Zmarszczki na czole wygładzanie, sprawdź

Zmarszczki na czole wygładzanie

Zmarszczki na czole wygładzanie – najczęstsze zmarszczki mimiczne występują na czole.

Złość, zaniepokojenie czy zaskoczenie – to tylko kilka emocji, które powodują powstawanie pionowych, poziomych i skośnych zmarszczek na czole. Do przyczyn ich powstawania zalicza się także stres czy zanieczyszczenia powietrza. W jaki sposób zlikwidować zmarszczki na czole w Klinice Medycyny Estetycznej?

Niewątpliwie zmarszczki postarzają twarz. Panujący obecnie kult młodości oraz sprawia, że coraz więcej osób poszukuje skutecznych sposobów wygładzania zmarszczek na czole.

Choć można sięgać po najdroższe kosmetyki przeciwzmarszczkowe, to z pewnością nie przyniosą one tak zadowalających efektów, jak zabiegi wygładzania zmarszczek oferowane w Klinice Medycyny Estetycznej w Poznaniu.

W jakim wieku wybrać się na zabieg wygładzania zmarszczek?

Likwidacji zmarszczek np. lwia zmarszczka w gabinecie medycyny estetycznej najczęściej poddają się kobiety i mężczyźni po 30 roku życia. Choć zdarza się, że wykonujemy je również u młodszych osób.

Oferujemy kilka metod usuwania zmarszczek na czole, a po wstępnej konsultacji indywidualnie dostosowujemy je do potrzeb i oczekiwanych rezultatów dla danej osoby. Między innymi wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, toksyna botulinowa, radiofrekwencja mikroigłowa.

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej zmniejszają aktywność mięśni mimicznych przez co wygładzają się nawet głębokie zmarszczki poprzeczne i pionowe na czole.

Zabiegi pielęgnacyjne a powstawanie zmarszczek

Okazuje się, że codzienne rytuały pielęgnacyjne mają ogromne znaczenie w walce ze zmarszczkami. Po pierwsze bardzo istotne jest utrzymywanie optymalnie nawilżonej skóry poprzez regularne picie wody oraz stosowanie silnie nawilżających kosmetyków. Ale to nie wszystko.

Warto wiedzieć, że nie powstały jeszcze kremy przeciwzmarszczkowe, które skutecznie usuwałyby istniejące już zmarszczki na czole. W tym przypadku warto zaufać specjalistom i wybrać się na profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne do Gabinetu Medycyny Estetycznej – Aestetic Clinic.

Zabiegi wygładzające zmarszczki na czole w Klinice Medycyny Estetycznej

Istnieje wiele różnych metod usuwania zmarszczek na czole (np. lwia zmarszczka). W zależności od ich wielkości, głębokości i liczbie oraz kondycji skóry, a także po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem, lekarz medycyny estetycznej proponuje odpowiednie rozwiązania.

Toksyna botulinowa zmniejszy zmarszczki mimiczne

Osobom często marszczącym brwi i czoło proponujemy zabiegi spłycające zmarszczki na czole z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Metoda ta osłabia pracę mięśni twarzy i blokuje powstawanie zmarszczek. A efekty usuwania zmarszczek toksyną botulinową utrzymują się do 4 miesięcy.

Kwas hialuronowy a zmarszczki mimiczne

Wypełnianie zmarszczek na czole również daje zadowalające efekty. Kwas hialuronowy wiąże włókna kolagenowe oraz cząsteczki wody, co w efekcie poprawia jędrność i nawilżenie skóry, a także spłyca zmarszczki.

Zabieg Venus Legacy redukuje zmarszczki na czole

Kolejnym skutecznym zabiegiem niwelującym zmarszczki na czole jest Venus Legacy. Wykorzystuje on 4 najnowsze technologie i przypomina masaż. W efekcie jego wykonania następuje pobudzenie produkcji kolagenu oraz nowych komórek skóry. Podczas zabiegu zostaje wykonany drenaż limfatyczny, jego efektami są zgęszczenie, poprawa jędrności skóry oraz wygładzenie i redukcja zmarszczek.

Laser frakcyjny na zmarszczki na czole

Inną metodą redukcji zmarszczek w okolicach czoła jest zastosowanie lasera frakcyjnego. Polecamy go szczególnie w przypadku płytkich zmarszczek. Laser frakcyjny poprzez mikrowiązki światła uszkadza tkanki w głębokich warstwach skóry. Wszystko po to, by pobudzić do regeneracji, zagęścić, wygładzić i odmłodzić skórę oraz spłycić widoczność zmarszczek.

Przeszczep tłuszczu

Niezwykle skutecznym i bezpiecznym zabiegiem jest przeszczep własnego tłuszczu szczególnie w wersji nano fat, który zawiera komórki macierzyste. Efekt zabiegu jest naturalny i trwały. Ponieważ wykorzystujemy własny materiał pacjenta nie ma  ryzyka reakcji uczuleniowej.

Zmarszczki na czole wygładzanie – zapraszamy

5/5 - (7 votes)