Bikini brazylijskie

depilacja bikini, Bikini brazylijskie, laserowa depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych

Bikini brazylijskie – depilacja okolic intymnych Poznań

Jeszcze do niedawna depilacja miejsc intymnych była tematem tabu. Aktualnie jest ona absolutnym must-have dla wielu kobiet i mężczyzn. Depilacja bikini polega na usuwaniu owłosienia z okolic łonowych.

Niewątpliwie zabieg depilacja miejsc intymnych poprawia samopoczucie. Wśród zalet jego wykonania wylicza się higienę oraz komfort podczas korzystania z basenów czy siłowni.

Depilacja brazylijska bikini – na czym polega?

Depilacja bikini brazylijskie pozwala cieszyć się gładką pozbawioną niechcianego owłosienia skórą przez kilka tygodni. Szybka i bezpieczna metoda ciągle zyskuje na popularności. Nie powoduje podrażnień, a po wykonaniu tego zabiegu włoski odrastają słabiej i wolniej.

Na depilację brazylijską bikini najlepiej wybrać się do Kliniki Medycyny Estetycznej W. Rosiński w Poznaniu, gdyż u nas zyskujesz gwarancję i pewność, że zabieg ten zostanie przeprowadzony bezpiecznie i profesjonalnie.

Depilacja bikini brazylijskie co obejmuje?

Depilacja brazylijska to zabieg (depilacja miejsc intymnych), który pozwala usunąć całkowicie owłosienie z łona, warg sromowych, pachwin, pośladków oraz okolic intymnych. To świetna alternatywa dla domowych sposobów depilacji intymnej, gdyż jest ekspresowa i zapewnia długotrwale efekty.

W gabinetach kosmetycznych depilację okolic intymnych wykonuje się za pomocą pasty cukrowej bądź wosku kosmetycznego, jednak zdecydowanie szybszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem jest depilacja laserowa okolic intymnych.

Jak należy się przygotować do zabiegu depilacji bikini brazylijskie?

Do depilacji brazylijskiej należy się odpowiednio przygotować:

  • skóra w partiach ciała poddawanych zabiegowi nie może być podrażniona;
  • należy intensywnie nawilżać naskórek;
  • przed zabiegiem nie usuwać włosów za pomocą depilatorów, wosków czy pęsety (golenie i przycinanie jest dozwolone);
  • miesiąc przed depilacją brazylijską nie stosować kosmetyków z kwasami owocowymi oraz witaminą A i C;
  • tydzień przed zabiegiem należy ograniczyć stosowanie lekarstw uwrażliwiających na światło oraz kosmetyków o działaniu złuszczającym;
  • dwa tygodnie przed depilacją bikini należy zrezygnować ze stosowania balsamów samoopalających oraz opalania się;
  • 3 dni przed zabiegiem nie stosować kremów na partie ciała podawane zabiegowi;
  • 1 dzień przed depilacją bikini trzeba ogolić skórę.

Jak przebiega depilacja brazylijska krok po kroku?

W poznańskiej klinice medycyny estetycznej przed wykonaniem depilacji laserowej bikini niezbędna jest konsultacja z ekspertem. Polega ona na ocenie stanu i typu skóry oraz włosków. Do zabiegów depilacji laserowej używamy nowatorskiego lasera Mediostar Next PRO firmy Asclepion, który zapewnia wysoką skuteczność i precyzję.

Okolice bikini (depilacja miejsc intymnych) poddawane są niewielkiej wiązce światła emitowanej przez laser. Zdarza się, że pacjent odczuwa dyskomfort w postaci kłucia, swędzenia, mrowienia czy bólu.

Jeśli te dolegliwości stają się bardzo uciążliwe, lekarz przeprowadzający zabieg aplikuje na skórę żel znieczulający. Zabieg depilacji laserowej bikini trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Zjawiskiem normalnym jest obrzęk bądź zaczerwienienie, które może wystąpić po wykonaniu zabiegu depilacji bikini brazylijskie. Warto podkreślić, że aby zaobserwować trwałe efekty, należy powtórzyć zabieg, aby usunąć pozostałe włosy, które na poprzednio były w fazie uśpienia.

Bikini brazylijskie Poznań – depilacja miejsc intymnych

Bardzo często nasze pacjentki korzystają z tego zabiegu.

5/5 - (7 votes)