Zmarszczki na dekolcie

jak odmłodzić dekolt, zmarszczki na dekolcie

Zmarszczki na dekolcie

Aby wyglądać młodo, zdrowo i świeżo, nie wystarczy zadbać jedynie o skórę twarzy. Dekold bardzo często zdradza wiek, a delikatna skóra w tym miejscu na tendencję do szybkiego niszczenia się i poddawania procesowi starzenia oraz innym niepożądanym czynnikom, łatwo tworzą się tam nieestetyczne zmarszczki.

Zmiany na dekolcie

Okolice dekoltu to newralgiczne miejsce, w którym skóra jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa, dlatego zmarszczki i bruzdy pojawiają się tam często i w stosunkowo młodym wieku. Najbardziej narażone na powstawanie tego typu defektów są osoby, których skóra wystawiana jest nadmiernie na działanie promieni UV.

Skóra w tych rejonach łatwo traci jędrność, staje się wiotka i rogowacieje. Występuje tam także bardzo niewiele gruczołów łojowych, przez co regeneracja zniszczonej skóry jest bardzo trudna. Dla współczesnej medycyny estetycznej nie ma jednak rzeczy niemożliwych!

Zmarszczki na dekolcie – leczenie

Jedną z najbardziej skutecznych metod redukowania zmarszczek i przywracania skórze w okolicach dekoltu zdrowego, młodego i pięknego wyglądu jest laser Genesis.

Kolejnym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Substancje te pobudzają naturalne procesy regeneracji, pobudzają tkanki do produkcji nowego kolagenu.

Mezoterapia igłowa tradycyjnymi metodami w okolicach dekoltu nie jest jednak zadaniem prostym ze względu na delikatność i wrażliwość skóry.

Doskonałe efekty dają zabiegi laserem frakcyjnym. Prowadzą do poprawy elastyczności skóry.

Skuteczne zabiegi

Rewolucyjnym rozwiązaniem w mezoterapii jest wielofunkcyjne urządzenie Dermapen wyposażone w system automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł. Technologia, którą wykorzystuje Dermapen, ma na celu zapewnienie pacjentowi jak największego komfortu, zminimalizowanie bolesności. Poręczna, niewielka głowica dociera nawet do trudniej dostępnych partii ciała.

Dzięki regulacji głębokości wkłuć i precyzji urządzenia, bez problemu można z niego korzystać nawet w przypadku pacjentów ze skórą nadwrażliwą, co umożliwia bezbolesne i łatwe przeprowadzanie mezoterapii w tak newralgicznych miejscach jak dekolt.

W efekcie skóra odzyskuje naturalną zdolność samoodnowy, która w wyniku procesu starzenia lub działania innych czynników niepożądanych została zahamowana. Skóra dekoltu zostaje odżywiona, poprawia się jej napięcie, nie tylko wygląda na młodszą, zdrowszą, ale rzeczywiście taka jest.

Ważną zaletą zabiegów Dermapenem jest także zminimalizowanie skutków ubocznych – nawet przy głębokich wkłuciach nie dochodzi do powstawania siniaków ani krwiaków.

5/5 - (7 votes)