Poznań ul. Promienista 132/1
pon-pt: 11:00-19:00

Dr Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego I na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

Na co dzień pracuję jako Specjalista Radioterapii Onkologicznej w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Poznaniu na Oddziale Brachyterapii. Moja praca wymaga dużych zdolności manualnych, precyzji oraz odpowiedzialności.

Moją drugą medyczną pasją jest Medycyna Estetyczna, w której od kilku lat stale się rozwijam odbywając kolejne kursy i szkolenia. Wśród nich na szczególnie wyróżnienie zasługuje edukacja w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

Szkoła ta jest jednym z wiodących ośrodków na polskim rynku, charakteryzuje się także dużym naciskiem na praktyczne aspekty nauki u osób szkolących się.

W swojej praktyce korzystam ze sprawdzonych terapii oraz preparatów. Połączenie mojego doświadczenia zawodowego wraz z wiedzą z zakresu medycyny estetycznej pozwala mi przeciwdziałać procesom starzenia u moich pacjentów w bezpieczny sposób

Dr Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

lek.med. Włodzimierz Rosiński
5/5 - (7 votes)

Popularne zabiegi

+48 571 323 530

+48 571 323 530