Jak pozbyć się oponki z brzucha

Jak pozbyć się oponki z brzucha?

Liposukcja pozwala na odessanie tłuszczu za pomocą kaniuli. Endermologia lpg to masaż podciśnieniowy prowadzący do produkcji nowego kolagenu, a lipoliza iniekcyjna polega na podaniu substancji aktywnych za pomocą igły, które mają pozytywny wpływ na redukcję tłuszczu. Te trzy zabiegi są idealne na pozbycie się oponki na brzuchu,  czyli nagromadzenia tłuszczu w okolicach brzucha.

Oponka na brzuchu – czyli nadmiar tłuszczu w dolnej partii brzucha to przypadłość, z którą boryka się wielu pacjentów naszej kliniki. Oponka jest szczególnie uciążliwa latem, kiedy eksponujemy swoje ciało podczas wakacyjnych wojaży. Wstydliwy nadmiar tłuszczu nie musi nam więcej spędzać snu z powiek – możemy się go skutecznie pozbyć za pomocą zabiegów medycyny estetycznej, które redukują tłuszcz i modelują sylwetkę.

Liposukcja

Jak pozbyć się oponki na brzuchu? Zabiegiem pierwszego wyboru do redukcji oponki na brzuchu, czyli redukcji tłuszczu jest liposukcja (odsysanie tłuszczu). Zabieg liposukcji brzucha jest przeznaczony dla osób z prawidłową wagą i nadmiarem tłuszczu w wybranej partii ciała. Liposukcja nadaje ciału pożądany kształt i może być wykonywana w celu modelowania piersi, pośladków, łydek etc.

Jak wygląda zabieg liposukcji? Wykonuje się go po dopuszczeniu pacjenta do zabiegu i przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego. Lekarz wykonuje zabieg liposukcji w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Istotą zabiegu liposukcji brzucha jest odessanie tłuszczu za pomocą metalowych kaniul. Zabieg liposukcji trwa od 1 do 2 godzin. Po zabiegu może występować obrzęk tkanek, a efekty są widoczne już po 3-4 tygodniach. Po liposukcji należy przestrzegać zdrowej diety i dbać o sylwetkę, wykonując ćwiczenia fizyczne.

Jak pozbyć się oponki z brzucha? – Venus Legacy

Drugim sposobem na pozbycie się oponki na brzuchu jest Venus Legacy. Jest to masaż podciśnieniowy z radiofrekwencją, który pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej i uruchamia produkcję włókien kolagenowych. W efekcie Venus Legacy prowadzi do redukcji tłuszczu, usuwa cellulit i rozstępy, modelując sylwetkę. Inne działanie zabiegu to pobudzenie krążenia i metabolizmu.

Venus Legacy jest wykonywana za pomocą urządzenia posiadającego głowicę zaopatrzoną w rolki. Zabieg polega na tym, że fałd skóry jest zasysany pod ciśnieniem, stymulując warstwy skóry. Zabieg przynosi szybkie i pożądane efekty w postaci usunięcia tłuszczu na brzuchu czy pośladkach.

Lipoliza iniekcyjna

Jak pozbyć się oponki z brzucha? Z pomocą przychodzi lipoliza iniekcyjna – czyli nieinwazyjna metoda pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej z karku, brzucha, kolan czy ud. Zabieg polega na iniekcji substancji aktywnych w obszar zabiegowy, co wpływa na rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Preparat jest wstrzykiwany przez lekarza za pośrednictwem długiej igły.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie wymaga rekonwalescencji, dlatego pacjent może od razu po wizycie w klinice medycyny estetycznej wrócić do normalności. Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej może się pojawić jedynie delikatny obrzęk, który ustępuje w ciągu paru dni. Efekty zabiegu na oponkę na brzuchu są widoczne max. po kilku tygodniach. Rekomenduje się serię 2-5 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.

Jak pozbyć się oponki z brzucha?

5/5 - (7 votes)