Szczupła sylwetka

szczupła sylwetka

Szczupła sylwetka

Która z nas nie marzy o tym, żeby szczupła sylwetka była naszym atutem? Która nie pragnie wyglądać tak, jak prezentują się gwiazdy na pierwszych stronach gazet? Choć wielu się do tego nie przyznaje, wygląd zewnętrzny stanowi niezwykły aspekt naszego życia. Szczupła sylwetka to pragnienie, które jedne z nas realizują, inne uważają jedynie za marzenie, do którego nie można dążyć.

Jakie jest w tej kwestii nasze zdanie? Czy każda może być fit? Czy jeśli chcemy, mamy możliwość zyskania wyglądu, jakiego mogliby pozazdrościć nam inni?

Coraz częściej temat szczupłej sylwetki pojawia się w prasie, w mediach, w Internecie. Niezwykle modnym stało się bycie fit, bycie szczupłą, zadbaną, seksowną. Dawniej kobiety, ale i niektórzy mężczyźni walczący z nadwagą byli zdania, że nie można, że się nie da, że jest to nierealne. Dziś jednak wiele się w tej kwestii zmienia.

Nowe twarze w świecie fitness sprawiają, że moda na piękną szczupłą sylwetkę nie stanowi dziś jedynie mrzonki, ale staje się faktem i czymś, co jest realne, w pełni namacalne. Szczupła sylwetka staje się osiągalna dla każdej kobiety.

Nic się samo nie wydarzy! Aby coś osiągnąć, musimy coś od siebie dać! Możemy wszystko, jeśli tylko uwierzymy, że nie ma rzeczy, których nie można wykonać. Wszystko ma swój czas, ale pamiętaj, że on minie, a więc możesz zyskać wszystko to, czego tylko chcesz. Czasami jednak potrzebna jest liposukcja.

Szczupła sylwetka – jak to osiągnąć?

Co zrobić, by zyskać szczupłą sylwetkę? Czy są sposoby na to, aby zrzucić kilka kilogramów? Czy tkanka tłuszczowa może się bez problemu wypalić? Dziś podamy Tobie kilka prostych zasad, którymi kierując się w życiu, można osiągnąć dosłownie wszystko. I Ty możesz mieć szczupłą sylwetkę, jeśli tylko włożysz w to trochę pracy.

Racjonalna, pełnowartościowa, bogata dieta. Odpowiednia dieta to 70% sukcesu w walce o swoje ciało. Jeśli będziemy zdrowo się odżywiać, możemy być pewni, że osiągniemy swój cel. To, co najważniejsze. Powinniśmy postawić na pięć posiłków dziennie, najlepiej o stałych porach. Zdrowo, smacznie i kolorowo. Wszystko, co niezdrowe eliminujemy!

Szczupła sylwetka wymaga poświęceń

Kończymy z Fast fordami, słodyczami i słonymi przekąskami. Stawiamy na dietę bogatą we wszystkie składniki, taką, dzięki której jesteśmy najedzeni, zjadamy odpowiednią ilość kalorii i mamy energię na cały dzień. Bycie na diecie to nie głodówka, ale stawianie na produkty, które są zdrowe i dobre.

Pamiętajmy o jedzeniu po ćwiczeniach, jedźmy obfite śniadania i kosztujmy kolację na trzy godziny przed snem. Jeśli to wszystko weźmiemy pod uwagę, nasze życie na pewno zmieni się na lepsze, a my zyskamy szczupłą figurę, o jakiej od zawsze marzyliśmy.

Aktywność fizyczna a szczupła sylwetka

Ruch to podstawa. Jeśli połączymy ją ze zdrowym odżywianiem się, efekty będą murowane i to prędzej, niż myślisz. Zamiast siedzieć przed telewizorem, wstań i poruszaj się. Wystarczy 30 minut dziennie, by móc już po miesiącu zobaczyć pierwsze efekty. Mieszaj treningi cardio z treningami siłowymi. Wzmacniaj mięśnie brzucha, pracuj nad wszystkim partiami mięśni.

Pamiętaj, że chcąc spalić oponkę na brzuchu, nie możesz robić jedynie brzuszków. Musisz ćwiczyć całe ciało. Nie trenuj na czczo, ale i też nie od razu po jedzeniu. Nie ćwicz na siłę, ale znajdź takie zestawy ćwiczeń, dzięki którym będziesz odczuwać przyjemność z każdego wykonywanego ćwiczenia.

Aktywność fizyczna ma przede wszystkim być dla Ciebie czymś cudownym, wspaniałym, dodającym energii. To nie zadanie na siłę, ale sposób na długie i szczęśliwe życie.

Regularność w działaniu

Regularność działania to podstawa, jeśli chcemy dobrze wyglądać. Dieta nie jest na tydzień, na miesiąc, na rok. Dobrze wyglądać, to postawić na racjonalną dietę na całe życie. Wyeliminujmy to, co niezdrowe na zawsze, a postawmy na to, co dla nas odpowiednie. Podobnie z ćwiczeniami. Nie możemy liczyć na efekty już po kilku dniach ćwiczeń. Warto skorzystać z konsultacji u dietetyka celem dobrania właściwego odżywiania.

Musimy postawić na wprowadzenie ruchu w nasze życie. Ma on stać się częścią naszego dnia, a nie żmudnym obowiązkiem, który zaraz się skończy. Jeśli będziemy regularnie ćwiczyć, a do tego nasza dieta zmieni się całkowicie, szczupła sylwetka nie będzie marzeniem, ale tym, co ujrzymy w lustrze, kiedy tylko przed nim staniemy.

Uśmiech na twarzy i zadowolenie z życia

Oczywiście w walce o inną wersję siebie, powinniśmy pamiętać o pięknym uśmiechu i całkowitym zadowoleniu z życia. Nie stawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko. Ciesz się z każdego, nawet najmniejszego efektu. Zacznij żyć pełnią życia, zmień swoje nawyki i postaw na ruch w swoim codziennym funkcjonowaniu, a przekonasz się bardzo szybko, że tak powinien wyglądać każdy Twój dzień.

Nie smuć się, a jeśli masz gorszy dzień, pobiegaj. Pamiętaj, jest tyle sportów i tyle możliwości, że możesz cieszyć się każdą chwilę, żyjąc w zgodzie ze sobą i nie robiąc nic na siłę.

Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, że możesz zyskać figurę, o jakiej tylko marzysz, spróbuj już dziś. Stań się lepszą wersją siebie z dnia wczorajszego. Jeśli zaczniesz dziś, efekty zobaczysz dużo wcześniej, niż byś chciała. Każdy kolejny dzień zwłoki, wydłuża czas, do osiągnięcia wymarzonych efektów. To jest Twoja pora i Twój czas! Zainwestuj w siebie, bo na to właśnie zasługujesz.

Szczupła sylwetka Poznań

Oceń nas