Jak się pozbyć cellulitu?

jak się pozbyć cellulitu

Jak się pozbyć cellulitu? Takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Nic w tym dziwnego, w końcu z tym problemem boryka się około 90% kobiet. Mężczyźni są w o wiele lepszym położeniu, ponieważ ich tkanka tłuszczowa charakteryzuje się zupełnie inną fizjologią. Dlatego oferujemy skuteczne usuwanie cellulitu.

W związku z tym nie muszą przejmować się problemem cellulitu. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich kobiet. Szczególnie skuteczne jest zabieg radiofrekwencja mikroigłowa urządzeniem Deageex

Radiofrekwencja mikroigłowa – sposób na cellulit

Mezoterapia igłowa jest jedyną skuteczną metodą w walce z cellulitem. Dzięki niej, w szybki i niemalże bezbolesny sposób możemy na stałe pozbyć się szpecącej „pomarańczowej skórki”. Jej skuteczność związana jest w głównej mierze, z tym że jest to metoda bezpośrednia.

Jak się pozbyć cellulitu bezinwazyjnie?

W miejsca zmienione chorobowo wstrzykuje się odpowiednio skomponowane substancje lecznicze, które poprawiają kondycję i wygląd skóry. Między innymi w skład wchodzi kwas hialuronowy oraz substancje odżywcze.

Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniej substancji w poddawane zabiegowi miejsce. Wykonuje się go przy pomocy bardzo cienkiej igły. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ przed jego wykonaniem znieczula się skórę przy pomocy specjalistycznego kremu znieczulającego. Po dokonaniu iniekcji, każde miejsce należy dokładnie rozmasować. Dzięki temu uzyskujemy pewność, że preparat rozprowadził się równomiernie w tkance podskórnej.

Czy ten zabieg jest bezpieczny?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Przed jego wykonaniem pacjent przychodzi na konsultację z lekarzem, który może zakwalifikować go do leczenia. Z tego zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią, cukrzycy oraz osoby z tendencją do powstawania bliznowców.

Kolejną przyczyną niezakwalifikowania danej osoby do zabiegu są zmiany skórne w obrębie cellulitu. Stany ropne, rany, siniaki – to wszystko wyklucza możliwość wykonania mezoterapii.

Dzięki medycynie estetycznej walka z cellulitem jest możliwa. W celu uzyskania trwałych i satysfakcjonujących efektów należy powtórzyć zabieg kilkukrotnie. Wykonanie zaledwie 4-5 zabiegów daje gwarancję uzyskania dobrego efektu. Chcąc pozbyć się cellulitu na zawsze należy powtórzyć zabieg po pół roku.

Jak się pozbyć cellulitu – kilka zabiegów mezoterapii

Warto, ponieważ cellulit oprócz nieestetycznego wyglądu może mieć także bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie. Ta pozornie niegroźna dolegliwość może zaburzać przepływ krwi i limfy, utrudniając w ten sposób oczyszczanie organizmu z toksyn.

Dlatego redukcja cellulitu to nie tylko starania o ładniejszy wygląd, ale co zdecydowanie ważniejsze – walka o zdrowie. Odpowiednia pielęgnacja ciała pomoże wzmacniać włókna kolagenowe i zapobiegać cellulitowi, dodatkowym czynnikiem jest właściwa dieta.

Zabiegi antycellulitowe – skuteczne i bezpieczne

Jak się pozbyć cellulitu w miesiąc

5/5 - (1 vote)