Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha trwale

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha – rozbijanie tłuszczu z brzucha

Zabieg Venus Legacy i liposukcji to rewolucyjne metody wykorzystywane w redukcji tkanki tłuszczowej. Liposukcja polega na chirurgicznym odsysaniu tłuszczu i jest najczęściej wykonywanym zabiegiem plastycznym. Z kolei fenomen urządzenia Venus Legacy polega na wykorzystaniu czterech technologii, które prowadzą do zmniejszania objętości komórek tłuszczowych. Poznajmy sposób działania i efekty zabiegów: liposukcji i  Venus Legacy – rozbijanie tłuszczu z brzucha.

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha – Liposukcja brzucha

Liposukcja jest to zabieg chirurgiczny (inaczej odsysanie tłuszczu), wykonywany w celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha lub jego okolic, czyli odsysania tłuszczu.  Jest to najczęściej wykonywany zabieg plastyczny, który przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Do liposukcji brzucha wykorzystuje się metalowe kaniule (tępe igły), które rozpychają tkanki i pozwalają na rozbicie złogów tłuszczu.

Podczas zabiegu liposukcji chirurg zaznacza na ciele pacjenta niewielkie nacięcia przez które wprowadzane są kaniule. Podczas jednej operacji można usunąć max. 3 litry tłuszczu. Czasem liposukcję brzucha wykonuje się z pomocą lasera, który rozbija komórki tłuszczu – rozbijanie tłuszczu z brzucha.

Na czym polega zabieg Venus Legacy?

Jest to zabieg łączący technologie wielobiegunowych fal radiowych i sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Efektem Venus Legacy tego jest zwiększenie cyrkulacji krwi i spulchnienie oraz błyszczenie skóry. Venus Legacy wytwarza kojącą i terapeutyczną matrycę ciepła na skórze, a w wyniku reakcji termicznej spowodowanej przez urządzenie i wielobiegunowymi falami radiowymi, następuje naturalna regeneracja organizmu. Efektem zabiegu jest kurczenie się skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, jej ujędrnienie czy redukcja cellulitu. Urządzenie wyszczupla i modeluje ciało. Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia fibroblastów i zwiększenia syntezy włókien kolagenu.

Dzięki zabiegowi dochodzi do przyspieszenia przepływu krwi i limfy, co zapewnia lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz drenaż limfatyczny oraz redukcję obrzęków oraz redukcję tkanki tłuszczowej.  Podczas zabiegu głowica ma stały kontakt z tkankami, co podnosi jego efektywność, a ciągły pomiar temperatury tkanek zwiększa poziom bezpieczeństwa do maksimum. Warto dodać, że zabieg umożliwia dopasowanie czasu i charakteru zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zabieg jest bezbolesny i przez wielu pacjentów jest porównywany do masażu rozgrzanymi kamieniami. Lekarz medycyny estetycznej przykłada głowicę urządzenia w obszar zabiegowy i wykonuje okrężne ruchy. Pacjent odczuwa wówczas przyjemne ciepło. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – od razu po nim można wrócić do codziennych aktywności. Jest to tzw. zabieg lunchowy – który można wykonać w krótkiej przerwie na lunch.

Działanie zabiegu Venus Legacy

Warto wiedzieć, że podczas  redukcja tkanki tłuszczowej zabiegi wykorzystuje się aż 4 technologie: multipolarną falę radiową (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologię VariPulseTM (VP) oraz technologię podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Dzięki technologii multipolarnej fali radiowej (RF) głębsze warstwy skóry są podgrzewane, prowadząc do obkurczania włókien kolagenowych i pobudzania fibroblastów.

Redukuje to objętość komórek tłuszczowych (redukcja tkanki tłuszczowej). Dzięki impulsowemu polu magnetycznemu (PEMF) dochodzi do syntezy kolagenu i formowania nowych naczyń włosowatych. Technologia VARI-PULSE prowadzi do przyspieszenia przepływu krwi i limfy w naczyniach włosowatych.

Efekty zabiegu Venus Legacy

Zabieg odsysania tłuszczu i  redukcja tkanki tłuszczowej zabiegi prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Ciało zyskuje silne napięcie skóry, dokonuje się konturowanie ciała, redukcja cellulitu I i II stopnia czy obkurczanie komórek tłuszczowych. Warto zaznaczyć, że skóra zostaje pozbawiona obwiśnięć – tzw. pelikanów, nadmiaru tłuszczu w rejonie łopatek i karku, nadmiaru tkanki tłuszczowej skóry brzucha czy obwisłych pośladków. Venus Legacy to skuteczny zabieg na odchudzanie, który pozwoli na usunięcie cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej z całego ciała.

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha Poznań

5/5 - (9 votes)