Poznań ul. Promienista 132
pon-pt: 11:00-19:00

StretchCare


StretchCare to środek o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki śladowe ( Cu-Zn) oraz witaminę B5. Dzięki temu składowi uzyskujemy efekt napięcia i wzmocnienia skóry.

stretchcare

Stretchcare  poprawia napięcie skóry. Szczególnie polecamy ten zabieg w przypadku rozstępów, po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.

Wskazania:

Stretchcare skład:

Składniki aktywne: Non-reticulated Hyaluronic Acid, Sodium Benzonate, DMAE, Calcium Pantothenate, Copper Gluconate, Zinc Gluconate

Efekty:

Rozstępy się spłycają. Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, “podniesiona”, odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone, a pigmentacja zdecydowanie mniej wyraźna. Efekt rozjaśnienia skóry.

Obszar zastosowania:

Stretchcare a okolica oczu

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

Stretchcare jest szczególnie skuteczny w przypadku zabiegów na piersiach. Po powiększaniu implantami, tłuszczem, po liftingu lub np. zabiegu rewitalizującym biust.

Piersi podobnie jak w mezoterapii igłowej ostrzykujemy odpowiednią mieszanką antyoksydantów, witamin i kwasu hialuronowego ( STRETCHCARE).

Dzięki temu skóra zyskuje jaśniejszy odcień, a efekt zwiotczenia zostaje zniwelowany. Dodatkowym pozytywnym efektem jest redukcja rozstępów

Zalecamy przeprowadzenie 5 – 6 sesji w odstępach 10 – 14 dni.

Potem zalecamy sesję przypominającą raz na 3 – 6 miesięcy

Postępowanie po zabiegu

Zaraz po zabiegu występują małe uwypuklenia, które znikają w ciągu godziny.

Zalecamy unikania sauny, basenu, solarium, opalania się przez 24 godziny od zabiegu.

Stretchcare

Stosowany jest w przypadku wyraźnego zwiotczenia skóry powiek dolnych oraz górnych, w celu poprawy owalu twarzy. Poprawy napięcia skóry szyi, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud. W celu redukcji rozstępów.

StretchCare

1 amp

300zł

2 amp

550zł

Szczególnie zalecany na rozstępy