Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00
wyszukiwanie medycyna estetyczna estetyncza Poznań

Voucher upominkowy – kupon upominkowy


Voucher upominkowy – kupon upominkowy, bon upominkowy

Voucher upominkowy, kupon upominkowy

Voucher upominkowy – kupon upominkowy

Dla osób zainteresowanych obdarowaniem swojej/go partnerki/ra kuponem na zabieg lub za określoną kwotę – zapraszamy do kontaktu.

Kupon można zakupić bezpośrednio w naszej recepcji lub telefonicznie

571 32 35 30

pn-pt 11-18

Voucher upominkowy – kupon upominkowy wysyłamy pocztą, mailowo lub można odebrać w naszej recepcji

Voucher może być na dowolną kwotę, na konkretny zabieg lub serię zabiegów np. plastyka powiek

Kupon upominkowy / bon upominkowy może być dla wskazanej osoby lub bezimiennie (na okaziciela)

Voucher upominkowy posiada określoną datę ważności do wykorzystania.

Kupon upominkowy 

Voucher podarunkowy na zabiegi – idealny prezent na wyjątkową okazję

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Alternatywą do tradycyjnych prezentów jest voucher podarunkowy na zabiegi medycyny estetycznej w Aestetic Clinic w Poznaniu. Osoba obdarowana z pewnością ucieszy się z ekskluzywnego prezentu, bo co może być cenniejszego od możliwości poprawy swojej urody czy też błogich chwil relaksu spędzonych na zabiegach kosmetologicznych?

Kupon upominkowy wystawiamy na wskazaną kwotę, a osoba obdarowana może ją wykorzystać jednorazowo lub podzielić na kilka zabiegów. Adresat vouchera na zabiegi kosmetyczne poczuje się u nas wyjątkowo, ponieważ dbamy nie tylko o dobro pacjenta, ale i szczególną atmosferę podczas wizyty.

Zapraszamy do zamówienia vouchera podarunkowego na zabiegi medycyny estetycznej, który stanie się niecodziennym i uroczystym prezentem!

Na jakie zabiegi można wykorzystać voucher do kliniki medycyny estetycznej?

Kupon upominkowy można wykorzystać na dowolny zabieg z szerokiej oferty naszej kliniki medycyny estetycznej Aestetic Clinic. Osoby mogą korzystać z zabiegów kosmetycznych tj. depilacja laserowa, redukcja cellulitu z udziałem Venus Legacy, laserowe usuwanie makijażu permanentnego, peeling.

Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w naszej klinice medycyny estetycznej w Poznaniu zaliczają się: mezoterapia igłowa, Dermapen, laser frakcyjny CO2, radiofrekwencja mikroigłowa. Zapraszamy też do skorzystania z zabiegów laseroterapii, które wykonuje się m.in. w celu usuwania pękających naczynek, tatuaży i wypełniania zmarszczek.

Wszystkie dostępne w naszej klinice zabiegi można zrealizować w ramach vouchera, a lekarze lub kosmetolodzy pomogą dopasować procedurę do preferencji i wskazań medycznych pacjenta.

Z jakiej okazji można podarować voucher na zabiegi?

Podarowanie swoim bliskim odrobiny piękna czy relaksu będzie idealnym pomysłem na prezent z okazji Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia. Kupon podarunkowy to niecodzienny prezent na urodziny/imieniny, rocznice ślubu czy wyjątkowy podarunek dla partnerki/a lub przyjaciółki.

Voucher na zabiegi medycyny estetycznej w Aestetic Clinic w Poznaniu to oryginalny pomysł na prezenty dla pracowników czy kontrahentów.  

Zakup wyjątkowy voucher na zabiegi medycyny estetycznej bezpośrednio w naszej recepcji lub zamów telefonicznie.

5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530