Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Dr Anna Ciążkowska


Dr Anna Ciążkowska – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Ciążkowska – Lekarz dentysta, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

dr Anna Ciążkowska

Dr Anna Ciążkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na GWSH w Katowicach na kierunku: „Medycyna estetyczna dla lekarzy”.

Regularnie uczestniczy w prestiżowych kursach i konferencjach, ciągle doskonaląc swoje umiejętności i kompetencje, aby przeprowadzać leczenie według najnowszych standardów. Stawia na naturalne piękno i utrwalanie indywidualnych atutów urody.

Praktykuje holistyczne podejście do pacjenta, mając świadomość jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd twarzy. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym rysów twarzy. Dba o przywrócenie symetrii i proporcji diagnozując przyczynę.

Kieruje się zasadami dobrej profilaktyki i równowagi w zastosowanym leczeniu dla uzyskania naturalnego i pięknego efektu. Zwraca szczególną uwagę na estetykę, dba o każdy element kompleksowego leczenia swoich pacjentów, wykorzystując w leczeniu nowoczesne technologie i najlepsze materiały.

W naszej klinice dr Anna Ciążkowska wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, natomiast poza naszym gabinetem zajmuje się również leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Medycyna estetyczna jest dużą częścią jej pracy i przynosi jej ogromną satysfakcję.

Pani Doktor uważa, że medycyna estetyczna i ortodoncja są czymś więcej niż tylko leczeniem, jest to pomoc pacjentom w odzyskaniu pewności siebie i odnalezieniu w sobie piękna, którego wcześniej po prostu nie dostrzegali, gdyż nie było odpowiednio wyeksponowane i zauważone.

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530