Jak zredukować tkankę tłuszczową

Jak zredukować tkankę tłuszczową?

Tkanka tłuszczowa zalegająca tu i ówdzie sprawia, że nie czujemy się komfortowo we własnym ciele. Na szczęście istnieje wiele metod i sposobów, które pozwalają skutecznie pozbyć się niechcianych centymetrów. Wśród wyjątkowo atrakcyjnych wariantów szybkiego odchudzania znajdziemy metody jak liposukcja, zabiegi z Venus Legacy, drenaż limfatyczny i zdrowia dieta, którą dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb stworzyć może dietetyk.

Liposukcja i drenaż limfatyczny, czyli sposób na smukłe ciało bez wyrzeczeń

Innowacyjne rozwiązania w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki pozwalają w prosty sposób uzyskać formę marzeń. Bardzo dużo osób boryka się z nadwagą lub otyłością. Dzięki liposukcji możliwe jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder, ud i pośladków, a także w rejonach ramion.

Jak zredukować tkankę tłuszczową – metody liposukcji

Bezpieczne i sprawdzone technologie liposukcji pozwalają nie tylko na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej z pomocą skalpela, ale przede wszystkim dzięki ultradźwiękom, które efektywnie zwiększają metabolizm komórkowy i skutecznie redukują tkankę tłuszczową. Stosunkowo prosty i bezbolesny zabieg pozwala zadbać o wybrane partie ciała kompleksowo, nadając im smukłość i gładkość. 

Doskonałym dopełnieniem liposukcji brzucha czy innej partii ciała jest drenaż limfatyczny, którego zadaniem jest zwiększenie efektów zabiegu liposukcji poprzez zmniejszenie obrzęków i inicjowanie szybszego spalania tkanki tłuszczowej.

Efektem połączenia zabiegów – liposukcji i drenażu limfatycznego jest działanie liftingujące na skórę, które wygładza ją, redukuje cellulit i wspiera redukcję nadprogramowych centymetrów. Tego rodzaju programy wyszczuplająco-ujędrniające jak liposukcja brzucha to zatem genialny sposób na modelowanie sylwetki, regenerację i zwiększenie napięcia skóry itp. 

Jak zredukować tkankę tłuszczową – Venus Legacy – jędrna i gładka skóra

Jednym z ciekawych zabiegów wspomagających redukowanie tkanki tłuszczowej z wyjątkowo opornych miejsc jest także Venus Legacy, połączenie technologii wielobiegunowych fal radiowych oraz metody pulsacyjnego pola magnetycznego, pozwalających działać dogłębniej. W poszczególnych warstwach skóry zwiększa się cyrkulacja krwi, czego efektem jest pięknie wykonturowane ciało. Metoda Venus Legacy ta łączy w sobie działanie redukujące cellulit, wygładzanie i zwiększenie napięcia skóry – także w okolicach twarzy i szyi.

Dietetyk Poznań – dla utrzymania trwałych efektów

Sukces zabiegów sprawia, że pragniemy utrzymać efekty jak najdłużej. Pomocny staje się zatem dietetyk Poznań, który dzięki indywidualnie rozpisanej diecie, pozwoli zadbać o piękne i wolne od nadmiaru centymetrów ciało.

Oceń nas