Jak skutecznie zmniejszyć obwód swojego ciała? 

Jak skutecznie zmniejszyć obwód swojego ciała?

Doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadwagą, cellulitem czy zbyt szerokim obwodem talii, bioder czy ud jest nieinwazyjny zabieg Venus Legacy. Dowiedzmy się na czym polega i jakie korzyści przynosi dla modelowania sylwetki pacjenta.

Zmniejszenie obwodu ciała – dla kogo?

Osoby borykające się z cellulitem, nadwagą czy niesatysfakcjonującą figurą powinny zdecydować się na zabieg zmniejszenia obwodu ciała czy zabieg na odchudzanie. Istnieje wiele zabiegów, które dokonują nieinwazyjnego konturowania ciała, redukują cellulit czy zmniejszają obwód talii, bioder czy ud. Ostatnimi czasy najczęściej wykonywanym zabiegiem jest zabieg Venus Legacy, z którego można skorzystać tylko w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. 

Venus legacy – co to jest?

Urządzenie Venus Legacy posiada certyfikat amerykańskiej agencji rządowej FDA i bazuje na czterech technologiach: multipolarnych falach radiowych RF, polu magnetycznym PEMF, VariPulse i termometrze. Jest to doskonały zabieg nie tylko na odchudzanie, ale i na pozbycie się cellulitu. Jest to dużo mniej inwazyjny zabieg od odsysania tłuszczu.

Zabieg za pośrednictwem urządzenia podnosi temperaturę tkanek do 39-45 Cº, czego skutkiem jest przemodelowanie włókien kolagenowych i ich skrócenie oraz stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

Działanie zabiegu prowadzi do ujędrniania skóry, zmniejszania obwodów ciała, zmniejszenia celullitu i modelowania sylwetki. Zabieg Venus Legacy wykorzystuje pole magnetyczne PEMF, które ma korzystny wpływ na poprawienie gęstości tkanek i przepływu krwi.

Innowacyjna technologia urządzenia łącząca system oddziaływania wielobiegunowych fal radiowych i pulsacyjnego pola magnetycznego przyczynia się także do drenażu tkanek, zmniejszenia obrzęków, polepszenia krążenia krwi i limfy.

Dzięki technologii najnowszej generacji MP2 możliwe jest oddziaływanie w głębszych warstwach skóry, powodując poprawę miejscowej cyrkulacji w naczyniach włosowatych. Lekarze medycyny estetycznej często rekomendują Venus Legacy jako efektywny zabieg na cellulit i modelowanie sylwetki. 

Jak skutecznie zmniejszyć obwód swojego ciała? – Korzyści Venus Legacy

Zabieg na odchudzanie zapewnia potrójne korzyści dla pacjenta – jest bardzo bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji i umożliwia natychmiastowy powrót do normalnego życia, dlatego jest tak często wybierany przez osoby odwiedzające gabinety medycyny estetycznej. Ponadto zapewnia długotrwałe i natychmiastowe efekty zabiegowe.

Venus Legacy umożliwia szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki dla każdego typu skóry. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny, przypominając masaż. Dzięki wszechstronności zastosowania może być stosowany przy licznych dolegliwościach.  

Jak wygląda zabieg Venus Legacy, który jest idealny na zmniejszenie obwodu ciała?

Korzystając z zabiegu na modelowanie sylwetki i zmniejszenie obwodu ciała w naszym gabinecie medycyny estetycznej, każdy pacjent może liczyć na najwyższe standardy, zapewniające bezpieczeństwo zabiegu. Ciało pacjenta pokrywane jest substancją natłuszczającą, a zabieg na cellulit wykonuje się za pomocą końcówki zabiegowej, która jest przykładana do określonej partii ciała.

Kosmetolog estetycznej kontroluje temperaturę tkanek, ustalając i zapewniając skórze optymalną ilość energii dla osiągnięcia optymalnych wyników. Jest to doskonała alternatywa do odsysania tłuszczu. Zabieg jest krótki – trwa zaledwie od 15 do 30 minut. Po zabiegu może wystąpić drobne zaczerwienienie skóry, które szybko ustępuje.   

Można również połączyć z zabiegiem drenaż limfatyczny.

Jak skutecznie zmniejszyć obwód swojego ciała Poznań

5/5 - (7 votes)