Laserowa depilacja pach

laserowa depilacja pach, depilacja laserowa pach, depilacja laserem, epilacja pach

Laserowa depilacja pach – usuwanie zbędnego owłosienia – depilacja laserem, epilacja pach laserowa.

Alternatywą dla tradycyjnego golenia pach za pomocą maszynki jest depilacja laserowa, która zapewnia zaskakujące efekty w krótkim czasie i jest bezbolesna. Z artykułu dowiemy się dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej depilacji pach laserem w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Jak golić pachy?

Najpopularniejszym sposobem na golenie pach jest golenie za pomocą maszynki. Aby zrobić to skutecznie należy wymoczyć skórę pod prysznicem, co powoduje zmiękczenie włosów i oczyszczenie z dezodorantu. Aby napiąć skórę, należy podnieść rękę do góry i ułożyć dłoń za głową, czego efektem będzie skuteczniejsze golenie pach. Golenie pach w domu należy wykonywać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, co uchroni nas od wystąpienia czerwonych krostek.

Po spłukaniu resztek pianki do golenia należy osuszyć skórę wraz z włoskami. Z aplikacją antyperspirantu należy wstrzymać się przynajmniej godzinę.

Laserowa depilacja pach w gabinecie medycyny estetycznej

Alternatywą dla samodzielnego golenia pach maszynką jest laserowa depilacja pach – depilacja laserem w klinice medycyny estetycznej. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę, wysoką skuteczność i jest szczególnie rekomendowane dla osób, którym włoski odrastają bardzo szybko.

Podczas depilacji laserowej można usunąć aż 80-90% owłosienia. Jej efekty sprawiają, że włoski rzadziej odrastają, a do tego stają się dużo słabsze niż w przypadku stosowania klasycznej depilacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego lasera diodowego, depilacja jest skuteczna, bezinwazyjna i bezbolesna, zapewniając pacjentowi najwyższy komfort.

Poznajmy charakterystykę laserowej depilacji pach

Budowa włosa składa się z trzonu, który osadzony jest w mieszku włosowym (cebulka) i macierzy (znajdującej się na dnie mieszka), która aktywnie wzrasta w część włosa wraz z odżywającą ją brodawką skórną. W celu usunięcia włosa należy zniszczyć zarówno mieszek włosowy, jak i macierz. Zaletą depilacji laserowej jest fakt, iż osłabia ona cebulki włosowe  i niszczy mieszki włosowe za pośrednictwem światła lasera. Dzięki nowoczesnej głowicy działającej na zasadzie destrukcji fototermicznej depilacja przebiega efektywnie i w krótkim czasie.

Laser do depilacji emituje falę świetlną o długości 810 nm i 940 nm wraz z energią o odpowiedniej gęstości. Zniszczenie włoska następuje na skutek melaniny, która absorbuje porcję energii. Najnowocześniejsze lasery do depilacji zużywają mniejszą porcję energii przy skuteczniejszym działaniu i blokadzie zdolności skóry do  wytwarzania włosów w przyszłości. Epilacja pach laserem jest bardzo skuteczna 

Depilacja laserem w przeciwieństwie do tradycyjnych metod jest metodą dużą trwalszą. Golenie za pomocą maszynki nie narusza macierzy włosa, przez co włosy ponownie odrastają. Klasyczna depilacja jest często niekomfortowa, bolesna i wymaga częstego stosowania. Dodatkowo każda nietrwała depilacja często powoduje, że włosy odrastają szybciej i są dużo bardziej ciemne i sztywne. Ponadto wiele osób wykazuje alergie na stosowane do depilacji preparaty.

Jaki laser jest najbardziej skuteczny do depilacji pach?

Sprawdzone gabinety medycyny estetycznej wykorzystują laser z uznanym na całym świecie certyfikatem (w tym amerykański certyfikat FDA US), który jest nowoczesny i innowacyjny. Depilację laserową wykonuje się też za pomocą lasera diodowego o dwóch długościach fal (810 nm i 940 nm), co zapewnia wysoką skuteczność i bezbolesność zabiegu.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej wykorzystujemy także laser do depilacji pach – Mediostar Next Pro firmy Asclepion, którego cechują dwie długości fali 810 / 940 nm.

Nasz gabinet kosmetyczny wykonuje zabiegi depilacji laserem dzięki przeszkoleniu całego zespołu.

Laserowa depilacja pach Poznań

depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia

depilacja laserowa

5/5 - (7 votes)