Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Piercing


Piercing to przekłucie ciała i założenie w tym miejscu kolczyka. Piercing można przeprowadzić praktycznie na całym ciele, zaczynając od uszu, przez usta, nos, pępek, brwi, dekolt. Ze względu na dużą ingerencję w ciało piercing zaliczany jest do zabiegów modyfikacji ciała.

piercing

Piercing

Duża różnorodność występuje już przy wyborze kolczyka. Ze względu na kształt możemy je podzielić na labrety, podkówki, banany, sztangi, microdermal, dermal, surface bar. Do wyboru mamy również różne nakrętki. Mogą one mieć kształt np. kulki, stożka, serduszka, kostki.

Piercing – jaki materiał używamy

Materiał z którego jest zrobiony kolczyk ma ogromne znaczenie, zwłaszcza, że pozostaje on w naszym ciele i na nie oddziaływuje. Najbezpieczniejsze materiały i polecane zwłaszcza przy świeżych przekłuciach to tytan G23, bioplast i PTFE. Są one hipoalergiczne, biozgodne i co najważniejsze nie zawierają niklu. Nikiel to metal, który najczęściej uczula.

Ważnym jest, aby przy wyborze piercera zwrócić uwagę na higienę pracy. Piercing zawsze wiąże się z przekłuciem ciała, co niesie ryzyko zakażenia się wirusem HIV, WZW typu B, WZW typu C. Do zabiegu piercer powinien założyć jednorazowe rękawiczki. Szczypce, igła oraz kolczyki użyte przy piercingu powinny być wysterylizowane. Miejsce potencjalnego przekłucia powinno być zdezynfekowane. Piercer powinien również udzielić informacji na temat pielęgnacji po zabiegu, tym bardziej, że nie wszystkie miejsca goją się jednakowo.

Najbardziej popularnym miejscem przekłucia w Europie jest płatek ucha, a przekłucie tzw. lobe. Są społecznie akceptowane i kojarzone z elegancją.

Dlaczego u nas

W naszym gabinecie oferujemy Państwu wykonanie zabiegów upiększających ciało poprzez kolczykowanie (piercing) w tym przekłucia klasyczne, powierzchniowe. W naszej ofercie mamy także zabiegi modyfikacji ciała.

Zabiegi, które oferujemy wykonujemy w odpowiednio przystosowanym do tego celu gabinecie przy użyciu sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku.

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, co sprawia, że wszystkie zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie.

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

Oceń nas

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530