Bikini brazylijskie

depilacja bikini, Bikini brazylijskie, laserowa depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych

Bikini brazylijskie – depilacja okolic intymnych Poznań

Jeszcze do niedawna depilacja okolic intymnych była tematem tabu. Aktualnie jest ona absolutnym must-have dla wielu kobiet i mężczyzn. Depilacja bikini brazylijskie polega na usuwaniu owłosienia z okolic łonowych z pomocą innowacyjnego i skutecznego lasera diodowego marki Asclepion. Niewątpliwie zabieg depilacji bikini brazylijskie miejsc intymnych poprawia samopoczucie. Wśród zalet jego wykonania wylicza się higienę oraz komfort podczas korzystania z basenów czy siłowni. 

Depilacja brazylijska bikini – co to?

Epilacja jest to forma depilacji, która odbywa się z wykorzystaniem z innowacyjnego lasera, który jest bezpieczny i bardziej skuteczny od tradycyjnych metod. Bikini brazylijskie to depilacja okolic intymnych wymyślona przez siostry Padhila – Brazylijki, które w Nowym Jorku otworzyły salon świadczący usługi depilacji intymnej. Depilacja bikini brazylijskie obejmuje całkowite usunięcie włosów z okolic intymnych, czyli pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych i linii międzypośladkowej. Atutem depilacji bikini brazylijskie jest szybkość procedury, lepsza trwałość od golenia maszynką czy depilacji woskiem i lepsze efekty – pacjentka może cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni.

Na depilację brazylijską bikini najlepiej wybrać się do kliniki medycyny estetycznej W. Rosiński w Poznaniu, gdyż u nas zyskujesz gwarancję i pewność, że zabieg ten zostanie przeprowadzony bezpiecznie i profesjonalnie.

Depilacja laserowa bikini brazylijskie – co obejmuje?

Myśląc o depilacji miejsc intymnych w klinice medycyny estetycznej w Poznaniu, mamy możliwość skorzystania z 3 rodzajów depilacji bikini. Pierwsza z nich – bikini podstawowe, to depilacja laserowa okolic pachwin. Dla pacjentek pragnących wydepilować większy obszar okolic intymnych np. przed wyjazdem wakacyjnym czy dla większego komfortu, idealnym wyborem będzie bikini klasyczne, które obejmuje dodatkowo obszar wzgórka łonowego. Bikini pełne – to rodzaj bikini brazylijskiego obejmującego całkowitą depilację miejsc intymnych włącznie z wargami sromowymi. 

Depilacja bikini brazylijskie pozwala więc na całkowite i ekspresowe usunięcie owłosienia z okolic łona, warg sromowych, pachwin, pośladków oraz okolic intymnych. 

Jak należy się przygotować do zabiegu depilacji bikini brazylijskie?

Do epilacji laserowej w Poznaniu (depilacji brazylijskiej) należy się odpowiednio przygotować:

  • skóra w partiach ciała poddawanych zabiegowi nie może być podrażniona;
  • należy intensywnie nawilżać naskórek;
  • przed zabiegiem nie wolno usuwać włosów za pomocą depilatorów, wosków czy pęsety (golenie i przycinanie jest dozwolone);
  • miesiąc przed depilacją brazylijską nie wolno stosować kosmetyków z kwasami owocowymi oraz witaminą A i C;
  • tydzień przed zabiegiem należy ograniczyć stosowanie lekarstw uwrażliwiających na światło oraz kosmetyków o działaniu złuszczającym;
  • dwa tygodnie przed depilacją bikini brazylijskie należy zrezygnować ze stosowania balsamów samoopalających oraz opalania się;
  • 3 dni przed zabiegiem nie stosować kremów na partie ciała podawane zabiegowi;
  • 1 dzień przed depilacją bikini trzeba ogolić skórę.

Jak przebiega depilacja brazylijska krok po kroku?

W naszej klinice medycyny estetycznej w Poznaniu przed wykonaniem depilacji laserowej bikini niezbędna jest konsultacja z ekspertem – kosmetologiem lub lekarzem. Dokonywana jest ocena stanu i typu skóry oraz odrzucenie przeciwwskazań pacjenta, po której następuje kwalifikacja do zabiegu. W naszej klinice używamy innowacyjnego lasera diodowego niemieckiej firmy laserowej. W razie niskiego progu bólu, lekarz może zaaplikować żel znieczulający. 

Depilacja laserowa brazylijskiego bikini cechuje się trwałością, ponieważ wiązka lasera niszczy cebulki włosów, dzięki czemu laser działa na melaninę. Podczas epilacji laserowej w Poznaniu dochodzi do zjawiska selektywnej fototermolizy. Efekt często jest natychmiastowy (widoczny już po pierwszym zabiegu), lecz laser działa tylko na włosy w fazie wzrostu, dlatego dla pełnego usunięcia włosów niezbędna jest seria zabiegów.

Depilacja laserowa bikini brazylijskiego trwa około 30 minut. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić od 4 do 6 tygodni. Zjawiskiem normalnym po zabiegu depilacji bikini brazylijskie jest obrzęk bądź zaczerwienienie. 

Bikini brazylijskie Poznań – to depilacja miejsc intymnych, która jest bardzo często wybierana przez nasze pacjentki i pacjentów ze względu na efektywność, bezbolesność i komfort podczas zabiegu.

5/5 - (7 votes)