Zabiegi pod oczy

zabiegi pod oczy

Zabiegi pod oczy

U niektórych kobiet 30+ skóra pod oczami starzeje się szybko. Jest sucha, cienka i pozbawiona tkanki tłuszczowej. Poznajmy zabiegi pod oczy rekomendowane przez lekarza medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa

Jednym ze wskazań mezoterapii igłowej jest wygładzenie zmarszczek wokół oczu. Zabieg medycyna estetyczna Poznań polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry, do których zaliczają się: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe. Składniki aktywne przyczyniają się do zwiększania produkcji kolagenu i elastyny.

Po konsultacji lekarz medycyny estetycznej dobiera zestaw substancji aktywnych, przygotowując koktajl, który ma korzystny wpływ na poprawę wyglądu skóry. Mezoterapia igłowa prowadzi do spłycenia zmarszczek poprzez szybką odbudowę kolagenu. Dla pożądanego efektu rekomenduje się wykonanie trzech zabiegów.

Zabiegi pod oczy Dermapen

Dzięki wykonywaniu mikronakłuć skóry za pomocą urządzenia przypominającego długopis i dostarczaniu koktajli odżywczych do organizmu, zabieg pobudza komórki do produkcji kolagenu, stymuluje skórę i poprawia jej jędrność i gęstość. Dermapen pobudza skórę do samoregeneracji, dlatego jest jednym z topowych zabiegów pod oczy medycyna estetyczna Poznań.

Dermapen składa się z dwóch faz – w pierwszej pobudza naturalne czynniki wzrostu w skórze, a w drugiej produkuje elastynę i kolagen przez zasymulowane fibroblasty. Zabieg dermapen prowadzi do wyraźnego pogrubienia skóry, spłycenia drobnych zmarszczek pod oczami oraz poprawy napięcia skóry.

Zabiegi pod oczy Karboksyterapia

Okolice oczu nie stanowią zakazanej strefy dla karboksyterapii – wręcz przeciwnie! Jest ona bardzo często wykorzystywana do usuwania zmarszczek oraz poduszeczek tłuszczowych okolic oczu.

Karboksyterapia to zabieg pod oczy, który również cieszy się dużym powodzeniem u osób mających nie tylko problem, jakim są cienie pod oczami. Działanie dwutlenku węgla powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych, prowadząc do pobudzenia produkcji kolagenu.

Karboksyterapia wykonywana w medycyna estetyczna Poznań prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych i poprawy mikrokrążenia. Efektem zabiegu jest poprawa sprężystości skóry, rozjaśnienie się okolic oczu oraz zmniejszenie obrzęków.

Kwas hialuronowy

Jest to naturalny polisacharyd dostępny w ludzkim organizmie, wykazując ujemne naładowanie elektromagnetyczne i przyłączając ogromne ilości wody. Zabiegi kwasem hialuronowym to świetne remedium na cienie pod oczami. Kwas hialuronowy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów pod oczy. Zabiegi kwasem hialuronowym podaje się cienkimi igłami.

Zabieg prowadzi do zmniejszenia zmarszczek i nawilżenia naskórka. Botulina blokuje przekazywanie impulsów nerwowych, porażając skurcze mięśniowe. Zabiegi kwasem hialuronowym prowadzą do rozluźnienia mięśni i wygładzenia skóra twarzy.

5/5 - (7 votes)