Laserowe usuwanie owłosienia

depilacja laserowa, depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa, laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa cena

Laserowe usuwanie owłosienia to nowoczesna, skuteczna i bardzo wygodna metoda usuwania niechcianego owłosienia. Laseroterapia łączy w sobie kosmetologię estetyczną z medycyną. Kliniki medycyny estetycznej wykorzystują najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz najnowsze techniki, które ułatwiają wykonywanie skutecznych zabiegów kosmetologicznych, poprawiających wygląd oraz samopoczucie.

Zabiegi terapeutyczne z użyciem lasera emitującego wiązkę promieniowania elektromagnetycznego mają mnóstwo zastosowań. W klinikach medycyny estetycznej są wykorzystywane do odmładzania, resurfacingu, peelingów laserowych, usuwania rozstępów, przebarwień, naczynek, cellulitu, blizn lub nadmiernego owłosienia oraz wypadania włosów.

W prestiżowej poznańskiej klinice medycyny estetycznej W. Rosiński do depilacji wykorzystujemy nowoczesny laser Mediostar Next PRO firmy Asclepion o dwóch długościach fal, by zapewnić pacjentom jak najwyższy komfort. To nowatorskie urządzenie daje mnóstwo możliwości, takich jak większa precyzyjność i skuteczność, krótszy czas zabiegu oraz mniejsza bolesność.

Bezpieczna laserowa depilacja w Poznaniu – przygotuj się na nadchodzące lato!

Ciepłe promienie słońca zachęcają do odkrywania swojego ciała. Zapomnij o żmudnym i czasochłonnym goleniu czy depilacji woskiem. Domowe metody usuwania owłosienia nie dają takiej skuteczności jak laserowa epilacja w Klinice Medycyny Estetycznej w Poznaniu. Tylko depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie owłosienia, gdyż niszczy mieszki i cebulki włosowe, a także przeciwdziała wzrostowi nowych włosów.

Zabiegi laserowego usuwania owłosienia wykonujemy na całym ciele, a w zależności od wybranej partii ciała trwają one od kilu do kilkunastu minut. Dla uzyskania efektu trwałej depilacji laserem zalecamy wykonanie kilku powtórzeń.

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

Epilacja laserowa wykorzystuje zjawisko pochłaniania promieniowania przez melaninę, czyli barwnik, który odpowiada za zabarwienie włosów i skóry. Komórki z melaniną usytuowane są w korzeniach tylko tych włosów znajdujących się w fazie wzrostu. W wyniku pochłaniania światła następuje reakcja termiczna, a w efekcie zniszczenie mieszków włosowych razem z cebulkami.

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej

Laserowe usuwanie owłosienia najczęściej wykonujemy ze względu na wskazania estetyczne i medyczne.

Przeciwwskazania do zabiegu usuwania owłosienia laserem

Z usuwania włosów laserem powinny zrezygnować osoby z opaloną skórą oraz bezpośrednio po depilacji woskiem czy pęsetom. Zabiegi nie są wykonywane u kobiet w ciąży, chorych na nowotwory, osób z rozrusznikiem serca czy ostrymi stanami zapalnymi.

Natomiast szczególną ostrożność należy zachować w przypadku chorych na bielactwo, łuszczycę, aktywną opryszczkę, padaczkę, cukrzycę, nadciśnienie czy ze skłonnością do tworzenia blizn. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej są również przyjmowane zioła, leki oraz preparaty światłouczulające, a także stosowanie antybiotyków czy kosmetyków z retinolem i kwasami owocowymi.

Laserowa depilacja damska i męska – jakie partie ciała

W zależności od potrzeb pacjentów zabiegi depilacji laserowej wykonujemy na różnych partiach ciała – w okolicach twarzy, nóg, rąk, miejsc intymnych, brzucha, klatki piersiowej, pach czy pleców.

Laserowe usuwanie owłosienia Poznań

5/5 - (9 votes)