Depilacja bikini

depilacja bikini, Bikini brazylijskie, laserowa depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych

Depilacja bikini laserowa

Jak depilować okolice intymne, kiedy nie mamy czasu, a chcemy uzyskać trwałe rezultaty? Alternatywą do domowych metod golenia miejsc intymnych jest laser diodowy, który pozwala na szybkie, skuteczne i trwałe usuwanie włosów, zapewniając komfort i lepsze samopoczucie przez cały czas.

Poznajmy rodzaje depilacji okolic intymnych, które z pewnością dopasujesz do swoich preferencji

Kobiety coraz częściej sięgają po profesjonalne zabiegi usuwania włosów okolic intymnych w gabinecie medycyny estetycznej. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie większej estetyki, ale i zapewnia lepszą higienę. Jest to doskonała alternatywa do samodzielnego golenia miejsc intymnych maszynką lub depilacji bikini woskiem. Jak depilować miejsca intymne w skuteczny sposób?

Depilacja bikini rodzaje

Mamy wiele dostępnych wariantów depilacji bikini, które można dopasować do własnych preferencji, stylu życia i aktywności, które wykonujemy. Klasyczna depilacja tzw. linia bikini, polega na usunięciu włosów z pachwin, czasem z dolnej części brzucha czy włosków rosnących pomiędzy pępkiem a wzgórkiem łonowym. Depilacja francuska usuwa włoski z przodu okolic intymnych z uwzględnieniem warg sromowych większych.

Nie obejmuje wewnętrznej strony warg sromowych i włosków z okolic odbytu, pozostawiając pasek włosków na wzgórku łonowym. Brazylijska depilacja opiera się na całkowitej depilacji intymnej przy pozostawieniu cienkiego paseczka na wzgórku łonowym, a hollywoodzka polega na całkowitym usunięciu włosków podczas depilacji okolic intymnych. 

Jak wykonuje się zabieg laserowej depilacji bikini?

Do zabiegu laserowej depilacji bikini używamy tylko nowatorskiego lasera diodowego o dwóch długościach fal, które czynią go najbardziej skutecznym i bezbolesnym. Wystarczy już od 3 do 6 wizyt, by pozbyć się problemu owłosienia w miejscach intymnych, ciesząc się nieskazitelnie gładką skórą. Cechuje go niezwykła precyzja, bezinwazyjność oraz szybkość działania.

Przed rozpoczęciem każdego zabiegu depilacji laserowej kosmetolog przeprowadza wywiad, w którym określa, czy nie istnieją przeciwwskazania do zabiegu depilacji bikini laserem. Lekarz przed depilacją okolic intymnych ocenia typ skóry, jej stan oraz specyfikę włosów w celu dobrania odpowiednich parametrów wiązki lasera.

Przed rozpoczęciem zabiegu depilacji laserowej odbywa się próba laserowa, która sprawdza, czy włos jest podatny na jej działanie. Generalnie u większości pacjentów laserowa depilacja bikini przebiega bezboleśnie, jednak u osób z niskim progiem bólu, lekarz stosuje maść znieczulającą.   

Innowacyjność lasera diodowego, która przyczynia się do trwałej i bezbolesnej depilacji

Zastanawiasz się, jak powinno wyglądać golenie miejsc intymnych, by było to bezbolesne i trwałe? Depilacja bikini laserem lub golenie miejsc intymnych z użyciem najnowocześniejszego lasera diodowego w medycyna estetyczna Poznań osiąga najlepsze i szybkie rezultaty, dzięki precyzyjnie dobranej częstotliwości wiązki światła. Innowacyjna formuła umożliwia zniszczenie włoska każdej długości wraz z cebulką.

Ważnym rozwiązaniem lasera diodowego jest czytnik melaniny – czyli poziomu barwnika, który umożliwia ocenę stanu włosa i wykorzystanie odpowiedniej porcji energii, która będzie bezpieczna dla pacjenta. Wbudowany w laser system chłodzący nie tylko skutecznie chłodzi skórę podczas depilacji miejsc intymnych, ale i zmniejsza ryzyko oparzenia.

Metoda laserowej depilacji bikini jest trwała i pozwala usunąć niechciane owłosienie bez podrażnień. Depilacja laserowa jest dedykowana osobom, które są zabiegane i nie mają czasu samodzielnie zajmować się goleniem miejsc intymnych za sprawą domowych sposobów depilacji bikini takich jak: golenie maszynką czy stosowanie plastrów.

Zabieg minimalizuje ryzyko wyrastania nowych włosków i zapewnia odmłodzenie skóry, poprawiając jej koloryt. 

Laserowa Depilacja bikini Poznań

depilacja laserowa Poznań, epilacja laserowa

depilacja laserowa

5/5 - (7 votes)