Czym się zajmuje chirurgia estetyczna?

toksyna-botulinowa

Chirurgia estetyczna to odpowiedź na upływający czas, zabiegi dedykowane tym kobietom i mężczyznom, dla których wygląd zewnętrzny stanowi wizytówkę. Dziś nie ma części ciała człowieka, której nie można byłoby zmienić, ulepszyć, poprawić. Wszystko zależy od oczekiwań oraz naszych potrzeb. Chirurgia estetyczna to ogromna dziedzina, w ramach której znajdziemy zarówno mało inwazyjne zabiegi na powierzchni skóry, jak i bardziej zaawansowane operacje plastyczne.

 

Jeżeli chcemy poprawić własną urodę warto zacząć od zabiegów mniej inwazyjnych, które przynoszą doskonałe efekty. To przede wszystkim zabiegi kwasem hialuronowym, botoxem, a także mezoterapia igłowa. 

Celem tych zabiegów jest przywrócenie skórze młodego, świeżego wyglądu bez konieczności użycia skalpela. Każda z tych procedur stosowana jest od lat zarówno w kosmetologii, jak i dermatologii estetycznej.

Chirurgia estetyczna to zabiegi chirurgiczne  poprawiające wygląd, po których rekonwalescencja trwa krótko. Efekty zabiegów widoczne są bardzo szybko, natomiast w krótkim czasie można wrócić do normalnych aktywności życiowych.