Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Łuk kupidyna


Łuk kupidyna podkreśla kobiecość ust, nadaje twarzy atrakcyjny wygląd.

łuk kupidyna

Łuk kupidyna

Piękne, idealnie ukształtowane usta z mocno zaznaczonym łukiem kupidyna to synonim kobiecości. Nie ma takiej osoby, na której nie zrobiłyby wrażenia.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami wiemy, że seksowne usta i łuk kupidyna przyciągają tak samo dużą uwagę jak zgrabne nogi czy ładnie podkreślony biust lub pośladki.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, co jest największą bronią każdej kobiety, to właśnie jest nią łuk kupidyna!

Jednak nie u każdej kobiety jest on wyraźnie zarysowany, ale każda kobieta może pomóc swojej urodzie tak, aby uzyskać zmysłowy efekt.

Łuk kupidyna jak jest odbierany

Usta z mocno zaakcentowanym łukiem kupidyna to istotna domena kobiet niezależnych, dynamicznych i takich, które uwielbiają uwodzić.

Słabo zaznaczony, który nie jest wyraźnie wcięty, a jedynie delikatnie zaokrąglony świadczy o kobietach łagodnych (uległych), które chętnie troszczą się o innych i są bardzo ciepłe, ale mniej przebojowe.

Kobiety z wyraźnie zaznaczonym łukiem kupidyna na ustach uznawane są za doskonałe mediatorki i negocjatorki, potrafiące znaleźć wyjście z każdej sytuacji oraz potrafiące przekonywać do swoich argumentów.

Panie  wyraźnym łukiem kupidyna potrafią uwodzić samym uśmiechem i spojrzeniem.

Określenie łuku kupidyna

jest to linia o trójkątnym lub owalnym kształcie, znajdująca pośrodku górnej wargi ust i ogranicza od dołu okolicę zwaną filtrum.

Rozdziela wargę górną na dwie części – lewą i leprawą. W zależności od kształtu nadaje on specyficzny wygląd czerwieni wargowej czyli tzw. serduszka.

Filtrum czyli rynienka podnosowa to krótkie i płytkie zagłębienie biegnące od przegrody nosa do brzegu wargi górnej.

Jego struktura zapobiega wywijaniu się ust w kierunku nosa. U osób starszych ulega wydłużeniu, poprzez zabiegi skracania filtrum można odmłodzić wyraz ust.

Łuk kupidyna jak osiągnąć.

Mniej wydatne wcięcie pośrodku ust można również poprawić zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Możliwości jest wiele. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest modelowanie ust kwasem hialuronowym. Znany z powiększania ust kwas hialuronowy, idealnie sprawdza się też w modelowaniu ust.

Dzięki niemu można nadać ustom nie tylko odpowiednią wielkość, ale także nadać właściwy zarys i kontur ust. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku, potem należy go powtórzyć.

Innym zabiegiem, który pozwala modelować usta,  ale na dłuższy okres jest przeszczep tłuszczu. Modelowanie ust własnym tłuszczem jest bardziej naturalne, bezpieczne i utrzymuje się dłużej niż kwasem hialuronowym.

Tak więc o atrakcyjności ust nie zawsze świadczy ich wielkość, ale znacznie bardziej właściwy kształt. Dlatego wybierając gabinet medycyny estetycznej pytaj o możliwość podkreślenia zarysu ust.

Łuk kupidyna Poznań
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530