Chirurg plastyczny nie zawsze jest potrzebny

bieganie a uroda, chirurg plastyczny nie zawsze jest potrzebny

Chirurg plastyczny nie zawsze jest potrzebny

Piękny wygląd już dawno był, i w dalszym ciągu jest jedną z najważniejszych kwestii. Jedynie co, to zmieniły się warunki życia, a ono samo znacznie nabrało tempa. Pracujemy, mamy rodziny, życie towarzyskie, podróże służbowe… W dzisiejszych czasach naprawdę trudno znaleźć czas na przestrzeganie wszystkich zasad związanych z dbaniem o swą urodę i kondycję. Bardzo często wiąże się to również z szeregiem wyrzeczeń. Ale czas zainwestowany w ćwiczenia powoduje, że chirurg plastyczny ma mniej pracy.

Ale nie oznacza też, że nie chcemy wspaniałych i spektakularnych rezultatów (i to najlepiej szybko!). Bywa , że życie układa się czasami, jakbyśmy wisieli na cienkiej nitce. Ale każdy z nas musi znaleźć sposób, żeby nie spaść. Dobrym ku temu sposobem jest regularna aktywność ruchowa, np. bieganie, dzięki któremu będziemy mieć młodszą twarz i sprawniejsze ciało.

Bieganie – droga do młodości

Jak donoszą badania już 30 minut regularnego ruchu na świeżym powietrzu poprawia wygląd skóry. Dlaczego? Dzięki temu, że do naczynek dostarczana jest większa ilość tlenu staje się ona lepiej ukrwiona, bardziej jędrna i promienna. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że aktywność fizyczna wyzwala endorfiny, które znacznie ograniczają towarzyszący nam w codziennym życiu stres.

Chirurg plastyczny nie zawsze jest potrzebny – ćwiczenia

Korzyści płynące z biegania nie odnoszą się jednak tylko do wyglądu zewnętrznego.  Naukowcy z USA odkryli bowiem, że bieganie rekreacyjne odmładza cały organizm mniej więcej o 15 lat! Ma ono bardzo dobry wpływ na układ sercowo – naczyniowy, u osób biegających zdecydowanie zmniejsza się ryzyko chorób serca, miażdżycy, ale także chorób nowotworowych.

Sport i dieta kluczem do sukcesu

Bardzo istotną rolę w utrzymaniu zdrowia, młodości i urody odgrywa także odpowiednia dieta. Między osobami zaangażowanymi w sport łatwo jest zauważyć jedną wspólną cechę – generalnie osoby te lepiej się odżywiają. Proszę mi wierzyć, że bieganie całkowicie odmienia życie, dzięki niemu człowiek zyskuje nie tylko duchowo, ale i fizycznie.

A ktoś, kto dobrze czuje się w swojej skórze po prostu żyje lepiej. Dlatego każdy biegacz pamięta o dostarczeniu sobie odpowiedniej ilości płynów, dobrych węglowodanów, białek i witamin. I czyni to z szacunku dla siebie, ale także po to, by czerpać z treningów maksymalnie dużo przyjemności.

Poza dietą i wysiłkiem fizycznym efekty starzenia się możemy powstrzymywać poprzez stosowanie mezoterapii.

5/5 - (1 vote)