Jak powiększyć usta? Wypełniaczem

powiększanie ust kwasem hialuronowym, jak powiększyć usta, restylane

Jak powiększyć usta bez ryzyka sztuczności?

Marzą ci się pełne, symetryczne usta? A może masz problem z wąską, cienką wargą górną, przy mięsistej dolnej? Takie dysproporcje łatwo wyrównać decydując się na zabieg medycyny estetycznej.

W tym celu stosuje się kwas hialuronowy, dzięki któremu lekarz jest w stanie zapewnić oszałamiający efekt dopasowany do oczekiwań pacjentki i jej kształtu twarzy.

Dzięki zabiegowi przy użyciu kwasu hialuronowego lekarz jest w stanie zagwarantować spektakularny, naturalny efekt, który utrzyma się od sześciu do dwunastu miesięcy. Skąd tak duża dysproporcja czasowa? To, jak długo kwas hialuronowy będzie spełniał swoją rolę zależy od indywidualnych predyspozycji pacjentki.

Wpływ ma aktywność fizyczna oraz aktywność własnych enzymów, które odpowiadają za rozkładanie kwasu hialuronowego w organizmie. Usta nigdy nie wrócą do pierwotnego kształtu, niemniej po upływie kilkunastu miesięcy efekt będzie mniejszy niż na początku. Powiększanie ust

Jak powiększyć usta:

  • sprawdź gabinet
  • poproś o zastosowanie znanego kwasu hialuronowego
  • nie korzystaj zbyt często z zabiegu
  • stosuj się do zaleceń lekarza
  • nie przesadzaj z wielkością

Jednym z zabiegów powiększania ust jest przeszczep tłuszczu, czyli lipofilling. Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej np. z uda za pomocy liposukcji strzykawkowej. Następnie tłuszcz jest oczyszczany i cienką kaniulą (igła bez ostrego czubka) podawany w usta.

Własnym tłuszczem

Zaletą lipofillingu ust jest bardzo naturalny efekt, długi okres utrzymywania się efektu zabiegu oraz bezpieczeństwo. Podczas zabiegu używany jest własny tłuszcz, dzięki temu unikamy ryzyka wystąpienia działań niepożądanych, które czasami pojawiają się po zabiegach podawania kwasu hialuronowego.

Pacjentki po wielu wypełnieniach ust kwasem hialuronowym często zauważają „zesztywnienie” ust – podanie jednorazowe tłuszczu, który zawiera komórki macierzyste niejako odmładza usta. Przywraca im elastyczność i zdrowy naturalny wygląd.

Warto zapytać swojego lekarza medycyny estetyczność o możliwość powiększenia ust za pomocą lipofillingu.

Inne zabiegi

Czasami lepiej odsunąć w czasie sam zabieg i uzyskać bardzo naturalny, trwały i bezpieczny efekt modelowania ust. Zapraszamy na konsultację.

5/5 - (1 vote)