Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Laserowa depilacja nóg


Laserowa depilacja nóg

Laserowa depilacja nóg

Poznajmy przewagę depilacji laserowej nad depilacją woskiem lub tradycyjnym goleniem włosów oraz przebieg zabiegu, wyróżniającego się skutecznością i długotrwałymi efektami.

Depilacja laserowa – charakterystyka

Depilacja laserowa to profesjonalne usuwanie włosów, które cechuje się wysoką skutecznością głównie za sprawą niszczenia redukcji włosa, co uniemożliwia mu odrastanie. Jest to mniej bolesna procedura od depilacji woskiem, a efekty depilacji laserowej są długotrwałe. Jest to najnowocześniejsza metoda usuwania owłosienia, zapewniająca aksamitnie gładką skórę, która jest duża bardziej skuteczna w porównaniu do depilacji woskiem.

Epilacja laserowa jest to świetna oszczędność czasu, ponieważ wystarczy kilka zabiegów, by pozbyć się całkowicie owłosienia z różnych partii ciała. Bez problemu można dokonać skutecznej depilacji laserowej bikini, pach, twarzy, nóg czy pleców. Jest to możliwe zarówno dla osób z jasnymi włoskami lub ciemną karnacją.

Jakie lasery używa się do depilacji?

Najczęściej wykorzystywanym laserem do epilacji laserowej jest laser diodowy o dwóch długościach fal – 810 nm i 940 nm. Posiada on amerykański certyfikat FDA US, który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Do depilacji pach stosuje się laser Mediostar Next Pro firmy Asclepion, wykorzystujący dwie długości fali – 810 nm i 940 nm. Poza najnowocześniejszym sprzętem każda renomowana klinika medycyny estetycznej dysponuje przeszkolonym zespołem lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, którzy są gwarancją profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu.

Na czym polega epilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej lub depilacji laserowej bikini polega na wykorzystaniu energii światła i zjawiska selektywnej fototermolizy, które polega na selektywnej destrukcji termicznej tkanek za pośrednictwem ciepła wytworzonego na skutek energii świetlnej. Podczas depilacji mieszek włosowy absorbuje energię i macierz włosa wraz z drobnymi naczyniami krwionośnymi zostają podgrzane.

Podczas zabiegu usuwania włosów wychwytuje się te włosy, które są w fazie wzrostu. Skutkiem depilacji laserem jest efekt gładkiej skóry. Seria zabiegów sprawia, że włosy zostają usunięte na dobre. Depilację laserową bikini i innych partii ciała można wykonać również latem. Depilacja laserowa jest dużo bardziej efektywna od depilacji woskiem.

Depilacja dla mężczyzn – co warto wiedzieć?

Laserowa depilacja włosów, czyli usuwanie włosów to także częsty zabieg wybierany przez mężczyzn. Najczęściej mężczyźni decydują się na depilację miejsc intymnych, pleców czy klatki piersiowej. Jest to świetna metoda redukcji włosów w trudno dostępnych miejscach i jest dużo bardziej komfortowe i mniej wymagające niż golenie, które przysparza dużo wysiłku.

Męska depilacja pach przyczynia się do utrzymania świeżości, a redukcja włosów na plecach i szyi pozwala uzyskać bardziej estetyczny wygląd niż dotychczas. Sportowcy często decydują się na epilację rąk i nóg.

Laserowa depilacja nóg Poznań

Oceń nas

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530