Golenie okolic intymnych alternatywa

Golenie okolic intymnych alternatywa

Zapomnij o czasochłonnym i żmudnym goleniu miejsc intymnych. Możesz mieć piękne i gładkie – pozbawione niechcianego owłosienia – ciało. Wybierz się na zabieg depilacji miejsc intymnych do kliniki medycyny estetycznej W. Rosiński w Poznaniu.

Historia depilacji miejsc intymnych

Czy wiesz, że zabiegi depilacji miejsc intymnych były znane już w Starożytności? Przez wieki poszukiwano prostego i wygodnego rozwiązania, które pozwoli usunąć zbędne owłosienie z okolic intymnych. Po wyszlifowanych kamieniach i pęsetach niezwykłym odkryciem stała się popularna do dziś maszynka do golenia, która w przypadku depilacji miejsc intymnych jest uciążliwa.

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na depilację okolic bikini i chcesz zapomnieć o zaczerwienieniach, krostkach, podrażnieniach czy zacięciach, to zamiast popularnych domowych metod depilacji stref intymnych wybierz się na depilację laserową do renomowanej kliniki medycyny estetycznej!

Golenie okolic intymnych alternatywa – Depilacja laserowa miejsc intymnych Poznań

Poznańska Klinika Medycyny Estetycznej W. Rosiński oferuje skuteczne zabiegi depilacji okolic intymnych. Wykorzystuje do tego nowatorski laser diodowy o dwóch długościach fal, co zmniejsza bolesność depilacji.

Rodzaje depilacji laserowej miejsc intymnych

Wśród najbardziej popularnych rodzajów depilacji laserowej okolic intymnych wyróżnia się:

klasyczną depilację laserową miejsc intymnych – usunięcie owłosienia z okolic pachwin do linii majtek;

  • kalifornijską depilację laserową okolic intymnych – depilacja bikini na linii stringów;
  • hollywoodzką depilację miejsc intymnych – usunięcie owłosienia z pachwin, warg sromowych oraz pośladków;
  • francuską depilację laserową miejsc intymnych – usunięcie owłosienia z okolic pachwin oraz linii bikini (wargi sromowe pozostają owłosione);
  • brazylijską depilację laserową okolic intymnych – polega na pozbyciu się całego owłosienia z okolic intymnych.

Laserowa depilacja miejsc intymnych – dla kogo jest ten zabieg?

Laserowe usuwanie owłosienia ze stref intymnych to wygodna i nowoczesna alternatywa dla domowych zabiegów depilacji. Bezinwazyjny i bezbolesny zabieg polecany jest osobom zabieganym, zapracowanym oraz uprawiającym sport zawodowo. Słowem to natychmiastowe rozwiązanie dla osób dbających o siebie, które cenią piękno, komfort, jakość i wygodę.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowej depilacji miejsc intymnych

Warto pamiętać, że z laserowego golenia okolic intymnych powinny zrezygnować osoby z otwartymi ranami, znamionami czy świeżo opaloną skórą na obszarach poddawanych zabiegowi. Nie jest to rozwiązanie dla osób zażywających hormony, antybiotyki, chorych na nowotwory i kobiet w ciąży. Wśród przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu wyróżnia się także jasny kolor włosów.

Zalety laserowej depilacji miejsc intymnych dla kobiet i mężczyzn

Laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych u kobiet i mężczyzn to trwała metoda, która pozwala usunąć niechciane owłosienie bez podrażnień. Jest bezbolesna, trwa bardzo krótko i minimalizuje ryzyko wyrastania nowych włosków. Wystarczy seria 3-6 zabiegów depilacji stref intymnych, by cieszyć się gładką i piękną skórą.

O czym warto pamiętać po laserowej depilacji stref intymnych?

Zabieg ten nie powoduje skutków ubocznych, jednak czasami – szczególnie w wypadku wrażliwej skóry – może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które powinno zniknąć kilka dni po jego wykonaniu. Dlatego po depilacji okolic intymnych laserem zalecamy nie korzystać z sauny i basenu oraz unikać stosowania kosmetyków na skórę poddaną zabiegowi przez co najmniej kilka dni. Obszar ciała poddany depilacji laserowej nie powinien być też opalany przez 14 dni po zabiegu.

Golenie okolic intymnych alternatywa – epilacja laserem

5/5 - (7 votes)