Jak poprawić figurę w sposób trwały

Jak poprawić figurę

Jak poprawić figurę? Podstawą zdrowej i smukłej sylwetki jest zdrowa dieta, w której ułożeniu pomaga sprawdzony dietetyk. Racjonalne odżywianie, w tym spożywanie odpowiednich ilości warzyw i owoców, rezygnacja z nadmiaru cukrów, mocno przetworzonej żywności itp. przynieść może naprawdę świetne efekty.

W parze z doskonale zbilansowaną dietą rozpisaną przez dietetyka Poznań powinna iść również aktywność fizyczna w postaci regularnego ruchu, uprawiania sportów czy treningów. Poza powyższymi, klasycznymi metodami na poprawę figury znaleźć można również inne metody odchudzająco-modelujące jak liposukcja, drenaż limfatyczny lub zabiegi z Venus Legacy.

Jak poprawić figurę w sposób trwały

Liposukcja – prosty sposób na piękną figurę

Oporna tkanka tłuszczowa, która nagromadzona w niektórych miejscach staje się poważną przyczyną kompleksów i niezadowolenia z sylwetki, może zostać w prosty sposób  zredukowana. Dzięki rozwiązaniom jak liposukcja realnym staje się poprawienie konturów ciała i odessanie tłuszczu, a wraz z nimi wymodelowanie sylwetki.

Zabiegi liposukcji realizowane w klinice medycyny estetycznej pozwalają subtelnie poprawić figurę, nadać jej atrakcyjny wygląd, a  przy tym są one doskonałym sposobem na walkę z niedoskonałościami. Najpopularniejszą formą liposukcji jest metoda laserowa wykorzystująca energię lasera do rozpuszczania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jej zaletą jest również to, że pobudza ona produkcję kolagenu i ujędrnia skórę, czyniąc ją niezwykle przyjemną w dotyku.

Drenaż limfatyczny i Venus Legacy – skuteczne sposoby na smukłą sylwetkę

Świetnym dopełnieniem zabiegów liposukcji są również inne zabiegi medycyny estetycznej, w tym doskonałe w redukowaniu cellulitu, ujędrniające skórę i modelujące walory drenażu limfatycznego lub Venus Legacy. Ich działanie pozwala stymulować skórę i usuwać nagromadzony w niej tłuszcz. Dodatkowo dzięki skutecznemu rozbiciu tkanki tłuszczowej, efektywnie usuwany jest cellulit, obrzęki i nierówności.

Jak poprawić figurę – działania

Połączenie poszczególnych zabiegów daje ogromne pole do popisu w modelowaniu sylwetki i uzyskaniu idealnie poprawionej figury. Warto jednak pamiętać, że powyższe rozwiązania nie są skuteczne w leczeniu dużej nadwagi i otyłości. Sprawdzają się bowiem w sytuacjach, kiedy to uporczywy tłuszczyk zalega np. w boczkach, na podbródku, udach, pośladkach czy okolicach kolan. To metoda pozwalająca na modelowanie sylwetki, a w leczeniu otyłości i nadwagi najlepszą pomoc udzielić może dietetyk Poznań.

Jak poprawić figurę Poznań

Zobacz również:

Pękające naczynka – przyczyny i jak je leczyć

5/5 - (7 votes)