Madonna lift powiek

Przedłużanie rzęs, madonna lift powiek

Madonna lift powiek to zabieg wykonywany laserem frakcyjnym CO2 na powiekach oraz okolicy oczu. Zabieg pozwala skutecznie niwelować nadmiar skóry na powiekach górnych, drobne zmarszczki na powiekach dolnych oraz likwidować cienie pod oczami.

Bardzo skuteczny zabieg to zabieg laserem neodymowo-yagowym Laser Genesis

W trakcie zabiegu wygładzane są także zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, po zabiegu przez tydzień utrzymuje się zaczerwienie, które można zatuszować podkładem.

Zabieg wykonuje się w serii 3 – 4 zabiegów w odstępie około miesiąca.

Madonna lift po wykonaniu serii zabiegów przynosi trwałe efekty na kilka lat.

Coraz więcej pacjentów poszukuje zabiegów, które mogą zastąpić zabiegi chirurgii plastycznej. Zabiegi małoinwazyjne są bardziej pożądane.

Pomimo, iż medycyna estetyczna nigdy w pełni nie zastąpi tradycyjnych zabiegów chirurgicznych to jednak w wielu przypadkach pozwala nie tylko znacznie odsunąć w czasie zabiegi chirurgii plastycznej, ale także lepiej przygotować się do ewentualnych zabiegów w przyszłości.

Wciąż najbardziej skuteczna jest plastyka powiek.

Dlaczego wybrać Madonna Lift?

Skóra na powiekach jest znacznie cieńsza niż w innych okolicach twarzy. Okolice oczu są bardzo ruchliwe i jednocześnie delikatne. Powstawanie kurzych łapek – czyli drobnych zmarszczek mimicznych jest zatem nieuniknionym zjawiskiem.

Niedobór snu, stres, nieodpowiednia dieta, promieniowanie słoneczne czy też nieodpowiednia pielęgnacja może spowodować, że wokół oczu pojawią się nie tylko zmarszczki, ale również obrzęki i przebarwienia. Skóra stanie się cienka i wiotka. Toksyna botulinowa może na krótko wygładzić kurze łapki, ale tylko na kurze łapki.

Jeżeli rozważasz jak odmłodzić wygląd swoich oczu, to zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 jest skierowany właśnie dla Ciebie.

Madonna lift powiek – Jak to działa?

Zabiegi laserowe stają się bardzo popularne w medycynie estetycznej. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i doświadczeniu lekarza można w skuteczny sposób poprawić wygląd skóry powiek i okolic oka, a także ją odmłodzić.

Zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 na powiekach zarówno górnych jak i dolnych ma za zadanie: złuszczyć i odświeżyć skórę, dzięki frakcjonowanemu (częściowemu) uszkodzeniu skóry usunąć przebarwienia i zmarszczki, a także dokonać odbudowy kolagenu – co prowadzi do odzyskania napięcia i jędrności skóry.

Jak się wygląda po zabiegu?

Zaraz po zabiegu powieki są obrzęknięte, zaczerwienione i pacjent występuję dyskomfort. Mogą się pojawić drobne siniaczki. Objawy te ustępują w przeciągu 7 dni od zabiegu – wówczas można ewentualnie nałożyć normalny makijaż, przez pierwszy tydzień nakładamy krem gojący.

Stan ten nie przeszkadza w normalnej aktywności życiowej. Na pewno jednak w tym okresie zaleca się ścisłe stosowanie do zaleceń lekarza, unikanie wszelkiego rodzaju pyłów, detergentów w obrębie leczonego obszaru. Zdecydowanie nie zaleca się nakładania między innymi sztucznych rzęs.

Pomiędzy 1, a 3 miesiącem następuje przebudowa kolagenu, tak więc naprawdę dopiero po trzech miesiącach od zabiegu można w pełni ocenić efekt zabiegu, czyli: gęstsza, jędrniejsza skóra, spłycone zmarszczki i przebarwienia, cienie pod oczami są zdecydowanie mniej widoczne, a poranne obrzęki słabsze.

Efektem zabiegu jest odmłodzenie, poprawa napięcia skóry oraz rozjaśnienie cery.

Ważne:

  • Po zabiegu przez minimum 4 tygodnie unikaj opalania się i solarium oraz regularnie stosuj kremy z filtrem promieniowania UV – w przeciwnym wypadku mogą się pojawić nowe przebarwienia.
  • Unikaj stosowania retinolu przed i po zabiegu – może on sprawić, że skóra stanie się cieniutka i wiotka.
  • Nie wykonuj zabiegu usuwającego zaróżowienie skóry – naczynka dotleniają i odżywiają komórki  odpowiedzialne za produkcje m.in. kolagenu.
  • Nie zdrapuj strupków, muszą odpaść same, w przeciwnym razie mogą pozostać drobne blizenki.
5/5 - (9 votes)