia
Presoterapia
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
rehabilitacja, rehabilitacja Poznań
Rehabilitacja Poznań
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
skleroterapia, pajączki na nogach
Skleroterapia
stulejka, napletek, co to jest stulejka
Stulejka, leczenie stulejki
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
urolog, urolog Poznań, urolog prywatnie
Urolog Poznań
badanie usg Poznań, usg poznań, usg brzucha, usg piersi, usg tarczycy, badanie usg piersi, badanie usg
Badanie usg Poznań
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie cellulitu, cellulit
Usuwanie cellulitu – cellulit
usuwanie kurzajek
Usuwanie kurzajek Poznań
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie rozstępów, rozstępy usuwanie, Jak radzić sobie z rozstępami
Usuwanie rozstępów
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wodniak jądra
Wodniak jądra
wyszczuplanie ud
Wyszczuplanie ud
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
Zabiegi na brzuch
załupek
Załupek
Atr naturalny wypełniacz, autologiczny wypełniacz
Naturalny wypełniacz
badanie na prawo jazdy
Badania na prawo jazdy
badanie ciśnienia śródgałkowego
Badanie ciśnienia śródgałkowego
badanie dna oka
Badanie dna oka
badanie okulistyczne, Badania wzroku dla kierowców, badanie wzroku na prawo jazdy Poznań
Badanie okulistyczne
badanie ostrości wzroku
Badanie ostrości wzroku
badanie pola widzenia
Badanie pola widzenia
bruzdy-marionetki
Bruzdy marionetki
bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy nosowo wargowe
Bruzdy-poprzeczne-czoła
Bruzdy poprzeczne czoła
depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena
Depilacja laserowa Poznań
mikronakłuwanie, dermapen
Dermapen – Mikronakłuwanie penem
dermatolog, dermatolog Poznań
Dermatolog Poznań
dermatoskopia, wideodermatoskopia
Dermatoskopia
dietetyk, dietetyk poznań, dobry dietetyk, porady dietetyczne
Dietetyk Poznań – Dobór diet
dobór okularów
Dobór okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek kontaktowych
ellanse
Polikaprolakton
endolifting Fotona
Endolifting
Exosomy, egzosomy, Exosomes, ASCE
Exosomy ASCE – Egzosomy
fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatopłytkowa Poznań
gabinet chirurgiczny, Chirurg Poznań prywatnie, chirurg Poznań
Gabinet chirurgiczny
powikłania po kwasie hialuronowym
Hialuronidaza
hydroksyapatyt wapnia, radiesse
Hydroksyapatyt wapnia
aquapure, hydropeeling
Hydropeeling
Hybrydowy stymulator kolagenu
Juvelook odmładzanie okolic oka
karboksyterapia
Karboksyterapia
komórki macierzyste
Komórki macierzyste
korekcja nosa, korekta nosa
Korekcja nosa
korekcja odstających uszu
Korekcja odstających uszu
krioterapia
Krioterapia
kurze łapki
Kurze łapki
kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy
laser ekscymerowy, laser ekscimerowy
Lampa ekscimerowa
laser erbowo-yagowy, laser Fotona
Laser erbowo-yagowy
laser frakcyjny, laser frakcyjny poznań, laser frakcyjny co2
Laser frakcyjny CO2
genesis, laser genesis, zabieg genesis, laser genesis Poznań
Laser Genesis
laser neodymowo yagowy
Laser neodymowo yagowy
Laserowa stymulacja wzrostu włosów
Laserowa stymulacja włosów
laserowe usuwanie makijażu pemanentnego
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
laserowe usuwanie przebarwień, przebarwienia na twarzy
Laserowe usuwanie przebarwień
laserowe zamykanie naczynek-poznan, teleangiektacje
Laserowe zamykanie naczynek
laserowy lifting powiek
Laserowy lifting powiek
leczenie blizn po trądziku, blizny po trądziku
Leczenie blizn po trądziku
leczenie bruksizmu, Jak leczyć bruksizm, bruksizm, szczękościsk
Leczenie bruksizmu – bruksizm
leczenie-chrapania
Leczenie chrapania
leczenie jaskry, jaskra, jaskrę
Leczenie jaskry
leczenie migreny, migrena
Leczenie migreny – migrena
leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości
leczenie otyłości
Leczenie otyłości, nadwagi
leczenie wad wzroku
Leczenie wad wzroku
leczenie wypadania wlosów, wypadanie włosów
Leczenie wypadania włosów
leczenie zaćmy
Leczenie zaćmy
leczenie zeza
Leczenie zeza
ledoterapia
Ledoterapia – Ledy medyczne
LipLase – laserowe powiększanie ust
Laserowe powiększanie ust
liposukcja, liposukcja NIL, odsysanie tłuszczu, liposukcja laserowa, liposukcja brzucha
Liposukcja odsysanie tłuszczu
liposukcja podbródka, odsysanie podbródka
Liposukcja podbródka
lipotransfer
Lipotransfer – autoprzeczep
lwia zmarszczka
Lwia zmarszczka
makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi i ust
manualne oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczenie twarzy
masaż, masaż poznań, masaż leczniczy
Masaż Poznań
masaż twarzy, masaż twarzy szyi i dekoltu
Masaż twarzy szyi i dekoltu
mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
modelowanie twarzy
Modelowanie twarzy
nici aptos
Nici aptos liftingujące
obkurczanie skóry na brzuchu
Obkurczanie skóry na brzuchu
oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie wodorowe
Oczyszczanie wodorowe
odmładzanie twarzy
Odmładzanie twarzy
okulista, okulista Poznań, okulista prywatnie poznań, okulistyka
Okulista
osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting
Osocze bogatopłytkowe
PCA Skin zabieg
PCA Skin zabiegi
peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny
Peeling laserowy
Peeling laserowy
peeling medyczny
Peeling medyczny
peeling węglowy, peeling węglowy Poznań
Peeling węglowy
Pelleve
Lifting radiofrekwencją monopolarną
plasma IQ
Plazma
plastyka powiek, plastyka powiek poznań, korekta powiek, lifting powiek, korekcja powiek Poznań, blepharoplastyka
Plastyka powiek laserowa
płukanie dróg łzowych
Płukanie dróg łzowych
Zalecenia przed i po zabiegu
AA Zalecenia przed i po zabiegu
powiększanie ust, powiększanie ust Poznań, ile kosztuje powiększanie ust, ego lips
Powiększanie ust
botox, botox Poznań, botoks, toksyna botulinowa
Toksyna botulinowa
profhilo, profhilo Poznań
Profhilo – Cząsteczka młodości
prx t33
PRX T33 Złuszczanie skóry
przekłuwanie uszu, przekłuwanie uszu poznań, kolczyk w uchu
Przekłuwanie uszu
przeszczep tłuszczu
Przeszczep tłuszczu
radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
kwas polimlekowy, sculptra
Kwas polimlekowy
stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe
szkolenia dla lekarzy, szkolenie z przeszczepu tłuszczu, szkolenie z lipofillingu
Szkolenia dla lekarzy
Trądzik różowaty
Trądzik różowaty
Unoszenie brwi
Unoszenie brwi nićmi lub toksyną
usg twarzy szkolenie dla lekarzy, kurs usg twarzy, szkolenie usg twarzy
Usg twarzy w medycynie estetycznej
uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
usuwanie kępek żółtych
Usunięcie kępek żółtych
usuwanie blizn, laserowe usuwanie blizn
Usuwanie blizn
jak-się-pozbyć-pryszczy, Usuwanie blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn potrądzikowych
usuwanie chomików
Usuwanie chomików
usuwanie cieni pod oczami, cienie pod oczami, sińce pod oczami
Usuwanie cieni pod oczami
usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków
usuwanie podwójnego podbródka
Usuwanie podwójnego podbródka
usuwanie tatuażu, tatuaż, usuwanie tatuaży, usuwanie tatuażu cena, laserowe usuwanie tatuażu
Laserowe usuwanie tatuażu
usuwanie worków pod oczami, wory pod oczami
Usuwanie worków pod oczami
usuwanie znamion, znamiona Poznań
Usuwanie znamion
venus legacy, venus legacy Poznań, venus legacy brzuch
Venus Legacy – napięcie skóry, cellulit
vital injector 2, vital injector 2 Poznań
Mezoterapia próżniowa
wolumetria policzków
Wolumetria policzków
wolumetria, wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy
wygładzanie zmarszczek, zmarszczki pod oczami, Preparat do wygładzania zmarszczek
Wygładzanie zmarszczek
wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek​
zabiegi dla panów
Zabiegi dla Panów
zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza